>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. Grand Prix Kanady [09-12.06.2017]

Status
Zamknięty.
heros123 1K

heros123

Użytkownik
wyścig - niedziela
Nico Hulkenberg - Romain Grosjean @ 1,62✅
Felipe Massa - Carlos Sainz @ 1,47 ZWROT
AKO: 2,38 (1,62)✅ milenium

Ja na dzisiaj mam trochę podobne typy do przedmówców. Stawiam na Massę, ale nie w parze z Hulkiem tylko w parze z Sainzem. Felipe pojechał wczoraj całkiem niezłą czasówkę, uplasował się za wielką trojką, czyli za Mercedesami, Ferrari i Red Bullami, więc to jest naprawdę bardzo dobry wynik. Dzisiaj ruszy z siódmego pola, a więc już na starcie będzie miał sześć lokat przewagi nad Hiszpanem. Zarówno w piątek jak i sobotę, Massa jeździł bardzo solidnie, pokazał dobre tempo i stać go dzisiaj na fajne miejsce na mecie, tym bardziej, że za plecami ma silnik Mercedesa, a to jest duży atut na tym torze. Carlos w ten weekend nie pokazał nic nadzwyczajnego, pierwszy trening stracony całkowicie, w drugim treningu nadrabiał ten stracony czas. Natomiast w sobotę już było delikatnie lepiej, 10 miejsce w P3 i gdyby nie pech z żółtymi flagami, to mógł być parę pozycji wyżej, wyszło jak wyszło i trzeba odrabiać. Patrząc na formę z piątku i wczoraj to Felipe dużo lepsze wrażenie sprawił.
W drugiej parze gram na Hulka. Piątek co prawda niezbyt udany z jego strony, jednak wczoraj już było dużo dużo lepiej co skończyło się awansem do Q3. Ten tor bardzo obciąża hamulce, a wiemy jakie problemy z tym elementem mają w zespole Haasa. Hulk już na starcie będzie miał 4 miejsca przewagi, a dokładając do tego problemy z hamulcami w tym bolidzie, liczę na zwycięstwo Hulka w tym pojedynku.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Obaj kierowcy drużyny Haas zostaną sklasyfikowani - Nie
Kurs: 1.72
Bukmacher: 1xbet

Tor w Kanadzie to jeden z tych torow ktore najbardziej obciazaja hamulce. Haas zawsze ma z tym problem na innych torach a co dopiero tutaj w Montrealu. W treningach bardzo duzo uslizgow zanotowanych przed Grosjeana i wiele skarg zarowno jego jak i Magnussena za przyczepnosc i hamulce. Romek co prawda zawsze narzeka ale cos w tym na pewno jest. Ponizej zestawienie torow i ich obciazenie pod wzgledem hamulcow
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Sainz: &quot;In the back straight we were not even able to put eighth gear because of the head wind. And lots of oversteer because of the wind&quot;
 
J 9

j00dm

Użytkownik
Jezeli mam postawione h2h miedzy zawodnikami i jeden z nich nie ukończy wyścigu to dostaje zwrot zakladu czy jest normalnie rozliczany? Nie moge nigdzie tego w regulaminie doczytać
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jezeli mam postawione h2h miedzy zawodnikami i jeden z nich nie ukończy wyścigu to dostaje zwrot zakladu czy jest normalnie rozliczany? Nie moge nigdzie tego w regulaminie doczytać
musi 2 nie ukonczyc zeby byl zwrot. nigdy jak 1 nie dojedzie to nie dostaniesz zwrotu.
 
L 8

loginovsky

Użytkownik
Ehh...
Ale pech Massy przez nieuwagę innych traci :/ A ja dodatkowo też tracę zakład,szkoda bo cały weekend byłby na plus. Niemniej wyścig bardzo ciekawy, szkoda też bardzo Verstappena mógł dojechać bardzo wysoko.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ehh...
Ale pech Massy przez nieuwagę innych traci :/ A ja dodatkowo też tracę zakład,szkoda bo cały weekend byłby na plus. Niemniej wyścig bardzo ciekawy, szkoda też bardzo Verstappena mógł dojechać bardzo wysoko.
najwiecej strachu mialem wlasnie o start. wiedzialem ze jak 1 okrazenie bedzie bezproblemowe bez wypadkow to zaklady powinny wejsc. niestety moje obawy okazaly sie sluszne.. szkoda i walczymy dalej w kolejnych wyscigach.
 
L 8

loginovsky

Użytkownik
Też się właśnie bałem tego startu wyszło jak wyszło,lecimy dalej za 2 tygodnie. Za to Stroll to pojechał najlepszy wyścig w swojej karierze ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
sts na zywo mi zwrot dal za zaklad alonso z kwiatem. gralem oczywiscie na alonso bo trzymali 2,35 po informacji o przejezdzie kwiata przez alejke hehe. zna ktos regulamin u nich ze alonso musial dojechac do mety czy poprostu byc sklasyfikowany?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom