>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Premier League (22.09.-23.09.2018)

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajsze Premier League fajnie, bo 3/3 na głównych betach przy kursach minimum 1.53. Dziś pozostałem, moim zdaniem ciekawsze spotkania na angielskich boiskach na, które przygotowałem 3 propozycje. Dwa dość pewne bety, które można spróbować w dublu oraz jeden podwyższony bet w specjalach unibetu. Na początek leci spotkanie, które odbędzie się o 14.30, czyli derby Londynu West Ham-Chelsea. Ekipa gości miała zaledwie 3 dni na odpoczynek i jedną sesję treningową mniej spowodowaną późniejszym wylotem z Grecji. Odpoczęli jednak Hazard. Kovacić czy Luiz, więc najważniejsze ogniwa zespołu są gotowe w 100%. Ekipa Sarriego pomimo kompletu punktów spadła na 3 lokatę po wygranych Liverpoolu oraz Manchesteru City. Jeżeli chce wrócić na pozycję lidera to musi wygrać swoje dzisiejsze spotkanie różnicą 2 goli. Czy tak się stanie? Zadanie wydaję się cięższe niż mogłoby się wydawać chociażby tydzień temu. Pellegrini i jego &quot;Młoty&quot; w końcu wygrały swoje pierwsze spotkanie na niełatwym terenie w niebieskiej części Liverpoolu i wydaję się, że do tego spotkania będą przystępowały w dobrych humorach. Wydaję się, że w końcu została odnaleziona odpowiednia linia ofensywna w, której skład będzie wchodziła trójka Anderson/Arnautović/Yarmolenko. Siła rażenia dość spora, która powinna strzelić gola Kepie i spółce, która przy aktualnym systemie Sarriego pozwala na sporo sytuacji bramkowych swom rywalom. Z drugiej strony defensywa, która pozwala swoim przeciwnikom na oddanie najwięcej celnych strzałów obok Burnley. West Ham bez czystego konta w tym sezonie i nadal dziurawą obroną vs. ultraofensywna Chelsea Sarriego z Kante, który biega po skrzydle. Dla mne typ jest prosty, a mianowicie obie drużyny strzelą.

Obie strzelą - 1.63/unibet ⛔

Drugie spotkanie to chyba pojedynek jeszcze bardziej ofensywnie usposobionych ekip niż mecz o 14.30. Arsenal trenera Emeryego preferuje mocną grę do przodu bardzo często zapominając o obronie. Najlepszym przykladem może być chociażby spotkanie z Cardiff, gdzie stracili 2 bramki czy nieuwaga podczas spotkania z Newcastle, gdzie stracili gola w końcowych minutach. Biorąc pod uwagę drużyny z top6 mieli oni najwięcej straconych bramek ze średnią prawie 2 na spotkanie. Z drugiej strony tworzą jednak oni bardzo dużo sytuacji podbramkowych i to właśnie moim zdaniem jest spory argument ku temu żeby spróbować ich dzisiaj zagrać. Obrona Evertonu jest tak dziurawa, że to się zupełnie w głowie nie mieści. Myślałem, że nie ma gorszej defensywy jednak wczoraj oglądałem spotkanie Fulham, które pokazało, że jednak taka istnieje. Oglądałem w zeszłym tygodniu spotkanie Evertonu z West Hamem i tam ekipa Młotów wypunktowała błędy drużyny Silvy. Dziś mógłbym pójść w BTTS, bo miałem taki plan w środku tygodnia jednak po dwóch golach Aubamy, który w końcu musi odpalić uważam, że lepsze będzie zagranie w stronę ekipy gospodarzy. Ultrasłaba defensywa Evertonu oraz niewiadomo jak wracający do ligi Richarlison kierują mnie ku temu. Do tego unibet daje cotygodniowy specjal na bramkę danego zawodnika i wygraną jego ekipy. W tym tygodniu gol Gabończyka i wygrana Arsenalu rośnie z 2.2 do 3, więc ewidetnie to pobieram. 2 bramki w środku tygodnia i słaba defensywa Evertonu powodują, że muszę to polecić. Spodziewam się tutaj ofensywnej gry obu ekip i wysokiego wyniku jednak to gospodarze będą zwycięzcami.
Arsenal - 1.44/unibet lub Arsenal i over 1.5 - 1.55/fortuna (niwelujemy podatek) ✅
Aubameyang strzeli gola i Arsenal wygra - 3/unibet ✅
 
hazardzista007 2

hazardzista007

Użytkownik
⚽Arsenal - Everton ⚽ remis @5.02

Nie widzę tutaj łatwego zwycięstwa Arsenalu.Obrona dziurawa ale strzelają również ???? .Everton mimo wyników bramki ładuję.Scenariusz jaki widzę na ten mecz to wysoki remis po kursie 5 grzech nie spróbować.Jak napisano wyżej wraca ważny gracz Evertonu który jest w gazie i sądzę,że jakiś ślad dziś pozostawi tego.Mój typ 2-2.Napewno nie będzie to mecz do jednej bramki.Co za tym idzie nie ma sensu grać po 1.43 w tej chwili Arsenalu- w moim przekonaniu anty value ????
Alternatywnie też over 3.5 po @2.17

Powodzenia
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
West Ham - Chelsea / BTS
Arsenal - Everton / Ov 2,5 + BTS
Ja dziś widzę sporo bramek w angielskiej. West Ham w końcu się przebudził, wygrywając 1-3 na Goodison Park. Chelsea gra poprawnie, ale trzeba wziąć pod uwagę, że mają w nogach jeszcze 90 minut więcej z czwartku w Grecji, z której wylecieli dopiero w piątek, więc jak ktoś wyżej wymienił stracili jeden dzień. Młoty &quot;na świeżości&quot;, w końcu Pellegrini chyba to poukładał bo widać, że grali składnie z Evertonem i wszystko trybiło jak powinno a ma tam kto poszarżować z przodu. O bramkę dla Chelsea chyba martwić się nie powinniśmy, natomiast West Ham u siebie powinien napsuć krwi rywalom. Od 3,5 roku (5 spotkań) regularnie wbijają The Blues choć jedną bramkę z wyjątkiem jednego meczu. Podopieczni Sarriego to lepszy zespół bez wątpienia, jednak mając w nogach mecz więcej i tracąc jeden dzień z powodu późniejszego powrotu oraz gry na wyjeździe, nie będzie im tak łatwo i powinni stracić przynajmniej jednego gola - dla mnie BTS.
Podobnie spotkanie widzę na Emirates. Arsenal tak jak The Blues mają w nogach 90 minut więcej, jednakże w meczu z Vorsklą padło aż 6 bramek (4-2), i w sumie nie obraziłbym się na taki wynik również dziś. W LE grało paru zmienników, w pierwszym składzie wystąpił w końcu Leno i Torreira. Auba świeci formą (2 bramki w meczu), a nawet Wele coś ukłuł. A Gabończyk grając z Welbzem i Iwobim na skrzydłach miał niełatwe zadanie ???? Ponadto wciąż defensywa w Arsenalu kuleje i nie wątpię, że stracą bo Everton ma kim postraszyć z przodu a wraca długo wyczekiwany Richarlison, czyli w pierwszych kolejkach główny motor napędowy The Toffees. Ostatnie 5 meczy Kanonierów - wszystkie pokrywały ten typ, grunt w tym, że Arsenal z przodu potencjał ma niesamowity, jednak obrona na Stojanova i wpadają bramki z niczego. Grają chimerycznie ale punktują i podobnie powinno być dziś. Everton nie grał jeszcze z nikim z TOP6, do tego jest to wyjazd, więc może być im ciężko, ale na bramkę ich stać jak najbardziej. Dobrym typem może być także Arsenal + BTS @2,40.
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
Ja bym uważał z tym łatwym zwycięstwem Arsenalu, Everton gra całkiem fajna piłkę. Kanonierzy są mistrzami od przegrywania teoretycznie prostych spotkań. Osobiście pobralep typ:
Everton strzeli w przedziale 1-72 na fortunie kurs 1,77.
Goście mają kim straszyć w ataku, a obrona Kanonierow pozostawia wiele do życzenia.
Delikatnie próbuje też:
2(+1,5) @ 1,84 Marathon
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
West Ham - Chelsea

Patrząc na tabelę i formę drużyn, powinna wygrać Chelsea. Ja jednak poszukam strzelca bramki w tym meczu bo to jednak derbowy wyjazd. Chelsea niecałe 3 dni temu, musiała lecieć do Salonik odbębnić LE. Sarri porotował trochę składem i wyszło to na dobre bo wygrali 0-1, a spotkanie było pod ich kontrolą. W tym czasie w Londynie odpoczywał sobie Eden Hazard, który dzisiaj wybiegnie od pierwszej minuty. Belg jest w gazie, bierze udział przy prawie każdej ofensywnej akcji Chelsea, a strzela praktycznie co mecz. Teraz kiedy nie grał w LE, jest w 100% przygotowany do dzisiejszego meczu. West Ham sporo bramek już stracił w tym sezonie, widać, że obrona nie funkcjonuje dobrze. Nawet Fabiański w bramce nie gra tak dobrze jak w poprzednim sezonie. Myślę, że jedną bramkę moze tu spokojnie Hazard strzelić. Może nawet jakiś karny.
Eden Hazard strzeli @ 2,00 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom