>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. Kolejka Bundesligi (28-30.09.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
6. kolejka

Kursy od: Fortuna

W ostatniej kolejce punkty zgubił Bayern remisując swoje spotkania. Pewnie wygrała Borussia, która rozgromiła 7:0 swojego rywala. Teraz obie drużyny czeka kolejny poważny sprawdzian. A jak to będzie wyglądało w innych spotkaniach?
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dziś mecz Hertha - Bayern Monachium. Czy Bayern znów zaskoczy i zgubi punkty ? Ale nie pod tym względem rozpatruje to spotkanie, bardziej interesują mnie rzuty rożne. Przyglądając się statystkom Hertha na 5 spotkań nie wykonała w tym sezonie więcej niż 4.5 rożnego natomiast Bayern 8.5. Dlatego dziwi mnie tak wysoki kurs na + 9,5 rożnych w meczu jak sam Bayern wykręca podobną ilość. Dodatkowo przyglądając się na bezpośrednie spotkania obu drużyn w poprzednim sezonie widzimy, że over został osiągnięty w dwóch meczach. A więc moja propozycja na ten mecz:
+ 9,5 rzutów rożnych @2.05 ( forbet )
dla odważnych: + 10,5 rzutów rożnych @2.55 ( forbet )
Powodzenia !! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
domek33 333

domek33

Użytkownik
Hertha - Bayern M
typ: Bayern M win i 2.5 + / kurs 1.63​
Doskonałą okazja na 3 punkty dla drużyny Bayernu. Owszem ostatni mecz nie poszedł po ich myśli ale brak Lewandowskiego na pewno był kluczowy. Dzisiaj Robert zagra i jestem pewien że jest głodny bramek także powinniśmy zobaczyć kilka brameczek. Drużyna Herthy a pewno będzie chciała przed własną publicznością pokazać że też potrafi strzelić także sporo gry z kontry możemy zobaczyć bramek nie powinno brakować ????
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Wczoraj Bayern dał mi zarobić więc dziś kolejny mecz ????
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund. Można powiedzieć, że wczoraj Hertha i Bayern zrobiły Borussii prezent w momencie wygrania tego meczy wskakuje na pozycje lidera dlatego uważam, że nie przepuści takiej szansy. Przyjrzyjmy się statystkom Borussia na 5 spotkań w tym sezonie nie przegrała ani razu bilans: 3 wygrane 2 remisy. Leverkusen 2 wygrane 3 przegrane. Spotkania bezpośrednie z tamtego sezonu: Borussia wygrywa u siebie a na wyjeździe remisuje. Podsumowując Borussia pójdzie za ciosem po 1 lokatę w tabeli, jest na fali spotkań bez porażek więc jest to ich kolejnym atutem ale z racji tego że w tym sezonie grała dwa spotkania wyjazdowe i je zremisowała to moja propozycja wygląda tak:
Typ: Borussia wygra ( zakład bez remisu)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Typ dla odważnych: Borussia wygra
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Typ poboczny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
29.09.2018
Bundesliga 15:30
Hoffenheim - RB Lipsk
Dwie drużyny o zbliżonym potencjale. Lipsk jak na razie z jedną porażką w lidze i to z Borussią w Dortmundzie. Spodziewam się mało bramek z powodu zbliżających się meczy w pucharach europejskich. Wiadomo Liga Mistrzów to priorytet dla wieśniaków więc podejrzewam że będą grali zachowawczo tym bardziej że są osłabieni kontuzjami Ruppa, Geigerem oraz Amiriego. Pod znakiem zapytania również stoi występ również paru innych zawodników. Przyjeżdża do nich Lipsk który co prawda lubi grę ofensywną ale musi pilnować tyłów ponieważ mieli do niedawna problemy z grą w obronie co pokazały mecze z Salzburgiem i Hannoverem. Teraz jest już dużo lepiej. Coś mi tu pachnie remisem który zadowoli obie strony. Dlatego atakuję więc:
Podwójna szansa i total bramek:
remis lub RB Lipsk &amp; under 4.5 2.17 TotalBet
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
29.09.2018
Bundesliga 15:30
Stuttgart - Werder Brema
Typ Werder Over 1,5 gola kurs 2 Totolotek ⛔
Typ Werder Win kurs 2,4 Totolotek ⛔
29.09.2018
Bundesliga 15:30
Wolfsburg - Moenchengladbach
Typ Moenchengladbach Over 1,5 gola kurs 2,25 Totolotek ✅
Obie drużyny gości z podanych typów bardzo bramkostrzelne w tym sezonie nawet na wyjazdach.
W swoich dzisiejszych meczach z potęgami nie grają dodatkowo Stuttgart gra w tym sezonie raczej słabo stąd typ na zwycięztwo Werder Brema.
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Wczoraj Bayern dał mi zarobić więc dziś kolejny mecz ????
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund. Można powiedzieć, że wczoraj Hertha i Bayern zrobiły Borussii prezent w momencie wygrania tego meczy wskakuje na pozycje lidera dlatego uważam, że nie przepuści takiej szansy. Przyjrzyjmy się statystkom Borussia na 5 spotkań w tym sezonie nie przegrała ani razu bilans: 3 wygrane 2 remisy. Leverkusen 2 wygrane 3 przegrane. Spotkania bezpośrednie z tamtego sezonu: Borussia wygrywa u siebie a na wyjeździe remisuje. Podsumowując Borussia pójdzie za ciosem po 1 lokatę w tabeli, jest na fali spotkań bez porażek więc jest to ich kolejnym atutem ale z racji tego że w tym sezonie grała dwa spotkania wyjazdowe i je zremisowała to moja propozycja wygląda tak:
Typ: Borussia wygra ( zakład bez remisu)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Typ dla odważnych: Borussia wygra
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Typ poboczny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Bundesliga kolejny dzień daje zarobić ???? 3 typy i wszystkie na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 991

mily1993p

Użytkownik
Na ostatni dzień rozgrywek 6 kolejki biorę pod lupę spotkanie Augsburg - SC Freiburg. W tej kolejce Bundesliga dała dobrze zarobić więc liczę na to też dziś ???? Obie drużyny nie błyszczą formą Gospodarze ( 1 wygrana 2 remisy 2 porażki) Goście ( 2 wygrane 1 remis 2 porażki ) dlatego najbardziej skupię się na rzutach rożnych. Przeglądając mecze tego sezonu Augsburg średnio na mecz wykonuje 5,5 rożnych a Freiburg 5 rożnych linia na której chce się skupić do 9.5 rożnych jak widać w liczbach zespoły przekraczają ją spokojnie. Przyglądając się bezpośrednim meczom z tamtego sezonu over 9.5 udało się wykręcić w jednym z nich i to był mecz gdy Augsburg grał u siebie, w drugim meczu zabrakło niewiele bo było 9 rożnych ???? . Ale nie bym był sobą gdybym nie maił na ten mecz typów pobocznych. Postaram się dosłownie w dwóch zdaniach każdy opisać.
- BTTS - przyglądając się poczynaniom obu zespołów w tym sezonie zauważymy, że Gospodarze rozgrywając 5 meczów w każdym strzelili bramkę, natomiast Goście na 5 meczy w 4 strzelali. Bezpośrednie spotkania rozpatrując 2 poprzednie kolejki widzimy że 3/4 zakończyło się btts
- Freiburg wygra ( zakład bez remisu) - Goście dwa zwycięstwa z rzędu nikt nie chce przerywać passy zwycięstw szczególnie gdy gra się z drużyną która na 5 kolejek wygrała 1 mecz i to beniaminkiem.
- Rzuty rożne SC Freiburg 0-2 - ogólnie przyglądając się temu spotkaniu od wczoraj chodzi mi pogłowie myśl, że to właśnie Freiburg wykona więcej rożnych. Moim zdaniem to oni będą dyktować tempo i zepchną przeciwnika do obrony a wtedy jest większa szansa na uzyskanie rzutów rożnych. Wybrałem propozycje z handi gdyż jest bezpieczniejsza ???? Podsumowując moją propozycje na dziś:
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.66
Typ poboczny: Obie strzelą
Kurs: 1.83
Typ poboczny: Freiburg wygra ( zakład bez remisu)
Kurs: 2.50
Typ poboczny: rzuty rożne handi SC Freiburg 0-2
Kurs: 1.98
Oraz dwa typy dla odważnych:
+ 10,5 rzutów rożnych @2.12
Freiburg win @3.50
Wszytkie kursy jaki typy podane z Unibet
Powodzenia !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom