>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. Kolejka Bundesligi (5-7.10.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
7. kolejka

Kursy od: Fortuna

Bundesliga nabiera powoli smaku, a to wszystko dzięki słabszym występom Bayernu. Wpadki Bayernu pewnie wykorzystuje Borussia, który wskoczyła na fotel lidera. Jak długo na nim pozostanie?.
Zapraszam do dyskusji.​
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dziś zaczynamy 7 kolejkę poprzednia dała zarobić więc zobaczymy co będzie teraz ????
Werder Brema - VfL Wolfsburg. Oczywiście pod lupę biorę rzuty rożne ???? Gospodarze będą walczyć o 3 pkt aby utrzymywać się w górnej części tabeli jednak uważam, że Goście też nie odpuszczą zapowiada się ciekawe widowisko ;) Werder w tym sezonie nie szaleje z rzutami rożnymi w 6 spotkaniach wykonywał średnio 4.1 natomiast Wolfsburg w tym sezonie z rożnymi radzi sobie całkiem całkiem ???? średnio na 6 spotkań wykonał 6.8. Dlatego moją propozycją będzie linia 9,5. Ale jak to na Bundesligę nie obejdzie się bez typów pobocznych, które pozwolę sobie trochę opisać:
1. Wolfsburg wykona więcej rzutów rożnych - przyglądając się średniej rzutów rożnych widzimy, że to właśnie Wolfsburg w tym sezonie wykonuje ich więcej, dodatkowo w 4 ostatnich bezpośrednich spotkaniach 3 razy Wolfsburg był górą jeżeli chodzi o rożne ????
2. Werder wygra mecz - Jak pisałem wyżej Werder nie będzie chciało oddać pkt. Uważam, że właśnie oni dziś wygrają ten mecz. Na 5 bezpośrednich meczy Werder wygrywał 4 razy więc dziś też muszą to zrobić.
3. Obie drużyny strzelą gola - Werder w tym sezonie w każdym meczu strzela i traci bramkę zresztą podobnie jak Wolfsburg oni na 6 meczy w 5 strzelili i stracili bramkę. Dodatkowo ostatnie 5 meczy bezpośrednich zakończyło się Btts,em ????
Podsumowując moje propozycje:
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.70 ✅
Typy poboczne:
1. Wolfsburg wykona więcej rzutów rożnych @2.88 ⛔
Bezpieczniej: Rzuty rożne – 3-pozycyjny handicap
VfL Wolfsburg (0-1) @ 2.10 ⛔
2. Werder wygra @2.0 ✅
3. Btts @1.61 ⛔
Powodzenia !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 991

mily1993p

Użytkownik
Wczoraj mały zarobek na spotkaniu Budesligi więc dziś biorę się za kolejny mecz ????
Mainz 05 - Hertha Berlin. Goście po wygranej z Bayernem będę chcieli wywalczyć kolejne 3 pkt szczególnie, że Gospodarze w tym sezonie wygrywali tylko 2 razy. Oczywiście skupiam się na rzutach rożnych ???? Gospodarze w tym sezonie na 6 rozegranych spotkań wykonują ich średnio 4.3 natomiast Goście 3.6 więc widzimy, że obie drużyny nie zdobywają ich za dużo. Gdy sprawdzimy bezpośrednie spotkania to na 3 ostatnie spotkania linia 8.5 została przekroczona 2 razy. Co do typów pobocznych w tym meczu też coś się znajdzie ???? Podsumowując moja propozycja:
Typ główny: + 8,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.65✅
Typ poboczny: Hertha win @2.63 ⛔
Bezpieczniej: Hertha win( zakład bez remisu) @1.89▶
Typ poboczny: + 9,5 rzutów rożnych @2.0✅
Powodzenia !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
15.30 BVB- Augsburg
Typ: 2 (+1)
Kurs: 2,23
Unibet
6/10

Borussia po LM w środowy wieczór, dziś podejmują niezwykle niewygodny dla nich zespół, mianowicie Augsburg, który już w tym sezonie wywiózł punkt z Monachium. Nie spodziewam się tutaj gładkiej przeprawy gospodarzy, którzy po kilku dobrych meczach mogą złapać małą zadyszkę. Do tego nie zagra jeden z najważniejszych zawodników w ofensywie czyli Pulisić. Przewiduję autokar przed polem karnym gości i męczarnie Dortmundu, pachnie remisem.
26.02.18 BUN Dortmund Augsburg 1 : 1
20.12.16 BUN Dortmund Augsburg 1 : 1
25.10.15 BUN Dortmund Augsburg 5 : 1
04.02.15 BUN Dortmund Augsburg 0 : 1
25.01.14 BUN Dortmund Augsburg 2 : 2
Alternatywnie:
X2 @ 2,90 Unibet 3/10
----------------------------------------------------------------------------
18.30 Bayern- M`gladbach
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Marathon
6/10

Bayern, fatalny występ w LM, mieli furę szczęścia że nie przegrali z Ajaxem. Dziś liczę na lepszy występ, lecz defensywa zespołu z Monachium pozostawia wiele do życzenia. Goście mają kiklu ciekawy zawodników w ofensywie, którzy na pewno są w stanie pokonać Neuera, historia spotkań również na korzyść mojego typu.
14.04.18 BUN Bayern Moenchengladbach 5 : 1
25.11.17 BUN Moenchengladbach Bayern 2 : 1
19.03.17 BUN Moenchengladbach Bayern 0 : 1
22.10.16 BUN Bayern Moenchengladbach 2 : 0
30.04.16 BUN Bayern Moenchengladbach 1 : 1
05.12.15 BUN Moenchengladbach Bayern 3 : 1
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Bayern - M&#39;gladbach ✅
Typ: M&#39;gladbach strzeli gola
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Wiele się w ostatnich godzinach piszę o problemie Niko Kovaca w Bayernie. Może pokrótce streszczę co piłkarze i współpracownicy zarzucają trenerowi (wg tego co opisał niemiecki Bild)
1. James Rodriguez zmywa się ze stadionu 10 minut po skończonym meczu z Ajaxem w LM - ma pretensje do trenera o to że zamiast niego gra Muller choć ten jest kompletnie bez formy. Nie kryje się z tym stwierdzeniem a także rzucił do trenera w szatni &quot;nie jesteś w Enitrachcie&quot;
2. Piłkarzom nie podoba się nadużywanie języka chorwackiego pomiędzy członkami sztabu. Często sobie żartują w tym języku co źle znoszą piłkarze uważając że się z nich podśmiewują.
3. Piłkarze zarzucają brak planu w grze ofensywnej co ewidentnie widać w meczach. Ajax na przykład obnażył wszelkie słabości drużyny. Gdyby nie brak skuteczności Ajaxu to tam mogło się skończyć tak z 1-4 i nikt nie powinien mieć pretensji. Z łatwością rywale przeprowadzali akcje ofensywne. Akurat świetny materiał dostał szkoleniowiec M&#39;gladbach, Hecking oraz sami piłkarze (mam nadzieje że oglądali starcie ze swoim najbliższym przeciwnikiem). Mam nadzieje że wykorzystają ten materiał i znajdą sposób na pokonanie Neuera w tym meczu.
James jest desygnowany na ten mecz wg wielu portali, pytanie czy on za tego trenera będzie jeszcze się w pełni angażował. Lewy po ostatnich meczach znowu zaczął narzekanie w mediach na kolegów że nie dostaje podań. Jakoś w zeszłym tygodniu było słychać narzekania Hummelsa na trenera. Niezbyt ciekawie wygląda atmosfera w tym klubie. Myślałem że meczem z Ajaxem w LM pokarzą że o żadnym kryzysie nie ma mowy. Przecież to Liga Mistrzów, najważniejsze rozgrywki i jeśli w takich rozgrywkach nie potrafią się w pełni zmobilizować to na jakąś Borussie M&#39;gladbach rzucą wszystkie siły?
Wynik: 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
Bayern - M&#39;Gladbach (under 4,5) @1.59
Bardzo zachęcił mnie ten kurs. Bayern jest w kryzysie, myślę że underek ładnie wejdzie. Polecam :]
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Wczoraj znów Bundesliga dała zarobić ???? Dziś pod lupę biorę kolejne spotkania.
SC Freiburg - Bayer Leverkusen. Obie drużyny nie błyszczą formą ale jak zwykle skupimy się na rzutach rożnych. Gospodarze na 6 ostatnich meczy wykonali średnio 4,6 rożnych nie jest to jakoś dużo, natomiast Goście na 6 ostatnich spotkań wykonali średnio 4,8 więc też nie ma szału. To dlaczego akurat wybrałem ten mecz ? Ponieważ jednej jak i drugiej drużynie zależy na 3 pkt są prawie na końcu tabeli. Liczą na to że Leverkusen od początku przyciśnie i narzuci swoje tempo, zacznie atakować i ugra z 7 rożnych resztę dorzuci Freiburg i linia 9,5 przeskoczona ????
RB Leipzig - 1. FC Nürnberg. Kolejny mecz tutaj chyba faworyt jest znany. Ale od razu przechodzę do rzutów rożnych. Gospodarze na 6 rozegranych meczy wykonują średnio 5 rożnych a Goście średnio 6.,3. Jednak uważam, że to Lipsk przyciśnie i wykona więcej rożnych a Nurnberg tylko dopełni moją linę ????
Podsumowując moje propozycje na dziś:
1. SC Freiburg-Bayer Leverkusen
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.91
2. RB Leipzig-1. FC Nürnberg
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.73
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom