>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka I ligi (29-30.08.2015)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nie zwalniamy tempa, przed nami 6 kolejka 1 ligi.
Ciekawe spotkanie w Sosnowcu, beniaminek pokazujący się z dobrej strony , a na przeciwko Pogoń, skazywana na pożarcie przez wszystkich.
Czy Miedź podtrzyma passę i wygra 2 mecz pod wodzą nowego trenera?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
UWAGA!! Od tej kolejki wprowadzamy obowiązek rozliczenia typów, zarówno na plus jak i na minus. Będzie to wpływać na ewentualne otrzymanie rangi.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Ciekawe spotkanie w Sosnowcu, beniaminek pokazujący się z dobrej strony , a na przeciwko Pogoń, skazywana na pożarcie przez wszystkich.
Heloł, czy ja jestem wszystkich? ???? W tej kolejce udowodniłem, że nie, jeszcze wcześniej tylko teorytycznie przez brak czasu, to może i w tej jeszcze się uda ???? i z przyjemnością obalę tą teorię która brzmi nieco &quot;oksymoronalnie&quot;, ponieważ Sosnowiec jest pokazana w tym zdaniu z dobrej strony a Pogoń skazana na pożarcie - zatem mamy jednego faworyta i mecz zapowiada się z tejże recenzji obustronnie, więc gdzie ta ciekawość? ????
Dolcan Ząbki - Rozwój Katowice 1 1.64 ✅
Oto pierwsze spotkanie Dolcanu Ząbki przed własną publicznością. Oczywiście tylko teorytycznie, bo swój mecz zagrają w Pruszkowie. W Pruszkowie widzieliśmy się z drużyną Dolcanu gdy widząc jak ogrywała drużynę Pogoni jak tylko chciała na każdy sposób. Pogoń tragicznie nie zgranie. Dolcan mógłby wiele nauczyć. We wcześniejszych spotkaniach Dolcan również grał swoją piłkę, w meczu z Olimpią Grudziądz miał więcej okazji niż palce u rąk. Niestety bramkarz Olimpii został bohaterem. Tak było i we wcześniejszych meczach. Mam nadzieję, że teraz, na 30km oddalonym od własnego obiektu stadionie dadzą radę drużynie jaką jest Rozwój Katowice. Drużyna ta jak na beniaminka przystaje ma problemy z dobrą grą. Wygrana z zawodzącą Olimpią Grudziądz jak również uratowany remis na swoim stadionie przemawia za tym, że jak również wczorajsza porażka na swoim stadionie 1:3 przemawia za tym, iż nie grają pięknej piłki w porównaniu do drużyny z Ząbek. Pewna wygrana gospodarzy.
Wisła Płock - GKS Bełchatów b365 X2 1.83 b365 ⛔
Wisła Płock - drużyna która u siebie totalnie zawodzi. Zawiodła też w końcu na wyjeździe, gdzie przez ponad rok była niepokonana (!). Ta sztuka udała się Miedzi. Czy tutaj również powinno być przełamanie i Wisła Płock wygra w końcu u siebie. Uważam, że jeszcze nie z pokrojem tej drużyny jaką jest GKS Bełchatów. Oglądałem drużynę Wisły Płock i wątpię, aby mogła zagrozić drużynie z Bełchatowa czymkolwiek. Chociaż życzę Wiśle Płock awansu. &quot;Mistrzowie końcówek&quot; udowadniają, że mecz trwa trochę więcej niż 80 minut. Powinni to również udowodnić drużynie z Płocka. Pogoń też im to udowodniła.
Wigry Suwałki - OKS Stomil Olsztyn 1 2.16 ⛔
Typ na Wigry Suwałki nie przemawia do mnie przez pryzmat typu &quot;są liderami&quot; a dlatego, że Stomil Olsztyn jest drużyną jak najbardziej do pokonania. Po ostatnich spotkaniach, gdzie Stomil zremisował wygrany mecz jak również ledwo wygrał z najgorszą drużyną i do tego przegrał z Olimpią Grudziądz, której jest to jedyna wygrana w tym sezonie uważam, że to drużyna z Suwałk może udowodnić tej drużynie, iż zasługuje na lidera. Co prawda Wigry dwukrotnie z 2:0 zjeżdżały na 2:2 (z Zagłębiem Sosnowiec, gdzie ostatecznie wygrali) jak również z Bytovią. Ale uważam, że Stomil nie jest drużyną która zagrozi niemal jednemu z najbliższych rywali w tej lidze. Pominąłem wygraną z GKS Bełchatów, który nic nie pokazał w pierwszym meczu, jak podobnie Pogoń z Dolcanem który był zupełnie odmienioną drużyną i nie zgraną. Bardzo odmłodzone i młodzieżowe składy. Dlatego jedynka.
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce X2 2.05 ⛔
Na ten mecz czekałem. Fajnie się czytało poprzednie komentarze, że Pogoń jest kandydatem do spadku już po pierwszej połowie. Nie chciałem nikogo okłamać, że Pogoń będzie dobra po meczu z Wisłą Płock, bo raz przypadkiem wygrali. Nie udowodniła tego wygrana z Wisłą Płock, skoro jeszcze nie udowodniła tego pewna wygrana z GKS Katowice, gdzie Pogoń w drugiej połowie mogła prowadzić więcej ale zabrakło skuteczności, to może udowodnić to jeszcze ten mecz. Miałem początkowo stawiać X, ponieważ myślałem, że kursy będą oscylować w granich 2.50-3.00-2.50 oraz fakt, że fajna seria w tej lidze musi się skończyć. Ale się wręcz przeraziłem. Aż miło to wykorzystywać wręcz takim kursem jakim jest podwojenie. Bo w przypadku X2 przy takich kursach kurs 1.36 by się nie opłacał zbytnio. Nie wiem też dlaczego Zagłębie Sosnowiec jest aż tak faworyzowane. Wygrana z GKS Katowice, z którą bez problemu poradziła sobie Pogoń, wygrana z beznadziejnym Górnikiem Zabrze jak również &quot;over milion i pół&quot; gra wyjazdowa w wykonaniu Arki z beniaminkami. Akurat zerknąłem na skrót Arki Gdynia i uważam, że Pogoń nie potrafi popełnić takich błędów w obronie jakie popełniła Arka Gdynia. Chociażby przy dośrodkowaniu, czterech obrońców się wróciło gdzie nikt nikogo nie kryje. W Pogoni w dzisiejszym meczu takich błędów nie było. Takie błędy są karygodne. Gra w obronie była podobną katastrofą, którą oglądało się niemal 0,5 roku na stadionie Pogoni. Chociaż wbicie nam czterech goli w tamtym sezonie też nie było problemem, bo Pogoń w tamtym sezonie grała wręcz piasek. Nie piach a piasek. Dzisiejszy remis z Kluczborkiem tylko uświadczył tej opinii, co prawda Zagłębie by było lepszą drużyną i Kluczbork zapewne szczęśliwie wyciągnął tenże remis, dlatego być może i Pogoń też straci gola na 1:1 w doliczonym czasie w tenże oto pechowy sposób. To taka jedna z kombinacji tego, iż może być remis w tym meczu i tego wyniku się trzymam. Ale zwycięstwem z powodu wysokiego kursu również nie pogardzę. Dlatego remis bez problemu, a że fajny kurs to również warto brać zwycięstwo rozpędzonej Pogoni. Mógłbym też jeszcze napisać jako dodatkowy mankament, że Pogoń na wyjazdach jest niepokonana, no ale po dwóch kolejkach nie przystoi. Wystarczy, że gra dobrą piłkę i nic więcej bo w tej lidze można grać średnią piłkę bądź poniżej średniej i osiągać takowe wyniki.
PS: Nawet nie wiecie Państwo jaką przyjemność sprawia oglądanie technicznej gry w wykonaniu Pogoni, dzisiaj tego zgrania jakiego zaprezentowali nam w Płocku nie było gdzie wymieniali w szybciutkim tempie z pierwszej piłki trzy podania przedostając się ekspresowo na połowę rywala.
A poniżej specjalnie dla kibiców GKS Katowice którzy oszukiwali mnie wcześniej, że GKS Katowice jest zgrane. Nie wiem w jaki sposób, bo tutaj widziałem dośrodkowania w pole karne, jedynie prawe skrzydło jak również środek trochę funkcjonował, coś na poziomie Pogoni z poprzedniego sezonu, lecz siedlecka drużyna nie potrafi popełniać błędów. Pole karne dla GKS Katowice było niemal zamknięte. Nawet w końcówce Pogoń była lepsza a jak tworzyliście akcje które wam nie wychodziły to łapaliście tylko żółte kartki. Może się utrzymacie.
Czekam na hejty od Państwa :&gt;
OSTATNIE 15 MINUT GRY POGOŃ SIEDLCE - GKS KATOWICE 2:0
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
GKS Katowice - Miedź Legnica

Oba zespoły nie zaczęły rundy zbyt rewelacyjnie. Końcówka tabeli to raczej nie miejsce gdzie chciałyby znaleźć się zespoły z takimi aspiracjami.
Miedź po zmianie trenera od razu wygrała z dobrym zespołem z Płocka, jednym z kandydatów do awansu. GKS z kolei w ostatniej kolejce zanotował porażkę w Siedlcach.
Kadrowo Miedź to jeden z lepszych zespołów w lidze, a na pewno najbardziej doświadczony pod względem występów poszczególnych zawodników w Ekstraklasie. Takich piłkarzy jak Łobodziński, Garguła, Ślusarczyk, Telichowski czy Bartczak raczej nie trzeba przedstawiać, stanowią oni trzon zespołu. Każdy z nich wystąpił w ponad 200 meczach w Ekstraklasie. Do tego równie doświadczony Stasiak, błyskotliwy i bramkostrzelny Kakoko czy wchodzący z ławki, mający równie ciekawą przeszłość litewski napastnik Tadas Labukas.
Na papierze wygląda to świetnie jak na 1. ligę. W praktyce tak dobrze nie jest, Miedź zaczęła sezon źle. Po serii nieudanych meczów zarząd zmienił trenera. Tarasiewicz próbuje zaprowadzić porządek w zespole, debiut udany, wyjazdowe zwycięstwo. Z wypowiedzi Ryśka wynika, że chce postawić na fizyczne przygotowanie zespołu, siłę, dynamikę. Jeśli uda mu się wdrożyć plan i przede wszystkim zapanować nad taką szatnią (wiadomo np. jaki jest Ślusarz :cool:) to powinno być dobrze.
GKS ma kilku ciekawych piłkarzy, również z ciekawą przeszłością, ale takich nazwisk można wymienić może trzy. Trochim i Burkhardt oraz cudem chyba zatrzymany w Katowicach Goncerz. Wyniki podobne do Miedziowych, mało punktów.
H2H - ostatnie 6 meczy rozłożyło się po równo na oba zespoły - 3 razy GKS, 3 razy Miedź.
Oba zespoły ostatnie mecze grały w czwartek, mało czasu na odpoczynek. Liczę na defensywną, powolną grę i mało bramek oraz, że doświadczenie zespołu z Legnicy weźmie górę i da rade powstrzymać Goncerza ;)
X2 @ 1,66 b365 ✅
under 2,5 @ 1,75 b365 ✅
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce X2 2.05

Na ten mecz czekałem. Fajnie się czytało poprzednie komentarze, że Pogoń jest kandydatem do spadku już po pierwszej połowie. Nie chciałem nikogo okłamać, że Pogoń będzie dobra po meczu z Wisłą Płock, bo raz przypadkiem wygrali. Nie udowodniła tego wygrana z Wisłą Płock, skoro jeszcze nie udowodniła tego pewna wygrana z GKS Katowice, gdzie Pogoń w drugiej połowie mogła prowadzić więcej ale zabrakło skuteczności, to może udowodnić to jeszcze ten mecz. Miałem początkowo stawiać X, ponieważ myślałem, że kursy będą oscylować w granich 2.50-3.00-2.50 oraz fakt, że fajna seria w tej lidze musi się skończyć. Ale się wręcz przeraziłem. Aż miło to wykorzystywać wręcz takim kursem jakim jest podwojenie. Bo w przypadku X2 przy takich kursach kurs 1.36 by się nie opłacał zbytnio. Nie wiem też dlaczego Zagłębie Sosnowiec jest aż tak faworyzowane. Wygrana z GKS Katowice, z którą bez problemu poradziła sobie Pogoń, wygrana z beznadziejnym Górnikiem Zabrze jak również &quot;over milion i pół&quot; gra wyjazdowa w wykonaniu Arki z beniaminkami. Akurat zerknąłem na skrót Arki Gdynia i uważam, że Pogoń nie potrafi popełnić takich błędów w obronie jakie popełniła Arka Gdynia. Chociażby przy dośrodkowaniu, czterech obrońców się wróciło gdzie nikt nikogo nie kryje. W Pogoni w dzisiejszym meczu takich błędów nie było. Takie błędy są karygodne. Gra w obronie była podobną katastrofą, którą oglądało się niemal 0,5 roku na stadionie Pogoni. Chociaż wbicie nam czterech goli w tamtym sezonie też nie było problemem, bo Pogoń w tamtym sezonie grała wręcz piasek. Nie piach a piasek. Dzisiejszy remis z Kluczborkiem tylko uświadczył tej opinii, co prawda Zagłębie by było lepszą drużyną i Kluczbork zapewne szczęśliwie wyciągnął tenże remis, dlatego być może i Pogoń też straci gola na 1:1 w doliczonym czasie w tenże oto pechowy sposób. To taka jedna z kombinacji tego, iż może być remis w tym meczu i tego wyniku się trzymam. Ale zwycięstwem z powodu wysokiego kursu również nie pogardzę. Dlatego remis bez problemu, a że fajny kurs to również warto brać zwycięstwo rozpędzonej Pogoni. Mógłbym też jeszcze napisać jako dodatkowy mankament, że Pogoń na wyjazdach jest niepokonana, no ale po dwóch kolejkach nie przystoi. Wystarczy, że gra dobrą piłkę i nic więcej bo w tej lidze można grać średnią piłkę bądź poniżej średniej i osiągać takowe wyniki.



Czekam na hejty od Państwa :&gt;

OSTATNIE 15 MINUT GRY POGOŃ SIEDLCE - GKS KATOWICE 2:0
No to się doczekałeś hejtu ???? Za przeproszeniem kolego, co Ty &quot;pier****sz&quot;? Widziałeś w ogóle jakiś mecz Zagłębia? Pytasz skąd taki kurs na gospodarzy to ja Ci odpowiem. Wyobraź sobie, że Zagłębie swoją grą przewyższało jak dotąd każdego przeciwnika z którym grało w tym sezonie. Owszem początki meczy mamy słabe, ale gdy chłopaki się &quot;ogarną&quot; to jadą po każdym jak walec. Widziałeś skrót z meczu z Arką? Wow, to rzeczywiście wiesz o Zagłębiu wszystko. Sosnowiczanie grają mądry futbol, owszem obrona czasem zawodzi ale atak jest perfekcyjny. Nie wiem jak gra Twoja Pogoń, ale mówienie że kurs jest zaniżony to jakiś żart. Polecam obejrzeć mecz a potem się wypowiadać. I żeby nie było offtopu to przejdę do analizy tego meczu ????

Co prawda trochę o Zagłębiu już napisałem, ale powtórzę początki meczu idą słabo, ta drużyna potrzebuje dostać bramkę żeby coś grała a gdy już dostanie to gra się diametralnie zmienia. Zagrania z piętki, przerzuty, mądre rozegranie piłki to wszystko przynosi efekt w postaci zdobywanych bramek. Arka została u nas rozjechana nie dlatego że grała słabo, tylko to Sosnowiczanie grali dobrze. Dlatego na ten mecz polecam zagrać BTS oraz zwycięstwo Zagłębia. ;)
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Olimpia Grudziądz vs Chrobry Głogów, tutaj liczę na spokojny BTS obydwie drużyny nie maja zbyt mocnych defensyw. Sądzę, że wygra Olimpia, która jest bardziej poukładaną drużyną a do tego z lepszymi zawodnikami. W końcu muszą się rozkręcić a z kim jak nie z Chrobrym!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 47

rosso

Użytkownik
Chrobry Głogów: Olimpia Grudziądz BTTS 2.00 Bet365
Oba zespoły nie kalkulują, co pokazują ich obecne mecze. Gospodarze u siebie w 2 meczach strzelili oraz stracili gola. Przeciwnikami ich byli: Pogoń Siedlce a ostatnio Bełchatów). Goście na wyjeździe strzelili i stracili. A grali z Bytowią Bytów oraz Chojniczanką. Bezpośrednio między sobą kiedy to Chrobry był gospodarzem padł dwukrotnie wynik 1:2 na korzyść Olimpi. Także BTTs powinien zostać zrealizowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
empel 112

empel

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec- Pogoń Siedlce godz:18.00

Na dziś wybrałem spotkanie beniaminka z Sosnowca z Pogonią z Siedlec.
Zacznijmy od gospodarzy dzisiejszego spotkania czyli graczy Zagłębia, zespół bardzo dobrze rozpoczął nowy sezon w 1 lidze, ograł też w między czasie ekstraligowca czyli Górnika Zabrze, pokazali się z dobrej strony w przegranym meczu z Wigrami i pokonali pewnie faworyzowaną Arkę mimo straconej bramki w pierwszych minutach meczu. Goście natomiast niczym feniks z popiołów idą z formą do góry, po blamażu z Dolcanem (0:4), remisie z Chrobrym i kolejną porażką z Bydgoskim Zawiszą (0:3) przyszedł czas na dwa bardzo ważne zwycięstwa z Wisłą Płock (2:0) i Gks Katowice (2:0), w obu meczach bramki zdobył Adam Duda. Zespoły spotkają się dzis na stadionie Ludowym pierwszy raz w historii i liczę że pojedynek ten zapisze się dużą ilością bramek, dlatego postawię na over 2,5. Fajne , szybkie skrzydła w Zagłębiu stwarzają w każdym meczu okazje do bramek, dodatkowo zawodnicy podrażnieni pechowym remisem z Kluczborkiem powinni postarać się o jak najlepszy wynik na własnym stadionie, z drugiej strony to defensywa Zagłębia nie jest jakaś ostoją więc BTS jak dla mnie do gry.


moje typy:

Over 2,5 gola @2,20 ✅✅
Over 1,5 gola Zagłębia @2.00 ✅✅
BTTS @2.00 ✅✅

i for fun za drobne : obie drużyny strzelą w 1 połowie @6.00 ✅✅


edit: po 45minutach 2:1 i wszystkie typy na plus ✅ dali chłopaki zarobić :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom