>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [05.12.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Czemu uważacie ze atletico ma odpuścić mecz, skoro ewentualna wygrana z chelsea daje im awans przy remisie bądź przegranej Romy.
Czemu Roma miała by mieć problemy z Karabachem, skoro Rzymianie pyknęli Chelsea? Klub który przejechał się po Azerach jak pociąg po szynach?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Czemu Roma miała by mieć problemy z Karabachem, skoro Rzymianie pyknęli Chelsea? Klub który przejechał się po Azerach jak pociąg po szynach?
a atletico mogło rozbić Romę na ich terenie bo sytuacji nie brakowało, Roma jeden strzał na bramke, nie ma co porównywac takich meczy.
Odniosłem sie tylko do tych , którzy sadzą ze atletico jedzie na wycieczkę i ma niby odpuscić mecz, Uświadamiam , że nie bedzie żadnej taryfi ulgowej,
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
a atletico mogło rozbić Romę na ich terenie bo sytuacji nie brakowało, Roma jeden strzał na bramke, nie ma co porównywac takich meczy.
Odniosłem sie tylko do tych , którzy sadzą ze atletico jedzie na wycieczkę i ma niby odpuscić mecz, Uświadamiam , że nie bedzie żadnej taryfi ulgowej,
Ja nie twierdze że Atletico nie ma szans na zwycięstwo w Londynie, tylko uważam że to zwycięstwo im nie wiele da, jeśli Roma wygra z Karabachem,
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Trzy propozycję na wtorkowe spotkania LM ode mnie. Analizy króciutkie, bo nie chce się zbytnio rozpisywać.
Chelsea - Atletico
Typ: Chelsea - 2.1/unibet
Chelsea po powrocie Kante do składu wygląda dużo lepiej. Wydaję się, że francuski pomocnik to lek na całe zło w Londynie. 6 spotkań od jego powrotu, 5 wygranych, remis i zaledwie 2 bramki stracone. Na mnie robi wielkie wrażenie. Do tego fantastyczna forma Hazarda, który momentami przypomina tego magicznego Belga z poprzedniego sezonu. Do tego kolonia Hiszpanów, która również prezentuję się wybornie. Troszeczkę inaczej wygląda to w obozie Simeone. Co prawda zaczęli oni wygrywać w lidze to ich gra nie powala. Można gdybać nad tym czy oni tak naprawdę wyjdą na 100% na to spotkanie. Niby remis Qarabaga przy ich jednoczesnej wygranej daje im awans, ale czy ktoś wierzy w punkty Azerów w Rzymie? Ja nie. Nawet jeżeli do przerwy będą grali na 100% przeciwko Chelsea to czy wiadomość w szatni, że Azerowie przegrywają 2-0 ich troszeczkę nie podłamie? Tutaj można próbować na live w przypadku remisu zagrać na stronę Chelsea. Nie mniej jednak Londyńczycy są dla mnie poważnym faworytem patrząc przede wszystkim na poziom sportowy oraz formę. Anglicy w tym sezonie wyglądają dobrze w LM i wydaję mi się, że we wtorkowy wieczór będą chcieli przypieczętować awans z grupy wygraną przed własną publicznością.
Bayern - PSG
Typ: PSG lub remis i BTTS - 2.2/1xbet
Mecz tak naprawdę o nic, bo nie wierzę we wygraną Bayernu różnicą 4 goli. Czy ktoś tutaj odpuści? Również mi się nie wydaję, w szczególności, że ekipa gości może pobić jeszcze parę rekordów fazy grupowej LM, a przecież liga mimo sensacyjnej porażki w weekend raczej nie ucieknie. Potencjał ofensywny w obu ekipach wielki, więc BTTS dla mnie powinien łatwo wejść, a PSG dysponuje dużo lepszym zespołem, który nie powinien przegrać z Bayernem. Bayernem, który z roku na rok moim zdaniem wygląda dużo słabiej. Moim zdaniem oni nie mają aktualnie kadry nawet na ćwierćfinał Ligi Mistrzów i to świetnie było widać w pierwszym spotkaniu obu ekip. Zobaczymy jak to będzie wyglądało we wtorkowy wieczór, ale osobiście spodziewam się jakiegoś 1-2 dla ekipy PSG.
Benfica - Basel
Typ: Over 3.5 kartki - 1.71/unibet
Śmieszna linia. Buki pewnie myślą, że Benfica gra o nic i odpuści. Nawet jeżeli zagrają rezerwy to będą tutaj walczyć o honor dla ekipy Benfici, która w tej edycji LM wygląda tragicznie i moim zdaniem jest jej największym rozczarowaniem. Ekipa gości musi tutaj grać o 3 punkty żeby nie oglądać się na drugie spotkanie i awansować do kolejnej rundy. Moim zdaniem w tym spotkaniu będzie sporo walki i sporo kartek. Na koniec taka mała statystyka. W każdym spotkaniu Benfici w tej edycji Ligi Mistrzów pokazywano przynajmniej 5 żółtych kartek. Do tego jej gracze zobaczyli aż dwie czerwone kartki, które w unibecie są rozliczane jako dwie. Dla mnie fantastyczna linia.
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Popieram calkowicie typ na kartki w Lizbonie, jak mecz ulozy sie nie po mysli przyjezdnych z Bazylei to moze sie posypac.
Ja rowniez proponuje kartki, ale w Pireusie, Unibet rowniez proponuje linie 3,5, cmon! W pierwszym meczu w Turynie nie bylo kartek, uwazam jednak ze w Grecji bedzie inaczej, sedziuje Hiszpan a oni kartkuja chyba najczesciej. W dodatku dwie zadziorne ekipy w tym Juventus ktory nie moze kalkulowac tylko wygrac swoj mecz. Wydaje mi sie ze 4 kartki lekko.
Olympiacos - Juve
Typ: Over 3.5 kartki - 1.64/Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Czemu Roma miała by mieć problemy z Karabachem, skoro Rzymianie pyknęli Chelsea? Klub który przejechał się po Azerach jak pociąg po szynach?
Może dlatego że kurs na Romę jest marny. Może dlatego że Roma łapie zadyszkę. Przegrana z Atletico, remis z Genoa i 3:1 z jakimś Spal który grał cały mecz w osłabieniu a i tak im gola strzelił.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Może dlatego że kurs na Romę jest marny. Może dlatego że Roma łapie zadyszkę. Przegrana z Atletico, remis z Genoa i 3:1 z jakimś Spal który grał cały mecz w osłabieniu a i tak im gola strzelił.
Tak się składa że oglądałem ten mecz ze Spal, i Roma spokojnie powinna 3, 4 bramki więcej strzelić zobacz w statystyki, ale po co było im się spinać skoro prowadzili i kontrolowali mecz, zabrakło precyzji, W dodatku odpoczywali Naingollan i Perotti, więc Roma i tak zrobiła swoje, przed nią ważniejszy mecz bo z grupy Ligi Mistrzów Roma jeszcze nie wyszla i musi postawić kropkę nad i, takiego rywala jak Karabach powinni odprawić no problem, Według mnie to Atletico będzie miało większe problemy z awansem bo jedzie do Londynu, musiałby się zdarzyć cud aby los Colchoneros wyszli z grupy, szczerze nie podoba mi się ich styl gry i mam nadzieje że Chelsea zrobi swoje i pokażę hiszpanom miejsce w szeregu
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Przewidywanie ostatniej kolejki w LM jest bardzo trudne. Na ok 1 godzinę przed meczami LM na necie, stronach oficjalnych drużyn, oficjalnych grupach społecznościowych można sprawdzić składy jakimi wyjdą drużyny. Od momentu pojawienia się składów mamy godzinę na dobrą analizę interesującego nas spotkania. Jeśli trenerzy wystawiają rezerwy to już wiele mówi o podejściu do meczu. Oczywiście całych 11-stek nie zmienią względem poprzednich meczów. Wiadomo, do LM należy wcześniej zgłosić zawodników więc juniorów się nie spodziewajcie ale roszad jak najbardziej. Ja na przykład w meczu Man Utd spodziewam się dziwnego ustawienia zespołu. Zakładam że Mourinho w tym meczu nawet nie podniesie się z ławki. Będzie miał ten mecz w nosie. Zawodnicy maja utrzymywać się przy piłce i spokojnie dowieźć satysfakcjonujący wynik. Nie zdziwiłbym się jakiegoś nudnego 0-0 ale sprawdzę sobie przed meczem jakim wyjdą ustawieniem i składem.
Na teraz myślę że under 2,5 po kursie 2.00 w fortunie jest bardzo zachęcający. Jednak ostatecznie wstrzymam się do podania składu drużyny Mourinho.
 
L 37

lalala23

Użytkownik
Może dlatego że kurs na Romę jest marny. Może dlatego że Roma łapie zadyszkę. Przegrana z Atletico, remis z Genoa i 3:1 z jakimś Spal który grał cały mecz w osłabieniu a i tak im gola strzelił.
Kolego, co kolejkę ligi mistrzów wypisujesz takie głupoty, że głowa mała. Przecież nikt nie pisał o stawianiu na Romę, ale Ty swoje musiałeś napisac, nie rozumiem w ogóle Twojego kontekstu. Kolega wyżej napisał, że Roma poradzi sobie z Karabachem, ale nic nie pisał o stawianiu na nich, a Ty dodałeś do tego swoje 3 grosze, skończ pisać tutaj takie głupoty.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus over 1.5 żółtych
@1.63
Unibet⛔

Pierwszy mecz bez kartek, ale to Juventus musi z Grecji wywieźć minimum 1 punkt, żeby nie patrzeć na wynik w Barcelonie, gdzie miejscowi podejmować będą Sporting. Stara Dama oprócz mecz z Olympiakosem w każdym z pozostałych spotkań pokrywała powyższy zakład.
Grecy nic nie muszą i mogą zagrać na spokojnie, ale na pewno nie wyjdą i nie usiądą na murawie. Druga sprawa, jeśli Juve będzie mieć niekorzystny wynik zacznie się nerwówka. Obrona Starej Damy bywa nie pewna i popełnia błędy, często zdarzają się głupie faule.
Spotkanie poprowadzi arbiter z Hiszpanii David Fernández Borbalán, który lubi pokazywać kartki. W obecnej edycji LM, tylko jedno spotkanie pomiędzy PSG a Anderlechetm, ale tam nie było ostrej gry.
Grecja to jednak Bałkany, każdy wie z czym to się kojarzy. Walka ????
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
Postanowiłem przejrzeć sytuację w poszczególnych grupach LM, i na podstawie tego co kto może uzyskać podzielę się swoimi przemyśleniami i typami.
Grupa A
Sytuacja po 5 kolejkach:
1. Manchester United 12 pkt.
2. Basel 9 pkt.
3. CSKA 9 pkt.
4. Benfika 0 pkt.
Także sytuacja ciekawa i rozwojowa, nawet Czerwone Diabły nie mają zapewnionego awansu, w przypadku porażki z CSKA i wygranej Basel nad Benfiką United lądują w LE. Scenariusz matematycznie możliwy, aczkolwiek moim zdaniem mało realny.
Manchester United- CSKA Moskwa
Tezę, iż United może nieco odpuścić mecz z CSKA bo mają w weekend derby z szejkami wsadziłbym w buty z kilku względów, po pierwsze oba mecze grają u siebie, także nie tracą czasu na podróże i zmianę klimatu (co w przypadku wypadu do Moskwy mogłoby mieć spore znaczenie). Druga sprawa to LM mają we wtorek a derby w niedzielę, także w profesjonalnym futbolu niemal 5 pełnych dób na regenerację to wieki. Zdarzają się przypadki że drużyny mają ledwo 48 godzin przerwy i jeszcze muszą się przemieszczać.
Kolejna kwestia to chęć powrotu na szczyt Europejskiej hierarchii, którą w znaczący sposób określają osiągnięcia w Lidze Mistrzów. Czerwone Diabły w ostatnich 5 latach niemal nie istniały w LM, a od ostatniego zwycięstwa w tej elitarnej Lidze w maju minie 10 lat (pokonali wtedy Chelesea po rzutach karnych na stadionie Łużniki w Moskwie). Ostatnie sezony MU i Liga mistrzów:
- 2012/2013 – odpadnięcie w 1/8 z Realem Madryt
- 2013/2014 – odpadnięcie w 1/4 z Bayernem Monachium
- 2014/2015 – brak kwalifikacji
- 2015/2016 – 3 miejsce w grupie (za PSV i Wolfsburgiem)
- 2016/2017 – brak kwalifikacji
CSKA to zbieranina emerytów, trójka stoperów ma łącznie grubo ponad 100 lat. Nie sądzę aby cokolwiek zdziałali na Old Trafford z dobrze dysponowanym w ostatnim czasie zespołem Mourinho.
Mój główny typ:
Manchester wygra do zera
Kurs: 2,16
Fortuna
Stawka 7/10

Alternatywnie:
1 (-1,5) @ 2,32 Pinnacle 6/10
-----------------------------------------------------------------------------------------
Benfika- Basel
Drugie spotkanie tej grupy moim zdaniem ciekawsze do oglądania niż pierwsze, po krótce można powiedzieć że Benfika mimo ma grę znacznie lepszą niż wyniki, które w LM mają dramatyczne, po 5 spotkaniach 0 punktów i bilans bramek 1-12. Basel z kolei to można powiedzieć czarny koń rozgrywek, jednak moim zdaniem ten faworyt bukmacherów szybko padnie. Basel to nie jest drużyna z potencjałem na większy sukces w LM, nawet jak wyjdą z grupy co jest mocno prawdopodobne to pierwsza runda fazy pucharowej szybko zweryfikuje ich poziom.
Benfika z kolei w wielu spotkaniach nie grała tak źle jak pokazują to wyniki:
- pierwsze spotkanie u siebie z CSKA, przeważali zdecydowanie posiadanie piłki 65-35, 24 sytuacje bramkowe, prowadzenie 1-0, potem karny, chwila braku koncentracji po stracie bramki, poszła druga i skończyło się 1-2
- spotkanie z Basel, szybko stracona bramka, mimo to do 60 minuty i do straty zawodnika to Benfika częściej posiadała piłkę, po czerwonej kartce to już inna historia
- spotkanie u siebie z United to dobra, wyrównana gra i bramka po błędzie młodego Svillara, którego zaskoczył Rashford z 30 metrów
- spotkanie z United, chyba najlepsze ze wszystkich, bardzo dobra gra, wiele sytuacji podbramkowych, i dwie bramki stracone w głupi sposób, samobój wspomnianego Svillara i rzut karny
- kolejny cud świata to spotkanie w Rosji z CSKA, prawie 60% posiadania piłki, więcej okazji, strzałów, zabrakło skuteczności, dwie bramki w plecy w tym jeden samobój
Uważam że jak gospodarze zagrają na swoim poziomie tak jak przeciwko United na Old Trafford to Basel tu nawet punktu nie ugra. Portugalczycy szczególnie na własnym boisku potrafią zagrać świetny mecz i takiego się jutro spodziewam.
Mój główny typ:
Benfika DNB
Kurs: 1,98
BAH
Stawka 6/10

Alternatywnie:
Benfica over 1,5 @ 2,50 eFortuna 5/10
1 + obie strzelą @ 5,20 eFortuna 3/10
1 + over 3,5 @ 8,40 eFortuna 1/10
*******************************************************************************************
Grupa B
Sytuacja po 5 kolejkach:
1. PSG 15 pkt.
2. Bayern 12 pkt.
3. Celtic 93pkt.
4. Anderlecht 0 pkt.
Całe emocje w tej kolejce zwrócone na Monachium, i pojedynek Bayernu z PSG. Pierwsze spotkanie w Paryżu zakończyło się porażką Niemców 0-3, co poskutkowało dymisją Ancelottiego na którego już wcześniej narzekali zawodnicy. Także kwestia 1 miejsca wydaje się przesądzona, nie wierzę aby Bayern miał wygrać różnicą 4 bramek. Drugie spotkanie podobny scenariusz w pierwszym meczu Celtic wygrał tym razem na wyjeździe 3-0 z Anderlechtem i teraz Belgowie aby myśleć o LE muszą wyżej pokonać Szkotów, co również wydaje się mało realne, biorąc pod uwagę jak ciężko się gra na wyspach.
Bayern- PSG
Bayern pod wodzą Juppa Heynckesa zdecydowanie lepsza gra niż za Ancelottiego, ale czy na tyle dobra by powalczyć o coś więcej w LM? Trudne pytanie, podzielam zdanie wielu ekspertów, którzy twierdzą że Bayernowi brak spektakularnych transferów, które podniosłyby jakość i zwiększyły rywalizację w zespole, szczególnie w takim okresie jak teraz, kiedy wielu zawodników boryka się z urazami. Już od dłuższego czasu Bayern gra bez kontuzjowanego Neuera, w jego miejsce broni Urleich, który nie oszukujmy się wybitnym zawodnikiem nie jest.
Środek obrony stanowią Boateng i Hummels, którzy przy swoich gabarytach znowu będą mieli nie małe problemy z dynamicznymi Neymarem i Mbappe. Boki obrony Alaba i Kimmich, dla których będzie to na pewno trudny i pracowity mecz.
Formacja pomocy osłabiona brakiem Thiago, najbardziej pracowitego i kreatywnego zawodnika który rządził w środku pola. Do gry pozostaje Vidal (o którego wybrykach po braku wywalczenia awansu Chile na mundial było głośniej niż o jego grze), James (wydawało się że odrodzi się w Bayernie, jednak jak do tej pory szału nie ma, 2 gole i 3 asysty w 17 meczach), Martinez- solidny defensywny pomocnik, jednak w ofensywie poza stałymi fragmentami gry nie ma wiele do zaoferowania, Tolisso – nowy nabytek, jednak od przyjścia z Lyonu nic wielkiego nie zaprezentował poza „średnią krajową”, Rudy- kolejny nabytek, jednak moim zdaniem nie jest to gracz na miarę Bayernu.
Skrzydłowi: Robben kontuzjowany, Ribbery wraca po urazie (wszedł w 89 minucie w ostatnim meczu), Muller wrócił po kontuzji, jednak od wielu miesięcy ten zawodnik niewiele wnosi do gry w tym sezonie ligowym 2 bramki, w całym poprzednim 5- tyle samo co Łukasz Piszczek grający na boku obrony), Coman – najjaśniejszy punkt z kreatywnych zawodników w ostatnich meczach, to na nim w znacznej mierze opiera się gra.
Napastnik- Lewandowski – Lewy aby coś zdziałać w meczu musi dostawać odpowiednią ilość dobrych piłek w meczu, jednak przy obecnej sytuacji obu zespołów uważam że PSG zdominuje środek pola i Lewy może nie mieć zbyt wielu okazji.
Także jak widać Bayern nie dość że nie ma wartościowej i szerokiej ławki to jeszcze boryka się ze sporymi problemami zdrowotnymi Neuer, Robben, Thiago, Bernat i wracający dopiero do gry Muller i Ribbery.
Teraz kilka słów o PSG, które odpuściło sobie nieco ostatnie dwa spotkania ligowe, na zmianę odpoczywali: Thiago Silva, Marquinios, Veratti, Rabiott, Mbappe, Cavani, Dani Alves, Kurzawa.
Uważam że w chwili obecnej PSG ma na każdej pozycji jednego lub więcej zawodników w równej lub lepszej dyspozycji niż Bayern:
Areola&gt; Urleich
Alves, Meunier&gt; Kimmich, Rafinha
Marquinios, Silva, Kimpembe= Boateng, Sule, Hummels
Kurzawa= Alaba
Veratti, Rabiot, Pastore&gt; Vidal, Tholisso, Rudy
Neymar, Di Maria, Draxler&gt; Coman, Ribbery, James
Cavani, Mbappe&gt; Lewandowski, Muller
Reasumując, uważam Bayern przetrzebiony kontuzjami, mający problemy z zachowaniem czystego konta (stracili ze słabym Hannoverem, mimo że mogli przynajmniej dwie bo zmarnowali karnego; dwie bramki strzeliła przeciętna M`gladbach, strzelił też Anderlecht i Celtic) będzie miał ogromne problemy z zatrzymaniem świetnej ofensywy Paryżan, Trio Neymar, Cavani, Mbappe strzeliło w tym sezonie w LM 15 bramek, a cały Bayern 10. Zapowiada się ciekawe spotkanie, i jeśli Jupp nie wymyśli jakiejś cudownej taktyki i jego piłkarze nie zagrają na 120% swoich możliwości to możemy mieć wynik zbliżony do tego z pierwszego spotkania.
Mój główny typ:
PSG over 1,5
Kurs: 1,95
eFortuna
Stawka 7/10

Alternatywnie:
2 DNB @ 1,97 eFortuna 6/10
2/ +2,5 @ 3,6 eFortuna 3/10
-----------------------------------------------------------------------------------------
Celtic- Anderlecht
Drugie spotkanie moim zdaniem ze zdecydowanym faworytem, uważam ze Celtic to drużana, która mogłaby walczyć jak równy z równym z wieloma zespołami Premier League, z kolei Anderlechtowi bliżej do polskiej Ekstralapy niż do ligi angielskiej. Pierwszy mecz już pokazał różnicę klas jaka dzieli oba zespoły. Szkoci prowadzili grę, mieli ponad 60% posiadania piłki, mecz był pod kontrolą. Zresztą Celtic zaimponował mi ogromnie grą z Bayernem, z takim zespołem mieć 50% posiadania piłki to znakomity wynik, tak naprawdę stworzyli więcej okazji do gola niż Niemcy i szkoda że nie udało im się ugrać chociaż punktu bo na to zasłużyli. Uważam że jutro na Celtic Park czeka Nas piłkarskie święto i Celtic pewnie przypieczętuje awans do LE.
Mój główny typ:
Celtic wygra
Kurs: 1,95
Tempobet
Stawka 7/10

Alternatywnie:
1 (-1,5) @ 3,6 Tempobet 4/10

jak będzie wena będą kolejne grupy​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
Lukas88 CSKA wyprzedzi United przy wygranej min 5golami (zakładajac ze basel wygra z benfica)
ar0nek nie wkraczałem w kwestię fantazji.... ;)
Grupa C
1. Chelsea 10 pkt.
2. Roma 8 pkt.
3. Atletico 6 pkt.
4. Qarabach 2 pkt.
W tej grupie kolejka z korespondencyjnym pojedynkiem pomiędzy Romą a Atletico Madryt. Podopieczni Simeone zmierzą się z Chelsea na Stamford Bridge, natomiast Roma na własnym stadionie podejmie Qarabch.
Roma- Qarabag
Rzymianie muszą wygrać aby nie patrzeć na wynik z Londynu, jednak Qarabag pokazał już w dwumeczu z Atletico że nie są chłopcami do bicia. Roma to silna drużyna ale moim zdaniem gra w kratkę, dlatego nie zdecyduję się na typowanie końcowego wyniku. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest pójście w bramki w tym spotkaniu, mianowicie całkiem fajny kurs oferuje zakład under 3,5. Nie licząc szalonego meczu w Londynie, w pozostałych 4 meczach Romy padło 8 bramek, co daje dwie na mecz, z kolei biorąc pod uwagę dwumecz Qarabagu z Atletico i pierwszy mecz z Romą, mamy 5 bramek w 3 meczach. Jedynie Chelsea miała pomysł na demolkę zespołu ze wschodu.
Na jutro przewiduję kontrolę meczu przez Włochów bez huraganowych ataków aby nie narazić się na straty z tyłu bo wtedy może zrobić się niebezpiecznie, będą cierpliwie czekać na swoją szansę.
Mój główny typ:
Under 3,5
Kurs: 1,92
Marathonbet
Stawka 6/10

Alternatywnie:
Under 2,5 @ 3,3 Unibet 3/10
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Chelsea- Atletico Madryt
Przy tym meczu mam największą rozminę, niby Chelsea faworyt, ale Atletico mimo przeciętnej gry to nadal jest nieobliczalny zespół, potrafią fenomenalnie bronić, mają kim atakować, czyli podobnie jak ich rywale. Chelsea walczy jedynie i aż o 1 miejsce w grupie, aby tego dokonać bez oglądania się na wynik Romy muszą wygrać, jednak Atletico również walczy o dużą stawkę bo wygrana może dać im awans do fazy pucharowej w przypadku braku wygranej Romy, na co zawsze jakaś szansa jest.
Dlatego spodziewam się spokojnego pojedynku bo nikt tutaj się nie otworzy bo i Conte i Simeone mają świadomość rangi rywala, dlatego na 1 planie będzie taktyka i 0 z tyłu. Więcej do stracenia ma Atletico, tym bardzie nastawiam się na niski wynik, jednak boję się go typować bo na tym poziomie może być 1-0 czy 0-1, zdecyduje forma dnia.
Mój główny typ:
Obie strzelą- nie
Kurs: 2,00
Unibet
Stawka 6/10

Alternatywnie:
Under 2,5 @ 1,86 Pinnacle 6/10
***************************************************************************************
Grupa D
1. Barcelona 11 pkt.
2. Juventus 8 pkt.
3. Sporting 7 pkt.
4. Olimpiakos 1 pkt.
Sytuacja jest prosta, Barcelona gra o pietruszkę, bo Juve już ich nie wyprzedzi. Juventus z kolei jedzie do Pireusu przypieczętować awans bo Sporting z wychillowaną Barcą może coś ugrać.
Barcelona- Sporting
Moim zdaniem Sporting nie jest na przegranej pozycji na Camp Nou, z kilku powodów Sporting gra całkiem przyjemny futbol, maja kilku ciekawych zawodników z przodu, jest Martins, Dost, Fernandes. Valverde zapewne porotuje składem gdyż sezon jest długi, a ławka Barcy w tym sezonie uboga, w dodatku nie oszczędzają ich kontuzje. Dodatkowo ze składu wypadł na 2 miesiące Umtiti, który był generałem defensywy. Zdecydowałem się uderzyć w under 3 gdyż biorę po uwage wspomniane rotacje, oraz małą zadyszkę Dumy Katalonni, która zremisował 3 kolejne mecze w lidze i LM.
Mój główny typ:
Under 3
Kurs: 2,00
Marathonbet
Stawka 5/10

Alternatywnie:
X do 30 minuty @ 1,96 eFortuna 4/10
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Olimpiakos- Juventus
Tuta faworyt jest tylko jeden, w dodatku mający o co grać, Juve wygrało szlagier z Napoli, co na pewno podbudowało zespół. Przełamał się w końcu Higuain, w świetnej formie jest Dybala. Olimpiakos to nieco inna półka, jednak jak pokazał mecz z Barceloną, potrafią czasem zamurować bramkę, jednak uważam że Juve ma na tyle silny i wszechstronny zespół że powinni znaleźć sposób na pokonanie rywala, jednak o pogrom może być trudno.
Mój główny typ:
2 + under 3,5
Kurs: 1,82
eFortuna
Stawka 5/10

Alternatywnie:
2 + under 2,5 @ 2,96 eFortuna 3/10
HT/FT X/2 @ 4,20 Unibet 1/10​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
R 0

remisy

Użytkownik
Moim zdaniem CSKA nie wygra z MU, dlatego też Basel będzie pilnować remisu z Benfiką, żeby w przypadku remisu CSKA grać w LM a nie LE.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ja czekam natomiast na składy i zobaczę w MU większe rotację to gram czystą 2 lub DNB na CSKA. Co do Benfici to oni nie odpuszczą. Basel tam ugra Max remis wg mnie.
 
K 5

kkkaban

Użytkownik
Moje opinia do dzisiejszych spotkań.
Chelsea gra z Atletico, które w końcu zaskoczyło. W końcu zaczęli kreować sytuacje. Uważam, że w tym spotkaniu nie skończy się na jednej bramce. i skłaniałbym się ku zwycięstwie Hiszapanów. Wszyscy patrzą na to jak Atleti wyglądał na początku sezonu a od kilu tygodniu wygrywają co mogą i jeśli dzisiaj odpadną, będą moim zdaniem głownym kandydatem do wygrania LE.
Bayern będzie bardzo zmotywowany by zrewanżować się na PSG. Neymar zagrał w sobotę bardzo słabe zawody ale zakładam, że do składu wróci Cavani za beznadziejnego Di Marie. Tu także widzę golleadę a zwycięzce widzę w Bayernie. Od powrotu Heynckesa zaliczyli co prawda wpadkę z Monchengladbach, ale jeśli uda im się dzisiaj zdominować środek pola (Vidal), to powinni ogarnąć to spotkanie... kto wie może nawet odrobią te 3 bramki z pierwszego meczu.
 
D 22

darekd89

Użytkownik
BAYERN - psg 1 2.60
Nie wiem dlaczego dziś nikt nie pisze o Bayernie.
Pierwszy mecz Bayern przegrał przez obronę Sule ale i przez Ancelottiego. Jeśli ktoś pamięta tamto spotkanie to wyglądało ono tak: Bayern atakował non stop a PSG zrobiło z 6 kontr w całym meczu i strzeliło 3 gole.
Dzisiaj Bayern jest o wiele silniejszy psychicznie przez Yuppa. Największym zmartwieniem dla mnie jest to, że na bramce mają dziada ale obrona jest dosyć mocna.
Przewidywania na to spotkanie: Bayern 70% przy piłce i szybko strzelony gol albo dwa.
Neymar odcięty od podań mało miejsca na rozpędzenie się na tym stadionie. To nie lotnisko w Barcelonie czy Paryżu. Bayern solidny na własnym boisku plus sędzia który w Monachium pozwala na więcej i pacynka z Brazylii nie może tak czesto udawać. Dani Alves żółta kartka. Jemu nerwy puszczą jak będą przegrywać.
Po za tym oglądałem ze Strasbourgiem. Neymar gra jak w Barcelonie ale PSG nie gra jak Barcelona a on sam może przy piłce być dryblować ale nic z tego jak 2 kroki w przód a 7 do tyłu.
Yupp w Monachium koduje w głowach a piłkarze ożyli po jego przyjściu. Ciężko znaleźć mądrego na Bayern. Hitzfeld albo Ferguson. Niemcy lubią dyscyplinę a wtedy się układa.
Teraz tak jest. Dlatego 3-0, 3-1, 4-1
Tak typuję.
PSG wygrywało z &quot;ogórkami&quot; wysoko. Z Bayernem też jak był w mega kryzysie a Ancelotti mieszał jak chciał składem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ponawiam pytanie !! wie ktos jakie znaczenie maja kartki zawodnikow druzyn z 3 miejsc ? czy licza sie w lidze europy czy sa kasowane !?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom