>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka 1. Bundesligi (24-26.09.2010r.)

Status
Zamknięty.
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Schalke w ataku 2 klasowych napastników? Jest świetny Farfan, ale gra raczej na skrzydle. Poza tym stary, wypalony Raul czy też Huntelaar, który gdzie się ostatnio nie pojawił, stamtąd od razu chciano go się pozbyć za wszelką cenę (Real,Milan). Trochę przesadzasz. Schalke ma coraz słabszy skład i niestety, w tym sezonie są bardzo mocno osłabieni (Westermann, Bordon, Kuranyi).
Co do Bayernu, to po prostu katastrofa. Winni? Na pewno Van Gaal. Na pewno brak Robbena. Z Riberym było tak samo źle, jak bez niego dziś, więc to raczej nie jest wielka strata, bo grał fatalnie. Ale, cholera, jak może Van Gaal mając z przodu czwórkę Olic-Klose-Muller-Kroos, gdy Muller gra katastrofalnie, Kroos &quot;tylko&quot; fatalnie, a Olic i Klose się starają, choć nie dostają żadnych piłek, to jednak coś udaje im się zrobić, zdjąć szybko Olicia i Klose (by zrobić miejsce m. in. Altintopowi, który spokojnie powinien wyjść w pierwszej 11), zostawiając na boisku dwóch Niemców, a potem jeszcze zdjąć Kroosa, zostawiając Mullera. No ale jeżeli Louis bezgranicznie ufa młodemu Mullerowi, to jego problem, bo takie zaufanie nie zawsze się opłaci, a właśnie ciągłych zwycięstw nad takimi rywalami mają prawo oczekiwać kibice i działacze Bayernu.
Co do Schalke to nie moge sie z Toba zgodzic ze z przodu nie maja kim straszyc bo maja, jak na warunki niemieckie to nie jest zly atak.
Mieszanka doswiadczenia z mlodoscia zawsze daje skutek i tak bedzie i tym razem tylko dajmy im jeszcze troche czasu. Poza tym jak juz pisalem wczesniej w tym temacie to jestem zdania ze Schalke trzeba sobie narazie odpuscic, ale znalazlo sie kilku odwaznych i niestety....
A co do Bayernu to powinni grac 2 napastnikami o po pierwsze.
Po drugie Muller powinien sobie odpoczac bo jak na razie mu nie idzie. Moze czas dac szanse Gomezowi?? Nie wiem trzeba w kazdym razie probowac kazdego z wariantow.
Trener Van Gaal pokutuje w tej chwili za brak aktywnosi na rynku transferowym. Szkoleniowiec byl zdania ze ma wystarczajaca kadre zeby osiagnac podobne sukcesy jak w zeszlym sezonie, ale grajac na tylu frontach trzeba miec mocna i wyrownana kadre a takiej FCB niestety nie ma.
Zobaczymy jak to sie skonczy ale z pewnoscia zwolnienia szkoleniowca nie ma co sie spodziewac, bo wlodarze Bayernu sa wrecz zakochani w Van Gaalu, ale w sumie to sobie na to zasluzyl;)
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Bayern słabo zacznie sezon, a potem i tak kończy na miejscu w przedziale 1-4.
Kluczowy mecz zobaczymy za tydzień kiedy Bayern zawita w Dortmundzie. Szczerze ja sie juz nie moge doczekać tego meczu i kursy 2,60 na Borussie.
Z racji tego meczu dzis trener oszczędzał Kube co świadczy o tym, że z Bayernem zagra od początku. Oprócz wygranej Borussi licze na jakis Polski akcent. ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Bayern słabo zacznie sezon, a potem i tak kończy na miejscu w przedziale 1-4.
Kluczowy mecz zobaczymy za tydzień kiedy Bayern zawita w Dortmundzie. Szczerze ja sie juz nie moge doczekać tego meczu i kursy 2,60 na Borussie.
Z racji tego meczu dzis trener oszczędzał Kube co świadczy o tym, że z Bayernem zagra od początku. Oprócz wygranej Borussi licze na jakis Polski akcent. ????
Ja bym tu uważał...
Dzisiaj miałem okazję oglądać mecz Pauli - BVB.Wydaje mi się , że ta forma powoli już zaczyna spadać takie mam bynajmniej wrażenie. Skuteczności trochę brakowało i tylko dlatego (AH -2) :razz: nie siadł choć było na prawdę blisko. Obrona też nie zagrała rewelacji , Pauli zdobyło jedną bramkę choć mogło też ukłuć drugi raz ale nie ma się co oszukiwać BVB było lepsze i wygrało 1:3 .Podkreślam te błędy pod kątem meczu z Bayernem, jak wiemy nie są to chłopcy do lania i zawsze może być nie bezpiecznie. Teraz Borussię czeka mecz z Sevillą na własnym boisku zobaczymy jak tu zagrają. Przed meczem z obecnym mistrzem są w komfortowej sytuacji to na Bayernie będzie ciążyć presja, Bayern ma problemy kadrowe nie ma kto ciągnąć gry a sama atmosfera jest nieciekawa...
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Vfl Wolfsburg - SC Freiburg ⛔ 2-1
over 3.5 @ 2.00

To będzie ciekawe widowisko. Z jednej strony Dzeko , z drugiej Pappis Demba Cisse. Obydwaj mają na swoim koncie już 5 bramek w lidze. Oczywiście zdecydowanym faworytem jest Wolfsburg. Wilki przycisną od pierwszych minut i na pewno zepchną Freiburg do obrony.. Gospodarze mają taki potencjał w ofensywie, że 2-3 bramki powinni strzelić standardowo takiej drużynie jak Freiburg. Tym bardziej, że jeszcze w tym sezonie nie pogromili nikogo, więc chyba najwyższy czas ;) Co do gości to myślę, że też mają szansę na gola. Na pewno kilka razy zagrożą bramce Benaglio po kontratakach. Patrząc na dotychczasowe popisy Senegalczyka i ofensywny charakter drużyny gospodarzy bramka dla Freiburga jest całkiem realna..
Niby 4 bramki to dużo, ale w tym meczu over padnie szybko, gładko i przyjemnie..;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Vfl Wolfsburg - SC Freiburg
over 3.5 @ 2.00

To będzie ciekawe widowisko. Z jednej strony Dzeko , z drugiej Pappis Demba Cisse. Obydwaj mają na swoim koncie już 5 bramek w lidze. Oczywiście zdecydowanym faworytem jest Wolfsburg. Wilki przycisną od pierwszych minut i na pewno zepchną Freiburg do obrony.. Gospodarze mają taki potencjał w ofensywie, że 2-3 bramki powinni strzelić standardowo takiej drużynie jak Freiburg. Tym bardziej, że jeszcze w tym sezonie nie pogromili nikogo, więc chyba najwyższy czas ;) Co do gości to myślę, że też mają szansę na gola. Na pewno kilka razy zagrożą bramce Benaglio po kontratakach. Patrząc na dotychczasowe popisy Senegalczyka i ofensywny charakter drużyny gospodarzy bramka dla Freiburga jest całkiem realna..
Niby 4 bramki to dużo, ale w tym meczu over padnie szybko, gładko i przyjemnie..;)
Over powinien siąść ale lepszą opcję znalazłem jak już miałbym to grać . Jak padną 3 bramki w twoim zakłądzie tracisz wszystko a tutaj połowa stawki zwracana.Korzystniejsze:
OVER 3 and 3.5 @2.01 ---&gt; Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom