>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Plusligi (20-23.10.2017)

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Na totolotek kurs na zwycięstwo Zawiercia wynosi 10,00! Różnica kolosalna prawie 3,00. Ciężko przepuścić taki kurs, zwłaszcza że Olsztyn mimo że wygrał że Skrą moim zdaniem to drużyna spokojnie do ogrania przez Zawiercie. Zawiercie ma kim grać, dopiero ostatnio zagrali pierwszy raz w najmocniejszym składzie, mieli bardzo dobre okresy gry.
Ja ten mecz maksymalnie wycenił bym na poziomie meczu Kielce - WAWA gdzie tam jest 3,20 - 1,25 a tak realnie dla mnie to 2,50 - 1,50.
Hand +1,5 seta też się zapowiada po zajebistym kursie, choć myślę że te kursy pójdą mocno w dół. W tej lidze niemal każdy może wygrać z każdym, w każdej kolejce jest jakaś sensacja patrząc z punktu wyznaczonych kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Witam, na te kolejkę proponuje taki dubelek:
Bełchatów - Lubin handicap punktowy -16,5 Lubin @1,45 ✅
Kielce - Onico Warszawa handicap setowy -1,5 Warszawa @1,58 ✅
Kurs: @2,29

Bukmacher: Fortuna

Skupiłem się na tych 2 meczach i myslę, że są dobrym rozwiązaniem ;) Do rzeczy, Bełchatów to nie ta drużyna co parę sezonów temu, gdzie demolowała ligę, wystartowali dość miernie, 2 porażki i 1 zwycięstwo ale i też z nie byle jakimi drużynami. Warto też dodać, że 2 porażki odnotowali na wyjazdach, a u siebie pokonali pewnie 3-0 Asseco. Uważam, że dzisiaj będzie bardziej wyrównane spotkanie. Przeciwko nim zmierzy się ekipa z cuprumu, gdzie ostatnio tanio skóry nie sprzedali z kędzierzynem i pokazali fajną siatkówkę. Jak dla mnie kursy z lekka przesadzone, wczoraj linia najwyższa 17,5 dziś już spadła. Lubinianie mogą się dziś spokojnie pokusić przynajmniej o seta.
W drugim typie idę w stronę warszawy, która odniosła 2 porażki z rzędu, w tym jedną z będzinem, który nie jest drużyną, która będzie się biła o najwyższe cele, wręcz przeciwnie, a Warszawa przed sezonem była stawiana na drużynę, która może powalczyć nawet o top4. Skład personalnie o niebo lepszy, trafił im się dobry przeciwnik aby wrócić na zwycięską ścieżkę i zgarnąć pełną pulę.
Powodzonka!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
SKRA Bełchatów - Cuprum Lubin 3:0
powyżej 172,5 1,82 eFortuna
Lubin +14,5 1,67 eFortuna

Dodatkowo taki typ łączony proponuję:
SKRA wygra i powyżej 176,5 2,60 1XBET
Nie chce mi się wierzyć aby ten mecz zakończył się w 3 setach, Cuprum bardzo dobry mecz z ZAKSA i tak szczerze mogli go nawet wygrać, natomiast SKRA rozegrała średni mecz z Olsztynem i przegrała go 2:3.
wiadomo, że Cuprum u siebie przy własnej hali gra dużo lepiej niż na wyjazdach ale wierzę, że po tak świetnym meczu nie załamią się, że przegrali tylko pójdą za ciosem i rozegrają kolejny kawał dobrego meczu.
SKRA ma jeszcze swoje problemy więc goście muszą to wykorzystać.
Liczę na świetny mecz z obu stron, oczywiście SKRA powinna to spotkanie wygrać ale myślę, że max 3:1.
Ja osobiście gram to w dublu z siatkówką kobiet Bielsko Biała -1,5 seta.​
 
K 169

kameneq

:)
Data i godzina : 20.10.2017 godz 18:00
Dyscyplina : Siatkówka
Rozgrywki : PlusLiga

Bukmacher : eFortuna

Bełchatów - Lubin
----------------------------------------------------

Do Bełchatowa zawita ekipa Cuprum Lubin. Według kursów murowany faworyt w tym spotkaniu to gospodarze... hmm wydaje mi się, że wcale tak łatwo im nie pójdzie. Ekipa gości ma bardzo dobrą pakę, utrzymane 80 % składu z poprzedniego sezonu ( Brak Łomacza, który dziś wystąpi w ekipie gospodarzy to spory ból ), natomiast pierwsza szóstka wygląda bardzo ciekawie. Lubinianie w tym sezonie mają bilans 4/1. Ostatnie spotkanie z Kędzierzynem przegrane bardzo pechowo, w większości setów prowadzili grę i byli faworytami do zwycięstwa, a porażkę odnieśli przez dwukrotne podwójne odbicie Masnego w końcówce 1go i 3go seta. Świetnie radzi sobie Kaczmarek, dobrą grę dokładają również Estończycy. Jedyne mankamenty widzę wśród środkowych bo Hain i Gunia nie są zawodnikami z najwyższej półki. Ogólnie jako zespół całościowo wypadają bardzo dobrze, posiadają dobre przyjęcie, mało błędów z zagrywki + wysoki procent w ataku. Dziś kluczem do tego spotkania będzie właśnie przyjęcie zagrywki oraz gra na kontrach - bardzo ważne elementy siatkówki. Uuu rozpisałem się jakby to goście mieli zwyciężyć, a typ przecież jest inny ???? Co do SKRY ? :
Spore przetasowania w składzie, a gra w głównej mierze opiera się na swoim atakującym Mariuszu Wlazłym. Według mnie Bełchatów w tym sezonie posiada jedną z gorszych swoich kadr w ostatnich latach i za dużo w tym roku nie osiągną, może być ciężko nawet wejść do 4ki. Mamy Kędzierzyn, jest ta Resovia i młode wilki : Olsztyn, Lubin, Jastrzębie - liga bardzo się wyrównała i będzie ciekawie do samego końca...... Co do dzisiejszego typu, bełchatowianie bilansik 1/2 i to wygraną mają właśnie z Resovią, która jakby pokazała trochę honoru i nie serwowała po antenkach to mogłaby się przyczynić do tego, aby Skra została bez wygranej po 3 spotkaniach. Dziś z pewnością gospodarze wyjdą zmotywowani i będą chcieli osiągnąć zwycięstwo, jednak czasem taka zbędna presja przekłada się na wiele błędów serwisowych. Podsumowując, czeka nas bardzo ciekawy mecz, liczę że zobaczymy tu co najmniej 4 sety z dość wysokim stosunkiem punktowym, również bardzo realna jest gra na przewagi w którymś z setów, bądź spotkanie, które wyłoni zwycięzce dopiero po TB. Over 180.5 pkt po kursie 2.32 jest bardzo ciekawą propozycją, odważniejsi mogą zagrać kilka pkt więcej, jednak wydaję mi się, że ta linia jest bardzo bezpieczna. Spotkanie od 18:00 w Polsacie Sport
Liczba punktów : ▶ powyżej 180.5 @2.32 ⛔
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Zibi16 o jakich problemach w skrze mowisz ? Skra dzisiaj z lisinacem natomiast w lubinie maja problem z Gunia bo niewiadomo czy zagra. Skra u siebie mocna. Bednorz w formie ponad 70% w ataku z Olsztynem. Lisinac sporo pomoze. 3-0 jak i 3-1 mozliwe dla mnie. Moze cos live sie zlapie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zibi16 o jakich problemach w skrze mowisz ? Skra dzisiaj z lisinacem natomiast w lubinie maja problem z Gunia bo niewiadomo czy zagra. Skra u siebie mocna. Bednorz w formie ponad 70% w ataku z Olsztynem. Lisinac sporo pomoze. 3-0 jak i 3-1 mozliwe dla mnie. Moze cos live sie zlapie
Nie chodzi mi o braki kadrowe a bardziej o ich grę... Mają problemy w swojej grze i to ewidentnie widać po wynikach jak i po samej grze.
Gunia nie jest jakimś wielkim problemem, gorzej gdyby nie grał Kaczmarek, Taht czy &quot;Miśkin&quot;
 
K 25

kmarzejon

Użytkownik
Nie chodzi mi o braki kadrowe a bardziej o ich grę... Mają problemy w swojej grze i to ewidentnie widać po wynikach jak i po samej grze.
Gunia nie jest jakimś wielkim problemem, gorzej gdyby nie grał Kaczmarek, Taht czy &quot;Miśkin&quot;
Skra może nie zachwyca na wyjazdach, ale u siebie mega mocna. Nie przypadkowo ZAKSe pojechali. Zobaczymy co Cuprum pokaże z mocną ekipą na wyjeździe. Choć twierdzę że to ekipa swojego boiska. Niewiele zabrakło i mistrza Polski by pokonali, ale jednak zabrakło czegoś, wyjadę się że chłodej głowy w ważnych momentach. Sądzę że Skra maksymalnie jednego seta straci.
 
M 220

mm25

Użytkownik
zibi16 zaczełem na twoich typach wtapiać, jednak pablo_89 ma lepsze typy z siatkówki..a czulem ze skra dzis moze być nawet i 3-0 i tak pewnie bedzie.. ehh i znow 200zl w plecy,, to sam daje lepsze typy... skra musi wkoncu wygrac, a maja okazje u siebie, a cuprum jest wysoko w tabeli i musza wkoncu przegrac, a zawiercie jutro na pewno ugra seta olszytnowi, dobry typ pablo.. zibi musisz poprawic skutecznosc...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
zibi16 zaczełem na twoich typach wtapiać, jednak pablo_89 ma lepsze typy z siatkówki..a czulem ze skra dzis moze być nawet i 3-0 i tak pewnie bedzie.. ehh i znow 200zl w plecy,, to sam daje lepsze typy... skra musi wkoncu wygrac, a maja okazje u siebie, a cuprum jest wysoko w tabeli i musza wkoncu przegrac, a zawiercie jutro na pewno ugra seta olszytnowi, dobry typ pablo.. zibi musisz poprawic skutecznosc...
Hehe dobre sobie... Przeze mnie zacząłeś wtapiać... Jak nie masz pojęcia o siatkówce to po cholere obstawiasz? Miej pretensje do siebie a po czy w trakcie meczu sie odzywasz, że coś czułeś to wiesz.... ???? Skoro masz lepsze typy to dawaj podziel sie nimi. albo nie dziel sie tylko sam zarabiaj i po problemie. Bez odbioru.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
zibi16 zaczełem na twoich typach wtapiać, jednak pablo_89 ma lepsze typy z siatkówki..a czulem ze skra dzis moze być nawet i 3-0 i tak pewnie bedzie.. ehh i znow 200zl w plecy,, to sam daje lepsze typy... skra musi wkoncu wygrac, a maja okazje u siebie, a cuprum jest wysoko w tabeli i musza wkoncu przegrac, a zawiercie jutro na pewno ugra seta olszytnowi, dobry typ pablo.. zibi musisz poprawic skutecznosc...
Skoro czułeś że Skra wygra 3-0 to trzeba było to grać,a nie liczyć na innych typy.
Bez sensu taka gra,grasz za swoją kasę to i typy graj swoje.
To tak jakby ktoś chodzil do pracy cały miesiąc a ty idziesz ostatniego dnia i bierzesz wypłate,i jeszcze pretensje że za mało zarobił i ma się poprawić.
Te forum schodzi na psy ,coraz więcej darmozjadów.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Hehe dobre sobie... Przeze mnie zacząłeś wtapiać... Jak nie masz pojęcia o siatkówce to po cholere obstawiasz? Miej pretensje do siebie a po czy w trakcie meczu sie odzywasz, że coś czułeś to wiesz.... ???? Skoro masz lepsze typy to dawaj podziel sie nimi. albo nie dziel sie tylko sam zarabiaj i po problemie. Bez odbioru.
ok bede podawac ale bez analizy ok??
ja na wyczucie gram głownie a nie ze statystyk
tak bo jak ktos sie zna to powinno to byc systematyczne, a nasza liga w siatke widze góruje tym ze u siebie graja super..
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
A co ma wspólnego jak ktoś się zna z trafianiem typu???
To jest hazard jak w kasynie,kupa ludzi gra a wygrywa mało kto,bo to tak ma być,inaczej już dawno buków by nie było.Kto by chciał dokładać do interesu?
I tu nie ma nic wspolnego czy to nasza liga czy inna,wszędzie są niespodzianki,ukryte bomby,czy jakby to nie nazwać,bo to jest tylko sport......niby.
A u buka kasa ma sie zgadzac.
 
M 220

mm25

Użytkownik
dobra proszę usunąć temat...
a mam strone gdzie koles daje kursy 1.1-1.4 i w miesiącu ma z 50typów z czego ma max 3 porazki..
ale nie bede tu podawac bo bedzie ban, a co bylo to bylo emocje mnie poniosly...
zibiego bede sledzic typy, ale jak bede miec inne zdanie to napisze i bede grac swoje
pozdrawiam
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska
Godzina: 14:45
Spotkanie:
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Powyżej 181.5 punktów
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pozwolę sobie o napisanie kilku słów o tym spotkaniu, bo jak dla mnie ta linia jest spokojnie o kilka jednostek za wysoka, oczywiście przy tym kursie, bo można również znaleźć linie 175.5-180.5, ale kursy oscylują w granicach 1.30-1.50. Bez wątpienia szlagier kolejki, może i tabela tego nie okazuje, ale wszyscy Ci, którzy choć trochę mają pojęcie o polskiej siatkówce wiedzą, że Asseco jak i Jastrzębski będą bić się o Mistrzostwo Polski. Kurs na gospodarzy bardzo niski około 1.45-1.50 i głównym czynnikiem, który o tym zaważył był mecz ze Skrą, które obie ekipy już rozegrały (Resovia przegrała w Bełchatowie 3-0, natomiast JW wygrał 3-1 we własnej hali). Asseco dwa ostatnie kolejki zagrało z Zaksą i własnie Skrą - oba przegrane. Nie jest to na pewno dobry prognostyk na przyszłe mecze z czołowymi polskimi zespołami, a dzisiejsza konfrontacja to idealny moment zwrotny i zrehabilitowanie się za poprzednie niepowodzenia. Z drugiej strony Jastrzębianie ostatni swój mecz z Treflem Sopot przegrali 2-3, we własnej hali. Ten mecz odbył się 18. października, 3 dni temu, z kolei Resovia swój ostatni mecz zagrała 14. października ze Skrą, który skończył się bardzo szybko, bo trwał zaledwie godzinę z paroma minutami. To również może być kolejny czynnik, który może zaważyć o losach tego spotkania, bo 4 dni więcej na regenrację to bardzo dużo, zwłaszcza jeżeli ma się tak napięty grafik. Nie będę tutaj porównywał rosterów obu ekip, bo są one doskonale wszystkim znane, ale zapowiada się niezwykle ciekawe i emocjonujące widowisko, pod każdym względem. Dodatkowo polecam jeszcze zagrać powyżej 3.5 seta @1.45. Powodzenia!
Zapraszam do tematu ;)
https://forum.bukmacherskie.com/threads/fixed-picks.148824/
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska
Godzina: 14:45
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Powyżej 181.5 punktów
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pozwolę sobie o napisanie kilku słów o tym spotkaniu, bo jak dla mnie ta linia jest spokojnie o kilka jednostek za wysoka, oczywiście przy tym kursie, bo można również znaleźć linie 175.5-180.5, ale kursy oscylują w granicach 1.30-1.50. Bez wątpienia szlagier kolejki, może i tabela tego nie okazuje, ale wszyscy Ci, którzy choć trochę mają pojęcie o polskiej siatkówce wiedzą, że Asseco jak i Jastrzębski będą bić się o Mistrzostwo Polski. Kurs na gospodarzy bardzo niski około 1.45-1.50 i głównym czynnikiem, który o tym zaważył był mecz ze Skrą, które obie ekipy już rozegrały (Resovia przegrała w Bełchatowie 3-0, natomiast JW wygrał 3-1 we własnej hali). Asseco dwa ostatnie kolejki zagrało z Zaksą i własnie Skrą - oba przegrane. Nie jest to na pewno dobry prognostyk na przyszłe mecze z czołowymi polskimi zespołami, a dzisiejsza konfrontacja to idealny moment zwrotny i zrehabilitowanie się za poprzednie niepowodzenia. Z drugiej strony Jastrzębianie ostatni swój mecz z Treflem Sopot przegrali 2-3, we własnej hali. Ten mecz odbył się 18. października, 3 dni temu, z kolei Resovia swój ostatni mecz zagrała 14. października ze Skrą, który skończył się bardzo szybko, bo trwał zaledwie godzinę z paroma minutami. To również może być kolejny czynnik, który może zaważyć o losach tego spotkania, bo 4 dni więcej na regenrację to bardzo dużo, zwłaszcza jeżeli ma się tak napięty grafik. Nie będę tutaj porównywał rosterów obu ekip, bo są one doskonale wszystkim znane, ale zapowiada się niezwykle ciekawe i emocjonujące widowisko, pod każdym względem. Dodatkowo polecam jeszcze zagrać powyżej 3.5 seta @1.45. Powodzenia!
Zapraszam do tematu ;)
https://forum.bukmacherskie.com/threads/fixed-picks.148824/
Ja na te rzeszowskie miernoty grosza bym nie postawił. Drużyna żenada, ja jako kibic marzę tylko o tym żeby ten sezon jak najszybciej się skończył. Oczy bolą jak się patrzy na Tichacka, Moždžonka czy atakujących. Niskie skrzydła, słaba skuteczność w ataku, dwóch defensywnych środkowych. Ktoś kto podpisał na dwa lata Jarosza i Schopsa powinien wylecieć kopem. Jak JW utrzyma poziom gry to będzie deklasacja. Mimo wszystko nie wypada nie trzymać kciuków za resoviaków.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - ASSECO Resovia Rzeszów 2:3
Jastrzębie
1,53 1XBET
Jastrzębie powyżej 91,5 1,59 eFortuna
Jastrzębie wygra i powyżej 183,5 3,40 1XBET
Z jednej strony faworytem są gospodarze i to jest sprawą oczywistą z racji tego jak Jastrzębie gra u siebie zwłaszcza z tymi najlepszymi a po drugie to co Resovia gra to póki co jest dnem ale...
Czy ten mecz zakończy się wynikiem 3:0 śmiem wątpić.. Mimo wszystko Resovia ma jakiś tam potencjał kadrowy, mieli więcej czasu na odpoczynek i na przygotowanie się do tego spotkania i myślę, że powalczą.
Koniec końców jednak i tak stawiam na wygraną gospodarzy, którzy na dzień dzisiejszy dysponują mocniejszym składem oraz formą dlatego te 2 zakłady wydają się być fajną opcją.
Bez analizy:
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Czarni Radom 3:0
Czarni +19,5 1,60
Czarni przegrali 15 punktami także w miarę spokojnie typ na plus
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
JW zagrało dosyć słaby mecz z Gdańskiem. W zasadzie obie ekipy zagrały na bardzo niskim poziomie. W Rzeszowie jedyna nadzieja ,że Rossard wróci do formy to powinno to jakoś wyglądać.
W Zawierciu dzisiaj tylko Marcyniak kostkę skręcił na treningu. Ostatnio grali bez Żuka. Co ciekawe wyszli na samym początku z czwórką obcokrajowców: Koga, Smith, Leon i Patak ale w pore się zorientowali. Myślę ,że na seta dzisiaj Zawiercie stać. W końcu zagrają w optymalnym składzie. Żuk i Koga trzymają dobrze przyjęcie. Smith na środku daje bardzo dużo na siatce. Bociek jeśli zdrowy to solidny atakujący. Z JW wyglądał już całkiem dobrze(tylko 1bład i 1 raz zablokowany 57% w ataku na 30prób całkiem dobry wynik przy porażce 0-3). Pająk to też nie jakiś słaby rozgrywający. Olsztyn na pewno nie podejdzie do meczu z Zawierciem tak samo jak ze Skra. Może trochę zlekceważą Zawiercie. No i Zawiercie mają ciężki terminarz na początku sezonu. Co prawda tutaj nie przyjeżdża jakaś słaba ekipa a drużyna która pokazuje ,że w tym sezonie będzie walczyć o miejsce w pierwszej szóstce ale wydaje mi się ,że te peirwsze spotkania dla ekipy Zawiercia zaprocentują a ,że dzisiaj zagrają pierwszy raz w optymalnym składzie to wreszcie zaprezentują swój potencjał
Warszawa po porażce 0-3 ze Szczecinem dzisiaj na pewno zagra inne spotkanie. Mobiizacja ogromna a rywal idealny na odbicie się po porażce. Kielce zdecydowanie ekipa która będzie walczyć o utrzymanie. Wygrali co prawda z Radomiem 3-2 ale mecz stał na bardzo słabym poziomie. Radom zagrał bardzo słabe spotkanie. Zarówno handicap punktowy jak i 3-0 moim zdaniem tutaj Wawka zrobi. Personalnie w Wawce wszystko ok, Evans też powoli wprowadzany coraz mocniej do gry a to będzie bardzo duże wzmocnienie siły ofensywnej.
 
K 169

kameneq

:)
Mecz : Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia
Typ : Asseco Resovia ✅
Kurs : 2.46
-----------------------------------

Dziś przed godziną 15:00 zmierzą się ekipy Jastrzębskiego Węgla i Resovii Rzeszów. Widząc po raz pierwszy kursy na to zdarzenie trochę przecierałem oczy ze zdumienia. Na gospodarzy tylko 1.40 ? W żadnym wypadku nie opłaca się tego grać, więc trzeba iść w drugą stronę! Obie ekipy bardzo wyrównane z podobnym stylem gry i swoimi problemami. Bilans mają taki sam, mianowicie 2-2 mierząc się już w tym sezonie ze ścisłą czołówką. Teoretycznie na papierze troszkę lepiej wypada Jastrzębie. Co do dzisiejszego spotkania to można powiedzieć jedno, na pewno oba zespoły się jeszcze &quot; docierają &quot; i nie prezentują swojej najlepszej siatkówki. W ostatnim meczu Jastrzębie przegrywa u siebie z Gdańskiem, natomiast Resovia brzydko mówiąć daje dupy w Bełchatowie, gdzie zapomniała jak się serwuje, zagrywki Lemańskiego po antenkach, czy Rossarda i Jarosza w okolice band reklamowych śnią mi się po nocach.. Mieli kilka dni na to, aby przeanalizować swoją kompromitującą grę i wyciągnąć wnioski na Jastrzębie, na spotkanie które w kontekście awansu do pierwszej &quot; 4 &quot; będzie bardzo ważne. Widać gołym okiem, że gra Resovii się jeszcze nie klei i wszystko przyjdzie z czasem, natomiast na tak kluczowy mecz powinni dać z siebie wszystko i pokazać kawał dobrej siatkówki, bo na to ich stać. Liczę przede wszystkim na rehabilitację na przyjęciu i zagrywce bo póki co te dwa elementy zupełnie kuleją.
Co do Jastrzębia, drużyna którą jest ciężko wyczuć. Ich gra opiera się przede wszystkim na przyjmującym Olivie i atakującym Muzaju. Jeżeli jednemu z nich mecz nie wychodzi to zaczynają się kłopoty. Obaj gracze są nie zwykle agresywni i rządni zdobywania punktów. Świetna zagrywka oraz dobry procent w ataku, ale przypominam, że w siatkówce gra zespól 6 osobowy, a nie 2 jednostki. Po ostatnich spotkaniach doszedłem do wniosku, że Kubańczyka idzie poruszyć na przyjęciu i wtedy jego jakość gry spada o 23 % ???? ( oczywiście żart z tą wartością, ale tak jak mówię - można go wykluczyć, wtedy zostanie sam Muzaj na którego będzie czekał wysoki blok ). Podsumowując, czeka nas wyrównane i ciekawe spotkanie, ja jednak skłaniam się ku zwycięstwu ekipy ze stolicy Podkapracia. Odważni mogą zagrać nawet za 3 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom