>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Ekstraligi - 22.05.2011

Status
Zamknięty.
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
W betsson handi na Częstochowę to aż 20 punktów i kurs wynosi 1,90 ???? To + Falubaz @ 1,30 i wychodzi ładne ako: 2,47
Vader// Taka sama linia i kursy są w bet365... Warto napisać dlaczego wychodzi Ci ładne ako. Inaczej post zostanie usunięty.
Edit: Wszystko o tych typach zostało napisane wyżej. Zwróciłem tylko uwagę na wyższy handicap na Częstochowę, bo czytając poprzednie posty nie było o bet365. Post Dawida pojawił się w czasie kiedy ja pisałem swój i nie widziałem go. Jeśli rzeczywiście kwalifikuje się do usunięcia to ok.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Patryk Dudek - Jurica Pavlic (+2) 2 @1.72 bet365
Pavlic dobra forma, na nowych tłumolach ładnie w Szwecji jeździ. Dudek problemy na początku sezonu i chyba jeszcze nie najlepsze obycie z nowymi rurami. Stawiam na &#39;Byka&#39;.
Adrian Miedziński - Peter Karlsson (+3) 2 @1.83 bet365 ✅
To polecam bardzo. Peter w Anglii i Szwecji zapier... jeździ bardzo dobrze na nowych tłumikach. W dodatku w tym meczu powinien mieć dodatkowy start z taktycznej. Mimo atutu własnego toru Miedziaka, nie powinien on odskoczyć punktowo Pikejowi na 3 oczka.
Toruń - Częstochowa (+20) 2 @1.90 bet365 ✅
Ryan Sullivan under 9,5 @2.55 Tobet ⛔
Holder (-0.5) - Miedziński 1 @2.10 Tobet ✅
Tu już chyba wszystko powiedziane. Nie sądzę, aby Lwy miały przegrać więcej niż 54-36. Nermark, Laguty, Pikej i Szumina to dobry team. Dodając do tego nowe tłumiki, na których pierwsza czwórka radzi sobie w ligach zagranicznych bardzo dobrze, myślę, że goście postawią tutaj opór. W słabej formie jest Holta, co pokazał w GP i Szwecji. Na nowych tłumikach nie radzi sobie Sullivan, który w dwóch meczach w szwedzkiej lidze przywiózł po 3 punkty - w trzecim nawet nie wystąpił. Przed sezonem mówił, że to dla niego nowość i nigdy na tym nie jeździł (w sensie żadnych prób, testów). Również polecam.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
peffą jest PiKej +3 z Miedziakiem w Bet365 oraz Falubaz -6 nie ma co się rozpisywać. Peter prezentuje się bardzo dobrze w tym sezonie czy to Polska czy to Szwecja, +3 to bardzo dużo więc gram! Do tego Zielona, która dzieli i rządzi, u siebie nie będzie problemu z nierównym Lesznem w tym sezonie, ot to wieczorem zaksięgujemy ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
kwestionuje tego Waszego pewniaka. Czy PK tak bardzo dobrze sie prezentuje jak to piszesz Łysy?
Spójrzmy na tegoroczne spotkania w Speedway Ekstralidze Petera Karlssona. Mieliśmy 6 kolejek i oto kolejno:
1.kolejka 6pkt
2.kolejka 7pkt
3.kolejka 8pkt (odrabiany mecz z Falubazem)
4.kolejka 7pkt
5.kolejka 4pkt
6.kolejka 6pkt
To są bardzo dobre występy? Na wyjazdach 7 i 4 oczka. Miedziak dwucyfrówkę raczej pyknie, bo można go uznać za krajowego lidera Apatora. Tłumików aż tak nie mieszałbym i nie uznawałbym za takie innowacje i czynniki decydujące, ale pisałem już o tym wcześniej. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dudek - Pavlic 1 ✅
G.Łaguta - Nermark 1 ✅
AKO @ 2.64 Betsafe

Dudek mam wrażenie co raz lepsza forma. Nowe tłumiki też powinny działać na jego korzyść, bo ponoć przygotował cały sprzęt przed sezonem właśnie pod tym kątem. Jedzie z pozycji juniora, więc będzie miał więcej łatwych biegów. Dodatkowo ZZ za Dobruckiego to dodatkowy bieg dla Patryka. Jurica w Zielonej w zeszłym sezonie dwa beznadziejne występy (dwa razy zrobił po 1 punkcie!). W 2009 też zrobił 1 pkt. A w tym roku będzie miał ciężej bo startuje z pozycji seniora.
Co do Karlssona to podzielam Twoje zdanie Feekus. Według mnie Miedziak spokojnie zrobi handicap. Sam jednak znalazłem jeszcze lepszy zakład w Bsafe. Ani Łaguta ani Nermark nie jeździli jeszcze na MotoArenie ale według mnie ten tor będzie idealnie pasował Griszy
Ogólnie trzeba być ostrożnym z typowaniami. W Rzeszowie bardzo mocno lało i tor będzie zagadką. W Toruniu zanosi się też na opady. W ZIelonej na 19 przewidują burzę.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nie pisałem dziś analiz to może napiszę kilka słów po tej kolejce. Tak jak myślałem, że Z/Z wcale nie osłabi drużyny z Zielonej Góry.. Leszno jest słabe, słabe jeszcze raz słabe szczególnie na wyjeżdze. Brak Adamsa to jak widać ogromna strata. Gorzów dziś się nie po pisał, niestety sam Gollob...:cool: to jednak za mało na wyjazdowe zwycięstwo bo każdy nie ustrzegł się wpadki nawet Tomek (jeden defekt ale poza tym 5*3 :cool::cool:). Co do derbów jakoś się tym spotkanie nie podniecałem i tak jak myślałem, że Jason pojedzie na poziomie i chyba o bonusa mimo wszystko Unii będzie ciężko. Na koniec o meczu na Motoarenie, Włokniarz na początku dostawał ostre manto ale póżniej się przełożyli i wygrywali biegi. Nie widziałem handi w Bet365 ale jeśli na prawdę było na poziomie -/+ 20 ptk to na prawdę po raz kolejny Bet365 zaszalał. &quot;Saletra&quot; na &quot;nowych&quot; tłumikach nie istnieje w Szwecji, a przyjeżdża do Torunia i robi pod komplet, nie no co za koleś :grin::grin:
Sullivan na MA nawet na rowerze pojedzie dobrze :razz: dodam, że był po chorobie w tym tygodniu, nawet w szpitalu wylądował / R_26
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom