• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [05.12.2017]- wtorek

Temat na forum 'Liga Mistrzów' rozpoczęty przez Grac45, Listopad 27, 2017.

Więcej tematów od Grac45
    1. MeFiuU Dobrze znany użytkownik

MeFiuU
      Polubienia:
      17
      Jednak miałem rację. Bayern to nie zespół, który odpuszcza taki mecz przed własną publicznością i do tego po takim blamażu jaki dostał w Paryżu :)
      Pozdrawiam :)

2. RekreTyper Dobrze znany użytkownik

RekreTyper
      Polubienia:
      27
      Nie ma reguły, zwykle to idzie w drugą stronę że kursy spadają im bliżej spotkania, mniej więcej jak teraz na Olympiakos, choć na Juve już nie miało co spadać 1,25 ;).
      Najważniejsze że coś wpadło do skarbonki.

3. Nadtyper Dobrze znany użytkownik

Nadtyper
      Polubienia:
      3
      Adamo80 : Psg coś nie zagrało jak na faworyta przystało.Dla mnie jeśli ktoś miał złudzenia to oni z roli papierowego faworyta tym meczem się przekreślili.

Rejwik lubi to.
    4. Nayare Nowy użytkownik

Nayare
      Polubienia:
      0
      Naprawdę? PSG faworytem meczu z Bayernem na Allianz Arenie i to w takich okolicznościach?

5. darekd89 Nowy użytkownik

darekd89
      Polubienia:
      0

Panie jak masz analize to opisz a nie piernicz za przeproszeniem.
      Pokazałem, że stawiam na Bayern wygra i zrobił to w rezerwowym troche składzie.
      Tyle. PSG to pionki. Słowa Cantony w 100% oddają to do Neymara: poszedł grać z "ogórkami"
      PSG to wielkie ogórki które nie zdobędą LM ponieważ oni nie potrafią grać z dobrymi zespołami

6. Biedroo1 Użytkownik

Biedroo1
      Polubienia:
      6
      Reguła jest, prawo popytu i podaży.

7. Nadtyper Dobrze znany użytkownik

Nadtyper
      Polubienia:
      3

Pokazałeś , że stawiasz na Bayern ? Nie było trudno się domyśleć co to "1".Prosiłbym żebyś jednak odnosił się do swojego jak i mojego tekstu.Wybacz ale to ostra hipokryzja.Piszesz gafe za gafą w poprzednim poście automatycznie samemu przyznając się , że typujesz "na pałe" jako kibic.Nie negowałem typu ale forme argumentacji.Tyle ode mnie i koniec

8. Cosmozaza Użytkownik

Cosmozaza
      Polubienia:
      1
      Ale Chelsea sie sfrajerowali nie wygrywajac z Atletico, poniewaz w poniedzialkowym loowaniu 1\8 LM maja tylko 3 opcje.Moga trafic na PSG,Barcelone lub Besiktas.Nie moga trafic na zadna angielska druzyne.Majac wszystko w swoich rekach i tak zajebac sprawe .....

9. Adamo80 Dobrze znany użytkownik

Adamo80
      Polubienia:
      51
      To nie był w sumie żaden sprawdzian tylko mecz towarzyski, ale takie braki w defensywie i brak koncentracji świadczą, że nie ma automatyzmów które powinny być... Atak wciąż uważam najlepszy na świecie, ale defensywa i środek to już zupełnie co innego. LM będzie w tym sezonie bardzo, bardzo trudna do grania... Lepiej siły zostawić na mundial... :) I masz rację - w moich oczach czar związany z nadziejami co do PSG prysł choć oczywiście w żadnym stopniu ich nie przekreślam. Buki wiedziały co robić z tym 2,40 do 2,90...

10. darekd89 Nowy użytkownik

darekd89
      Polubienia:
      0
      Widać nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
      Trener, wcześniejszy mecz, zmiany w Bayernie itd
      Nawet jednego spotkania pewnie nie oglądałeś ani Bayernu ani PSG w ostatnim czasie.
      A ja oglądam i stwierdzam kto jak gra i to wszystko. Ty nie oglądasz ale krzyczysz NADTYPER hah.

Poleć forum