>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka 1. Bundesligi (25-27.09.2009r.)

Status
Zamknięty.
akarin 0

akarin

Forum VIP
Pozwolę sobie zacząć. Już jutro pierwszy mecz 7 kolejki i trzeba przynać, że może być to interesujące spotkanie. Oba kluby przegrały we wtorek w pucharze Niemiec. Norymberga z Hoffenheim a Bochum w derbach z Schalke. Teraz czas na ligową rzeczywistość, a ta nie jest najlepsza, szczególnie dla Bochum. 4 porazki z rzędu, przedostatnie miejsce w tabeli, największa ilość straconych bramek - to wszystko złożyło się na zwolnienie Marcela Kollera. Jego miejsce zajął, jak na razie, duet Dariusz Wosz oraz Frank Heinemann. W meczu z Schalke ta dwójka prowadziła już zespół i Bochum zagrało bardzo słabo. Nie było widać żadnej poprawy. Norymberga charakteryzuje się przede wszystkim mocną defensywą. 7 straconcyh bramek, z czego ponad połowę w dwóch spotkaniach z mocniejszymi klubami (Bayern i Schalke) to dobry wynik jak na beniaminka. Niestety dobra defensywa to jedyna dobra rzecz Clubu. Jak na razie zawodzi kompletnie ofensywa- zaledwie 4 strzelone bramki - najgorszy wynik w lidze. Mecz przeciwko Bochum jest ważny, bo zwycięstwo przeciwko bezpośredniemu przeciwnikowi w walce o utrzymanie zawsze dobrze robi nastrojom w klubie.
Jak Wy widzicie to spotkanie? To już jutro o 20:30.

7 kolejka obfituje w bardzo ciekawe pojedynki. W meczu na szczycie spotka się Bayern, który suwerennie rozprawi sie z Oberhausen w pucharze odsyłając gości z bagażem 5 bramek, z HSV, które sensacyjnie uległo 3 ligowcowi z Osnabruck po rzutach karnych. 1 przeciwko 3, Nord - Sud Duel, czyli spotkanie, które elektryzuje całe Niemcy...no prawie całe, bo Gelsenkirchen i Dortmund grają o dominację na swoim terenie w derbach Ruhry. Czy BVB wróciło na właściwe tory? Schalke Magatha będzie ciezkim przeciwnikiem a derby to zawsze dodatkowa motywacja dla każdego z graczy. Dlatego też bedzie można spodziewać się bardzo ciekawego spotkania, w którym nie powinno brakować walki oraz, co najważniejsze, bramek. Niedaleko od Dortmundu rozegrane zostaną mniejsze derby Zagłębia Ruhry, gdzię Koln zmierzy się z Leverkusen. W końcu Koln panuje świetna atmosfera po dwóch zwycięstwach z rzędu. Najpierw na wyjeździe z Stuttgartem a wczoraj w pucharze z Mistrzami Niemiec - VFL Wolfsburg. Czy Podolski znów poprowadzi swoją ekipę do zwycięstwa? Z Wilkami zaliczył 3 asysty i był jednym z najlepszych graczy Kziołków. Za to Bayer to druga drużyna ligi, z niesamowitym Kiesslingiem w ataku oraz pomagajacym mu Derdiyokiem są w stanie rozpracować każdą defensywę ligi. Jednak w ostatnich dwóch meczach nie udało się wygrać Aspirynkom. W lidze zremisowali 0:0 z Bremą a w środę odpadli z Pucharu przegrywając z Lautern 1:2. Czy Heynckes dokona jakiś zmian w składzie?
VFB Stuttgart w kryzysie! Drużyna gra słabo, bez pomysłu a Markus Babbel głowi się jak wyciągnąć ze swoich graczy więcej zaangażowania. W meczu z Lubeck znów VFB zawodziło i grało słabo. Dopiero po wyrównującym golu obudzili się i zagrali na całkiem niezłym poziomie. Teraz zapewne przydałby się jakiś łatwy przeciwnik, żeby wygrana podbudowała morale drużyny, ale nic z tego, w ten weekend przeciwnikiem bedzie niepokonany dotychczas Eintracht Frankfurt. W Pucharze urządzili sobie wielkie strzelanie (6 goli) przeciwko Aachen, ale również nie byli do końca skoncentrowani w obronie i dlatego stracili aż 4 bramki. W weekend zatrzymali HSV remisując na własnym stadionie 1:1 z liderem ligi. Ekipa Skibbe znów może sprawić niespodziankę i odesłać kolejnego faworyta do domu bez 3 punktów.
Czy marzenia kibiców Mainz, o zwycięstwie z kolejnym potentatem ligi, zostaną spełnione? Kibice Werderu nawet nie biorą takiej ewentualności pod uwagę. Jednak ekipa Tuchela, niesiona niesamowitymi zwycięstwami może sprawić niespodziankę jeśli Werder nie zagra na wysokim poziomie, o czym przekonał sie już Bayern. Ostatnie dwa pojedynki wygrał jednak Werder a po zwyciestwie z liderem 2 Bundesligi - St. Pauli, kibice Werderu śpią spokojnie i myśla już nad tym jak wysoki bedzie wynik przeciwko Mainz.
Wolfsburg w tarapatach, porazka w Pucharze, sałaba forma Dzeko, który marnuje wiele sytuacji oraz problemy w defensywie - to zmartwienia trenera Veha. Tutaj przychodzi taki rywal jak Hannover w odpowiednią porę. Nie mniej jednak ostatnio Wilki wygrały w lidze z Schalke. Teraz czas na zaczęcie małej serii zwycięstw, bo inaczej czołówka bedzie uciekać. Jednak Hannover ostatnio bardzo dobrze gra w defensywie. Z Werderem nie stracili bramki, z BVB zaledwie jedna, wszystko dzięki świetnej grze zastępcy Enke, Florianowi Flomrowitzu. Broni on tak dobrze, że za Enke nikt mocniej nie tęskni.
W niedzielę dojdzie najpierw do spotkania drużyn, które odpadły z Pucharu. Do tego Freiburg zaprezentował sie bardzo słabo. Kibice SC już od 4 lat czekaja na domowe zwycięstwo w lidze i jak na razie doczekać się nie mogą, bo na 3 domowe spotkania aż dwa zakończyły się zwycięstwami gości. Ostatnio Banovic i spółka odstrzeli Herthę, teraz czas w końcu na pierwsze domowe zwycięstwo. Jednak zła statystyka domowych spotkań jest znana trenerowi Gladbach, Frontzekowi i na pewno bedzie chciał i on podtrzymać negatywną serię Freiburga na własnym stadionie. Zwłaszcza, że Gladbach przegrało dwa ostatnie ligowe spotkania, które z pewnoscia mogło wygrać, gdyby nie problemy w ataku.
W Hoffenheim wszystko idzie zgodnie z planem. Z lepszymi przeciwnikami drużyna walczy, słabszych odprawia bez punktów do domu. Trener Rangnick nie może narzekać na swój zespół w ostatnich spotkaniach, bo Hoffenheim ma serie 4 zwycięstw z rzędu. I co najwazniejsze dobrze nie idzie tylko i wyłącznie z przodu, ale również i w defensywie. W ciagu tych 4 spotkań stracili tylko raz 2 bramki w jedym spotkaniu a 3 razy Hildebrand nie wyjmował piłki z siatki. Za to Hertha jest zupełnie odwrotnym przypadkiem. Tam wszystko idzie na odwrót. Ostatnie miejsce w tabeli, 5 porazek z rzędu oraz słaba gra, to wszystko składa się na to, że zaczęto powoli mówić w mediach o zwolnieniu Favre. Zespół zupełnie nie moze się odnaleźć i gra słabo, bo brakuje dobrych napastników oraz solidnej defensywy z poprzedniego sezonu. Mecz z Hoffenheim może być takim, który jeszcze bardziej pogrązy klub w kryzysie, albo takim, który wybije zespół do góry z tej złej sytuacji.

Zapraszam do komentowania oraz pisania analiz.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Werder vs Mainz
Spojrzę na ten mecz tylko od strony statystycznej. Jak wiadomo Brema to jeden z najbardziej bramkostrzelnych drużyn Bundesligi. A co się dzieje ostatnio ? Po 3 bramkach strzelonych Hercie w Berlinie przyszły 2 remisy bezbramkowe z Hannoverem i Bayerem. Trzeba też zaznaczyć, że obie te drużyny nie tracą dużo bramek. Mainz defensywą nie błyszczy i spodziewam się w tym meczu conajmniej 2 bramek dla gospodarzy. Myślałem też nad zagraniem Werderu z handi, ale zadowoliłem się tym 1,4 jakie bukmacherzy proponuja za wygrana Bremy.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik

To już dziś! Nord-Süd-Gipfel!
✅ ✅ ✅
Czyli spotkanie Hamburgera Sport Verein z Bayernem Monachium. Spotkanie drużyny, która nigdy z Bundesligi nie spadła z najbardziej utytułowaną drużyną w Niemczech. Spotkanie drużyn mających piękną historię, świetnych piłkarzy i świetnych kibiców. Zapowiada się, zresztą jak zawsze piękny, emocjonujący, pełen walki o każdą piłkę mecz.
Niestety... historia spotkań pomiędzy tymi dwoma drużynami wskazuje na faworyta team z Bawarii. Biorąc pod uwagę nawet spotkania w mieście portowym dochodzimy do tego samego wniosku: 13 zwycięstw Die Rothosen, 11 remisów i 20 zwycięstwa drużyny gości. Bramki 52:73. Hamburger SV ostatnio przeżywa kryzys formy. Sromotna porażka z Austrią Wiedeń, remis z Eintrachtem Frankfurt i odpadnięcie z DFB Pokal po dogrywce i rzutach karnych z Osnabruck. Nie ukrywam, byłem wściekły po ostatnim meczu, na to, że delegując do gry prawie cały podstawowy skład, grali 120 minut!! A tu za parę dni spotkanie z FCB! Warto wspomnieć, że goście będą mieli 1 dzień dłużej na regenerację sił po spotkaniu pucharowym! Tutaj moim zdaniem związek DFB się nie popisał, ponieważ spotkanie powinno odbyć się w niedzielę! Goście natomiast po nie ukrywajmy, żenującym początku sezonu złapali wiatr w żagle i mkną od zwycięstwa do zwycięstwa. A więc wszystko przemawia za tym, że to Bawarczycy będą mogli sobie dopisać 3 pkt do ligowej tabeli...
Ale...
Ja tak wcale nie myślę...
Może dlatego, że jestem wiernym kibicem Die Rothosen od ładnych paru lat i jak to mówią fani HSV, mam &quot;Die Raute im Herzen&quot;!
I powiem więcej... Bayern dzisiaj nie wygra!
Ostatnie mecze między tymi drużynami pamiętam bardzo dobrze. Wyrównane, ładne dla oka no i zakończone po myśli HSV. 3 ostatnie mecze tych drużyn ze sobą:
24.02.08 Bayern München : Hamburger SV 1:1 (0:0)
15.08.08 Bayern München : Hamburger SV 2:2 (2:1)
30.01.09 Hamburger SV : Bayern München 1:0 (1:0)
Bilans zdecydowanie lepszy dla HSV. 2 remisy w Munchen i zwycięstwo u siebie. Drużyny te spotkały się również, T-Home Cup w lecie b.r. i znów lepszy okazał się Hamburger SV.
Nie warto zapomnieć o miejscu rozgrywania meczu... HSH Nordbank Arena w Hamburgu. 57 tysięcy ludzi będzie dziś na żywo wspomagało swoim dopingiem graczy Die Rothosen. Moim zdaniem to bardzo duży i ważny atut, na który trzeba zwrócić uwagę.
Przypuszczalne składy:
Hamburger SV: F. Rost (1) - Demel (20), J. Boateng (17), Mathijsen (5), Aogo (6) - Jarolim (14), Zé Roberto (8 ) - Trochowski (15), Elia (11) - M. Berg (16), Petric (10
Bayern Monachium: Butt (22) - Lahm (21), van Buyten (5), Badstuber (28 ), Pranjic (23) - T. Müller (25), Tymoshchuk (44), Schweinsteiger (31) - Robben (10), Gomez (33), Olic (11)
Moje typy na ten mecz:
Hamburger SV - Bayern Monachium 1 2.20 (Zakład bez remisu) ✅
Hamburger SV - Bayern Monachium Pierwszy Gol: 1 2.00 ✅
Hamburger SV - Bayern Monachium X 3,20 ⛔

Analiza trochę długa, ale myślę, że warta takiego spotkania ;)
 
jamajca 0

jamajca

Użytkownik
HSV-Bayern
Dla mnie typowy No Bet. Może paść każdy wynik ale bardziej bym się skłaniał ku wygranej/braku przegranej ze strony HSV. Bayern w tym sezonie gra w kratkę i mimo ostatniej serii zwycięstw nie jestem pewien czy da sobie radę z dzisiejszym przeciwnikiem. Z drugiej strony goscie z Monachium to druzyna o takim potencjale, że równie dobrze może znieść z powierzchni ziemi drużynę z Hamburga. Mam 2 ciekawe ale i bardzo ryzykowne typy na ten mecz.
Czy którykolwiek rezerwowy zdobędzie bramkę w regulaminowym czasie gry? Tak [3,75] Expekt ⛔
Ze Roberto strzeli bramkę [4] Bwin ⛔
W Bayernie często się zdarza, że rezerwowy strzela bramki (chociażby Ribery)
Drugi typ jeszcze bardziej ryzykowny ale myślę, że Ze Roberto będzie chciał udowodnić jak duży błąd zrobił Bayern nie przedłużając z nim kontraktu i strzeli bramkę ???? Oba typy bardzo ryzykowne więc za małą stawkę można się pobawić.
Edit.
No i Bayern jak to Bayern:/ czulem w zylach, ze wtopi ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Eintracht-Stuttgart
typ: over 2,5 ✅ || 1 (+0) ⛔
kurs: 1,9 || 1,91
pinnacle

Stuttgart w kiepskiej formie ale jeszcze nie mozna mowic o kryzysie, przegrali dwa ostatnie mecze tracac az 5 goli, do tego meczyli sie w pucharze grajac dogrywke, sam trener przyznał ze popełniali głupie błedy w obronie. Eintrach o dziwo na wyjazdach spisuje sie lepiej, w tym sezonie u siebie jeszcze nie wygrali, dzis maja ku temu szanse mimo braku Amanatidisa, poniewaz goscie sa zagubieni, wyglada na to ze trener niema koncepcji na gre, prawodopodobnie Pogrebniak zacznie mecz na ławce rezerwowych (cały czas twierdze ze on sie nie nadaje do BL). W obu składach kilka kontuzji , u gospodarzy procz Amanatidisa nie wystapia obroncy Ochs i Vasoski natomiast w VfB: Laning, Hleb i rezerwowy Maning. Obie obrony sie nie popisały w pucharze i licze na kilka goli bo o ile Eintrach sie nie boje to jednak Stuttgart cos zacznie wiecej strzelac majac Mr hammera w pomocy.

ps. Do tego dzis WIN Schalke, Bayernu i under w Koln ✅⛔✅
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ze Roberto ma nie zagrać w tym meczu. Nie dałem rady nic napisać, bo testuje swoje nowe dziecko ;p
Jeśli chodzi o Bayern to wszyscy, poza Micho i Bommelem zdrowi.
Bardzo fajnie wygląda, że Klose strzeli. Już 10 bramek wpakował HSV w swojej karierze.
Jak dla mnie Bayern wygra. Do tego sędzia Weiner lubi Bawarczyków, w zeszłym sezonie 2 zwyciestwa, 2 remisy. Wszystko na wyjeździe.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Bramki Ze nie strzeli. Bayern to nie Eintracht czy ktoś tam inny. Będzie musiał sie bardziej skoncentrować na defensywie, a rozegranie zostawić Elii czy Trochowskiemu :wink: także bedzie mu cieżej o bramke niż zwykle :wink:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Hoffenheim - Hertha Berlin
Hertha w rozsypce. Grają bardzo słabo do tego poza Lustenbergerem, Von Bergenem i bramkarzem Drobnym ze składy wypadł inny ważny gracz Cicero. W bramce Herthy dziś młody debiutant. Linia defensywy także w mocno eksperymentalnym zestawieniu. Nie ma już komu strzelać bramek &lt;Woronin, Pantelić&gt; Wichniarek bez formy... Hoffenheim mocne w defensywie i skuteczne w ataku. Nie przegrało z Schalke ani Bayernem u siebie. pewnie wygrało z Bochum. Teraz ponownie powinno sięgnąc po trzy punkty pokonując Herthę.
Mój typ: Hoffenheim - 1,42 w Tobet [4/10] ✅
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Kursy na Hoffe poleciały troche w dół. Hertha zupełnie bez formy. Oglądałem skróty ich ostatnich dwóch spotkań i niczym nie zachwycili. Brakuje im ewidentnie kogoś takiego jak Voronin czy też Pantelic. Napastnika z dobrym wykończeniem akcji, ale nie tylko, bo oni obaj sobie sami umieli wypracować sytuacje a Wichniar w tym im bardzo ustępuje.
Brak Cicero to poważna strata, bo nie za bardzo ma kto go zastąpić. Do tego dochodzi mocna defensywa Hoffenheim i ich ciąg na bramkę (ostatnio do normy wraca).
Dlatego ja proponuję zagrać:
Both team to score? NIE @ 2,00 ⛔
Oraz przeciwko Freiburgowi, najlepiej x2 :wink:
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
I Hoffe pokazuje jak się gra w piłkę drużynie z Berlina. Nie spodziewałem się aż takiego pogromu jak do tej pory bo zawodnicy jeszcze grają więc nie wiadomo jak mecz się zakończy. Na razie jest 77 min i wynik 5-1. Cieszy skuteczność V.Ibisevic i praktycznie on sam przesądził o zwycięstwi gospodarzy. Mecz dosyć szybko był już ustawiony bo po 20 minutach było 3-0 więc wiadomo, że kurs 1,4 wszedł na luzie i bardzo szybko można było odhaczyć na plus. Ja niestety wybierałem mecz Hoffe i Espanyolu i źle wybrałem bo tych drugich a mecz skończył się wynikiem 0-0. Szkoda bo nie musiałem się stresować i liczyć na cud w mecz w Barcelonie. Herta jak nie poprawi gry to zobaczymy ją w przyszłym sezonie o klase niżej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom