>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka LOTTO Ekstraklasy (24.08-27.08.2018)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław
powyżej 28,5 fauli @ 1,75
Totolotek
Każda z ekip potrzebuje bardzo punktów bo na razie nie nazbierali ich za wiele. Zagłębie zaledwie 3pkt po jedynej wygranej z Pogonią właśnie u siebie, Śląsk niewiele lepiej bo też tylko z 1 wygraną ale jeszcze do tego 2 remisy i 5pkt na koncie. Wygrana gospodarzy pozwoli im przeskoczyć dzisiejszych rywali, goście z kolei mogą przy wygranej zameldować się na 9 miejscu. Ciężko typować tutaj 1X2 i może akurat remis wyjdzie, w tej kolejce jeszcze nie było takiego rozstrzygnięcia.
Fajerwerków w wykonaniu piłkarzy raczej nie zobaczymy a jedynie czego możemy się spodziewać to sporo walki na boisku. Sosnowiczanie raczej będą w tym sezonie ekipą własnego boiska i tutaj głównie będą szukać punktów i na takie przysłowiowe &quot;gryzienie trawy&quot; w ich wykonaniu dzisiaj liczę. Śląsk też powinien się postawić wszak jak wspomniałem te 5pkt na koncie po 5 kolejkach raczej ich nie satysfakcjonuje.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Miałem pisać na PW, ale stwierdziłem, że od tego jest forum. Trochę nie bardzo to rozumiem. Skoro to nie Wasza wina to dlaczego nie możecie uznać kolejki? Kto chciał umieścić posta go umieścił. Próbowałem kilka razy, ale się udało. Zobaczcie ile postów poszło i zostało opublikowanych, zróbcie porostu statystykę i zobaczcie ile postów zostało opublikowanych, a ile nie i wtedy wyjdzie czy był tak duży problem. Jeżeli dostaliście &quot;kilka&quot; skarg to teraz reszta ma tracić bo było kilka skarg? Panowie bez przesady, 3 strony postów umieszczone na forum, a to że było kilka skarg to teraz ogół ma przez to nie być uwzględniony. Chociażbyście docenili czas na poświęcony analizy, osób które jednak mogły umieścić posta. Można go umieścić nie koniecznie 30 minut przed meczem, ale parę dni wcześniej. Przemyślcie to proszę. Powtórzę jeszcze raz kto chciał umieścić posta to umieścił.
Odnośnie kolejki to wczoraj był dzień remisów ???? Zibi bezkonkurencyjny król polowania ???? Powinniście pomyśleć o jakimś wyróżnieniu dla niego.
Dzień remisów:
Valencines - Ajaccio 0:0
Stal Mielec - Tyscy 1:1 masa ludzi grała 1 bo stał wygrała z ŁKSem @ 3,15
Atletic - Huesca 2:2 też masówka, a x2 była po pięknym kursie od @2,22 do @2,38
Roma - Atalanta 3:3 też była masówka chociaż widziałem grających na 2 Atalanty
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Po pierwsze po samej ilości postów widać, że ruch w dziale był mniejszy mniej wiecej o połowę niż w poprzednich kolejkach, po drugie z tych 3 stron co piszesz nawet połowa nie kwalifikuje się do klasyfikacji, bo albo po jednym poście, albo nie podliczone, albo analiza w jednym zdaniu, że będzie &quot;coś&quot; bo będzie. Po trzecie, może z 5 osób miałoby podliczone punkty, gdybyśmy zaliczyli kolejkę to podobny wpis jak Twój wrzuciłyby osoby, które są przeciwko, bo nie mogły typować, po prostu wybraliśmy mniejsze zło. Kolejek do końca rundy jest jeszcze wiele i ta jedna raczej nie powinna wpłynąć na klasyfikację końcową. Decyzja jest przemyślana i ostateczna, proszę o jej uszanowanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom