>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. Grand Prix Kanady [08 - 10 czerwca 2018]

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Moim zdaniem wielkiej historii tutaj chyba nie bedzie i Red Bull zajmie 3 rzad na torze, ktory nie pasuje ich specyfikacji bolidu i widze tutaj Mercedesy z przodu a za nimi Ferrari i dopiero pozniej puszki. Oczywiscie w jakims zmiksowanym zestawieniu ???? Jak reszta to widzi? Pany wypowiadac sie prosze w koncu to szczegolny weekend wyscigowy bo dokladnie 10 lat temu Robert Kubica na tym torze wygral swoj pierwszy i jedyny jak dotychczas wyscig w swojej karierze ;)
A ja myślę, że RB wbrew temu, że ten tor jakoś wybitnie im nie odpowiada, to zaskoczy i któryś z dwójki Max Daniel jest tutaj w stanie ustrzelić 3 miejsce, a kto wie może i nawet 1-szy rząd. Poza tradycyjną 6-tką na Q3 największe szanse ma Force India, Renault(Bardziej Sainz niż Hulk wg mnie), McLaren(głównie Alonso) oraz Romek. Jakbym miał stawiać to 7 Ocon/Sainz 8 Ocon/Sainz 9 Perez i 10 Alonso. Kolejność pierwszej 6-tki to dla mnie wielka niewiadoma.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jest ciekawie to mozna powiedziec na pewno ale podejrzewam Mercedes w treningach jezdzil ze skreconymi silnikami bo i po co je niepotrzebnie nadwyrezac zwazywszy na ich sytuacje a i tak stracil do lidera tylko 0.1 sec. Po za tym na najszybszym swoim okrazeniu po dwoch sektorach Hamilton mial 0.3 sec przewag nad owczesnym liderem i gdyby nie blad w sekwencji zakretow przy &quot;scianie mistrzow&quot; wykrecilby najlepsze tutaj kolko. Biorac to wszystko pod uwage oraz to ze w kwalifikacjach silniki Mercedesa zostana podkrecone w tryb kwalifikacyjny to chyba jednak ten Hamilton na PP sie pojawi. Zobaczymy jak bedzie i czy moje prognozy sie sprawdza.. :blush: Na jutrzejszy wyscig juz mam fajny pomysl na ciekawy bet ale szczegoly zdradze troszeczke pozniej :] Stay tuned!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Fatalne bledy Hamiltona popelniane przez praktycznie cale kwalifikacje. Jak widac po Bottasie mozna sie bylo tutaj pokusic o przeskoczenie Ferrari.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak napisał ranczo0123 Lewis przez całe kwale z błędami, a Q3 to juz w ogóle porażka, na każdym z pomiarowych kółek zblokowane mocno koła i po okrązeniu. A można było bo Valtteri pokazał. Szkoda.
Co do Daniela to niestety nie wskoczył na poziom Maxa tutaj. Miałes racje ranczo0123. Wyscig zapowiada sie bardzo interesująco.
 
navent 83

navent

Użytkownik
Nie wiem czy to dobry dział, ale mam pytanie odnośnie kwalifikacji. Jak powinny być rozliczone zakłady h2h z Grosjean&#39;em? W forbet rozliczyli jako przegraną, czy nie powinien być zwrot skoro nie wyjechał na tor? Z góry dziękuję za odpowiedź i post do usunięcia później.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem czy to dobry dział, ale mam pytanie odnośnie kwalifikacji. Jak powinny być rozliczone zakłady h2h z Grosjean&#39;em? W forbet rozliczyli jako przegraną, czy nie powinien być zwrot skoro nie wyjechał na tor? Z góry dziękuję za odpowiedź i post do usunięcia później.
Powinien byc zwrot bezapelacyjnie. Sprawdz regulaminy ale kazdy buk rozlicza takie cos jako zwrot. Pisz do nich niech Ci to poprawia.
 
navent 83

navent

Użytkownik
Powinien byc zwrot bezapelacyjnie. Sprawdz regulaminy ale kazdy buk rozlicza takie cos jako zwrot. Pisz do nich niech Ci to poprawia.
Taka odpowiedź od forbet:
Zakład został rozliczony prawidłowo. Grosjean wyjechał z garażu w czasie kwalifikacji i po chwili je zakończył ponieważ jednostka napędowa w jego bolidzie uległa awarii. Gdyby w ogóle nie wyjechał na tor, to zakład zostałby rozliczony jako zwrot po kusie 1.0
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Taka odpowiedź od forbet:
Zakład został rozliczony prawidłowo. Grosjean wyjechał z garażu w czasie kwalifikacji i po chwili je zakończył ponieważ jednostka napędowa w jego bolidzie uległa awarii. Gdyby w ogóle nie wyjechał na tor, to zakład zostałby rozliczony jako zwrot po kusie 1.0
A to on nie powinien zrobic chociaz jednego okrąŻenia?
 
navent 83

navent

Użytkownik
A to on nie powinien zrobic chociaz jednego okrąŻenia?
Tak im też napisalem. Ich regulamin mówi, ze zwrotu dokdokon jeżeli zawodnik lub drużyna z jakiegokolwiek powodu nie wziął udziału w zawodach, a on nie wziął bo nie miał pomiarowego okrążenia ani nawet wyjazdowego.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mam pytanie : jest jakaś szansa na win Hamiltona? Kurs oscyluje wokół 5 więc zachęca...
Wg szanse są. Lewis swoje kółka kwalifikacyjne zepsuł a mógł miec P1 lub P2. Dużo bedzie zależało od tego na jak dlugo wystarczą hipersofty. Ale z pelnym zbiornikiem okolo kilkanascie okrazen i zjazd. Merc pokazał ze na tych twardszych mieszankach opon jest bardzo szybki a wiadomo to F1 wiec tutaj i może zdecydować strategia i trosze szczęścia trzeba miec. Problemem moze byc to ze Ham jedzie siódmy wyścig na tej samej jednostce napedowej u czerwonych jada na drugim juz o ile sie nie myle. Na GP Kanady nie zmienili bo ten tor lezy Mercowi. Sam Lewis powiedział ze będzie ciężko ale bedzie walczył i skupia sie na wyscigu. Kurs 1.7 na Vettela jak na F1 solo to niski. I chyba lepiej zagrac cos innego a kurs na Hamiltona bardzo ciekawy.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wg szanse są. Lewis swoje kółka kwalifikacyjne zepsuł a mógł miec P1 lub P2. Dużo bedzie zależało od tego na jak dlugo wystarczą hipersofty. Ale z pelnym zbiornikiem okolo kilkanascie okrazen i zjazd. Merc pokazał ze na tych twardszych mieszankach opon jest bardzo szybki a wiadomo to F1 wiec tutaj i może zdecydować strategia i trosze szczęścia trzeba miec. Problemem moze byc to ze Ham jedzie siódmy wyścig na tej samej jednostce napedowej u czerwonych jada na drugim juz o ile sie nie myle. Na GP Kanady nie zmienili bo ten tor lezy Mercowi. Sam Lewis powiedział ze będzie ciężko ale bedzie walczył i skupia sie na wyscigu. Kurs 1.7 na Vettela jak na F1 solo to niski. I chyba lepiej zagrac cos innego a kurs na Hamiltona bardzo ciekawy.
Kierowcy Ferrari i Mercedesa startują na ultra-miękkich oponach co sugeruje tylko jedną wizytę w boksach. Red Bulle startują na hiper-miękkich oponach. Da im to przewagę na samym starcie i początku Grand Prix, ale prawdopodobnie przełoży się to na dwa pit-stopy. Nie da się powiedzieć, która z tych strategii będzie lepsza, bo wystarczy wyjazd samochodu bezpieczeństwa, aby wszystko zmienić. Mercedes bardzo juz zmeczona jednostka napedowa i widac ze przez ten brak poprawek &quot;srebrne strzaly&quot; tutaj cierpia.
navent to co zrobil forbet w Twoim przypadku to czyste oszustwo bo inaczej tego nazwac nie mozna. Na przyszlosc bedziesz juz wiedzial w jakim buku nie grac F1 bo regulamin interpretuja sobie jak im pasuje.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Kierowcy Ferrari i Mercedesa startują na ultra-miękkich oponach co sugeruje tylko jedną wizytę w boksach. Red Bulle startują na hiper-miękkich oponach. Da im to przewagę na samym starcie i początku Grand Prix, ale prawdopodobnie przełoży się to na dwa pit-stopy. Nie da się powiedzieć, która z tych strategii będzie lepsza, bo wystarczy wyjazd samochodu bezpieczeństwa, aby wszystko zmienić. Mercedes bardzo juz zmeczona jednostka napedowa i widac ze przez ten brak poprawek &quot;srebrne strzaly&quot; tutaj cierpia.
navent to co zrobil forbet w Twoim przypadku to czyste oszustwo bo inaczej tego nazwac nie mozna. Na przyszlosc bedziesz juz wiedzial w jakim buku nie grac F1 bo regulamin interpretuja sobie jak im pasuje.
Wlasnie pisałem edit odnośnie opon. Słusznie zauwazyles ze na czerwoni i Merc na ultra zaczynają. Niemniej jednak tempo Merca na tej mieszance bylo dobre problemem moze byc silnik.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Trzeba tez zaznaczyc, ze Mercedesom wyjatkowo nie leza te opony hipermiekkie i ani tutaj ani w Monako sie na nich dobrze nie spisywali. Podczas piątkowych treningów podczas symulacji wyścigowych najlepszy był Mercedes z naciskiem na Lewisa Hamiltona, ale te symulacje były wykonywane na oponach ultra- i super-miękkich. Dlatego ich tempo wyścigowe powinno być bardzo dobre, ale na kwalifikacje nie miało to przełożenia. W wyscigu przy zalozeniu, ze pojada tylko jeden pit stop (ta wersja jest najbardziej prawdopodobna) zmienia swoje opony ultramiekkie na supermiekkie dlatego problemu z najmieksza mieszanka ogumienia problemu byc nie powinno.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Kanady - wyscig niedziela 20:10
Romain Grosjean - Sergey Sirotkin @ 1.52 ✅
Valtteri Bottas - Max Verstappen @ 1.73 ✅

Kurs: 2.62 (2.31 po opodatkowaniu) ✅
Bukmacher: Millenium

Analiza:
Grosjean swietnie spisywal sie przez caly weekend i tylko i wylacznie defekt juz na samym poczatku kwalifikacji przekreslil jego szanse na dobre miejsce startowe do dzisiejszego wyscigu o Grand Prix Kanady. Szybki &quot;look&quot; na wyniki z treningow mowi nam sporo. Zaczynajac od pierwszego treningu Romain osiagal w nich miejsca 12, 7 i 9. Widac, ze ten tor mu dobrze lezy i potrafi na nim szybko pojechac. Williams standardowo juz w tym sezonie jest pozal sie Boze tragedia i zaprezentowal sie beznadziejnie. Zdecydowanie najgorszy zespol w stawce i z tym nawet nie ma co dyskutowac. W treningach Sirotkin wykrecal kolejno 17, 20 i 18 czas. Prawdopodobnie juz w tym momencie stracilem za duzo czasu na mowienie o tych patalachach wiec moze dalsze refleksje odnosnie tego teamu zostawie dla siebie. Na starcie do wyscigu obu Panow dziela tylko dwa miejsca. Jezeli Grosjean nie odwali jakiejs kichy zaraz po starcie w swoim stylu albo nie dojdzie do jakiegos defektu to spokojnie powinien byc wyzej od Sirotkina. Millenium troszeczke przesadzil z tym kursem bo dla porownania na ta sama pare w 1xbet mamy kurs 1.25.
Druga para to pojedynek Bottasa z Verstappenem. Mercedes w treningach mial najlepsze tempo wyscigowe ze wszystkich zespolow. Do tego jest to tor silnikowy wiec moc ma tutaj ogromne znaczenie a tej zdecydowanie brakuje w bolidach Red Bulla. Szczegolnie jest to widoczne w 3 sektorze gdzie naprawde tracili dosyc duzo z uwagi na bardzo dlugie proste. Do tego &quot;srebrne strzaly&quot; nie beda musialy w czasie wyscigu meczyc sie z mieszanka hipermiekka. Red Bull obral moim zdaniem (Vettel ma zreszta podobne zdanie na ten temat. link: https://www.f1wm.pl/php/news_id-42936.html) kiepska strategie jesli chodzi o start na fioletowych oponach bo beda najprawdopodobniej zmuszeni do dwoch pit stopow przy tylko jednym Mercedesa i Ferrari. Mam nadzieje, ze Bottas utrzyma swoje miejsce po starcie, chociaz wieksze szanse daje tutaj Verstappenowi ,ktory wydaje mi sie, ze moze tutaj wcisnac sie przed Fina juz w pierwszym zakrecie. Koniec koncow uwazam, ze to Bottas bedzie tutaj ostatecznie wyzej.
Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - Nie ✅
Kurs: 2.10
Bukmacher: 1xbet

Typ na czuja. Bardzo ciasny tor na ktorym mamy bardzo blisko sciany. Rok temu crash Sainza z Massa przy wydatnej pomocy Grosjeana i dwa auta nie ukonczyly pierwszego okrazenia. Po takim kursie mozna sprobowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Kanady - wyścig
Na wstepie powiem , że chciałem podać typ Bottas lepszy od Verstappena ale ranczo0123 mnie ubiegł ???? wiec by nie dublować ja proponuje takie trio
Ocon-Magnussen kurs 1,4✅
Raikkonen-Riccardo kurs 1,75⛔ oj Kimi weź sie do roboty
Vettel-Verstapen kurs 1,3✅
ako 3,19 STS⛔
Pierwsza para, kierowca Force India kontra kierowaca Haasa, Esteban dobrze sobie radzi na tym torze, jest zadowolony z bolidu z kazda sesja treningowa jechało mu sie coraz lepiej a tempo wyscigowe Force India jest bardzo dobre i mysle ze bez problemu poradzi sobie z Kevinem, poza tym sportowo wyzej cenie Estebana i dodam ze startuje z pola nr 8 a kierowca Haasa z 11
Druga para Kimi i Daniel. Kierowca Ferrari zepsuł swoje kółko kwalifikacyjne, mogło być coś kolo P3, P4 . Tempo Ferrari na dłuzym przejedzie jest solidne tutaj, poprawki jakie przywiózł zespół wydają sie działać. Poza tym silniki Mercedesa i Ferrari są mocnejsze od jednostek Renault a na ten tor trzena dysponowac mocnym silnikiem. Kazdy z bolidów rusza do wyscigu na innej mieszance. Czerwoni na ultra a Byki na hipersoftach co na poczatku wyscigu da przewage, jednak na oponie ultra trzeba bedzie pokonac wiekszosc dystansu i tutaj lepiej wypada Ferrari. Kimi rusza z P5 a Daniel z P6
Trzecia para, to tez kierowca czerwonych i byków i tutaj w zasadzie mozna by napisać to samo bo wiadmo ile na tym torze znaczy mocy silnik, i lepiej na mieszance ulta spisuje sie tutaj Ferrarka. Seb powiedział, ze mógł pojechać jeszcze szybciej, wiec jakies małe rezerwy maja. Seb ruszy z P1 a Max z P3.
Mam tylko nadzieje ze Max nic nie nawywija w pierwszych zakretach bo zapwiada walke od poczatku i chce byc agresywny na pierwszych okrazeniach.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pierre Gasly wyruszy do wyścigu o Grand Prix Kanady z przedostatniego pola startowego, po tym jak Toro Rosso zamontowało w jego bolidzie nową jednostkę napędową Hondy.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze jakie trio bez specjalnej analizy:
Raikkonen miejsca 1-6 kurs 1,34✅
Ocon miejsca 1-10 kurs 1,35✅
Perez miejsca 1-10 kurs 1,5⛔ Dzieki Carlos za zepsucie wyscig Perezowi a sędziowie nawet nie zareagowali
ako 2,71 Fortuna⛔
Obaj kierowcy Force India nastawiaja sie tutaj na wycig i mysle ze sa w stanie powalczyc z kierowcami Renault , którzy sa przed nimi Hulk pred oconem i Sainz przed Perezem . Poza tym ich bolid z silnikiem Merca powinien sobie tutaj lepiej radzic niz jednostka Renault. I jezeli nic sie nie wydar a mam na mysli krakse to oboje powinni zameldowac sie w pierszej dziesiatce.
Co do Kimiego to miejsce 1-6 przy normalnym bezawaryjnym wyscigu spokojnie do ogaarniecia. Czasy pierwszej szóstki zdecydownie lepsze i nie ma co porównywać.
Za mniejsza stawke zagram win Hamiltona. Kurs 4.1 Fortuna bo chodzi mi od rana po glowie⛔
Co za tym type.
Ham lubi ten tor, samochod tez tutaj się dobrze spisuje. Wygral tutaj 6 zb10 wyścigów. Mogl byc wyzej ale zawalił Q3 wiec rezerwy ma co pokazal Bottas.
Biore też pod uwage scenariusz ze Max cos odstawi na poczatku wyscigu. Wiec szanse wzrosną.
Problemem moze byc juz dosc mocno wyeksploatowana jednostka.
Kurs warty ryzyka wiec probuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom