>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [06.12.2017]- środa

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Liverpool by awansować nie może pozwolić sobie na porażkę. By zachować 1 miejsce w grupie musi zdobyć 3 punkty bo Sevilla na pewno nie puści meczu na Słowenii. Szalony scenariusz na zasadzie remisu Sevilli i wygranej Spartaka (wszyscy po 9 punktów) daje awans Anglikom i Rosjanom jak coś.
Szachtar musi wyrwać tylko albo aż 1 punkt &quot;u siebie&quot; z City. Napoli najpierw musi machnąć Feyenoord a później czekać na wieści z Ukrainy. Tylko i wyłącznie dobry kalendarz sprawił, że Szachtar jest w tak dobrej pozycji startowej przed ostatnią kolejką.
Porto los ma w swoich rękach. Będzie wygra z Monako będzie awans.
Z kolei Lipsk oprócz własnej wygranej musi czekać na wynik z Portugalii.
W ostatniej grupie nie ma żadnego wariantu.Tottenham wchodzi z 1 miejsca, Real ponownie jak rok temu atakuje fazę pucharową z 2 pozycji.​
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
LFC u siebie ma gaz. Z Sevilli też zrobili sieczkę zaangażowaniem w 1 połowie, ale chyba za szybko uwierzyli że to już koniec. Niemniej nie widzę tutaj szans dla Spartaka, szczególnie że u siebie byli zdominowali przez Anglików.
Sevilla ostatnio odżyła i nie może tego zaprzepaścić. Maribor z reguły się murował, ale nie widzę powodu, by w ostatnim meczu u siebie mieli to robić. Z reguły te słabsze ekipy u siebie grają odważniej, więc to tylko plus dla gości.
City ma mocną ławkę, bo nikt o zdrowych zmysłach nawet nie powinien pomyśleć, że tutaj Anglicy zagrają na serio - pierwszą jedenastką, gdy awans z 1 miejsca jest już pewny. A do tego dochodzi fakt, że grają derbowe spotkanie z United po tym meczu. Wydaje się, że 1DNB 1X to dobre opcje, bo Napoli nie powinni stracić punktów z Feyenoordem.
Real - Borussia to raczej mecz na overa i być może gole Cristiano, który zawsze się spina na LM i ma tutaj dobry wynik (duża szansa na króla strzelców).
Co do Porto to uważam, że ugrają, bo Monaco bez szans no i kalendarz mocno napięty i granie co chwila co parę dni. Nie powinni wyjść najmocniejszym składem.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Co do meczu na Ukrainie to wstrzymałbym się z podaniem składów.Czy zagrają zmiennicy czy głębokie rezerwy. MC ma szeroką kadrę i nawet ich rezerwowi nie są gorsi niż pierwsza jedenastka Szachtara. Do tego będą chcieli się pokazać i odnieść komplet zwycięstw w grupie. Kolejna sprawa to seria jaka maja. Będą chcieli ją podtrzymać. Jak Ukraińcomi uda się zremisować to będzie dobrze. Będzie masówa na Szachtar bo na forum ktoś piękną analizę napisze i wszyscy popłyną.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Szachtar 1 @ 2.40 . City rezerwami na pewno bo w weekend mają mecz z United. Po co się mają wysilać. Na zimnej Ukrainie te rezerwy też wg. mnie sztycha nie zrobią. Jedyny taki minus tego zakładu to to, że gospodarzom wystarczy remis i mam nadzieję, że ten mecz nie będzie wyglądał tak, że się dogadają na remis i będzie 0-0. Szachtar ma niezłych grajków i zwłaszcza u siebie są w stanie wygrać. Jestem zdania, że nawet podstawowy skład City by się tam męczył.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Wiem tylko jedno ze City pojedzie tam wygrać bez względu na skład w jakim zagrają a czy im się uda to już inna sprawa. Szachtar może pomarzyć tylko o takich zawodnikach którzy w Manchesterze siedzą na ławie albo i nie łapią się do meczowej osiemnastki.
Kto gra za duże stawki i ma trochę rozumu to ten mecz odpuści. Ewentualnie zagra remis 2NB o ile to jest opłacalne
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Mam całkiem inne zdanie na ten temat. Ta zbieranina zmienników nie koniecznie musi zatrybić jako team. Trzeba patrzeć pod kątem siły przeciwników w kolejnych fazach. Lepiej żeby Napoli teraz odpadło bo jest kadrowo mocniejsze od Szachtara.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie Szachtar-Manchester City
Typ: 1/1
Kurs 4.05
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnia kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Szachtaru Donieck na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Manchesteru City. Goście już awansowali do kolejnej fazy tych rozgrywek bowiem zdobyli komplet zwycięstw w swojej grupie, gospodarze natomiast tego spotkania nie mogą przegrać ponieważ w tym momencie mają 9 oczek czyli 3 punkty przewagi nad zespołem z Neapolu. Szachtar jest w komfortowej sytuacji bowiem ona wystąpi tutaj praktycznie w najmocniejszym zestawieniu, natomiast goście nie będą mogli skorzystać z De Bruyne , który pauzował będzie za kartki , Mendego oraz Stonesa, którzy są kontuzjowani, moim zdaniem Guardiola nie wystawi tutaj najmocniejszego składu bowiem już za kilka dni czeka ich ciężkie spotkania z derbowe z Manchesterem United na ich stadionie, co na pewno jest teraz ważniejsze aniżeli spotkanie w Lidze Mistrzów gdzie mają zapewniony awans. Dlatego też moim zdaniem Szachtar w tej kolejce będzie chciał wygrać a goście poznieniają skład żeby mogli zagrać zmiennicy. Stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mam całkiem inne zdanie na ten temat. Ta zbieranina zmienników nie koniecznie musi zatrybić jako team. Trzeba patrzeć pod kątem siły przeciwników w kolejnych fazach. Lepiej żeby Napoli teraz odpadło bo jest kadrowo mocniejsze od Szachtara.
Myślisz, że Guardiola będzie chciał zaprzepascic serię zwycięstw tylko dlatego żeby Napoli odpadlo? Rozbrajasz mnie ???? City jest tak mocne, że im to lata czy trafia na Napoli później czy jakieś inne Barcelony i Reale ;)
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Szanuje Twoje zdanie i tez mnie rozbroiłeś ???? , seria zwycięstw? na ch... im to , no powiedz mi. Zobaczysz że te Kuny i inni będą ławę grzać. Czy będzie takie mocne na Ukrainie to się zobaczy jutro....
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Myślisz, że Guardiola będzie chciał zaprzepascic serię zwycięstw tylko dlatego żeby Napoli odpadlo? Rozbrajasz mnie ???? City jest tak mocne, że im to lata czy trafia na Napoli później czy jakieś inne Barcelony i Reale ;)
taa i dodam do tego ze zapewne i tak szachtar albo napoli odpadną w 1/8 wiec city to zwisa
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Szanuje Twoje zdanie i tez mnie rozbroiłeś ???? , seria zwycięstw? na ch... im to , no powiedz mi. Zobaczysz że te Kuny i inni będą ławę grzać. Czy będzie takie mocne na Ukrainie to się zobaczy jutro....
Niech se Kun grzeje ławę .Zagra Gabriel Jesus który gorszy nie jest a w lidze ostatnio na ławie siedzi
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Napoli będzie na pewno bardzo zmotywowane do walki o pozostanie w grze. kurs aktualnie 1,39 i wciąż rośnie a więc czekam do wieczora na lepsze kursy.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Wiem tylko jedno ze City pojedzie tam wygrać bez względu na skład w jakim zagrają a czy im się uda to już inna sprawa. Szachtar może pomarzyć tylko o takich zawodnikach którzy w Manchesterze siedzą na ławie albo i nie łapią się do meczowej osiemnastki.
Kto gra za duże stawki i ma trochę rozumu to ten mecz odpuści. Ewentualnie zagra remis 2NB o ile to jest opłacalne
Boże, co za bzdury.
Gościu, każdym swoim kolejnym wpisem potwierdzasz to,jakim jesteś laikiem.
Tyle w temacie Twoich wypocin.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Mam całkiem inne zdanie na ten temat. Ta zbieranina zmienników nie koniecznie musi zatrybić jako team. Trzeba patrzeć pod kątem siły przeciwników w kolejnych fazach. Lepiej żeby Napoli teraz odpadło bo jest kadrowo mocniejsze od Szachtara.
Dokładnie tak. MC podaruje ten remis (conajmniej) Szachtarowi po to aby pozbyć się w dalszej fazie rozgrywek Napoli. Tylko skąd taki Psychol32 może to wiedzieć skoro wg niego grajki Szachtara posrają się na sam widok grajków MC ???? .
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Niby czemu mają rosnąć kursy na Napoli, pewnie jeszcze spadną po wystawieniu składów:p
wczoraj byłem pewny Juve zagrałem po 1,25 w niedzielę. w Poniedziałek rano było 1,32 a przed meczem 1,42. Nie pomyślałem, że ktoś może grać Olimpiakos kurs był 10. przed meczem spadł do około 8 z haczykiem.
Ja dawałem im 10% szans. Chociaż trzeba przyznać mieli dwie szanse na gola.
kursy są zależne od popytu i podaży. Zależy na kogo grający będą lokować kasę. Wtedy bukmacher podnosi stawkę lub obniża.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
kursy są zależne od popytu i podaży. Zależy na kogo grający będą lokować kasę. Wtedy bukmacher podnosi stawkę lub obniża.
Zgadza sie, tylko wczoraj byl wyjatek od reguly bo caly czas faworytem mimo wszystko byl Juventus ale ludzie stawiali na grekow bo grali u siebie i mogli sprawic niespodzianke a kursy byly warte ryzyka. Dzisiaj Napoli jest zdecydowanym faworytem, Feyenoord poza tym ze gra u siebie to nie ma innych argumentow zeby na nich stawiac a kursy sa takie jak po spadku na Olympiakos. Napoli musi wygrac zeby miec szanse na awans.Takze przed spotkaniem nie sadze aby kursy jeszcze skoczyly na wlochow.
 
M 0

maciek717

Użytkownik
Feyenoord - Napoli 1x 3,60
dla bardziej odważnych 1 8,75
stawka 2/10
Domyślam się że dzisiaj sporo z nas postawi na Napoli, licząc na to że gładko pokonają Feyenoord w Rotterdamie. Moim zdaniem jednak gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą. To mistrz Holandii, więc z pewnością powalczą na własnym boisku ( co innego jakby mecz był w Neapolu). Oczywiście faworytem jest Napoli, jednak osobiście dla mnie to nieco nadmuchana drużyna bez super nazwisk (coś jak Borussia)
Na oficjalnej stronie klubu Giovanni van Bronckhorst liczy na powtorke z 1997 roku kiedy rowniez wyeliminowany juz Feyenoord pokonal w ostatnim meczu na de Kuip Juventus 2-0.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Feyenoord - Napoli 1x 3,60
dla bardziej odważnych 1 8,75
stawka 2/10
Domyślam się że dzisiaj sporo z nas postawi na Napoli, licząc na to że gładko pokonają Feyenoord w Rotterdamie. Moim zdaniem jednak gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą. To mistrz Holandii, więc z pewnością powalczą na własnym boisku ( co innego jakby mecz był w Neapolu). Oczywiście faworytem jest Napoli, jednak osobiście dla mnie to nieco nadmuchana drużyna bez super nazwisk (coś jak Borussia)
Na oficjalnej stronie klubu Giovanni van Bronckhorst liczy na powtorke z 1997 roku kiedy rowniez wyeliminowany juz Feyenoord pokonal w ostatnim meczu na de Kuip Juventus 2-0.
Napisz coś o obronie gospodarzy, bo atak Napoli nie zagra przeciwko Juventusowi tylko dziadom.


wystarczy popatrzeć co oni zrobili w 1 meczu, gole na 2 i 3-0 to duże błędy, zwłaszcza śmiesznie wygląda strata przy rulecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik


Powołując się na http://injuriesandsuspensions.com , nie grałbym Tottenhamu. Ogólnie kiepsko idzie im gra na Wembley (czego byłem świadkiem w meczu z Crystal Palace), a nawet skłaniałbym się na 2x lub czysty win Apoelu. Co nam da taki wynik ? Nie widzę innej opcji jak porażka Borussi z Realem i wtedy zespół z Dortmundu nie łapie się nawet do LE ????
Powodzenia wszystkim !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom