>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (07.12.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Sheriff zaskoczyl w Moskwie to i tu moze odpalic. Kopenhaga jesli chce utrzymac dobry ranking do losowan w grze o lige mistrzow powinna rowniez w LE walczyc o dobry rezultat. Ide tu w rozne jak znajde gdzies rozne gosci to wchodze w to 4 powinni nabic lekko.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
co myślicie o Vitese, ludzie rzucili się na ten mecz, bo w Fortunie kurs spadł z 2,55 do 2,30 a w Milenium z 2.53 do 2,30. Chyba, że manipulują kursami xD a tak na poważnie, wydaje mi się że Vitese powinno wygrać, mimo że gra o pietruszkę. Ale sam nwm...
ktoś wcześniej pisał o Jugolach, że mają szansę wygrać. FC Koln jest całe połamane... No i Crvena musi wygrać, więc nie będą się oszczędzać i nie patrzcie na rezultat bramkowy. Tym bardziej, że Serbowie Cordoba, Mere, Heintz Hoger, Zoller, Hector, Bittencourt - ci zwłaszcza. Maroh może też nie zagrać. U Zvezdy jedyny który strzelił dwie bramki.
powinno wygrać Vitesse, kilka zmian pewnie w składzie będzie, ale Nice wyjdzie kompletnie rezerwowym składem, no i będą chcieli wygrać dla kibiców. Crvena Zvezda - Koln mega ciężki mecz, ale jak miałbym coś grać to raczej w strony Crveny, ewentualnie jakiś over kartkowy
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
kadra Evertonu na mecz z Apollonem: Robles, Hewelt, Feeney, Schneiderlin, Baningime, Klaassen, Besic, Mirallas, Vlasic, Lookman, Charsley, Hornby, Denny, Broadhead, Duke-McKenna, Collins, Lavery, Gordon. Jak dobrze się doliczyłem to aż 11 graczy z listy B , w tym 8 graczy, którzy dzisiaj mogą zadebiutować... Kurs pewnie jeszcze poleci na Apollon. W kadrze Everton są 16, czy 17-latkowie ???? Nie mogę dotrzeć do kadry Apollonu, ma ktoś może jakąś stronę, gdzie są podawane kadry na konkretny mecz?
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
na jakim obiekcie dzisiejszy mecz Apollon ? Bo niby grają u siebie ale nie na swoim stadionie.
W Nikozji na GSP Stadium
Co do meczu, to trener Apollonu na konferencji powiedzial, ze on jak i caly zespol bardzo chca zwyciezyc w tym spotkaniu i zagrajá na 100%. Mowil, ze chca podziekowac wszystkim kibocom za wspracie w meczach domowych i wyjazdowych.
Jesli transtaltory w miare poprawnie przetlumaczyly tekst z konferencji to wiekszosc zawodników jest zdorowa i gotowa ne ten mecz i wszyscy juz o nim mysla.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiele wskazuje dzis na wygrana Apollonu jednak ja postanowilem ominac to spotkanie i zagralem sobie taki dubelek:
Slavia - Astana pow. 4.5 kartek @ 1.68
Rijeka - Milan pow. 2.5 gola @ 1.86

@ 3.12 Uni ⛔⛔
Slavia z Astana zmierza sie w bezposrednim pojedynku o awans do nastepnej fazy z drugiego miejsca, wiec licze na walke i kartki w tym spotkaniu. W pierwszym spotkaniu padlo 5 kartek,a byla to pierwsza kolejka i nie mial tamten mecz takiej wagi jak dzisiejszy.
Rijeka - Milan. Milan zapewniony awans z Pierwszsego miejsca, natomiast Rijeka moze jedynie awansowac na 3 miejsce, wiec w zasadzie mecz o nic. Licze jednak, ze w tym spotkaniu zobaczymy kilka goli, gospodarze beda chcieli podziekowac kibicom, a ich raczej nie zadowoli wynik 0-0, wiec o murowaniu to mowy nie ma. Gattuso zapowiedzial na konferencji, ze dzisaj zagraja zwodnicy, ktorzy do tej pory grali mnie, niezgrana obrona + zawodnicy ofensywni, ktorzy tez bede chcieli sie pokazac. Dodam jeszcze, ze dotychczas w spotkaniach gospodarzy w kazdym meczu lina zostala pokryta, natomiast Milan pokrywal ja w 3 spotkanaich, nieudalo mi sie w obu meczach z AEK&#39;&#39;iem - oba po 0-0.Licze na overek !


Za ewentualne bledy przepraszam, ale niestety bylem zmuszony pisac z telefonu.
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Ktoś widział ostatni mecz Koln vs Arsenal ? Koln coś grało w tym meczu czy tylko dzięki temu karnemu wygrali ?Zastanawiam się nad Crvena Zvezda bo Koln gra straszny piach w lidze ale w UEFA dalej walczą o awans i ten mecz będzie decydował. Jest sens grać ?
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Widziałem ten mecz i Koln nie grało tam niczego szczególnego. Rozpaczliwie bronili, karny z niczego. Z akcji niezbyt wiele, tylko chęci do gry.
Arsenal w LE to gra totalny piach. Rezerwy punktuja, ale styl? Zostawia wiele do życzenia. Mają problemy ze skutecznością oraz płynną grą.
Co zaś zauważyłem - Crvena dobrze broni. Ilość straconych goli w LE imponuje. Szedłbym tu w under, ale omijam ten mecz jak i całą Ligę Europy. Crvena także dużo nie strzela. Tu remis ich satysfakcjonuje.
 
C 0

cracovia123

Użytkownik
Ktoś widział ostatni mecz Koln vs Arsenal ? Koln coś grało w tym meczu czy tylko dzięki temu karnemu wygrali ?Zastanawiam się nad Crvena Zvezda bo Koln gra straszny piach w lidze ale w UEFA dalej walczą o awans i ten mecz będzie decydował. Jest sens grać ?
W sumie zapewne dziś pójdzie większość graczy w stronę Crveny. W ydaje mi sie ze Serbowie maja wgłowach tylko ten mecz i dadzą z siebie100% bo wiadomo jak dla drużyn balkanskich ważne i prestiżowe są rozgrywki europejskie. Druga sprawa tak jak pytałes w ostatnim meczu Kolonia w moim przekonaniu rozegrała bardo słaby mecz przeciwko Londynczykom , nie dość ze Arsenal miał 4 razy więcej sytuacji do szczelenia , grał w bardzo eksperymentalnym składzie ( poraz pierwszy zagrali w takim składzie w oficjalnym spotkaniu) wiec prży braku zgrania ,ZWIĘKSZA ilością sytuacji można stwierdzić że to raczej na własne życzenie przegrał Arsenal a nie wygrala Kolonia bo była drużyna lepsza. A oglądając kolonie można stwierdzić jedno obrona gra taki piach ze dramat i to zarówno w pucharach jak i w lidze ze w roli faworyta widzę drużynę z Serbii.
Pozdro
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
A co sadzicie o remisie w meczu Atalanty z Lyonem z @3.55. Obie druzyny awansowaly i sadze ze zagraja go na spokojnie bez spiny, byle go rozegrac i wrocic do domu, skupic sie na rodzimych ligach. Atalanta goni czolowke a Lyon ma za plecami kilka drużyn.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Skład Evertonu.
Joel, Baningime, Feeney, Besic, Charsley, Klaassen, Schneiderlin, Vlasic, Mirallas, Lookman, Hornby.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Cristante B. (Atalanta) strzeli @ 4 fortuna

Dzis juz nie spalone ktore siadly jak w maslo wczoraj , a strzelca bramki .
Dobra wiadomosc taka ze Cristante gra w podstawie wiec nie ma mowy o zaadnym zwrocie .
Sadze ze gosc strzeli z prostych powodow , jednym z nich jest to , ze jest to najlepszy strzelec Atalanty w LE , drugim argumentem jest ro ze gospodarze duza bramek strzelili w tej edycji LE , kolejnym argumentem jest to , ze jest to rowniez najlepszy strzelec Atalanty w Serie A i kolejny argument , ktory przemawia za typem jest to , ze nie sttzelil ostatnio gola w meczu ligowym co podpowiada mi , ze dzis moze cos ukasic .
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Cudujecie z jakimś Apollonem który o nic nie gra.
kartki
Zorya- Bilbao o 4.5⛔
http://pl.soccerway.com/referees/ruddy-buquet/52844/
Kopenhaga- Sheriff o 4,5 ✅
http://pl.soccerway.com/referees/serdar-gozubuyuk/52870/
Slavia- Astana o4.5 ✅
http://pl.soccerway.com/referees/davide-massa/95384/
mecze o awans, a każdy z tych arbitrów sypie kartkami bez opamiętania.
Crvena- Koln też dobry, ale arbiter mi osobiście nie pasuje, więc odpuszczam.
http://pl.soccerway.com/referees/bobby-madden/90594/

rożne
o9.5 Slavia- Astana ✅
Kopenhaga o 5,5 ✅
RSSS o 5.5 ✅

W Pradze obie ekipy ofensywne, Astana na musiku, ale to się może zmieniać. Jak ktoś nie zabije szybko meczu, to nie widzę opcji żeby nie dali rady. 10.5✅ też można. Over 2,5 gola również ⛔.
Kopenhaga i Real u siebie powinny mieć przewagę, bo to oni muszą się rzucić do ataku, dlatego linia 5,5 korka nie wydaje się zbyt wygórowana.
1X2 gram tylko na OM⛔. Rywal ma awans z 1 miejsca, Francuzi potrzebują zwycięstwa, i powinni je wywalczyć. Austriacy pewnie wypuszczą trochę rezerwowych graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Patryk0146 nie wiem gdzie ty widzisz że Marsylia musi wygrać żeby awansowac? Póki co to nawet przegrywając mogą awansować. na dodatek remis OM daje im awans bez względu na inne pojedynki
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rijeka - AC Milan
Typ: Zwycięstwo AC Milan
Kurs: 2.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Cześć,
Na dzisiaj przygotowałem analizę ostatniego meczu w grupie D, teoretycznie mecz o nic , ponieważ Rijeka jest bez szans na awans ( Nawet w przypadku &quot; korzystnych wiatrów &quot; kiedy wygrają mecz i również wygrałaby Austria Wiedeń, trzy drużyny miałby po 7 pkt, natomiast tzw. mała tabela w każdym przypadku nie daje szans chorwackiej drużynie na awans mają gorszy bilans bezpośrednich spotkań z austriackim zespołem ) Natomiast Milan ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie. Jednak uważam, że goście pomimo zapewnionego awansu z pierwszego miejsca, będą chcieli wygrać to spotkanie, aby odbudować morale po kiepskiej serii w lidze . Ostatnie 3 mecze to porażka i 2 remisy - o ile porażka z Napoli nie powinna dziwić nikogo, to 0-0 z Torino oraz przede wszystkim beznadziejna porażka ( tak trzeba nazwać remis, utratę 3 punktów z beniaminkiem w ostatniej akcji meczu ). Ten mecz będzie idealną okazją na podbudowanie się przed niedzielnym meczem ligowym z zespołem Bologna, który aktualnie jest obok w tabeli z tą samą ilością punktów. Niewątpliwie Milan w tym sezonie nie wykorzystuje pełnego potencjału jaki mają zawodnicy , ale wierzę że piłkarze w tym meczu udowodnią swoje umiejętności.
Jeśli chodzi o Rijekę to mają fatalny bilans meczy u siebie. na ostatnie 5 meczów zdobyli tylko 1 punkt, strzelili 4 bramki, a stracili aż 10. Myślę, że będą załamani tym, iż nie mają już nawet matematycznych szans na awans, dlatego nie podejdą do tego meczu tak zmobilizowani jak Milan co przełoży się na ich porażkę w tym meczu.
Stawiam na Milan i czekam na weryfikację mojej analizy na boisku przy stadionie HNK Rijeka.
Pozdrawiam
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
niestety, ale co ten Lookman wyprawia, kręci aż miło popatrzeć, a druga bramka to już w ogóle piękna, a dopiero 20 lat ma
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
młody z Evertonu kręci tymi dziadkami tak, że szok. Już po temacie, to nawet buk tu nie maczał palców, po prostu Everton gra lepiej + piękna bramka z dystansu na 2-0 i po temacie....szkoda....może za duży pęd był na ten mecz....życie.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Walcott strzeli bramke @ 2,25 unibet
Walcott wraca po przerwie spowodowanej choroba do składu na Ligę Europy. Oczywiście nie gra regularnie w lidze, stracił miejsce w składzie. Dlatego jeśli nie zacznie grać lepiej i przede wszystkim zdobywać gole to niebawem może opuścić druzyne Arsenalu. Dzisiaj ostatnie spotkanie dla Arsenalu w tej fazie, mam nadzieje ze godnie się pożegnaja z grupą by następnie rozegrać kolejne spotkanie w wazniejszym etapie rozgrywek. Spodziewam się dobrego i ofensywnego występy gospodarzy. Skład jest dobry wiec licze ze Walcott wykorzysta choć jedna sytuacje
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom