>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [13.12.2018] - czwartek

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LIGA EUROPY
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lipsk-Rosenborg
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnia kolejka piłkarskiej ligi europy. Drużyna RB Lipsk, która jeszcze zachowała szanse na awans podejmowała będzie na własnym stadionie drużynę Rosenborga Trondheim. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sędziego stawiani są w roli zdecydowanych faworytów do zdobycia kompletu punktów. Lipsk w tym spotkaniu musi wygrać i musi czekać na porażkę ekipy Celticu z zespołem Salzburga, jest to jak najbardziej realne bowiem Salzburg wygrał grupę z kompletem punktów na koncie. Lipsk na swoim stadionie jest bardzo mocny, ostatnie 10 spotkań i tylko 2 wpadki, znaczy jedna porażka oraz jeden podział punktów. W 7 poprzednich spotkaniach gospodarze nie stracili nawet jednego gola a nie grali z byle kim bowiem ich rywalami były Schalke, Leverkusen, Hoffenheim oraz Moenchegladbach czy nawet Celtic, jest to jeden z lepszych wyników w europie i myślę że w dniu jutrzejszym również bramki nie stracą a liczę na ich wysokie zwycięstwo które może przypieczętować awans do dalszych rozgrywek , chociaż na pewno łatwo nie będzie bowiem ekipa ze Szkocji rownież będzie chciała ugrać co najmniej jeden punkt w zespołem Salzburgu. W ekipie gospodarzy nie zagra Nukam, Bruma oraz Forsberg a u gości Jebali. Mój typ to dokładny wynik 4:0.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Slavia Praga @ 1,64 unibet ✅
Wiele osób szuka czegoś w stronę Ruskich, natomiast ja to zdecydowanie odradzam.
Po pierwsze, Zenit pewny awans z pierwszego miejsca, po drugie bardzo ciężki teren, po trzecie na pewno tutaj Siemak nie wystawi pierwszej jedenastki, po czwarte Zenit powoli będzie wypadał z tego rytmu meczowego i wielu zawodników na pewno z tyłu głowy ma już małe wakacje, bo jak wiemy następne ligowe spotkanie rozegrają dopiero w marcu. Po piąte jeśli ktoś oglądał pierwsze spotkanie w Rosji to doskonale zna jego przebieg i wie, że Zenit zwyciężył jedną bramką, lecz kompletnie nie zasłużenie, Slavia prowadziła grę przez większą część spotkania, przeważali zdecydowanie, brakowało tylko i wyłącznie skuteczności, aby wrócić z Rosji z trzema oczkami. Na dobrą sprawę spokojnie mogli ich ograć kilkoma bramkami. Dziś Slavia gra przed własną publicznością o awans i na pewno nie będą się oglądać na to co zrobi Kopenhaga. Kurs może nie jest wybitny, ale moim zdaniem jest to jeden z najpewniejszych typów dzisiejszego dnia.
Villarreal @ 1,53 unibet ✅
Grupa w której każda ekipa ma szanse na awans, co jest rzadkością, szczególnie przed ostatnią kolejką.
Idę dziś zdecydowanie w Hiszpanów, którzy co prawda w tym sezonie na pewno poniżej oczekiwań jeśli chodzi o ligę Hiszpańską. W głupi sposób stracili punkty w Rosji, prowadząc na kilka minut przed końcem 2:1 i teraz na własne życzenie muszą grać na pełnych obrotach do ostatniej kolejki. Nie dotknął bym tego spotkania, gdyby było rozgrywane w Rosji, ale to jak wygląda ich gra na wyjazdach a szczególnie dziś bo Madrigal to ciężki teren dla topowych ekip z BBVA a co dopiero dla Spartaka, który gładko przegrał w Rapidzie czy wyrwał kompletnie nie zasłużony punkt w Szkocji. Gdzie jak gdzie, ale w Hiszpanii podopieczni Garcii to biorą i grają dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Celtic - Salzburg ✅✅✅ Jak w masełko???? Pełna dominacja.
Typ: Salzburg i Dabbur strzeli (Musi wystąpić od początku)
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie! Niekwestionowany lider grupy &quot;B&quot;, ekipa z Salzburga. 5 wygranych. Nic nie musi, ale może pomóc swojej imienniczce z Lipska. Lipsk gra z Rosenborgiem i powinien spokojnie to wygrać. Jeżeli Salzburg zwycięży w Glasgow, to obie ekipy ze &quot;stajni&quot; Red Bulla awansują dalej. Taka moja czutka. W pierwszym meczu tych drużyn, przygniatająca przewaga austriaków , wynik 3:1 i dublet najlepszego strzelca tej edycji LE Munasa Dabbura. Mam nadzieję, że przeczucie mnie nie myli.
Ludogorec - Zurich ⛔ Gol Świerczoka i dominacja Bułgarów. Okazje bramkowe 18:5, rożne 10:3. Tylko remis.
Ludogorec @2 Unibet.
Pożegnalny mecz bułgarów w LE. Bilans niezbyt imponujący. 3 remisy i 2 porażki. Szwajcarzy od 4 kolejki pewni awansu, co pokazali w poprzedniej kolejce, przegrywając u siebie z Larnaką. Myślę, że nie będą wysilać się także w Bułgarii. Stawiam na gospodarzy.
Trnava - Fenerbahce✅✅✅ Słowacy bardziej aktywni. Zasłużone.
Trnava @3 Unibet.
Analogicznie jak wyżej. Turcy na drugim miejscu, pewni awansu i bez szans na pierwsze. Sytuacja w lidze tragiczna. Nie będą się wysilać. Słowacy do tej pory 4 punkty zdobyte na Anderlechcie. Stawiam na gospodarzy.
Celtic z Salzburgiem o stawkę. Dwa pozostałe mecze, po prostu muszą się odbyć.
Korci mnie jeszcze Larnaka z Leverkusen @ 4,25 , ale w tym przypadku poczekam na składy. Aptekarze w lidze nie błyszczą, a w niedzielę trudny wyjazd do Frankfurtu. Ciekawe, czy Herrlich wystawi rezerwy?
Skład rotowany a i tak wycieczka na Cypr w grudniu ... bezcenna;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Rennes - Astana
Typ: over 4,5 ŻK
Kurs: 2,15 w 1xbet
Wynik: 2 ŻK ⛔

Ktoś powie, że zbyt oczywisty typ, który w ostatnim czasie często nie ma pokrycia, bo Liverpool z Napoli walczyli o awans, a linia kartkowa była ledwie pokryta, wczoraj Shachtar walczył z Lyonem i tylko 3 kartki, gdzie akurat sędziował wybitnie niekartkowy Kuipers. Dziś jego rodak Serdar Gözübüyük będzie arbitrem omawianego spotkania Rennes - Astana. Wiele osób dało się nabrać, w tym ja, na układ remisowy w poprzedniej kolejce między Kijowem a Astaną, dający awans obu ekipom. Kazachowie mimo szans na wyrównanie (najbardziej żal strzału w poprzeczkę pod koniec meczu) przegrali 0:1, a wygrana Rennes dała sytuację taką, że dziś grany będzie mecz bezpośredni o awans, gdzie Francuzi muszą wygrać, żeby na wiosnę prezentować się w Europie. Sędzia Holenderski ma statystyki podobne do naszego Szymona Marciniaka. Chodzi mi konkretnie o ilość kartek w rodzimej lidze i europejskich pucharach. Na arenie międzynarodowej daje ich więcej, przynajmniej ostatnimi czasy. Szykuje się dużo walki, szczególnie ze strony gości, dla których awans jest rzeczą ważną i moim zdaniem są w stanie dziś nie przegrać. Rok temu mieli identyczną prawie sytuację, z tą różnicą, że w ostatnim meczu musieli wygrać w Pradze ze Slavią, do której przed szóstą kolejką tracili dwa punkty i wygrali 1:0, a sędzia włoski Davide Massa pokazał wówczas sześć kartek, po 3 dla obu ekip. Dziś mają lepszą pozycję wyjściową, bo to oni mają przewagę punktową nad Francuzami. Kusi nawet spróbować wyższą linię 5,5 po kursie 3,5 ale na nią przynajmniej ja, mam limit 350zł, tą podstawową 4,5 mogę zagrać do 1500zł. Inni bukmacherzy mają mniejsze kursy na ten over - lvbet np. ma 1,85, pzbuk 1,66, Unibet 1,71, przy czym ostatnie dwa to typy na kartki ogólnie, nie tylko żółte, więc prawdopodobieństwo większe, gdy się czerwona pojawi. Jedyny mankament gry na żółte kartki w 1xbet jest taki, że nawet jak zawodnik dostanie czerwoną po dwóch żółtych, to i tak jest mu liczona tylko jedna do bilansu. Mimo wszystko myślę, że kurs to oddaje i jest odpowiedni, żeby spróbować zagrać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Ekspertów! Stare porzekadło głosi, &quot;chcesz zarobić, nie graj Ligi Europy&quot; nie raz było trafione ???? Ale dziś na przekór wszystkiemu, celuję w dwa typy dzisiejszego wieczora. Przyglądam się grupie G, której oglądałem także poczynania w 5 kolejce. Sytuacja napięta jak plandeka na żuku bowiem każdy, ale to każdy zespół ma szanse awansować do fazy play-off. Ja dzisiaj spoglądam w stronę Wiednia, gdzie miejscowy Rapid walczyć będzie na noże z dumnymi i twardymi Szkotami dowodzonymi przez legendarnego Steviego Gerrarda. Sytuacja w grupie: Villareal i Rapid po 7 pkt, Rangers 6, Ruscy ze Spartaka 5. Jak widać wszystko rozstrzygnie się dziś. Nie ma mowy o odstawianiu nogi. Rapid to nie jest potęga, ale LE traktują na 100% poważnie. Grajki z protestanckiej części Glasgow po powrocie do Europejskiej elity pokazują serce i hart ducha na boisku. Nie wierzę, że dziś nie zobaczymy wojenki na murawie. Jak to było w pierwszym meczu miedzy tymi ekipami? 3:1 dla The Gers i 6 żółtych kartek. Dzisiaj rozjemcą będzie Pan Makaron o nazwisku Mazzoleni. Jak dla mnie facet obiera dwie taktyki na spotkania. Albo wali kartkami jak AK-47 albo zapomina, że ma dwa plastyki w kieszonce. Jednak przeważnie w meczach o duuużą stawkę lubi pograć w żółte i czerwone ???? No,a dziś mamy mecz jak się patrzy o pieniądze, prestiż i puchary na wiosnę. Jak dla mnie będzie grubo.
Over 5,5 żółtych kartek --&gt; 2,20 Totolotek
Zostanie pokazana czerwona kartka --&gt; 3.30 Totolotek
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
granie na faworytów w le mi nie wychodzi, to próbuję underdogów, Spartak x2 @2.95 na unibecie, Spartak będzie grał o wygraną, Villarealowi wystarczy remis by wyjść z grupy, gospodarze w tym roku nie zachwycają, są nieskuteczni i według mnie kursy są wystawione na zasadzie Hiszpania = lepsza liga to muszą wygrać, wczoraj inny klub z Moskwy pokonał Hiszpanów, dziś liczę na chociażby remis po dobrym spotkaniu które będą chcieli panowie ze Spartaku wygrać
czy się uda: nie wiem
ale fajnie by było
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Czy te dzisiejsze ustawki mają jeszcze coś wspólnego ze sportem?
Ja rozumiem niespodzianki,ale dzisiaj to niespodzianka jest gdy kurs 8 nie wchodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom