>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka LOTTO Ekstraklasy (18.08-21.08.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
A co sądzicie o spotkaniu Arka vs Pogoń? Arka miała wreszcie trochę więcej odpoczynku, chociaż pokazali, że granie co 3 dni im wychodzi. Pogoń natomiast ostatnio remis z Lechią u siebie 0:0, słabiej w ataku.

Jakie są wasze propozycje na to spotkanie?
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
To prawda, Arka teraz więcej odpoczynku, ale potrafili nieźle grać mimo że mieli mecz za meczem, Pogoń ostatnio 0-0 z Lechią, ale też trzeba wziąć pod uwagę ile roboty w tym meczu wykonał bramkarz Lechii Kuciak, gdyby nie on tam mogło by coś wpaść. Ciężko wskazać tu faworyta, ja mimo wszystko próbował bym tu na Arkę, dodatkowo grają u siebie.

Arka DNB @1,71 ⛔ ⛔

Za chwilę mecz, spróbuję tą bezpieczniejszą opcję ze zwrotem bo mogą tak obydwie drużyny powalczyć że padnie remis.

EDIT: karny po błędzie obrońcy, samobój i w 2 połowie karny, Arka dzisiaj sama sobie odebrała 3 punkty, bo w I połowie zaczynała grać lepiej i dochodziła do głosu
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Korona Kielce
Over 28,5 fauli @ 1,95 ✅ 30
Totolotek
Ważny mecz dla gospodarzy, którzy jaka jedyna ekipa Ekstraklasy pozostaje bez zwycięstwa.
Niektórzy mówią, że to mecz ostatniej szansy dla trenera Wdowczyka, myślę jednak że zmiana trenera niewiele tutaj zmieni. To nie on spudłował już dwa karne w efekcie czego Piast mógł mieć 4 punkty więcej. To nie on w Warszawie nie trafił w zasadzie do pustaka przy wyniku 0-1. Nie wiadomo jakby się ten mecz wtedy dalej potoczył.
Dzisiaj wybieram ponownie typ na przewinienia.
Mam nadzieję, że piłkarze gospodarzy wyjdą z dużą motywacją i wolą walki o te pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i tym samym uratują posadę trenera.
Ostatni mecz rozegrany w Gliwicach 03.12.2016 zakończył się skromnym zwycięstwem gospodarzy 1-0. Walki w tym meczu nie brakowało bo sędzia odgwizdał 34 przewinienia. Liczę dzisiaj na podobny scenariusz ale łatwo nie będzie bo Korona gra ostatnio dobrą piłkę i zapewne też będą chcieli zgarnąć komplet punktów.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Piast Gliwice - Korona Kielce
Piast Gliwice @2.35 unibet✅

Liczę w tym meczu na pierwsze zwycięstwo Piasta który jak dotąd nie miał prostych meczy.Piast zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 2pkt zdobytych na wyjeździe z Cracovią i u siebie ze Śląskiem, przegrywali z Pogonią u siebie, z Legią w Warszawie oraz z Lechem w Poznaniu.Myślę że dzisiaj jest dobry moment by się przełamać i złapać kontakt z resztą ekip.
Piast ligowy potencjał ma, a ich rywal nie jest najlepszym wyjazdowiczem, w zeszłym sezonie Korona była w czołówce najgorszych wyjazdowiczów mimo zdobycia miejsca w pierwszej ósemce.
W nowym sezonie Korona grała 2 wyjazdy, remisowali w Warszawie z Legią i w Gdyni, czyli niby bez tragedii, ale ogólne wyniki z tego sezonu nie mogą też mówić o dobrej formie Korony.Kielczanie zdobyli dotąd 5pkt, przegrali u siebie z Zagłębiem Lubin i Jagiellonią, wygrali tylko ze słabo dysponowaną Cracovią gdzie odwracali losy spotkania.Jeżeli Piast chce coś zdziałać w tej lidze muszą dzisiaj te punkty chociażby wyrwać w męczarniach, jeśli nie będą w stanie ograć u siebie Korony to o optymizm w Gliwicach będzie trudno, morale zespołu zupełnie spadną.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
1/-3,5 @ 2,76 ⛔
Fortuna

Śląsk przyjedzie dziś osłabiony, więc na wygraną Jagiellonii rośnie.
Biorąc pod uwagę formę strzelecką gospodarzy (można się przyczepić, że trafiali fartem, ale bez podjęcia próby i fartem nie wejdzie) i skuteczność obrony rywali stać ich dziś na 1-2 bramki (pułap +1,5 przekroczyli w tym sezonie dwukrotnie z drużynami, które prowadzą otwartą grę Górnikiem i Koroną). Czego chyba nie można powiedzieć o zespole z Wrocławia, moim zdaniem na dziś to pułap poniżej 1,5 bramki jest najbardziej prawdopodobny (przekraczali go z borykającą się z brakiem formy Lechią i Arką, jednak tutaj nie bez jej pomocy). Ostatnio gospodarze tracili sporo, bo 2-3 bramki, co wywindowało ich statystykę meczową na overy, spodziewam się dziś, że położą nacisk na defensywę, co skłania do wyniku poniżej 2.5 bramki. Mam nadzieję, zobaczyć starą, dobrą, Probierzowską Jagę, która ogrywa rywali do zera.
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
Tak czekam, czytam, czekam i czytam i oczom nie wierzę. Nikt jeszcze nie poruszył tematu Legi. Naprawdę wszyscy czekamy na składy??

Osobiście z obstawianiem tego meczu czekałem cierpliwie na wynik meczu(a raczej na to jak zaprezentuje się mistrz Polski) z Sheriffem.
Sam mecz fajne opisał użytkownik Grac45 w temacie https://forum.bukmacherskie.com/f88/el-le-iv-runda-legia-warszawa-sheriff-tirapsol-17-08-2017-a-147417.html
Myślę sobie gość ma rację,( na samym forum jestem od nie dawna ale śledzę ponad dwa lata i nie raz korzystałem z typów i Grac45 pisze z sensem i pomysłem)
Łatwe zadanie dla Legii, nawet w tej nędznej obecnej formie daliby radę.
Sheriff ledwie dał rady albańskiemu Kukesi w 2 rundzie by później odpaść z Karabachem. Do poziomu Astany nie dorastają na pewno.
Plus jest taki, że mecz dopiero za 2 tygodnie i to na pewno sporo ułatwi.
Zapraszamy do dyskusji :wink:
Później Legia w lidze wygrywa (powiedzmy sobie to otwarcie) z bardzo słabym Piastem gdzie mimo wszystko wchodzi mi BTS i czytam coś takiego
Na obecną Legię widzę potencjał na granie 3-5-2 z jednym stoperem Pazdanem i pół bocznymi Hlousek - Jędrzejczyk. Skrzydła Guilherme-Nagy + Kucharczyk, środek pola wersja defensywna Mączyński-Kopczyński, bardziej ofensywna Mączyński-Moulin...
Malarz
Jędrzejczyk-Pazdan-Hlousek
Moulin - Mączyński(Kopczyński)
Nagy(Kucharczyk)-Hamalainen(Pasquato)-Guilherme(Szymański)
Sadiku - Chukwu (Niezgoda)
ew. Hamalainen w parze z Sadiku a w środku Pasquato.
Spokojnie w lidze mogliby przećwiczyć takie schematy. U siebie oprócz 4-5 spotkań z czołówką ligi z innymi można testować. Wariant ofensywny można by było korygować na wycofanie Guilehrme za Hlosuka i wstawić na skrzydło Kucharczyka.
Nie zapominajmy jeszcze o Radoviciu chociaż z jego zdorwiem nie jest za kolorowo i Hildberto, który wg zapowiedz jest grajkiem wydaje się być idealnie skrojonym na taki system grania.
I tu już zapaliło mi się światełko na trójce Jędrzejczyk Pazdan, Hlousek w obronie i super orzeł Moulin w kolejnej linii. Jędrzejczyka pominę szkoda czasu i klawiatury, jak gra każdy widzi...Hlousek - to co kiedyś było jego atutem bieganie od 16 do 16 - dzisiaj (jak dla mnie) jest jego zmorą...Pazdan - koleś obecnie bez formy bez wiary w siebie cień samego siebie z Euro gdzie miał swoje 5 min (osobiście każdy mecz śledziłem z napięciem i bałem się ze zaraz coś odpie...a on spokojnie jak profesor wszystko wyjaśniał jak trzeba a ja się dziwiłem jak to możliwe... ; ) )
No i perełka Moulin główna (wg mnie) przyczyna braku awansu z Astaną szczególnie w rewanżu i jego dośrodkowania (Boże widzisz i nie grzmisz).

Wg mnie są to argumenty gdzie teoria - powtarzam - zasłużonego użytkownika Grac45 bardzo dobra ( teoretycznie) bierze w łeb.
Mało tego - osobiście wg mnie Jacuś powinien odstawić na chwile i Pazdana i Moulina i Hlouska. Ale wg mnie nie ma jaj...a nawet jak je znajdzie to pytanie zasadnicze: czy ma zamienniki ?? .
Wnioski nasuwają się same. Legia jest obok meczu z Wisłą, myśli o czymś innym, Jacek Będzie rotował składem, ale jak zwykle nieudolnie.
Dyrektor Furman lubi takie mecze..zmotywuje drużynę odpowiednio..
Wisła DNB @ 2,89⛔ aż się prosi, kolejne smutne analizy że Legia ma potencjał, że Legia się przełamie,że Legia wraca na właściwe tory mam już w d...
Dodatkowo po ostatnim wywiadzie z Jackiem bezpośrednio po meczu z Sheriffem gdzie koleś totalnie był posrany i pierdzielił od rzeczy..wiem już że na chwilę teraźniejszą nie potrafi zmotywować i ogarnąć szatni...
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Tutaj można zagrać nawet 1x po kursie 1.7 Forbet. Remis przez Wisłę możliwy na spokojnie do osiągnięcia. Tak jak kolega wyzej napisal Legia jest obok meczu z Wisłą i zeby uratowac jeszcze sezon to musza sie spiac na rewanz z Szeryfem. To samo było w zeszłym sezonie jak grali eliminacje a potem LM, lotto przechodzili bokiem.
Z motywacją widać duży problem. Nie zdziwię sie jak po odpadnieciu z LE skład sie posypie.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lecha Poznań
2 @ 2,05 ✅
Fortuna

Lech dysponuję większą ilością argumentów strzeleckich niż Termalica.
jako zespół, który aspiruje do zdobycia tytułu mistrza nie ma wyboru jak zaatakować.
Do tej pory nie prezentowali się jednak dobrze aż połowę meczów w krajowych rozgrywkach kończyli
bez zdobyczy bramkowej. Od ostatniego meczu mieli 7 wolnych dni na ułożenie gry tak jak powinna wyglądać.
Uwolnili się także już od ligowych &quot;przeszkadzajek&quot; jak Puchar Polski czy Liga Europejska, więc
mogą już grać zawsze w najsilniejszym składzie na 100% bez myśleniu o pucharach w środku tygodnia.
Termalica ostatnio gra niezłą serię spotkań potrafi wcisnąć tą bramkę i nie przegrać nawet z silnym zespołem.
Jednak defensywny styl gry, co widać po wynikach pozwala głownie na remisy i kiedy stracą już bramkę to
nie są w stanie wygrać a od ich dzisiejszego rywala można się spodziewać, że może trafić więcej
niż tylko jeden raz.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła Płock-Legia Warszawa
Wisła Płock DNB @3.25 unibet⛔
WP over 3,5 celnych strzałów @1.80 totolotek
⛔
Na pewno warto spróbować zagrać pod gospodarzy, Wisła z Płocka zdołała pokonać już Lecha który myślami był w Holandii przed pierwszym meczem z Utrechtem, w podobnej a nawet z lepszej pozycji podejmą dziś Legię.Ekipa z Warszawy nie odniosła korzystnego rezultatu w pierwszym spotkaniu z Sheriffem (1-1) a głównym ich celem jest awans do LE.Legia w 5 spotkaniach zgarnęła zaledwie 7 pkt (2-1-2) plasując 7 pozycję, przed większością pucharowych spotkań w lidze prezentowali się kiepsko (nie tylko w obecnym sezonie) na inaugurację przegrali w Zabrzu z Górnikiem 3-1 pomiędzy meczami o CL z Mariehamn, 4 dni przed meczem z Astaną zremisowali u siebie z Koroną 1-1, 3 dni po rewanżu z Kazachami i odpadnięciu z LM przegrali w Niecieczy z Termaliką.To prawda że Legia powinna się skupić na lidze, jednak tego nie robią (coś za coś) sezon jeszcze jednak nie jest stracony, mamy dopiero 6 kolejkę a za 4 dni Legia zagra ważne spotkanie w Mołdawii, gdzie o awans może być ciężko bo Legia w dobrej formie nie jest.
Myślę że w Płocku nie będziemy oglądać przebojowej Legii, tak jak wspomniałem dla Legii celem nr1 w tej chwili jest ogranie Sheriffa i po raz kolejny może braknąć koncentracji na całe spotkanie.Wisła z Płocka nie jest atrakcyjnym rywalem, dodatkowej mobilizacji nie budzą, Legia wprost przeciwnie, do meczu z Legionistami nikogo w kraju motywować nie trzeba i to jest kolejny atut dla Płocczan, takie detale mogą dziś wpłynąć na wynik.
Faworytem oczywiście jest Legia, jednak w takich okolicznościach warto podjąć ryzyko.

4fun
WP -1,5 @10,5 totolotek
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Termalica - Lech
Typ: 2
Kurs: 1.98
buk: Fortuna
Wynik:​


Gra Termalicy dalej za mną nie przemawia o czym pisałem tydzień temu w meczu ze Śląskiem Wrocław. Drużyna Mariusza Rumaka już drugi raz w tym sezonie zapewnia sobie remis po golu w doliczonym czasie gry, podobnie było w spotkaniu z Zagłębiem, gdzie zespół z Niecieczy nawet nie zasługiwał na jeden punkt. Gra Lecha również pozostawia wiele do życzenia, a obaj trenerzy nie tak wyobrażali sobie start w nowym sezonie. Dziś jednak idę w stronę Kolejorza, który wygląda solidniej od gospodarzy. Dobrze wygląda Makuszewski, który robi dobrą robotę na prawej stronie. Gutkjaer ma również swoje przebłyski, ale na razie to on ma tylko lepsze statystyki od swojego rodaka Nielsena, bo do Robaka jeszcze mu daleko. Nenad Bjelica dalej ma problem w formacji defensywnej choć ta z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. W Niecieczy gra się ciężko, drużyna gra mocno asekuracyjnie z czym problemy powinien mieć także Lech. Pomimo tego Kolejorz dobrze wspomina ostatnie mecze z Termalicą, gdzie w poprzednim sezonie wygrywał pewnie oba spotkania po 3:0. Dziś pogromu się nie spodziewam ale trzy punkty dla Lecha w tym spotkaniu powinny być obowiązkiem.
Na koniec absencje. Słonie&quot; tradycyjnie bez Roman Gergel, Bartłomiej Smuczyński, Przemysław Szarek (trenują indywidualnie). U &quot;Kolejorza&quot; nie zobaczymy w akcji tylko Darko Jevticia (kontuzja).
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
W kontekście Wisły z Legią, to wpatruję się w te swoje wykresiki i zastanawiam się nad typem poniżej 2,5 bramki. Zrzut włożyłem do załącznika.
A Wy jak to widzicie?
Komentarz po meczu: Trzeba było zagrać nawet wstępny typ -1,5, który potem edytowałem na -2,5
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
21-08-2017
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Bts - 1.62 Fortuna ⛔
Over 2,5 - 1.84 Fortuna ✅
Witam.Pierwsze co rzuciło mi się w oczy patrząc na ostatnie pojedynki międzyZagłebiem a Wisłą to to że od roku 2012 na stadionie gospodarza były bts-y 2:2,4:1,3:1,1:3,2:2 i dlatego ja dziś także celuje w Bts-a. Obydwie drużyny bramkostrzelne od pączatku sezonu :gospodarze 7-2 goście 8:5.Jak pisałem wczesniej Wisła prowadzona przez Hiszpana gra fajną ofensywną piłkę ,gospodarze natomiast ładnie wzmocnili kadrę przed sezonem praktycznie nie tracąc nikogo ze składu z poprzedniego sezonu mogą być przynajmniej dla mnie &quot;czarnym koniem&quot;tych rozgrywek.
Pozdrawiam
Wynik:3-0
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Bruk Bet Nieciecza - Lech Poznań


Ja bym poszedł w stronę Lecha po takim kursie.
Co najważniejsze u PL drużyn, to wypoczynek.
Gracze Kolejorza sami sobie zgotowali taki los, że już tylko pozostaje im się skupić na lidze. Pierwszy raz od dawna nie grali nic w środku tygodnia i Bjelica oraz zawodnicy Lecha powtarzali w wywiadach przedmeczowych, że w końcu mogli normalnie przygotować się do meczu i mogli coś potrenować normalnie, poćwiczyć rzuty rożne itp. itd. a nie tylko przesiadać się z pociągu do pociągu czy też samolotu.
Nie oszukujmy się, polskie drużyny klubowe nie potrafią grać na 100%, gdy grają na kilku frontach. Tak było, jest i pewnie będzie. Teraz mogli odpocząć i jak powtarzają: w tym meczu liczy się dla Kolejorza tylko 3 pkt. A ostatnio zespół Niecieczy fajnie leży Lechowi. Dwa ostatnie mecze to totalna dominacja i dwa razy po 3:0 - u siebie w Poznaniu i następnie w Niecieczy. Nie trzeba tutaj przypominać o wielkości kadry i przede wszystkim jakości. Tutaj wszystko po stronie Lecha. Dochodzi do tego jak pisałem w końcu lekki odpoczynek i więcej czasu na regenerację. Wydaję mi się, że dzisiaj 3 pkt z Niecieczy pojadą do Poznania. A po takim kursie to aż żal nie spróbować zagrać po prostu na drużynę zdecydowanie lepszą.

Lech Poznań @2.00
unibet

✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Zagłębie-Wisła ✅
Typ: 1/1
Kurs 4.15
Buk Unibet
Analiza: Zagłębie Lubin na swoim stadionie podejmowało będzie ekipę Krakowskiej Wisły, gospodarze moim zdaniem są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grać będą na swoim stadionie do tego w tym sezonie miedziowi nie przegrali ani jednego spotkania, wygrali 3 razy zanotowali 2 remisy i są w tym momencie na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji. Goście natomiast w 5 dotychczasowych spotkaniach zanotowali 4 zwycięstwa oraz 1 porażkę, mają jeden punkt więcej niż ekipa gospodarzy, tym bardziej spotkanie to zapowiada nam się niezwykle ciekawie pod każdym względem, bowiem ekipa gospodarzy na swoim stadionie nie przegrała meczu od kwietnia roku bieżącego roku, Wisła natomiast na wyjazdach gra trochę gorzej niż na własnym stadionie ,ale bramki strzelać potrafi, ja sądzę że w tym spotkaniu również zobaczymy sporo bramek bowiem od 2009 roku an tym stadionie obie ekipy zagrały ze sobą 7 spotkań i w każdym z tych spotkań wpadało minimum 4 bramki, myślę że tutaj będzie podobnie, liczę na wygraną zespołu gospodarzy 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że będzie to ofensywne spotkanie z obu stron...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zagłębie vs Wisła Kraków 3:0
Over 2.5 @ 1.89 ✅
UNIBET

Gram na to spotkanie over.
Zagłębie 3 mecze u siebie - 2 ligowe oraz pucharowy.
Wygrane derby 1:0 i gra w &#39;10&#39; około 45 minut, wygrana z Pogonią 3:0, a w pucharze, 2:1 z poprzednim vicemistrzem Polski - Jagiellonią.
Zagłębie wygląda dobrze w defensywie, popełniają oczywiście błędy, jednak póki co mają szczęście, żaden z błędów nie został wykorzystany. Bramkarze grają pewnie, obrona stabilna, zobaczymy jutro jak poradzi sobie z ofensywą Wisły ta obrona. SFG to największa broń, ale też i problem Zagłębia, po straconych punktach z Niecieczą, bramkarze już są na to wyczuleni.
Wisła na wyjeździe strzela bramki, strzeliła 2 bramki w Zabrzu, 2 w Szczecinie, gol w wygranym spotkaniu z Płockiem.
Odchodzi Brlek, jego miejsce na prawej stronie zajmie zapewne Boguski, na pewno jakościowo nie będzie to 1 do 1 zmiana, jednak sądzę, że nie zmieni to gry Wisły, która nadal będzie ofensywna.
H2H spotkań w Lubinie pokazuje, że jest to statystycznie dobra para do poszukiwania overa.
Wyniki typu 2:2, 3:1, padały w Lubinie nie raz, a ofensywne nastawienie Wisły tylko sprzyja.
Generalnie w mojej opinii zobaczymy ofensywny mecz, wygrany zostaje liderem, Wiśle wystarcza remis. Na tym etapie może nie jest to najważniejsze, jednak zawsze morale rosną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Bts - 1.62 Fortuna
Over 2,5 - 1.84 Fortuna
Zgadzam się z oboma typami i jak wszyscy tu piszący też widzę over w tym spotkaniu, ale nie widzi mi się zwycięstwo 3:0 ani Zagłębia ani Wisły. Tobie chyba też, bo podałeś typ na bts. Nie lepiej więc połączyć te zakłady i &quot;zwiększyć&quot; kurs? Ja tak zrobiłem i zagrałem po kursie 2,12 w lvbet ;) Dla porównania z bukmacherów polskich, którzy oferują takie zakłady:
Milenium 2,01
Forbet 2,00
Totolotek 2,00
STS 2,00
Zagłębie wyjdzie na mecz na pewno bardziej otwarcie, niż choćby Bruk-Bet w Krakowie i Wisła w Płocku, a to zwiększy wolne strefy dla Białej Gwiazdy do konstruowania ataków. Wisła z kolei nie wydaje mi się do końca pewna przy obronie stałych fragmentów gry. Na pewno założeniem przedmeczowym będzie unikanie takich fauli przed polem karnym, ale styl gry Veleza, czy Lloncha (któryś wyjdzie w podstawowym składzie, raczej nie obaj) nakazuje brak kalkulacji i takich rzutów wolnych może parę być. W Zagłębiu jest Starzyński, ma też kto wykańczać te dośrodkowania (choćby Świerczok).
Także wydaje mi się całkiem atrakcyjny kurs, a jak wejdzie over 2,5, to i BTS będzie, bo nie wierzę w aż tak wyraźną wygraną do zera żadnej z tych ekip.
Zagłębie - Wisła
BTS &amp; Over 2,5 3:0 ⛔
Kurs: 2,12 w lvbet
 
typer-roku 62

typer-roku

Użytkownik
Zagłębie - Wisła Kraków
Typ: Zagłębie -0.25 (handicap azjatycki) ✅
Kurs: 2.02
Buk: Pinnacle

Wisła ma wyniki ponad stan jak na razie. Grą nie prezentują nic. Cracovia ich zdominowała totalnie i powinna była wygrać mecz, ale niestety Mati Szczepaniak nie wykorzystał setki. Potem czerwo, troche geniusz, troche fart Carlitosa i wyszło 2:1. Z Termalicą też bramka w koncówce. Na razie im się udaje. Ale teraz jadą na Zagłębie, mocne i solidne. Pokazało już zarówno umiejętności, z Pogonią, jak i charakter, ze Śląskiem. Zagłębie powinno tutaj wygrać, może nawet gładko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom