>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka LOTTO Ekstraklasy (18.08-21.08.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Warto grać na Jagę póki jeszcze kursy nie zmaleją.
Pich kontuzja, nie zagra też na pewno Kosecki, któremu w najlepszym razie skręciła się kostka, ale wyglądało to źle.
Para Tarasovs - Celeban na obronie dramat.
Srnic, też zszedł z kontuzją. Tylko Robak coś ogarniał, dobry grajek , niestety nie ma z kim grać. Wrąbel słabizna totalna...
Jaga to weźmie moim zdaniem i to spokojnie.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Lechia-Sandecja 1 @1.55 ⛔
Cracovia-Górnik 1X @1.30 ✅
Arka-Pogoń 2X @1.54 ✅
Termalica-Lech 2 @1.95 ✅
Zagłebie-Wisła.K 1X @1.43
AKO:8.60 + podatek ⛔
Na 6 kolejkę spotkań o majstra Lotto Ekstraklasy proponuje AKO złożone z 5 spotkań.
Pierwszym piątkowym meczem jest spotkanie w Gdańsku pomiędzy słabiutką ostatnio Lechią a beniaminkiem z Nowego Sącza. Moim zdaniem lepszy przeciwnik na przełamanie niemocy Lechii i zmniejszenie złości kibiców nie mógł się trafić. Argumenty w stronę Lechii to długa podróż rywali, lepsza gra gospodarzy w domu aniżeli na wyjeździe. Jestem przekonany, że Lechia bez problemu jest w stanie wygrać i poprawić nastroje w klubie.
W drugim piątkowym meczu też nie wyobrażam sobie porażki gospodarzy, Górnik przede wszystkim jest mocny u siebie, a i tak ostatnio z Arką zagrali kiszkę. Cracovia w derbach zasługiwała na remis, a nawet na wygraną gdyby mecz trwał 70 minut, bo na więcej nie mieli siły. Krakowianie moim zdaniem powinni ogarnąć ten mecz, ale warto zabezpieczyć się remisem.
W sobotę Areczka mierzy się z Pogonią Szczecin, gdzie powinna zakończyć się ich passa bez porażki, Szczecinianie poniżej oczekiwań do tej pory. Teoretycznie gra jest, ale nie ma wyników. Gdy nie przywiozą punktów z Gdyni, Skorża będzie miał nóż na gardle. Pogoń jest lepszą drużyną od Arki i powinny ją interesować tylko trzy punkty.Dla odwazniejszych kurs 3.0 na czysty WIN.
W niedziele proponuje januszowski typ na Lecha w pojedynku z Brukbetem. Personalnie Lech półka wyżej od &quot;wieśniaków&quot; i limit &quot;agrowpierdolów&quot; wyczerpała Legia. Kurs zdecydowanie kusi i ja go popieram.
W poniedziałek o dziwo mamy bardzo ciekawy mecz. Pojedynek lidera z trzecim Lubinem. Skłaniałbym się do postawienia remisu, ale Wisła jest drużyną własnego boiska. Praktycznie w każdym meczu bramka i punkty uratowane w ostatnich minutach (nawet w Zabrzu bylo blisko). Teoretycznie typowałbym remis, ale nie zdziwi mnie porażka Wiślaków więc wole się zabezpieczyć nieoczekiwanym zwycięstwem Lubinian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk (-1,5) - Sendecja Nowy Sącz
Typ:
1 ⛔
Kurs:
2,48
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Witam, przed nami już 5 kolejka Lotto Ekstraklasy - szybko to leci :smile:.
Meczem pomiędzy Lechią Gdańsk a Sandecją Nowy Sącz rozpoczniemy weekendowe emocje, Lechia rozpoczęła ten sezon fatalnie... nie ma się co oszukiwać, są póki co największym rozczarowaniem tego początku a ich przeciwnik beniaminek Sandecja... rozpoczęli ten sezon dla mnie bardzo dobrze, mimo, że uzbierali zaledwie 5 punktów - tyle samo co Lechia to przeciwników mieli dużo trudniejszych.
Wyniki Sandecjii: 0:0 z Lechem, 0:0 z Arką, 0:2 z Legią, 3:1 z Jagiellonią i 0:1 z Wisła Płock - a więc widzimy, że początek dla Sandecji to same mecz z drużynami, która w poprzednim sezonie wywalczyli prawo gry w ligach europejskich. Dodatkowo awansowali już do 1/8 finału pucharu Polski.
Lechia hm.. zaczęli świetnie wygraną na wyjeździe 2:0 z Wisłą Płock a potem już porażki z Cracovią 0:1, ze Śląskiem 2:3, z Górnikiem Zabrze 1:1 i z Pogonią Szczecin 0:0 + odpadnięcie z pucharu Polski po porażce 0:1 z Bytovia.
Lechia Gdańsk w poprzednim sezonie brylowała zwłaszcza u siebie wygrywając praktycznie każdy mecz... Póki co 1 porażka i 1 remis u siebie...
Moim zdaniem będzie to podobny wynik do meczu Legii z Sandecją gdzie kursy także były podobne na Legię u siebie 1,45 dziś mamy na Lechię 1,50... Moim zdaniem Lechia ten mecz wygra wyraźnie minimum 2 golami... Muszą w końcu odpalić, mają przecież niesamowity przód bracia Paixao, Peszko, Krasić do nich doszedł ostatnio P. Lipski.. niestety dalej kontuzjowani są Wolski i Haraslin co jest sporym osłabieniem ale myślę, że tym składem sobie poradzą.

Powodzenia.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Warto grać na Jagę póki jeszcze kursy nie zmaleją.
Pich kontuzja, nie zagra też na pewno Kosecki, któremu w najlepszym razie skręciła się kostka, ale wyglądało to źle.
Para Tarasovs - Celeban na obronie dramat.
Srnic, też zszedł z kontuzją. Tylko Robak coś ogarniał, dobry grajek , niestety nie ma z kim grać. Wrąbel słabizna totalna...
Jaga to weźmie moim zdaniem i to spokojnie.
Ponawiam.

Jagiellonia Białystok vs Śląsk Wrocław
Jaga @ 1.95 ⛔
Jaga -1.0 @ 2.70 ⛔
Jaga -1.5 @ 3.40 ⛔
Jaga Over 1.5 @ 1.94 ⛔
Jaga Over 2.0 @ 2.95 ⛔
LVBET

Lista kontuzjowanych w Śląsku:
Pich,Riera, Srnic, Kosecki, prawdopodobnie Pawelec nie pojedzie do Białegostoku.
Nie ma innej opcji niż wygrana Jagi, jeśli nie uda im się to, to będzie wstyd.
Wrąbel - Cotra, Celeban, Tarasovs, Jovic - Łyszczarz, Chrapek - Łuczak, Madej, Mak - Robak
Rezerwa: Piech i Słowik i młodzież, nawet nie wymieniam, bo mi się już nie chce denerwować.
Ale teraz legenda do tego składu co podałem.
Czcionka pogrubiona - piłkarze bez formy, Celeban, Tarasovs - dramat, Wrąbel bardzoo niepewny, Madej słabo, Mak - DRAMAT, co w tym gościu widzą &quot;znawcy&quot; to jest niepoważne.
Podkreśleni - Łyszczarz i Łuczak - młodzieżowcy - średnia jakość w mojej opinii.
Kursywa - Jovic - nie mam pojęcia w jakiej jest formie pograł 2 razy po 20 minut, ale jakoś ciężko mi powiedzieć co o nim sądzić.
I normalna czcionka - Chrapek i Robak - oni coś grają, Robak bardzo dobry gracz, ale nie ma z kim grać niestety. Chrapek - ostatni mecz słaby, ale na tle tej bandy słabiaków jest najlepszy.
Biorąc pod uwagę ostatnią grę Śląska w Białymstoku plus to, że Jagiellonia ma szansę wreszcie w konkretnym stylu wygrać mecz i w mojej opinii strzelić 2-3 bramki to to zrobią, a z przodu Novikovas, Sheridan i Cernych i Pospil, to jest duża siła z przodu, mimo, że może ostatnio nie grają dobrze, ale na Śląsk wystarczy. Jest jeszcze Sekulski w razie czego.
Po prostu w tej formie Śląska i w tej liczbie piłkarzy, co jest skandalem dla mnie, żeby tak skompletować kadrę, tak wiem, jest 5-6 kontuzji, ale to jest tylko i wyłącznie wina Urbana, który w każdym kolejnym zespole zajeżdża piłkarzy.

Co do typów, które podałem, polecam wam zagrać przede wszystkim
1. Jaga win lub dla bardziej ryzykownych ludzi Jaga -1 (zwrot przy wygranej 1 golem).
2. Jaga Over 1.5

Kursy spadają w forbet Jaga już po 1.75, a kursy jeszcze mogą polecieć.
/////////
Szkoda, szkoda, Jaga z poprzedniego sezonu zrobiłaby miazgę, teraz słabo to wygląda, ale dominowali, dwa słupki, stracony gol to kontra 4 na 1, masakra jaka strata piłki, no ale trudno.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze (piątek godz. 20:30)
Typ: Cracovia Kraków ⛔
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Cracovia po słabym meczu z Lechem musiała stanąć naprzeciwko Wisły Kraków i po raz kolejny przyszła kolejna porażka, bardziej bolesna niż jakakolwiek. W piątkowy wieczór Cracovia rozegra mecz w ramach 6 serii spotkań przeciwko Zabrzanom. Po remisie w Gdańsku i u siebie z Arką Gdynia, obecnie drużyna Brosza zajmuje 5 miejsce.
Trener Probierz musi zapomnieć o ostatnich meczach i zacząć myśleć jak wyjść z tego małego &quot;kryzysu&quot;. O ile mecz z Lechem mi się osobiście nie podobał, to mecz derbowy do tej feralnej czerwonej kartki Pestki był całkiem dobrym widowiskiem. Cracovia potrafiła odebrać atuty Wiśle (co nie było trudne wg mnie) i nawet strzeliła bramkę po świetnym podaniu Drewniaka do Piątka. Można dodać także, kiedy zszedł Covilo - Cracovia oddała inicjatywe. W tym tygodniu na pomoc Cracovii został ściągnięty Javi Hernandez, były zawodnik Górnika Łęczna. Jak dla mnie transfer na plus.
Nie będzie trudno zmotywować zawodników do tego meczu. Wszyscy w klubie wiedzą, że trzeba zacząć wygrywać i zmazać plamę z derbów. Upatruje szansy również w grze, ale przede wszystkim składzie Górnika. Trener Brosz nie szachował do tej pory zmianami, co trenerowi gospodarzy pewnie ułatwi rozpracowanie przeciwnika. Ale wyzywaniem będzie zatrzymanie oczywiście świetnego Angulo. Kończąc sprawę Cracovii to w każdym niemal meczu strzelają bramkę, liczę na ten mecz w kwestii odwrócenia tego trendu porażek.
Trener Brosz będzie musiał udać się zapewne do rotacji. Po fatalnym zderzeniu Koja z Sochą, być może ten pierwszy nie zagra, również nie wiadomo czy Kurzawa nie usiądzie na ławce kosztem Rafała Wolsztyńskiego. Po raz kolejny muszę w tym miejscu napisać. Górnik to solidna drużyna, świetnie zdyscyplinowana, wyprowadzająca szybkie kontry. Środek pola odwala kawał dobrej roboty co przekłada się na funkcjonowanie całej drużyny. Mecz z Akrą był pewnie wynikiem złego dnia. Choć z drugiej strony Arka nie zagrała złego meczu. Patrząc okiem kibica Górnika to teoretycznie jedziemy do drużyny, która póki co jest w dole tabeli, nie punktuje i gra w obronie woła pomstę do nieba. Miła przeprawa, ale wszyscy wiemy że to polska ekstraklasa. Do tej pory 1 punkcik na 6 możliwych do zdobycia na wyjazdach.
Patrząc na kursy na to spotkanie 2.25 3.25 3.1 bukmacherzy stawiają lekko na gospodarzy. Osobiście pobieram kurs na gospodarzy licząc na ten właśnie mecz, który Cracovię popchnie w górę tabeli.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Cracovia - Górnik Zabrze
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.25
buk: Fortuna
Wynik: 3:3
Typ: powyżej 2.5 gola ✅
Kurs: 1.90
buk: Totolotek
Wynik:​

Zacznijmy od tego, że na przeciw siebie stają dwie najmłodsze ekipy naszej ekstraklasy. Cracovia na pewno nie tak wyobrażała sobie start nowego sezonu, gdzie po pięciu kolejkach okupują dolną część tabeli. W ostatniej kolejce w Derbach Krakowa mieli wszystko pod kontrolą do czasu otrzymania czerwonej kartki. Wtedy cała gra się posypała. Probierz na pewno ma problemy w formacji defensywnej, bowiem dziewięć straconych goli to drugi najgorszy wynik po pięciu kolejkach. Więcej goli stracił Piast bo aż 12. Gospodarze mieli jednak kolejny tydzień aby poprawić coś w tej formacji, bo na razie wygląda to kiepsko. Cracovia musi zacząć w końcu wygrywać bo ich gra nie wygląda w cale najgorzej. Piątek dobrze sobie radzi w ataku, a wspomagany przez kolegów Szczepaniaka i Covilo wygląda to dość solidnie. Probierzowi na pewno zaczyna powoli się palić grunt pod nogami, bo przy tak kiepskich wynikach łatwo stracić posadę. Górnik tydzień temu zremisował z Arką 1:1. Jednak był to najsłabszy mecz w wykonaniu Zabrzan jaki oglądałem w tym sezonie. Masa strat w środku pola i brak zrozumienia pomiędzy poszczególnymi formacjami sprawiło, że Górnik zaledwie ugrał jeden punkt. Pytanie teraz czy była to jednorazowa wpadka, czy być może dziś również powtórzą swoją słabą dyspozycję. W składzie Zabrzan raczej nie zobaczymy Koja, a w jego miejsce wskoczy Ołeksandr Szeweluchin, i to tyle jeśli chodzi o zmiany w składzie Górnika. Górnik musi poszukać innego sposobu na zdobywanie goli, bowiem granie z kontrataku jest zbyt przejrzyste, co przewidział Ojrzyński, który zagęścił środek pola i Górnik przez to był bezradny. Klub nie może liczyć tylko na to, że gole będzie zdobywał Angulo. Faceta trzeba trochą odciążyć, bowiem dziś na pewno Hiszpan będzie miał przyklejonego do pleców jednego z obrońców Cracovii. Goście to obecnie najskuteczniejszą drużyną w Ekstraklasie. Drużyna z Zabrza w pięciu kolejkach zdobyła aż dziewięć goli. W spotkaniach obu drużyn pada dużo goli i dziś przy wygranej Cracovii możemy być świadkami dobrego widowiska oraz, że zobaczymy przynajmniej trzy bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
Górnik Zabrze DNB @2.43 unibet 3-3
Cracovia rozegrała na razie dwa mecze u siebie i nie były one górnych lotów, remis z Piastem 1-1 i porażka z Lechem Poznań nie dają najlepszego świadectwa Pasom, nawet za samą postawę.Jest coś natomiast za co można pochwalić ekipę Cracovii, ograli w Gdańsku Lechię (grywali w przeszłości dobre zawody na gdańskiej arenie) pokazali się także w Derbach, no ale mecz ten przegrali prowadząc 10&#39; przed końcem.Co do spotkania z Górnikiem nie gloryfikowałbym zbytnio drużyny Pasów, ich mecze dotychczas nie były najlepsze, dobra a nawet bardzo postawa w Derbach nie daje gwarancji na kolejny udany występ, mecz nie jest tej rangi, dwa okoliczności w jakiś przegrali mogą zadziałać deprymująco.
Na pewno Cracovia będzie chciała się podnieść po tym wszystkim ale czy to się uda nie ma gwarancji, Cracovia dotąd gra/ła średnio-szaro a Derby ligowe potyczki nie ma co mieszać.Cracovia po 5 kolejkach zajmuje 14 pozycję z dorobkiem 4pkt.
Górnik to bardziej gwarant własnego boiska, co prawda zremisowali ostatnio z Arką ale ograli Legię i Wisłę, na wyjeździe zremisowali z Lechią i przegrali z Jagiellonią dzisiaj zagrają dopiero 3 wyjazd gdzie punkty zdobyć każdy może (Cracovia jest nieobliczalną drużyną, potrafią u siebie ograć ekipę z czuba tabeli, ale i przegrać z ekipą z samego dna)
Górnik zajmuje 5 pozycję, zdobyli dotąd 8pkt, idę w kierunku gości z prostej przyczyny, Cracovii po Derbach ma czego żałować, morale mogą nie być najwyższe, Górnik praktycznie bez większych zmartwień zbiera punkciki trzymając ligowy poziom, nie ma tam ciśnień.

Górnik 1p. @3.75 Unibet ✅
Być może Cracovia coś zagra w tym meczu, ale czy od samego początku?Pasy w ostatniej kolejce nie doznały zimnego prysznicu a walnął w nich piorun, być może się w meczu rozkręcą ale z początku może być różnie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Moim zdaniem Lechia ten mecz wygra wyraźnie minimum 2 golami... Muszą w końcu odpalić, mają przecież niesamowity przód bracia Paixao, Peszko, Krasić do nich doszedł ostatnio P. Lipski..
Lechia przypomina mi Barcelonę. Nie chodzi o poziom sportowy, ale o kompletny piach w grze i brak atmosfery. Jak się patrzy na tych kolesi, co biorą grubą kasę i później biegają po boisku jak święte (śnięte) krowy to człowiek ch... strzela. Bo przeciętny Kowalski musi się narobić, by związać koniec z końcem, a te leszcze biorą kasę za nic.
Sendecja nie jest zespsuta, ten zespół pokazał, że ma conjones, że nie kładzie się na murawę przed nikim. Poza tym dobry trener i kilku niezlych zawodników, ogranych na różnych szczeblach. Mylę, że dziś Sandecja wywizie jakieś punkty z Gdańsk i nie zdziwię się jak komplet.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Panowie, a co sądzicie o kartonach w spotkaniu Gdańskiej Lechii z Sandencją? Wg mnie interesująca jest linia over 3,5 ✅ (sts @1,6). Ogólnie moim głównym faworytem do kartki w tym meczu jest Augustyn ✅ , ale nie mogę znaleźć zakładu na takie zdarzenie. Po meczu w Szczecinie, wnioski jakie się nasuwają to fakt, że Kuciak wybronił im tam punkt, oraz marna dyspozycja ofensywy (dopiero Lipski wniósł na boisko trochę polotu...hehe). Zapewne w klubie z Gdańska po ostatnich notowanych wynikach, presja na 3pkt zaczyna mocno doskwierać. W przypadku ewentualnej straty bramki na rzecz Sandencji (co jest dla mnie jak najbardziej realnym scenariuszem), gra się zaostrzy. Arbitrem spotkania Pan B. Frankowski, który ma predyspozycje żeby pokazać te cztery żółtka w meczu. Co myślicie?
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Lechia - Sandecja under 3,5 goli @1,32 ⛔ ⛔ Lechia coraz gorzej ...
Cracovia - Górnik X2 @1,56 ✅

@2,06 Fortuna ⛔

Dzisiaj z naszej Ekstraklasy gram ten dubel. Lechia wiadomo jaka jest u nich sytuacja. Od 1 kolejki gdzie wygrali z Wisłą Płock 2-0, zanotowali 2 porażki i 2 remisy. Ostatnio bezbarwny mecz z Pogonią Szczecin 0-0. Mieli może z dwie lepsze sytuacje. Sandecja po dosyć dobrym początku przegrała z Legią 0-2, następnie odkuli się z Jagą w ładnym stylu 3-1, a ostatnio porażka 0-1 z Wisłą Płock, gdzie przez nie uwagę stracili 1 punkt. Tak jak czytałem tu wyżej, to prawda beniaminek z Nowego Sącza głównie opiera się na defensywie. Gliwa na bramce spisuje się dobrze, Krachunov i Szufryn na środku obrony. Prócz tego Brzyski i Basta na bokach. To jest ich najmocniejszy punkt czyli obrona. Lechia z tym co ostatnio pokazuje nie wiem jak dzisiaj zaprezentuje. Ja sobie dobrałem do dubla tę opcję bezpieczniejszą czyli na under 3,5 goli.

Natomiast w meczu o 20:30 w Krakowie idę w stronę Górnika. Cracovia ostatnie 3 mecze wszystkie przegrane. Z Wisłą to co stracili to na prawdę trudno uwierzyć, wyglądało te ostatnie 20 minut, jakby nie mieli już sił i najchętniej skończyli by już w 70 minucie przy 1-0. Póki co Probierz niestety nic nie zdziałał, a Cracovia jest w coraz gorszej sytuacji. Górnik po 2 zwycięstwach i porażce zanotował 2 remisy. Ostatnio z Arką, powalczyli do końca i dali radę na 1-1, a Angulo miał takie sytuacje że mogli nawet to wygrać. Mimo że nie wygrywają wszystkiego jak leci i trochę spuścili z tonu, są wciąż groźni i mają dobrych zawodników, mocny punkt w bramce czyli Loska. Nie sądzę żeby Cracovia zdołała wygrać, mimo że gra u siebie. Kurs na Górnik z podpórka mnie zachęca i chętnie go biorę.

-------------------
Na jutro póki co gram:

Jagiellonia strzeli powyżej 1,5 goli @1,92 ⛔ ⛔

W Śląsku kontuzje jedna za drugą, w Niecieczy zwycięstwa brak po golu w ostatnich 30 sekundach doliczonego czas gry. Zdecydowanie popieram Robsona. Jagiellonia ostatnio ciekawy mecz z Koroną i z ogromnym szczęściem 3 punkty dla Białostoczan, ale punkty zdobywają i są 2 na razie. W Śląsku, wypadli najpierw Pich i Riera czyli mocne ogniwa, po ostatnim meczu Srnic który trzymał poziom i Kosa który prezentował się jak dla mnie nawet bardzo dobrze. Praktycznie z tych którzy zostali to Robak póki co się stara, i prezentuje nawet dobry poziom. Jović mam nadzieję że coś pokaże, Chrapek ostatnio słabiej ale umiejętności ma. Łyszczarz już pokazał się z Arka w 1 kolejce, a Łuczak właśnie ostatnio kiedy zamiast wybić piłkę i cieszyć się z 3 punktów z Bruk-Betem, chciał pokazać jak umie dryblować ... i pokazał. Piech niby coś gra, ale nic mnie nie przekonuje, a Mak to prawda - Dramat, to co on gra to normalnie szkoda oczu. Ostatnio wrzucał piłki na drugą stronę gdzie było zero piłkarzy Śląska, pamiętam go z Bełchatowa i jestem zszokowany poziomem jaki prezentuje teraz. Trzeba też czekać, kiedy poprawią się właśnie środkowi obrońcy czyli Piotrek Celeban z Igorem Tarasovsem i Madej. Co do Wrąbla, za bardzo był chwalony, sam nie wiem czym to jest spowodowane, ale robi dalej dużo błędów, nie jest pewnym punktem Wrocławian. Dlatego myślę że Jaga 2 gole tu ustrzeli na luzie i może upokorzyć Śląsk. Co do Urbana darował by sobie już te gadki i przestał gadać o tym że wyciągną wnioski, bo wyciągają je tak jak widać co mecz.

EDIT: Jeżeli Jagiellonia ma 1-0 i nie daje rady pokonać Śląska, który dzisiaj nie miał tylu ważnych zawodników, a do tego Mak strzela im gola to można stwierdzić tylko to że Ekstraklasy jednak nigdy się nie zrozumie
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz
Zakład: Spotkanie/Ilość bramek
Typ: 1/-3,5 ⛔
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna

Lechia gra słabo, ale myślę, że po 5 meczach bez wygranej nastąpi przełamanie.
Nie mają innego wyjścia jak do ataku.
W kwestii ataku przy dzisiejszym rywalu i jego dosyć dobrej obronie Lechię stać na max 2 bramki.
Sandecja strzela jak dotąd w Pucharze Polski, w lidze tylko w jednym meczu i od razu aż 3.
Dzisiaj ich zdobycz oceniam na poziomie 0 lub 1 bramka.
Szansa na strzelaninę jest mała, dlatego podbijam kurs ilością bramek -3,5,
biorąc pod uwagę wyniki 1:0; 2:0; 2:1.
No to można cytować Siarę &quot;&quot; No i (..)&quot;&quot;
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Warto by było podziękować już Nowakowi, bo klub z takim budzetem stadionem i zawodnikami nie moze tak grać, Na mecze juz chodzi coraz mniej kibicow i nie wyglada to dobrze, Bez Wolskiego i Haraslina tylko Peszkin ciagnie gre, ale gra defensywna woła o pomste do nieba, Nowak jakos nie moze tego ułożyć i myśle że zarzad powinien reagować, bo jak jakaś sklejka piłkarzy, ich ogrywa 3-2 na ich terenie, z całym szacunkiem dla Sandecji to nie wyglada to najlepiej
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co ten Raczkowski wyprawia to mnie ch jasny strzela, drukarza powinni przesunąć do 4 ligi
Niestety, ale ma mocny zjazd, jego sędziowanie w poprzednim sezonie wyglądało solidnie, a on się już popisał w meczu Jaga vs Górnik.
Podobnie Musiał, ten to już w ogóle powinien trochę na siłownię pochodzić i zgubić z 10 kg.

Niestety każdy jakieś błędy popełnia, ale muszą to minimalizować i wyciągać te słynne wnioski, tutaj się tego nie robi i sędziowanie kuleje niestety.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Poziom sędziowania w Krakowie żałosny. Odnoszę wrażenie, że ten człowiek albo jest ślepy albo robi to celowo. Swoimi złymi decyzjami nie dość że niszczy fajny mecz i nakręca nerwową atmosferę na murawie i trybunach. Mecz był pod kontrolą Zabrzan, do momentu aż nie wpi.olił się Raczkowski z karnym z kapelusza. To co działo się później to już efekt domino.
To już któryś taki mecz - w Białymstoku też przekręcił wynik na niekorzyść Zabrzan.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Gdzie jest system VAR, który miał funkcjonować od tego sezonu?.
Teraz pozostaje poczekać, kiedy Raczkowski po sędziuje kolejny mecz Zabrzan i można śmiało grać w tym spotkaniu karny i czerwoną kartkę.

18:00 Piast - Korona
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.80
buk: iforbet
Wynik: 2:0 ⛔

Można być pewnym, że przy Okrzei czeka nas niezwykle zacięte starcie. Piast obecnie okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i ma jeden z najgorszych bilansów bramkowych w tym sezonie 5-12. W trochę lepszej sytuacji są goście, którzy uzbierali trochę więcej punktów niż ich dzisiejszy rywal. W tym spotkaniu zdecydowałem się na bramki, ponieważ obie drużyny mają spore problemy w defensywie. Wdowczyk jest kolejnym trenerem, któremu pali się grunt pod nogami, na dodatek w Gliwicach Piast stracił dwa ważne ogniwa Gerarda Badii i Konstantina Vassiljeva (kontuzje). Korona gra dobrze w ataku i zapewne będzie chciała wykorzystać osłabienia rywala. W bardzo dobrej dyspozycji jest Aankour, który staje się liderem drużyny, a cały zespół jest bardzo dobrze przygotowany fizycznie. Gino Lettieri ma problem z kontuzjami w zespole (Dani Abalo Jacek Kiełb, Michal Gardawski i Radek Dejmek (urazy), ale pomimo tego jego zespół wygląda bardzo dobrze. W meczach Korony i Piasta pada jak dotąd najwięcej goli, 14 w meczach Kielczan i aż 17 w spotkaniach drużyny z Gliwic. Dziś może to być mecz o być albo nie być dla trenera Wdowczyka, dlatego gospodarze powinni wyjść na to spotkanie zdeterminowani by wygrać. Goście w ostatnim spotkaniu z Jagiellonia dwa razy odrabiali stratę, ale ostatecznie przegrali po bramce z doliczonego czasu. Ten zespół jednak pod wodzą nowego trenera nie stracił dużo na wartości, a nawet napiszę, że wygląda tak solidnie jak za czasów Bartoszka. Korona udowadnia, że nie jest chłopcem do bicia i każda ekipa będzie miała z nimi ciężko. Dziś podobnie jak wczoraj spodziewam się gradu goli.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Warto by było podziękować już Nowakowi, bo klub z takim budzetem stadionem i zawodnikami nie moze tak grać, Na mecze juz chodzi coraz mniej kibicow i nie wyglada to dobrze, Bez Wolskiego i Haraslina tylko Peszkin ciagnie gre, ale gra defensywna woła o pomste do nieba, Nowak jakos nie moze tego ułożyć i myśle że zarzad powinien reagować, bo jak jakaś sklejka piłkarzy, ich ogrywa 3-2 na ich terenie, z całym szacunkiem dla Sandecji to nie wyglada to najlepiej
Do Nowaka można mieć wiele zastrzeżeń, ale może warto też zweryfikować informacje o ponadprzeciętności gdańskiej kadry. Naściągano różnych piłkarzy opowiadając przy tym jacy mocni nie są a tu powoli zaczyna to wyglądać jedynie na kreatywny marketing, do dobrej jakości daleko. Faktem jest, że zespół potrafi grać w piłkę bo kilka razy to już pokazali, ale regularności nie pokazywali nigdy i pytanie czy oni na pewno są w stanie ją zapewnić? Moim zdaniem - nie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Do Nowaka można mieć wiele zastrzeżeń, ale może warto też zweryfikować informacje o ponadprzeciętności gdańskiej kadry. Naściągano różnych piłkarzy opowiadając przy tym jacy mocni nie są a tu powoli zaczyna to wyglądać jedynie na kreatywny marketing, do dobrej jakości daleko. Faktem jest, że zespół potrafi grać w piłkę bo kilka razy to już pokazali, ale regularności nie pokazywali nigdy i pytanie czy oni na pewno są w stanie ją zapewnić? Moim zdaniem - nie.
Kadra opiera się na starszych zawodnikach, których lata świetności minęły, a to, że teraz się trzymają razem i mają wbite w trenera i klub to mnie nie dziwi, może Nowak chciał mocniejsze treningi wrzucić, ale przecież legenda i wychowanek Mila nie będzie tak trenował, bo są lepsze rzeczy do roboty. Swoją drogą to, że grają przeciw trenerowi nie jest wykluczone, bo Mila jest mistrzem świata w takim ustawianiu zespołu, żeby grali przeciw trenerowi, choćby za Lenczyka w Śląsku, jeden z najwyższych kontraktów , a co pokazuje, sami możecie ocenić, a nie nie możecie bo nie gra.

Potrzebny jest tam trener, który złapie towarzystwo za twarze i będzie rządził twardą ręką swoją drogą można by też zrobić rewolucję w składzie i kilku starszych odstawić, bo nie dość, że młodym zajmują miejsce, to jeszcze zarabiają pełno kasy.

I jak oni mają mieć siłę na mecze, jak dobre imprezy w Sopocie są i trzeba jechać ;).

Drugą sprawą jest Nowak - słąby taktyk i nie potrafi tego ogarnąć, tak jak pisałem od początku już dawno powinien polecieć. A po tym jak nie wyszedł na 2 połowę to już go by nie powinno w klubie.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Piast Gliwice-Korona Kielce 1 @2.25 ✅ s
A to ja sprobuje tak. Piast na razie zamyka tabele, wyciekly pewne nerwowosci, ale dzis mam wraznie, ze Piast wygra pierwszy mecz w sezonie. Chociaz tez wypada pamieta, ze gdyby Vassiljev trafil karnego w meczu ze Slaskiem, to pewnie druzyna z Gliwic mialaby juz jedno zwycieswto na koncie.
Obydwa zepsoly jak wiadomo najlepiej radza sobei na wlasnych boiskach, co dobitnie pokazuja statystyki z ubieglego sezonu. Korona bywa nieprzewidywalna i chimeryczna, ale ich jakosc gry w meczach wyjazdowych jednak traci bez dwoch zdan. Zreszta Korona to taki zespol, ktory co sezon zbiera jakis dziwnych graczy i jakso pozniej wychodzi im to na dobre. Piast ma bardziej uznanych zawodnikow z lepsza marka w naszej rodzimej Ekstraklasie. W Gliwicach zabraknei Badii i Vassiljeva. Niby nie wyglada to optymistycznie ale Piast dzis bedzie bardzo zmotywowany i jesli ustrzeze sie glupich bledow, to sadze ze bedzie miec dzis duza szanse zainkasowac komplet punktow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom