>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Plusligi (20-23.10.2017)

Status
Zamknięty.
L 0

listowy

Użytkownik
po tyym secie stweirdzam ze resovia powinna wygrac za 3 punkty
Zawiercie zajebisty typ
Zawiercie zajebisty typ
W każdej kolejce wchodzi wysoki kurs trzeba na to polować
Zawiercie zajebisty typ
W każdej kolejce wchodzi wysoki kurs trzeba na to polować
Zawiercie zajebisty typ
W każdej kolejce wchodzi wysoki kurs trzeba na to polować
Zawiercie zajebisty typ
W każdej kolejce wchodzi wysoki kurs trzeba na to polować
Zawiercie zajebisty typ
W każdej kolejce wchodzi wysoki kurs trzeba na to polować
Pablo 89 mega kozak i Zibi 16 teź pozdrawiam
 
K 169

kameneq

:)
Bardzo ciężkie spotkanie dziś do typowania w Szczecinie. Według mnie 50/50, więc bardziej opłaca się grać w stronę Katowic jednak czyste 12 bym raczej odpuścił. Ogólnie ten mecz jest nie do typowania, w ewentualnym razie najpewniejszą opcją wydaję się powyżej 3.5s z kursem 1.35 lub powyżej 180.5 pkt po kursie 1.66.... także dość mizernie ???? Pozdrawiam siatkarzy!
 
M 220

mm25

Użytkownik
ja ide na sety w tym meczu kameneq
????
dobrze mowisz ciezki mecz, ale wydaje mi sie tez ze gospodarze wygraja ???? daje 3-1
pablo_89
brawo za zawiercie,kazdy set wyrównany.. mogło by być nawet i 3-0 jak by dobrze zagrali koncówki 1 i 2 seta
brawa!! ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Espadon Szczecin - GKS Katowice 2:3
Katowice 2,09 eFortuna
Katowice powyżej 89,5 1,71 eFortuna

Ja dziś typuję, że świetna passa Szczecina dziś zostanie zatrzymana...
Szczecin po 3 zwycięstwach z rzędu - 3:0 z Warszawa, 3:2 z Bydgoszcz i 3:1 z Radomiem
Katowice zaś po 2 zwycięstwach z rzędu - 3:0 z Będzinem i 3:0 z Gdańskiem
Składy porównywalnie są w miarę równe kursy już sporo spadły na gości, ja osobiście postawiłem na Katowice po kursie 2,5.
Szczecin bazuje na doświadczonych siatkarzach ale już wiekowych takich jak Wika, Ruciak czy libero Murek i nie zawsze Oni wytrzymują ciężkie spotkania a dziś takowe się zapowiada...
Mecz tak jak kolega wyżej wspomniał 50:50 a więc wchodzę w wyższy kurs i moim zdaniem są na to spore szanse.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trefl Gdańsk - MKS Będzin 3:0
Będzin +18,5
1,66 eFortuna

Dziś tylko 1 mecz 6 kolejki ale wydaje mi się, że przeceniają zespół z Gdańska albo inaczej... Nie doceniają Będzina... Oczywiście faworytem wyraźnym są gospodarze ale dawać dodatni handicap 18,5 jest moim zdaniem lekką przesadą, dlatego ja pobieram dość odważnie to handi na gości.
Gdańsk do tej pory rozegrał 4 spotkania - 3:2 z Warszawą, 3:0 z Zawierciem, 0:3 z Katowice i 3:2 z Jastrzębiem
z kolei Będzin rozegrał już tych spotkań 5 - 3 porażki 2 zwycięstwa, ograli 3:0 Bydgoszcz i 3:2 Warszawę a ulegli 0:3 z Lubin (-21), 1:3 z Radom (-14) i 0:3 z Katowice (-8). Tylko z Lubinem nie ogarnęli tego handi ale to przez fatalny 3 set gdzie przegrali 12:25.
Oczywiście Będzin nie ma takich siatkarzy jak Gdańsk ale Oni zawsze walczą o każdy punkt i myślę, że tych punktów uzbierają na tyle, że typ będzie na plus.
W poprzednim sezonie Gdańsk wygrał u siebie z Będzinem 3:0 ale tylko 12 punktami wygrali.
Powodzenia​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dodam do tej kolejki jeszcze mecz zaległy z ... 1 kolejki..
Jastrzębski Węgiel - Bielsko Biała 3:0
Jastrzębie -12,5 1,63 eFortuna
Jastrzębie -13,5 1,84 eFortuna
Jastrzębie -15,5 2,46 eFortuna

Tak na szybkiego bo za chwilkę do roboty... Nie widzę innego rozwiązania jak po dwóch porażkach u siebie Jastrzębie nie zdobędzie 3 punktów... Jastrzębie u siebie dalej piekielnie mocna drużyna mimo tych dwóch porażek 5-setowych... Jednak Gdańsk czy Resovia to 3-klasy wyżej od Bielska, który zaczął całkiem obiecująco, ugrane sety z Resovią 1:3 chociaż mogli ten mecz wygrać, 1:3 z Olsztynem, 1:3 z Cuprum i 0:3 z Radom już kompletnie rozbici...
Jastrzębie po tych dwóch porażkach u siebie 2:3 są żadni zrewanżowania się, wygrania meczu i świetnie zagranego meczu dla siebie i kibiców...
Wydaje mi się, że ten mecz Jastrzębie potraktuje mega poważnie i rozbiją Bielsko dlatego pobieram takie handi.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom