>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [05.12.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
CSKA, żeby awansować potrzebuje wygranej 4-0 na Old Trafford. ???? To jest wariant bez oglądania się na Basel. Przy równej ilości punktów z Szwajcarami i tak mają lipę bo w dwumeczu Basel jest górą. Także, tylko właściwie porażka Szwajcarów w Portugalii przy równoczesnej zdobyczy punktowej z United daje CSKA promocję. United może sobie pozwolić nawet na skromną porażką a i tak nie straci 1 miejsca.
Celtic bardzo duży komfort bo mając wygraną 3-0 z pierwszego meczu w Brukseli nie ma prawa stracić Ligi Europy. Anderlecht jedzie bardziej na wycieczkę i sparing jednocześnie. Nawet odrobienie wyniku nic nie da bo bilansem bramkowym -16 do -11 Celtów są poza zasięgiem.
Roma wiadomo o co gra i z kim. Chelsea by zachować 1 miejsce musi wygrać z Atletico, które nie ma szans na cokolwiek poza Ligą Europy. Jadą na wycieczkę do Londynu, chociaż pozory trzeba zachować wiadomo.
Juventus 1,2 na wyjeździe w Grecji ???? Tyle to nawet w Serie A nie mają jak jadą do beniaminków. Kurs absurdalny bo rządzi tutaj obowiązek wygranej. Sporting ratuje tylko i wyłącznie wygrana na Camp Nou.​
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Celtic bardzo duży komfort bo mając wygraną 3-0 z pierwszego meczu w Brukseli nie ma prawa stracić Ligi Europy. Anderlecht jedzie bardziej na wycieczkę i sparing jednocześnie. Nawet odrobienie wyniku nic nie da bo bilansem bramkowym -16 do -11 Celtów są poza zasięgiem.
3-0 (lub inna przewaga 3 bramkami) dla Anderletchtu to awans Belgów, bo z -11 zrobi się -14 u Celtów, a u Belgów -13. ;)
Na Juve strach grać po tym kursie. Olympiakos już urwał punkty Barcelonie. Jak chcą to potrafią zamurować. Sporting tak czy owak na Camp Nou będzie miał ciężko, gdyby to było u siebie, to jeszcze bym uwierzył w dość spore rotacje (Barca i tak 1 miejsce) i wygraną.
Benfa raczej bez spiny, ale nie oczekuję łatwego zwycięstwa gości. Raczej będą grać szczelnie w obronie i oglądać co się dzieje w Manchesterze. A, że w tym sezonie Benfica dość nieporadna w LM to liczę tutaj na 0-0 HT.
Myślę też, że można pograć na spokoju PSG. Mają świetnych graczy na kontry. z Monaco mogli przy dobrych wiatrach strzelić 5-6 goli, bo niektóre to takie patelnie, że szok. Nic nie wpadało. Bayern forma słaba, a kadra raczej nie godna walki o triumf w LM. Paryżanie mają zespół kompletny i na pewno w LM dają z siebie więcej niż w lidze, gdzie i tak mają zaklepane 1 miejsce. Ich gra robi wrażenie.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Chelsea Londyn - Atletico Madryt
Zwycięstwo Chelsea Londyn
2.05
forBet

Hej a ja popieram to co napisał Grac45 odnoścnie meczu Chelsea - Atletico Madryt ;)
Spoglądając na nazwy obu drużyn faktycznie można się spodziewać niesamowitego spektaklu. Jednak obserwując to co prezentują na tą chwilę obie ekipy, można jasno napisać iż Atletico ma wycieczkę do Londynu i obawiam się tego co z piłkarzami z Madrytu mogą zrobić Londynczycy. Chelsea gra swój futbol a mianowicie wyrafinowany futbol do przodu i stwarzają sobie wiele okazji do strzelenia goli co zapięczętowali w meczu z Newcast wygrywając 3-1 natomiast Atletico w tym sezonie zmiana stylu gry co naprawdę nie przynosi im dobrej gry pomimo trego iż wyniki tego nie okazują. Tak tak można spojrzeć co ja wypisuje Atletico nie gra swojego futbolu a uzyskują korzystne wyniki i gdzie tu logika? Jednak śmiem twierdzić gdyby w ostatnim meczu Real Sociedad nie cofnoł się do obrony i wykorzystał choćby jeszcze jedną sytuację w tym meczu wynik mógł a nawet powinien być na korzyść piłkarzy z krainy Basków. Stety albo niestety zależy jak kto na to patrzy Atletico ten mecz wygrało jednak poziom gry poszczególnych zawodników jak i całej drużyny nie jest na takim poziomie aby móc cokolwiek ugrać na Stamford Bridge z zawodnikami Chelsea. Kursy na ten mecz wskazują na to iż powinien to być wyrównany mecz jednak patrząc na styl obu ekip oraz sytuację w Lidze Mistrzów, The Blues są dla mnie faworytem w tym meczu i nie zdziwie się kiedy Chelsea rozbije Atletico ja jednak gram Win po dość dobrym kursie na Chelsea.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Biorę Juventus @1,25 w singlu. Muszą wygrać jak chcą myśleć dalej o LE.
Na pewno warto zwrócić uwagę na mecz Bayern vs PSG. Za drobne prawdopodobnie spróbuje na PSG
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
albo Atletico zamuruje swoją bramkę i będzie 0:0...
Oczywiście, że jest taka szansa, ale taki kurs na Chelsea to trzeba wykorzystać. Jak napisane, Atletico jedzie na wycieczkę, Chelsea musi wygrać. Ze Srokami przegrywali a zrobili 3-1. Fajnie grają, taki kurs to ja pobieram.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Bayern - PSG
Zwycjęstwo Bayernu
@ 2.45
forBet
Ten mecz jest ogólnym rozrachunkiem grupy B gdzie faktycznie PSG jest zdecydowanym liderem tej grupy jednak kursy wystawione na ten mecz wskazują na remis. Co prawda PSG wygrało pierwszy mecz z Bayernem u siebie 3:0 ale od tamtego czasu w Bayernie wiele się pozmieniało a na ławce trenerskiej jest nie bylo kto bo sam J. Heynkces, który wniósł do drużyny nowego ducha i drużyna Bayernu zbiera owoce jego pracy. PSG to drużyna Francuska gdzie w lidze nie ma sobie równych oraz ma parcie na LM. Spoglądając na obie drużyny spodziewam się niesamowitego spektaklu jednak jeżeli chodzi o doświadczenie oraz kolektyw drużyn Bayern na ten moment jest dla mnie faworytem. Co prawda nie powinien to być mecz do jednej bramki no ale Bayern oraz Lewandowski są ekipą na którą warto postawić ponieważ chęć odegrania się drużynie PSG, gra przed własną publicznością powinno ponieść Bawarczyków do uzyskania korzystnego wyniku jakim na pewno będzie zwycjęstwo ;)
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Orientuje się ktoś dlaczego kurs na Basel jest 2,2?
To że będą grać na wyjeździe nie powinno wpłynąć na ich dyspozycję. W ich sytuacji nic innego nie wchodzi w grę.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Faktycznie dość ciekawe kursy na ten mecz a jedyne co mi przychodzi to że Manchaster wygrywa mecz u siebie a Basel gra na remis co daje im awans z drugiego miejsca jednak kursy na Basel są z kosmosu. Niestety nie mogę więcej napisać.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Co z tym Chelsea Panowie? Atletico to odpuści? Generalnie gospodarze spory faworyt i tutaj nie ma raczej o czym dyskutować. Wrócił Kante i wszystko wygląda dużo lepiej. Hazard i Morata w dobrej formie. Jeżeli Simeone nie wyjdzie tutaj w 100% najmocniejszym składem to dostanie sromotnie po dupie. W kursie na Chelsea jest value, ale nie wiem jak mocno to atakować.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Wy tu o Chelsea, a czemu taki kurs na M.City ? Jak nie ma żadnych kontuzji ani nic.
To jest temat z wtorkowymi meczami, City gra w środę. Kursy są z tego powodu, że City ma zapewniony awans z 1 miejsca i na Ukrainie prawdopodobnie zagrają rezerwy. Szachtar walczy o awans, potrzebuje minimum remisu, aby być tego pewnym bez patrzenia się na Napoli, więc motywacja będzie.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Biorę Juventus @1,25 w singlu. Muszą wygrać jak chcą myśleć dalej o LE.
Na pewno warto zwrócić uwagę na mecz Bayern vs PSG. Za drobne prawdopodobnie spróbuje na PSG
Grasz Juve po takim kursie, serio??
Przeciez kurs jest nie adekwatny do ryzyka. 1.25 na wyjazd gdzie meczyla sie Barca i Juve z nimi u siebie. Lepiej zagrac za % stawki na Olympiakos. Ryzyko takie samo. Choćby jakies hc +1.5 czy cos takiego a i tak pewnie kurs duzo wyzszy.
W forbet
Olympiakos Hc+1.5 @1.95
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Grasz Juve po takim kursie, serio??
Przeciez kurs jest nie adekwatny do ryzyka. 1.25 na wyjazd gdzie meczyla sie Barca i Juve z nimi u siebie. Lepiej zagrac za % stawki na Olympiakos. Ryzyko takie samo. Choćby jakies hc +1.5 czy cos takiego a i tak pewnie kurs duzo wyzszy.
W forbet
Olympiakos Hc+1.5 @1.95
rzeczywiście mógłby być trochę lepszy ale i tak zagrałem. Zakładam, że Juve skupi się w 100% aby wygrać mecz i wyjść z aktualnej sytuacji z twarzą. Po meczu z Napoli poprawiły się morale drużyny.
Dopytam bo nie jestem pewien, twój typ to Handicap + 1,5 na Olimpiakos? jak to dokładnie działa? kiedyś się przejechałem na handicapie.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
rzeczywiście mógłby być trochę lepszy ale i tak zagrałem. Zakładam, że Juve skupi się w 100% aby wygrać mecz i wyjść z aktualnej sytuacji z twarzą. Po meczu z Napoli poprawiły się morale drużyny.
Dopytam bo nie jestem pewien, twój typ to Handicap + 1,5 na Olimpiakos? jak to dokładnie działa? kiedyś się przejechałem na handicapie.
Juve musi jutro wygrac aby spokojnie awansowac ale grecy latwo skóry nie oddadza tym bardziej u siebie. Jak dla mnie osobiscie na tak grajacy Juventus w tym sezonie w takim spotkaniu jak to, to kurs powinienin byc kolo 1.7 zeby pomyslec cos o graniu na wlochow.
A co do handi to fakt ciezko jest niekiedy sie połapać(azjan,eurolpejski) w tym typie co podalem +1.5 na gospodarzy to w przypadku porazki Olympiakosu 1(jedna) bramka to zaklad jest wygrany. I to uwazam za dobry typ na ten mecz nawet jak Juve strzeli to sie cofna i bede bronic aby dojechac do konca ewentualnie spróbują jakas kontre.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Juve musi jutro wygrac aby spokojnie awansowac ale grecy latwo skóry nie oddadza tym bardziej u siebie. Jak dla mnie osobiscie na tak grajacy Juventus w tym sezonie w takim spotkaniu jak to, to kurs powinienin byc kolo 1.7 zeby pomyslec cos o graniu na wlochow.
A co do handi to fakt ciezko jest niekiedy sie połapać(azjan,eurolpejski) w tym typie co podalem +1.5 na gospodarzy to w przypadku porazki Olympiakosu 1(jedna) bramka to zaklad jest wygrany. I to uwazam za dobry typ na ten mecz nawet jak Juve strzeli to sie cofna i bede bronic aby dojechac do konca ewentualnie spróbują jakas kontre.
mecz już jutro a więc zobaczymy jak to się potoczy ????
rozważam również debla: Chelsea + Menchester unt, @3. co o tym sadzisz?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Chelsea awans zapewniony, walcza o 1 miejsce w grupie. W weekend mecz ze slabym West Ham takze nie ma sie co oszczedzac. Atletico praktycznie bez szans na awans(Roma raczej wygra u siebie z Qarabachem). Atletico uwazam ze sie wypalilo tak jak reszta hiszpanskich druzyn, teraz na topie sa wlasnie anglicy i po takim kursie sadze ze warto zagrac na Chelsea.
Man. Utd. Gra w weekend ciezki mecz z City i zapewno to bedzie priorytet. LM maja zalatwiona takze mozna troche oszczedzic kilku zawodnikow. Po takim kursie srednio do grania.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Czemu uważacie ze atletico ma odpuścić mecz, skoro ewentualna wygrana z chelsea daje im awans przy remisie bądź przegranej Romy.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Nie uwazam ze Atletico odpusci, ale pilkarsko na ta chwile lepsi sa Anglicy.
A dlaczego Roma miala by przegrac lub zremisowac??
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Bo to tylko sport i wszystko mozliwe? atletico tez miało roznieść Qarabach a jak sie skończyło wiemy doskonale, póki nadzieja jest nikt nie bedzie się oszczędzał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom