>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka PGE Ekstraligi - 28.05.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik



W jakiej dyspozycji będą Janowski , Zmarzlik , Lindgren podczas tej kolejki?
Było widać,że w GP nie wygladali najlepiej tzn. Lindgren od początku słaby a nasi po kraksie na torze. Oby było wszystko dobrze chociaż zazwyczaj następnego dnia jest gorzej niż zaraz po upadkach.
Czy Toruń wreszcie wygra? Jensen i Miedziak prezentują się dobrze ale Hancock i Holder to póki co cień samego siebie. W Rybniku wszyscy liczyli na Fredke ale ten też podczas GP zaprezentował się słabo. Jest Woryna no i Grisza który niby tor zna ale póki co sezon ma bardzo przeciętny.
Wrocław z kontuzjowanym lub mocno poobijanym Magicem też może mieć spore problemy z przyjezdnymi. Ważne,że Drabik będzie jechał co przy ewentualnej słabszej postawie Maćka będzie piekielnie ważne.
Leszno z Zengim powinni sobie odbić ostatnie słabsze wyniki i wygrać spokojnie z GKM.
Gorzów teoretycznie jest faworytem bo świetnie jeździ Pawlicki , Iversen , Zmarzlik , Vaculik. Bez dwóch zdań bardzo ważne jest w jakiej formie jutro wieczorem będzie Bartek bo jeśli braknie jego pkt to przyjezdni są w stanie powalczyć.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW​
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
w STSie pare fajnych typow rzucilo mi sie w oczy ????

zacznijmy od mojego Wroclawia. tak jak czulem ze z Gorzowem kurs na Sparte 1.3 to troche smiech na sali, to dzisiaj widzi mi sie wysokie zwyciestwo gospodarzy. handpicap -22.5 wydaje sie dosc spory i roznie moze byc, ale -12.5 po 8mym biegu wyglada moim zdaniem calkiem niezle. z Gorzowem Wroclaw tez mial super start, goscie na poczatek meczu prawie zawsze szukaja ustawien. juniorzy goscie pewnie nie zapunktuja zbytnio, Holta i Ulamek na wyjazdach to tez raczej max 10pkt. lacznie..

typ: Wroclaw -12.5 po 8 biegach
kurs: 1.60


kolejne dwa fajne typy widze w meczu w Toruniu. Torun cieniuje, nie mozna zbytnio liczyc na Holdera, Hanckoka, Walaska.. hmm.. kazdy to jedna wielka niewiadoma. Gdyby nie poobijany Lindgren, to mozna by i grac chyba win Rybnika, albo moze ponziej gdzies ktos fajne handi wystawi. w Rybniku wynik powinni ciagnac Lindgren, Fricke, moze Grisza odpali i Woryna jedzie dobry sezon.

typ 1.:
Fricke over 1.5 wygranego biegu (licza sie wszystkie starty zawodnika)
kurs: 2.50

typ 2.:
Holder - Woryna 2
kurs: 1.75



nastepny ciekawy bet widze w meczu w Lesznie. Kildemand wyglada raczej slabo w tym sezonie. walczy chyba czasami sam z soba. u siebie w druzynie ma na kim gubic punkty, na moj gust to 5 biegow nie pojedzie, a jego dorobek punktowy nie przekroczy 5pkt. z drugiej strony Pieszczek, ktory dosc dobrze radzi sobie w sezonie seniorskim. ostatnio troche wpadka w meczu w Grudziadu, ale tak ogolnie, to walczy dobrze i te 8pkt. to chyba lekko powinien zrobic.

typ:
Kildemand - Pieszczek 2
kurs: 1.90
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Czy dzisiaj jedzie Bartek Zmarzlik?
Zielona ma mega skład, trzeba się zastanowić nad pobraniem Zielona +4,5
Na mecze w Lesznie i Wrocławiu handi mocno wystawione na -22,5 (57-33)
Ale tak właśnie Grudziądz przegrał w Rybniku.
Pytanie na ile będą chcieli dusić wynik i się zabijać gdy będzie +10 lub prawie +20.
Zastanawiam się nad Rybnik +10,5
Ostatnio to nawet Miedzieński ze Smolińskim przegrał w SEC-u.
Fredie, Frickie, Woryna, Łaguta, hmm...
STS
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Czy dzisiaj jedzie Bartek Zmarzlik?
Zielona ma mega skład, trzeba się zastanowić nad pobraniem Zielona +4,5

Na mecze w Lesznie i Wrocławiu handi mocno wystawione na -22,5 (57-33)
Ale tak właśnie Grudziądz przegrał w Rybniku.
Pytanie na ile będą chcieli dusić wynik i się zabijać gdy będzie +10 lub prawie +20.

Zastanawiam się nad Rybnik +10,5
Ostatnio to nawet Miedzieński ze Smolińskim przegrał w SEC-u.
Fredie, Frickie, Woryna, Łaguta, hmm...

STS
Popieram typ na Zielonkę, nawet czysto.

Leszno na pewno będzie cisnąć, wiadomo jak się sprawy mają w Grudziądzu, więc tu będzie potrzebne jak najwyższe zwycięstwo, aby zapewnić sobie bonus. Przy okazji do kolegi wyżej - na moje to za Kildemanda zgłoszą Pedersena i będzie ZZ (o ile mogą tak zrobić).

Fredka nie wiadomo czy w ogóle dziś pojedzie, ma ogromne problemy z kolanem. Celowałbym raczej w over Woryny/Fricke&#39;a.
 
B 37,6K

bosky

Użytkownik
Przed GP w głowie świtał mi typ na Zieloną Górę. Przy czym spodziewałem się handi w okolicach 8-10 punktów po meczu z Lesznem. Teraz niestety wypadł Bartek (no, tak na 90%), handi się zmniejszyło, a przypominam że za niego pojedzie Z/Z. Z drugiej strony Zmarzlik był zawsze w derbach nieoceniony. Teraz pozostaje Iversen, Pawlicki i Vaculik. Żaden z nich atmosfery derbów aż tak bardzo nie czuje. Z drugiej strony może to i nienajgorzej, bo nie będą wykonywać nierozsądnych ruchów. Bardzo mi się skomplikował ten mecz od strony bukmacherskiej. Resztę typów ode mnie podam kiedy pojawi się oferta iforbet po edycji posta ????
Leszno na pewno będzie cisnąć, wiadomo jak się sprawy mają w Grudziądzu, więc tu będzie potrzebne jak najwyższe zwycięstwo, aby zapewnić sobie bonus. Przy okazji do kolegi wyżej - na moje to za Kildemanda zgłoszą Pedersena i będzie ZZ (o ile mogą tak zrobić).
A na moje tego nie zrobią. Lesznianom potrzebny jest piąty zawodnik w kolejnych meczach, więc muszą sobie zbudować Kildemanda. Mecz, powiedzmy sobie szczerze, z kategorii łatwiejszych więc można sobie pozwolić na ryzyko. Do tego kompletnie do mnie nie trafia, że Leszno będzie musiało walczyć w rewanżu o bonus. Twierdza Grudziądz to termin, który odejdzie w tym sezonie do lamusa, co udowodnił z resztą w poprzedniej kolejce Wrocław. No a z całym szacunkiem, możemy mówić jeszcze o tym, że Grudziądz będzie miał szanse wygrać w rewanżu, ale gdzie wygrać, a gdzie zgarnąć bonus za dwumecz..
 
A 28

andrusek

Użytkownik
Przed GP w głowie świtał mi typ na Zieloną Górę. Przy czym spodziewałem się handi w okolicach 8-10 punktów po meczu z Lesznem. Teraz niestety wypadł Bartek (no, tak na 90%), handi się zmniejszyło, a przypominam że za niego pojedzie Z/Z.

Tymczasem w sts kurs na Zieloną Góre rośnie ...
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Teraz niestety wypadł Bartek (no, tak na 90%), handi się zmniejszyło, a przypominam że za niego pojedzie Z/Z.
Nie będzie żadnego Z/Z, bo oznaczałoby to 14-dniową przerwę od żużla, czyli wypadłaby mu kolejna runda GP i mecz w Częstochowie za tydzień. Jeśli go nie postawią na nogi, to pewnie będzie na stadionie, ale nie będzie wyjeżdżał do biegów i za niego pójdą rezerwy zwykłe - tak to widzę.
 
B 37,6K

bosky

Użytkownik
To prawda z tą Z/Z. Derby bardzo ważne mimo wszystko. Myślę, że wszystko będzie zależeć od stanu Bartka. Z bólem pleców nie ma żartów i nie wykluczone, że jego przerwa po prostu te 14 dni będzie musiała potrwać, wtedy zastępstwo wleci. Jeśli nie, to faktycznie prawdopodobnie Stal pojedzie bez Bartka. Być może też weszły mocne przeciwbólowe, aczkolwiek tor w Gorzowie należy do węższych i co mecz ktoś się nie mieści w pierwszym łuku, więc to biorąc pod uwagę rangę meczu byłoby wysoce nierozsądne.
No nic, ja podtrzymałem w głowie to co mi siedziało już od kilku dni i zagrałem na Zieloną.
Zielona Góra @3,05
A. Łaguta over 8,5 @1,70
Wrocław wygra 2 bieg @1,10 sts
Co do Artioma i meczu w Lesznie - chciałem zauważyć że składy zmieniły się tylko minimalnie w stosunku do ubiegłego roku. Wówczas 55:35 i 16 młodego Łaguty. Linia ustawiona teraz niemal identycznie i wg mnie niezmiennie jeśli ktoś pokręci punkty to właśnie Łaguta. Jedzie znów z 5, nie będzie musiał czekać z szóstym startem do 15 biegu, wygląda mi to dość pewnie. Nawiasem mówiąc ma jakiś patent na leszczyński tor.
Co do Wrocławia to taka klasyczna pewka, która najczęściej zawala kupon, no ale nie ma takiej filozofii, która by mi przetłumaczyła jak przed meczem Dróżdż i Drabik mieliby przegrać bieg młodzieżowy u siebie.
Drugi kupon już taki bez większego przekonania, ale zgodnie z głosem rozsądku:
Dróżdż o. 4,5 1,95
Smektała - Pieszczek (dwudrogowo) 1 1,8
Ostrów -2,5 1,8 iforbet
Temat Ostrowa zostawiam do działu drugiej ligi zgodnie z wytycznymi modów. O Dróżdżu już napisałem kapkę wcześniej. Janowski leżał w Daugavspils, niby wszystko z nim ok, ale dzisiaj taki mecz, że może w końcu Damian pojedzie coś więcej niż 3 biegi. Bo co by nie mówić, pewnie Maćka boli. Z resztą Maks też był poobijany, ale jednak w meczu pojedzie.
Co do Smektały, to wyraźnie jednak rysuje się jego pozycja w meczach ligowych wyżej niż pozycja Kubery, przy Kildemandzie który jedzie jak jedzie myślę, że jest szansa, że juniorzy z Leszna dzisiaj pojadą coś więcej niż tylko 3 starty. A Pieszczek ładnie zaczął i wydaje mi się, że teraz ma z czego spadać.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Grzegorz Zengota over 9.5
Damian Drozdz over 4.5
AKO: @3,126 iforbet

Grzesiek ostatnio wreszcie zaczal jezdzic, fajny wystep w Szwecji wygrana 1/4 IMP widac uniego glod jazdy. Dzisiaj przeciwnik jest idealny do tego zeby pokaza Baronowi ze zasluguje na miejsce w sladzie bo przyjezdza cienki na wyjazdach Grudziadz. Damiana kolega wyzej juz opisal nie pokryl tej lini tylko w meczu z Gorzowem. Z Czewa mysle ze pokryje ta linie w 3 biegach.
B.Smektala - K.Pieszczek 1
CH.Holder - K.Woryna 2
AKO: @2.876 iforbet

Zostalo juz wyzej opisane ja tylko dodam od siebie ze chlopaki raczej pojada wiecej niz 3 staraty. Woryna to na pewno. Natomiast Smyk moze pojezdzic za Kildemanda, ktory tez po wczoraj ma dupe obita. Juz pomijam fakt ze maja oni punkty z urzedu w biegu juniorskim.

Kacper Woryna over 8.5 @1.8
Maciej Janowski - Leon Madsen handi 0:2 typ 2 @1.62
AKO: @2.92 Betsson

Kacper to bankowo dzisiaj minimum 5 startow mam nadzieje ze moze i 6. Do tego 3pkt w biegu juniorskim takze musi urwac 6 pkt seniorom w 4-5 startach, mysle ze spokojnie. Maciek wczoraj po GP mowil ze sie cuzje jakby sie zderzyl z ciezarowka. Takze rano jak wstanie pewnie bedzi dopiero bolec. Jak wynik bedzie bezpieczny to moze bedzie zastepowany juniorami albo przynajmniej odpusci nominowane. Leon dzisija raczej pewne 6 startow ostatnio fajnie jedzie i razem z Zagarem (ktorego notabene tez dupa boli po wczoraj) bedze ciagna wynik. Mysle ze da rade sie zakrecic w okolicach 10-12 pkt do tego mamy handi i mysle ze 2 starty wiecej.
Moj kuponik dnia:
Maksym Drabik - Andreas Jonsson 1 @1.45
Ks Torun - Row Rybnik 1 @1.18
AKO: @1,71 Unibet

Maksym jest w 100% zdrow po kraksie w Grudziadzu takze w juniorskim to pewne 3pkt dalej tez nie powinno byc zle bo seniorzy Wlokniarza to oprocz Madsena czy Zagara sa do polkniecia przez Drabola. Co do Jonssona to kazde przyjechanie przed rywalem bedzie sukcesem, do tego licze ze bedzie zastepowany w ramach RT. Torun troche na podbicie kursu, ale wg mnie spokojnie powinien wygrac raz ze musi a dwa ze w Rybniku to dzisiaj bedzie 2 i pol moze 3 zawodnikow bo oprocz Laguty i Woryny to Frick ma problemy a Lindgena kazdy wczoraj widzial i w jeden dzien cudownie na pewno nie ozdrowial
Adrian Miedzinski - Fredka Lindgren 1 @1,7
Andreas Jonsson under 6 @1.94
AKO: @3,3 Betsson

Miedzik jest dobrze dysponowany tak jesli nie bedzie jakos d,u,w to zakreci sie w okolicach 10-12 pkt. Ten bet jest tez trcohe przeciwko Fredce, ktory jedzie z kontuzja i wczoraj bylo widac jak sie meczu. Mysle ze moze byc jak wczoraj punkty tylko na trupach. Co do Jonssona to jak wyzej, kazda zdobycz pow 5 pkt to bedzie sukces. Dudrogowo takze przy 6pkt mamy zwrot.
 
harryjames 2

harryjames

Użytkownik
[LINK] |1| Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 2 (+4,5) @1,75 || STS
Zacznę od tego, że nie wierzę w nagłe uzdrowienie Bartka, który wczoraj miał problem, żeby zejść z motoru. Gorzów doznał bardzo poważnego osłabienia, a Zielonogórzanie powinni ten fakt bezlitośnie wykorzystać. Dudek i Doyle to pewniaki po stronie gości, do tego dochodzi stały gwarant punktów w postaci Protasa. Jedyne co może martwić to Jarek Hampel, który w piątek w Poznaniu był dosyć wolny na tle najlepszych. Na STSie cały czas na Zieloną trzyma się kurs ~2,8 i powinien zostać szybko skorygowany.
|2| Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (BIEG JUNIORSKI) 1 @1,15 || iForbet
|3| Unia Leszno - GKM Grudziądz (BIEG JUNIORSKI) 1 @1,10 || iForbet
[LINK] |4| Ch.Holder - K.Woryna 2 (+0.0) @1,70 || iForbet
To co Kacper jak na razie wyprawia w tym sezonie to coś wspaniałego. Świetna jazda wszędzie, gdzie się pojawi. Po drugiej stronie ten, który rok temu na Motoarenie wykręcał takie wyniki, że można było się złapać za głowę. W tym roku nagły spadek formy i mizerne wyniki indywidualne zarówno w lidze, jak i GP. Nie wierzę w nagłą zamianę ról, tym bardziej, że na wymagającym torze na Golęcinie bez większych problemów objeżdżał takie nazwiska jak Miedziński czy Protasiewicz.
Wyniki:
|1| 45:45 ✅
|2| 5:1 ✅
|3| 5:1 ✅
|4| 9:3 ⛔
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Decyzja o powtórzeniu biegu nr 9 zaważyła o tym że Gorzów uratował remis. Te przepisy to jakaś porażka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom