>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Bundesligi [22-24.09.2017]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
6. kolejka Bundesligi
22-24.09.2017



Ledwo minęła kolejka a już startujemy z nową, niektóre zespoły rozegrają 4ty mecz na przestrzeni 10dni.
W środku tygodnia bez większych niespodzianek, może jedynie porażka RB Lipsk, natomiast na plus postawa Hannoveru oraz Augsburga którzy depczą liderowi po piętach.
W piątek zaczynamy meczem , który niegdyś małym hitem można było nazwać, obecnie Bayern sobie z Wilkami urządza konkurs strzelecki.
Sobotniego popołudnia czekają nas bardzo wyrównane mecze, gdzie najciekawiej zapowiada się starcie TSG z graczami Schalke.
Kolejkę kończymy spotkaniem w Leverkusen, którego piłkarze póki co bardzo rozczarowują, ale czy jest sens ich grania po ~1,4 kursie?
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Bayern wygra obie połowy @2.02
Idę za ciosem, ostatnio mi takie bety na faworytów wchodzą. Bayern rok temu tylko 1-0 u siebie, jednak 2 i 3 lata temu wyniki 5-0 i 5-1. Wolfsburg bez formy, Bayern wraca na właściwe tory. Uważam, że będzie wysoki wynik i gospodarzom uda się wygrać każdą połowę.
Edit: żenada piękna w 2 połowie
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Bayern wygra obie połowy @2.02
Idę za ciosem, ostatnio mi takie bety na faworytów wchodzą. Bayern rok temu tylko 1-0 u siebie, jednak 2 i 3 lata temu wyniki 5-0 i 5-1. Wolfsburg bez formy, Bayern wraca na właściwe tory. Uważam, że będzie wysoki wynik i gospodarzom uda się wygrać każdą połowę.
Zagrałem podobnie, Bayern wygra do 0. Patrząc na rosnącą formę i &quot;rzygi&quot; bo tak można określić grę Wolfsburga, liczę na wynik 4:0
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Panowie, nie wiem jak Wy, ale ja jutro ide w stronę Lipska po tym co zobaczyłem, co reprezentował Frankfurt na tle słabej Kolonii.
Udalo sie im strzelić jedną bramkę z karnego, którego tak na prawdę nie powinno być, a przez następną część meczu poziom jak w naszej ekstraklasie, szału nie było.
Wiem, ze maja serię dwóch zwycięstw na wyjeździe, ale jutro sie ona skończy.
Lipsk jest zbyt dobra drużyna, nawet, gdy graja bez kluczowego zawodnika, żeby męczyć się z tymi ogórkami od Kovaca.
Lipsk @1.75 1xbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Hannover vs Koln. Hannover z remisem i under 3.5 gola w meczu. 1.64 Milenium 0:0.
Hannover u siebie solidny. Wygrana z Hsv 2:0. Koln na razie w dołku, jeszcze u siebie potrafi powalczyc ale na wyjeździe grają piach. Z dortmundem 0:5. Z tak solidnym Hannoverem watpie,by nawiazali walkę. STawiam na 2:0 ponowne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom