>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [06.12.2017]- środa

Status
Zamknięty.
N 23

nayare

Użytkownik
Dla zainteresowanych sytuacja w tej grupie, taki smaczek - m.in. na sport.sky.it mozna przeczytac o smsie jaki Guardiola mial wyslac Sarriemu, w ktorym mowi o nieodpuszczaniu meczu Ukraincom. Warto dodac, ze obydwaj trenerzy darza sie wzajemnym szacunkiem i sympatia. Od czasu tej informacji kursy na Man City ostro spadaja.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dla zainteresowanych sytuacja w tej grupie, taki smaczek - m.in. na sport.sky.it mozna przeczytac o smsie jaki Guardiola mial wyslac Sarriemu, w ktorym mowi o nieodpuszczaniu meczu Ukraincom. Warto dodac, ze obydwaj trenerzy darza sie wzajemnym szacunkiem i sympatia. Od czasu tej informacji kursy na Man City ostro spadaja.
Również otrzymałem takiego sms&#39;a i byłem w lekkim szoku, że sam Pep mi go wysłał.
Napoli powinno wygrać na spokoju. Ma City trzeba się wstrzymać do ogłoszenia składu.
 
M 0

maciek717

Użytkownik
Napisz coś o obronie gospodarzy, bo atak Napoli nie zagra przeciwko Juventusowi tylko dziadom.


wystarczy popatrzeć co oni zrobili w 1 meczu, gole na 2 i 3-0 to duże błędy, zwłaszcza śmiesznie wygląda strata przy rulecie.
Owszem, w pierwszym meczu 2 głupie błędy i strata 2 bramek.
Nie twierdzę, że granie 1x na feyenoord to typ dnia. Jednakże przy kursie 3,6 pokrywającym dwa wyniki moim zdaniem warte ryzyka. A szanse 1x na feyenoord vs granie 2 na napoli za marne 1,33 (które na wyjazdach w LM nie jest tak mocne jak u siebie) dla mnie przedstawiaja sie 50/50 (no może 40/60)
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Prawie każdy co innego sądzi w meczu Szachtar-City, więc może najbardziej uniwersalną opcją będzie tu -2,5 gola. Wtedy 0:0, 1:1 i skromna wygrana 1:0 kogoś będzie trafiona. I kursy dobre. Taki STS nawet ma 1.90.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
A co sądzicie o tym że do przerwy w meczu Porto-Monaco będzie x2?
W sts kurs na takie zdarzenie 1,91. Wiem że Monaco o nic już nie gra a Porto walczy o awans ale moim zdaniem kurs ciekawy. Taki Falcao może ukąsić największe marki.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kupon
20:45 Porto - Monaco 1 @ 1.31
20:45 Real Madryt - Borussia D. over 2.5 gola @ 1.35
20:45 Tottenham - APOEL 1 @ 1.27
AKO: 2.25
buk: BAH

Krótko i na temat. Porto dalej nie może być pewne awansu. Tak naprawdę wygrana zagwarantuje im awans do kolejnej fazy nie patrząc na wynik Lipska. W spotkaniach Realu z Borussią lubią padać bramki. Myślę, że tym razem będzie podobnie. Obie drużyny są dobrze nakręcone na to spotkanie.
Tottenham ostatnio pogubił punkty w lidze, a spotkanie z APOEL-em może być dla nich przełomowe aby wymazać jak najszybciej złą passę. Kursy nie powalają na kolana, ale myślę, że warto.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
E 60

enjoy_10

Użytkownik
normalnie śmieszy mnie to gadanie, że City odpuści mecz, żeby wyeliminować Napoli ???? Już wczoraj słyszałem, że podobno Barca ma odpuścić, żeby wyeliminować Juve taa... City już może w 1/8 będzie musiało się zmierzyć z Realem albo Bayernem, a mają odpuścić, żeby wyrzucić Napoli? ???? Idąc waszym tokiem myślenia, to chyba lepiej jak przejdzie teoretycznie mocniejsze Napoli, które może wyrzuci w 1/8 jakąś potęgę?? Ale tam na pewno nikt o takich rzeczach nie myśli i dzisiaj City zagra o zwycięstwo, pytanie czy w półrezerowym składzie dadzą rade.
Ktoś widzę typował też mecz Feynoord - Napoli 1x. Czysto sportowo ten typ praktycznie nie ma szans na wejście. Chyba, że Szachtar będzie wygrywał 2:0, to wtedy może spadnie motywacja Napoli..
Lipsk - Besiktas kurs 1,37 na 1 nieopłacalny, patrząc na to, że Porto po kilkunastu minutach według mnie będzie wygrywać 1/2:0 z Monaco, a jak wiadomo ten mecz mocno będzie interesował drużynę z Lipska. No i w pamięci mam, co ostatnio zrobił inny turecki zespół z Ludogorets.
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Idzie ktoś w over 10,5 rożnych w jakimś meczu ?
Ja idę w strone rożnych w spotkaniu Realu z BvB. Oba zespoły już praktycznie pewne swoich miejsc w grupie i liczę na to, że w ostatnim meczu fazy grupowej zagrają otwarty mecz i zobaczymy sporą liczbe ataków, strzałów, co za tym idzie i korków. Także mój typ na to spotkanie:
pow 11.5 RR @ 2.12 Uni ✅✅
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szachtar - Manchester City
Typ: Manchester City over 4.5 RR ✅✅✅
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Długo się zastanawiałem nad tym meczem, od której strony by go ugryźć i tak na prawdę uważam że granie tu w którąkolwiek stronę jest zbyt ryzykowne, myślę że wszystko jest tu możliwe, dlatego poszukałem głębiej i znalazłem bardzo fajną linie na rogi przyjezdnych po znakomitym kursie. Każdy wie jak ofensywnie usposobiona jest ta drużyna, nawet jeżeli wyjdą w przemeblowanym składzie to posiadają dużo graczy potrafiących stworzyć zagrożenie z przodu. Szachtar ma bardzo dużo do stracenia, także każde zamieszanie w polu karnym będą się starali od razu czyścić, myślę że z niejednej takiej sytuacji będziemy mieli corner dla gości. Podeprę to jeszcze statystyką która potwierdza tylko sens tego typu, otóż Obywatele w 15 ostatnich swoich wyjazdowych meczach (nie liczę towarzyskich) pokryli tę linie 14 razy. Uważam że bukmacherzy źle dobrali linie na dzisiejsze spotkanie i warto z tego korzystać.
 
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
Panowie mam pytanie - w sytuacji, w której Spartak wygra dzis na Anfield 1-0 to wychodzi druzyna z Moskwy czy LFC? Inaczej mowiac - w przypadku takiej samej ilosci puntkow w pierwszej kolejnosci liczy sie tzw. &quot;mała tabela&quot; czy bilans bramek? Pytam, bo jeśli pierwszeństwo ma &quot;mała tabela&quot; to do rozwazenia jest over kartkowy w tym meczu. Pozdro
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Panowie mam pytanie - w sytuacji, w której Spartak wygra dzis na Anfield 1-0 to wychodzi druzyna z Moskwy czy LFC? Inaczej mowiac - w przypadku takiej samej ilosci puntkow w pierwszej kolejnosci liczy sie tzw. &quot;mała tabela&quot; czy bilans bramek? Pytam, bo jeśli pierwszeństwo ma &quot;mała tabela&quot; to do rozwazenia jest over kartkowy w tym meczu. Pozdro
Wydaje mi sie, ze najpierw bezposrednie mecze miedzy zainteresowanymi a potem gole w przypadku remisu w dwumeczu
 
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
Wydaje mi sie, ze najpierw bezposrednie mecze miedzy zainteresowanymi a potem gole w przypadku remisu w dwumeczu
No też mi się tak wydaje. Czytalem jaki pseudo regulamin, na ktoryms z portali o pilce, w ktorym w pierwszej kolejnosci byly bezposrednie spotkania, z tym ze na stronie totolotka przy kursach na mecz LFC-Spartak jest dopisek &quot;I&quot; na ktory jak sie najedzie kursorem to wyskakuje powiadomienie, ze Spartak jesli chce myslec o awansie to musi wygrac min. 4 golami w dzisiejszym meczu. Nie wiem czy totolotek ma błąd czy to my mamy złą informacje. Panowie?
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
No też mi się tak wydaje. Czytalem jaki pseudo regulamin, na ktoryms z portali o pilce, w ktorym w pierwszej kolejnosci byly bezposrednie spotkania, z tym ze na stronie totolotka przy kursach na mecz LFC-Spartak jest dopisek &quot;I&quot; na ktory jak sie najedzie kursorem to wyskakuje powiadomienie, ze Spartak jesli chce myslec o awansie to musi wygrac min. 4 golami w dzisiejszym meczu. Nie wiem czy totolotek ma błąd czy to my mamy złą informacje. Panowie?
Jesli Spartak wygra to przechodzi dalej bo liczą sie bezpsorednie a w pierwszym meczu byl remis
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 162

kuraso

Użytkownik
https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/uefaorg/Regulations/02/46/71/38/2467138_DOWNLOAD.pdf
Na stronie 24, artykuł 17:
If two or more teams are equal on points on completion of the group matches, the following criteria are applied in the order given to determine their rankings:
a. higher number of points obtained in the group matches played among the teams in question;
b. superior goal difference from the group matches played among the teams in question;
c. higher number of goals scored in the group matches played among the teams in question;
d. higher number of goals scored away from home in the group matches played among the teams in question;
Z tego wynika, że jak Spartak wygra, to wyprzedzi Liverpool.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom