>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [06.12.2017]- środa

Status
Zamknięty.
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
Panowie reputka poleciała za pomoc - dzieki bardzo! No to w takim razie można się zastanowić na overem kartkowym w meczu LFC-Spartak Moskwa. W totolotku kurs na over 3.5 żółtych kartek wynosi 1.75, biorac pod uwage szybkość skrzydeł LFC i trudność z jaka przychodzi upilnowanie graczy pokroju Mane, Salaha czy Coutinho to można dojść do wniosku, że taka co by nie bylo niska linia może zostać pokryta przez samą drużyne gości. Mysle, że nerwy puszczą i w pewnym momencie Spartak zacznie łapać kartki. Atlernatywnie ciekawym zakładem jest h2h kto więcej kartek - Spartak po kursie 1.55. Co Wy o tym sądzicie?
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Kupon:
Real Madryt - Borussia Dortmund
- wygrana gospodarzy i powyżej 1,5 bramki - 1,50
Feyenoord Rotterdam - SSC Napoli - wygrana gości i powyżej 1,5 bramki - 1,55
FC Porto - AS Monaco - wygrana gospodarzy i powyżej 1,5 bramki - 1,47
AKO:3.42
Kilka słów o poszczególnych meczach.
Real Madryt - Borussia Dortmund

Jak wiadomo w tej grupie sprawa awansu jest już przesadzona. Tottenham oraz dzisiejsi gospodarze bez problemu przechodzą do kolejnej fazy rozgrywek. Teoretycznie miecz o przysłowiową pietruszkę. Ja jednak widzę tutaj wyraźnego faworyta w postaci Królewskich. Na własnym stadionie Real Madryt przyzwyczaił swoich sympatyków do zwycięstw i tych przyzwyczajeń zmieniać raczej nie chce. Oczywiście nie można nie wspomnieć o tragicznych nastrojach jakie panują w zespole gości. Borussia po mocnym starcie w niemieckiej Bundeslidze gdzie miała już 6 punktów przewagi nad Bayerem Monachium teraz zajmuje tylko szóste miejsce i traci już do nich 10 punktów. Borussia wygrała zaledwie jeden ze swoich ostatnich jedenastu spotkań. Dodatkowo bardzo dużo niewiadomych jeżeli chodzi o absencje. To wszystko powoduje, że Real Madryt, który ostatnio tez czasami poniżej oczekiwań się spisywał, nie może pozwolić sobie chociażby na remis. Królewscy u siebie z rywalami w takiej kiepskiej sytuacji musi wygrywać! Myślę, że również na jednym trafieniu się nie skończy, stad mój tym.

Feyenoord Rotterdam - SSC Napoli

W tym meczu goście walczą o pozostanie w LM. Aby tego dokonać muszą wygrać i liczyć na korzystny rezultat w drugim meczu między Szachtarem Donieck a Manchesterem City. Ostatnie kilka dni to burzliwe dyskusje czy MC podejdą do meczu sparingowo i nie postawia się Ukraińcom, czy też zagrają swoja piłkę i pomogą w awansie Napoli. Nawet dzisiaj czytałem informacje o rzekomym smsie Guardioli do szkoleniowca Napoli z zapewnieniem, że zagrają na 100%. Różne są na ten temat zdania, ale ja wiem jedno - Napoli, żeby awansować musi ten mecz wygrać, a najlepiej zrobić to przekonująco. Gospodarze tego meczy w tym sezonie LM to tragedia wszystkie pięć meczy to porażki 3:13 w bramkach. Nie maja oprócz własnych ścian, żadnego atutu w tym meczu. Napoli trochę wyhamowało z kosmicznej formy, ale myślę, ze do tego meczu podejdą bardzo zmotywowani i wygrają dość wyraźnie. W Ataku ma wystąpić nasz Piotrek Zieliński- może i on tym razem cos strzeli. Liczę na dominacje gości, ich wygraną i kilka bramek.

FC Porto - AS Monaco

Ostatni z moich proponowanych meczy tez kieruje w stronę wygranej gospodarzy i overa bramkowego 1,5. Smoki musza wygrać, aby mieć zapewniony awans i nie patrzeć na wyniki innych. Czy maja na to szansę ? Myślę, ze bardzo duże. U siebie FC Porto zawsze jest groźne, gra dobra piłkę - szybką, mocno techniczna. Monaco natomiast notuje ostatnio bardzo kiepskie występy. Ostatni mecz LM przeciwko RB Lipsk to blamaż. Monaco grało straszny piach. I mimo, że udało im się bramkę strzelić, to kompletnie na nią nie zasłużyli. Mój scenariusz na ten mecz to szybkie strzelenie bramki, może dwóch i kontrola meczu.​
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Czemu tak spada kurs na City? Dla nich to sparing...
info:
https://78.media.tumblr.com/8fded2ee050e53e18bc5be32c0e59f33/tumblr_p0jas9CcjZ1vqb7ufo1_400.jpg
It started snowing in Kharkiv a few hours ago. It looks beautiful but for football it&#39;s obviously not ideal.
Foden i Diaz to jedni z lepszych, jak nie najlepsza dwójka młodzików z ich szkółki. W weekend czekają ich derby z United, więc wcale się nie dziwię, że Pep będzie chciał oszczędzić Sterlinga czy to Sane. Dwóch młodych wejdzie do składu i będą się chcieli pokazać, poza tym mając obok siebie takich zawodników jak Toure, Gundogan, Aguero czy Bernardo Silva będzie im się grało jeszcze łatwiej. Poza tym takie &quot;przypuszczane&quot; składy to równie dobrze mógłby ktoś z Super Expressu wrzucić, trzeba poczekać do oficjalnych jedenastek. Mi się wydaje, że Guardiola jednak nie wystawi tych trzech młodzików od pierwszej minuty i składzik będzie nieco mocniejszy niż na obrazku.
 
A 17

adamjas30

Użytkownik
Zastanawiam się, żeby pograć handi+2 na Besiktas, chłopaki rzadko kiedy przegrywają dużą różnicą goli, tym bardziej w LM motywacja powinna być duża, a Lipsk nie jest w jakiejś super formie, co myślicie?
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Zastanawiam się, żeby pograć handi+2 na Besiktas, chłopaki rzadko kiedy przegrywają dużą różnicą goli, tym bardziej w LM motywacja powinna być duża, a Lipsk nie jest w jakiejś super formie, co myślicie?
Ja bym nie ryzykował. Turasy grają o nic i prawdopodobnie nie wystawia najmocniejszego składu. Po RB Lipsk można spodziewać się wszystkiego. Mogą wysoko wygrać, mogą przegrać. Ja bym polecał odpuścić, bo moim zdaniem ryzyko jest bardzo duże.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Zastanawiam się, żeby pograć handi+2 na Besiktas, chłopaki rzadko kiedy przegrywają dużą różnicą goli, tym bardziej w LM motywacja powinna być duża, a Lipsk nie jest w jakiejś super formie, co myślicie?
Wszystko w strone Besiktas to value biorac pod uwage kontuzje , forme a w szczegolnosci tak niski kurs na Lipsk. ja gram DNB Besiktas
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Prawie każdy co innego sądzi w meczu Szachtar-City, więc może najbardziej uniwersalną opcją będzie tu -2,5 gola. Wtedy 0:0, 1:1 i skromna wygrana 1:0 kogoś będzie trafiona. I kursy dobre. Taki STS nawet ma 1.90.
Tez mysle nad tym spotkanie i rowniez uwazam to za rozsadny typ. Szachtarowi do szczęścia wystarcza remis wiec oni do ataku nie beda sie kwapili. City gra w niedziele z Utd. i dziesiejsze spotkanie nie ma dla nich znaczenia i tez nie rzuca sie na rywala. A czy z grupy wyjdzie Szachtar czy Napoli wisi im to. W forbet under2.5 @1.90
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Feyenoord - Napoli
Typ: Napoli wygra i więcej rożnych
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Napoli &quot;must win&quot;, ale żeby zagrać w fazie pucharowej, to City musi dziś pokonać Szachtar. Czy tak się stanie? Odpowiedź na to pytanie poznamy około godziny 23.
Napoli na papierze wygląda lepiej i muszą potwierdzić to na boisku. Stać ich na zwycięstwo, tak jak zrobili to w pierwszym meczu. Obecny mistrz Holandii zajmuje 5. miejsce i ich gra na pewno nie jest na tyle dobra co w poprzednim sezonie. Napoli zaś w ostatni weekend doznało pierwszej porażki. Mam nadzieję, że porażka zadziała na nich motywująco. W końcu stawką jest możliwość gry w fazie pucharowej. Holendrzy bez względu na wynik odpadają z rozgrywek. W lidze czeka ich spotkanie z Utrechtem i to na tym spotkaniu powinni się skupić, ponieważ oba zespoły dzieli jeden punkt. Porażka z Utrechtem oznacza spadek w ligowej tabeli, więc nie sądzę aby Feyenoord chciał gryźć dziś murawę.
Napoli nabija tych rzutów rożnych... Mając Insigne i Jorginho nie powinno to nikogo dziwić. Pierwszy mecz Napoli wygrało pewnie, więc dziś powinno być podobnie. Gospodarze nie grają o nic, a przyjezdni o awans.

Tottenham
poniżej 2.5 gola
@1.54
Uni
Czym im się chce? Czy mają ciśnienie na ten mecz? Bardzo wątpliwe patrząc po składzie. Wychodzą z pierwszego miejsca. Nie ma co się spinać, zagrać swoje i pójść do domu. Kontuzje, kartki nie są nikomu potrzebne.
Natomiast Apoel walczy o LM. Im na pewno zależy. Mogą nawet pokusić o zwycięstwo. Remis na pewno jest w ich zasięgu.
Ostatnia kolejka, gdzie niektóre zespoły mogą dać odpocząć swoim podstawowym graczom i zagrać na spokojnie.
 
D 0

dutra

Gość
Real Madryt - Borussia Dortmund
Under 3.5 kartki @1.81 1xbet ✅
Sprawa prosta, poprzedni mecz drużyn - prestiż i walka o miejsca skutkowała faulami a co za tym idzie kartkami. Kartek było 5, trzy sztuki już po pierwszym golu, jedna z takowych za dyskusję.
W grupie wszystko rozstrzygnięte, Real w LM, BVB raczej w LE - biorąc pod uwagę wyższość sportową Tottenhamu nad APOELem, tak więc nie spodziewam się ostrego meczu bo nikt tu nie ma po co się zajeżdżać.
Klepiemy piłeczkę, BVB może trochę postraszy oglądając się na Totka.
Akcji spiskowych kto kiedy ma się wykartkować bo wszędzie taktycy i czyste konta na następne mecze, w tym wpisie nie są brane pod uwagę, słabo się zresztą to sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mecz sędziuje Pavel Kralovec - 3.99 średnia żółtek na mecz także też pasuje.
Oby wpadło coś do skarbonki z okazji Mikołajek.
/// Bartra na start i posucha, wzorowo.
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Feyenoord - Napoli
Typ: Napoli wygra i więcej rożnych
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Napoli &quot;must win&quot;, ale żeby zagrać w fazie pucharowej, to City musi dziś pokonać Szachtar. Czy tak się stanie? Odpowiedź na to pytanie poznamy około godziny 23.
Napoli na papierze wygląda lepiej i muszą potwierdzić to na boisku. Stać ich na zwycięstwo, tak jak zrobili to w pierwszym meczu. Obecny mistrz Holandii zajmuje 5. miejsce i ich gra na pewno nie jest na tyle dobra co w poprzednim sezonie. Napoli zaś w ostatni weekend doznało pierwszej porażki. Mam nadzieję, że porażka zadziała na nich motywująco. W końcu stawką jest możliwość gry w fazie pucharowej. Holendrzy bez względu na wynik odpadają z rozgrywek. W lidze czeka ich spotkanie z Utrechtem i to na tym spotkaniu powinni się skupić, ponieważ oba zespoły dzieli jeden punkt. Porażka z Utrechtem oznacza spadek w ligowej tabeli, więc nie sądzę aby Feyenoord chciał gryźć dziś murawę.
Napoli nabija tych rzutów rożnych... Mając Insigne i Jorginho nie powinno to nikogo dziwić. Pierwszy mecz Napoli wygrało pewnie, więc dziś powinno być podobnie. Gospodarze nie grają o nic, a przyjezdni o awans.
http://napoli24h.pl/news.php?readmore=4643 podobno dziś bez Insigne za to z Piotrkiem Zielińskim
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik

Zarówno Napoli jak i Real są faworytami. Napoli walczy o awans i za wszelką cenę musi wygrać.Kurs w unibet wg mnie wysoki jak na próg posiadania piłki w obu meczach. Ostatnie 10 rozegranych spotkań w przypadku Napoli na wyjeździe to powyżej 60%. Real u siebie także.Oba zespoły grają bardzo ofensywnie i nie powinny mieć problemu z jego przekroczeniem.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Lipsk - Besiktas over 5.5 spalonych @ 1.80 fortuna✅ izzy - 8 spalonych
Zakład wydaje się byc banalnie prosty i banalnie powinien wejść .
przesledziłem spotkania w grupie i wychodziło na to , że takowy over nie był pokryty przez zadna z drzun w dzisiejszym meczu z druzyną Porto w którym zawsze te spalone zdarzały sie sporadycznie .
Lipsk z monaco - 11 i 11 spalonych , Lipsk z Porto 3 i 2 spalone , z Besikatsem 6 spalonych , natomiast Besiktas z Porto 1 spalony , z Monbaco 9 i 4 spalonych .
Sadze ze over 5.5 spalonych powinien zostac pokryty spokojnie w tym meczu ,.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, 6. kolejka
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Spartak Moskwa
Typ: powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 4.40
Bukmacher: forBET
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy Liverpoolem a Spartakiem Moskwa, faworytem i to zdecydowanym jest zespół gospodarzy, który aby utrzymac pierwsze miejsce w grupie musi pokonać gości, ponieważ w drugim meczu w tej grupie za pewne Sevilla pokona Maribor, ale goście z Moskwy również zachowali jeszcze szanse na awans, więc zapowiada się emocjonujące widowisko, Liverpool przyzwyczaił już nas, że w jego meczach jest wszystko bramki, zwroty akcji, rożnych i dzisiaj myślę, że wszystkie te elementy wystąpią , dodatkowo liczę także na kilka kartek, głównie ze strony Rosjan, którzy będą musieli powstrzymywać ofensywę z Liverpoolu, jedyne czego się obawiam, że typ może nie wejść to szybkie zdobycie 2-3 goli przez ekipę gospodarzy, chociaż wszyscy znają dziurawą defensywę Liverpoolu, udowodniła to ostatnio Sevilla, która ze stanu 0:3 wyciągnęła remis, więc uważam, że jeśli nie będzie kilku bramkowej przewagi to Spartak będzie dążył do zdobycia kompletu punktów, jeśli myśli o awansie do fazy pucharowej, a tak za pewne jest, więc myslę, że goście z Moskwy pokonają choć raz bramkarza gospodarzy, a Liverpool myśląc o wygranej będzie musiał strzelić minimum te 2 bramki, także szansa duża, jeśli chodzi o rożne to gospodarze są przysłowiową maszynką do ich nabijania i na dobrą sprawę praktycznie sami mogliby pokryć tą linię, w 5 dotychczasowych meczach Ligi Mistrzów ich śrenia to 9,6 RR na mecz, natomiast Spartak ma średnią tylko 1,6 RR na mecz w tej edycji LM, ale liczę, że stawka meczu i szansa na ich awans zmuszą ich do ofensywnej gry i że nabiją te kilka rożnych, myślę, że na 3-4 ich stać. Ostatnim aspektem są kartki i tu jak już wspomniałem liczę na przyjezdnych, na tą chwilę w tej edycji mają średnią 1,8 żk/mecz, a LFC 1,6 żk/mecz, więc ze średnich wychodzi na styku, jednak tak jak już pisałem głownie liczę na stawkę meczu i oby jak najdłużej obie ekipy miały szansę na wyjście z grupy tym bardziej typ powinien wejść, a kurs zachęca. Powodzenia.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Pytanie dnia, u kogo teraz można grać? Wyłączyłem się a jakoś nie mogę się przełamać do Fortuny czy STS. Zamknęli B365 i lipton. Na Unibet można grać bez żadnych problemów?
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
I Co wysmiewcy. 2-0 szachtary jada ciotkow
Szachtar wygrywa, bo jest lepszy w tym meczu, a nie dlatego, że City odpuściło mecz tak jak to niektórzy pisali. A i nie wiem o jakich ciotkach mówisz, chyba Ci chodziło o City ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Szachtar wygrywa, bo jest lepszy w tym meczu, a nie dlatego, że City odpuściło mecz tak jak to niektórzy pisali. A i nie wiem o jakich ciotkach mówisz, chyba Ci chodziło o City ????
Jak zobaczyłem że Danilo gra na prawej obronie to już było wiadomo, że Szachtar tam poszaleje. Ten gośc jest słaby i cieszę się, że Real go wypchnął z drużyny...
SMS trenera Napoli chyba do PEP-a nie dotarł ???? D ????
 
N 0

numerjedentypy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, 6. kolejka
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Spartak Moskwa
Typ: powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 4.40
Bukmacher: forBET
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy Liverpoolem a Spartakiem Moskwa, faworytem i to zdecydowanym jest zespół gospodarzy, który aby utrzymac pierwsze miejsce w grupie musi pokonać gości, ponieważ w drugim meczu w tej grupie za pewne Sevilla pokona Maribor, ale goście z Moskwy również zachowali jeszcze szanse na awans, więc zapowiada się emocjonujące widowisko, Liverpool przyzwyczaił już nas, że w jego meczach jest wszystko bramki, zwroty akcji, rożnych i dzisiaj myślę, że wszystkie te elementy wystąpią , dodatkowo liczę także na kilka kartek, głównie ze strony Rosjan, którzy będą musieli powstrzymywać ofensywę z Liverpoolu, jedyne czego się obawiam, że typ może nie wejść to szybkie zdobycie 2-3 goli przez ekipę gospodarzy, chociaż wszyscy znają dziurawą defensywę Liverpoolu, udowodniła to ostatnio Sevilla, która ze stanu 0:3 wyciągnęła remis, więc uważam, że jeśli nie będzie kilku bramkowej przewagi to Spartak będzie dążył do zdobycia kompletu punktów, jeśli myśli o awansie do fazy pucharowej, a tak za pewne jest, więc myslę, że goście z Moskwy pokonają choć raz bramkarza gospodarzy, a Liverpool myśląc o wygranej będzie musiał strzelić minimum te 2 bramki, także szansa duża, jeśli chodzi o rożne to gospodarze są przysłowiową maszynką do ich nabijania i na dobrą sprawę praktycznie sami mogliby pokryć tą linię, w 5 dotychczasowych meczach Ligi Mistrzów ich śrenia to 9,6 RR na mecz, natomiast Spartak ma średnią tylko 1,6 RR na mecz w tej edycji LM, ale liczę, że stawka meczu i szansa na ich awans zmuszą ich do ofensywnej gry i że nabiją te kilka rożnych, myślę, że na 3-4 ich stać. Ostatnim aspektem są kartki i tu jak już wspomniałem liczę na przyjezdnych, na tą chwilę w tej edycji mają średnią 1,8 żk/mecz, a LFC 1,6 żk/mecz, więc ze średnich wychodzi na styku, jednak tak jak już pisałem głownie liczę na stawkę meczu i oby jak najdłużej obie ekipy miały szansę na wyjście z grupy tym bardziej typ powinien wejść, a kurs zachęca. Powodzenia.
Ja osobiście widziałem Liverpool wygrana od początku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom