>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 Kolejka Championship [15-16.09.2015]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


By Otobet
Bardzo ciekawie wyglądała nam szósta kolejka w której doszło do nie małej sensacji już w piątek gdzie Ipswich uległo 5:1 Reading, na pozycji lidera utrzymał się zespół Brighton,Cardiff dzięki zwycięstwu wskakuje nam na drugą pozycję i rozpędzają się coraz bardziej podopieczni Slada teraz czeka ich ciężki pojedynek z Tygrysami. Jak będzie zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Birmingham - Nottingham (0-1)
Typ: 1DNB 1,62 ⛔

Ku mojemu zaskoczeniu goście wygrali ostatni mecz na wyjeździe z QPR.
Nie oglądałem tego spotkania więc nie wiem jaki był jego przebieg.
Czy to tylko wypadek przy pracy ze strony QPR czy jednak Nottingham zasłużenie wywalczyło 3pkt. Na pewno pomogła tu czerwona kartka dla gospodarzy oraz podyktowany chwilę później rzut karny.
W tym pojedynku stawiam jednak na gospodarzy na wszelki wypadek z podpórką. Birmingham jest na fali i mam nadzieję że tak zostanie.
Brighton - Rotherham (2-1)
Typ: Brighton 1,65 ✅
Zespół gospodarzy również na fali. Cały czas zajmuję pierwszą pozycję i zaczyna się oddalać od goniących go drużyn. Zaraz po Middlesbrough ma najmniej straconych bramek (4) w lidze. Goście są ich przeciwieństwem ponieważ zajmują ostatnią pozycję i egzekwo z Bristol City posiadają najwięcej bramek straconych- 14. Rotherham zapewne wygra jeszcze nie jedno spotkanie jednak w tym zdecydowanie stawiam na faworytów czyli zespół Brighton.
Leed - Ipswich (0-1)
Typ: BTS 1,70 ⛔

Leeds- król remisów jak do tej pory ;] Po sześciu kolejkach aż 5 spotkań zakończyło się podziałem punktów, chociaż jak na razie są jedną z czterech drużyn które jeszcze nie przegrały. Co do drużyny gości. Podsumowując jednym zdaniem- sporo bramek strzelają jednocześnie sporo tracąc.
Myślę że to spotkanie nie zakończy się remisem i któraś z drużyn dopisze sobie 3pkt. Stawiałbym na Leeds. Ostatni mecz Ipswich skończył się przegraną aż 5-1 z Reading. Myślę (czyt. mam nadzieję) że goście jednak wyciągnęli wnioski i pokażą nam coś więcej niż ostatnio.
Middlesbrough - Brentford (3-1)
Typ: Middlesbrough 1,58 ✅

Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki. Nie wiem co musiało by się wydarzyć żeby Boro przegrało... (Oby nie to samo co w pojedynku z Bristol City ;) )
Bolton - Sheffield Wed (0-0)
Typ: Bolton DNB 1,62 ▶ Zwrot
Dodatkowo: BTS- TAK 1,69 ⛔
Gospodarze w końcu zaczęli strzelać bramki i to w meczu nie z byle kim. Ostatnia wygrana z Wilkami (2-1) napawa optymizmem.
Co prawda w wygraniu pomógł im rzut karny jednak gol to gol.
Oby poszli za ciosem. Jeśli tak się stanie 3 pkt zostaną na The Reebok Stadium co na pewno jest potrzebne gospodarzą. Chociażby dlatego aby nie powtórzył się scenariusz z zeszłego sezonu gdzie musieli bronić się przed spadkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety Osiek mnie wyprzedził podpisuje się po jego typami :!:.
Reading - Derby
Reading gra z ogromnym polotem i ofensywą po cztery bramki strzelone mają Orlando SA i Blackaman. Reading zgromadziło jak dotąd 9pkt. nie przegrało od siedmiu spotkań i jest jednym w wygranych ostatnich spotkań, ogromnego zaskoczenia dokonali w zeszły piątek wygrywając 5:1 z Ipswich. Derby które miało walczyć o awans dokonali solidnych wzmocnień niestety będą musieli powoli odłożyć swoje marzenia, co prawda dopiero 7 kolejka jednak ich gra jest fatalna. Ostatnio zanotowali zwycięstwo z Prestonem jednak gospodarze tamtego spotkania mieli wiele okazji by wyrównać niestety gra defensywna Derby jest bardzo słaba. Hector, Williams i Hurtado wracają do składu Reading by zwiększyć rywalizację. Derby musi radzić sobie bez Bairdiego, Brysona i Thorne.
Zwycięstwo Reading @@ 2.50 Otobet ⛔
Strzelec gola@@ Orlando SA @@ 3.20 Bet365 ⛔
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Nie przeceniałbym Reading aż tak bardzo i ich ostatniej wygranej. Ipswich też miało swoje szanse, ale gospodarzom wpadało wszystko jak leci. Gospodarze poza dwoma ostatnimi spotkaniami grali słabo (3 pkt w czterech pierwszych meczach). Derby z kolei to nadal kandydat do awansu. Przerwa reprezentacyjna mocno się im przydała, gdyż w starciu z Preston zdominowali rywala i wygrali pewnie i zasłużenie. Myślę, że potencjał gości to wciąż top 3 ligi, także dzisiaj bardziej skłaniałbym się ku Derby @ 3.10 Pinnacle. ✅
Poza tym: Brighton ✅ , Birmingham ⛔ , Burnley ✅
Lekko: Huddersfield DNB ✅, remisy w Leeds vs Ipswich ⛔ oraz Bolton vs Sheffield ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciechuu 428

ciechuu

Użytkownik
Middlesbrough - Brentford
Middlesbrough wygra do zera@2,87 Bet365 ⛔ 3-1
Popieram typ na zwycięstwo Boro, dodatkowo dorzucam od siebie powyższy typ, który polecam zagrać za niezbyt wygórowaną stawkę ???? . Obie drużyny spotkały się ze sobą 4-krotnie i wszystkie mecze wygrali dzisiejsi gospodarze. Oba mecze na własnym stadionie wygrali do zera, do tego w obecnym sezonie w lidze Middlesbrough na własnym terenie straciło tylko jedną bramkę w 3 spotkaniach (była to zarazem ich jedyna dotychczasowa porażka w tym sezonie z Bristol City, z którym od zawsze mieli pod górę ???? ). Pozostałe 2 mecze wygrali odpowiednio 2-0 i 3-0. Sądzę, że dzisiejszego wieczoru zanotują piąte zwycięstwo nad Brentford w historii spotkań obu drużyn.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
QPR - Blackburn
Niestety ostatnio QPR przegrało z Nottingham, spotkanie układało się po ich myśli niestety Green otrzymał czerwoną kartkę i niestety zaburzyło to cała harmonię spotkania. Dzisiaj nie zobaczymy Greena, Traore, Fera i Robinsona jednak po za Greenem Ci gracze nie grają od początku sezonu. QPR jak na razie ma na koncie 10pkt. Kibicom nie podoba się że ostatnie spotkanie ligowe i pucharowe na własnym terenie zostało przegrane. Czas na rehabilitację zapowiedział już Ramsey szkoleniowiec gospodarzy. Dziś przyjeżdża zespół Blackburn który znajduje się w strefie spadkowej z zaledwie 3pkt. na koncie. Ekipa Boywera moim zdaniem nie robi żadnych postępów w grze niestety powoli jego posada może stać się gorąco jeśli przegra jeszcze kilka spotkań w dzisiejszym nie zanosi się na zwycięstwo przyjadą bez Lowe.
Zwycięstwo QPR @@ 2.05 Otobet
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
QPR - Blackburn (2-2)
Typ: BTS- TAK 1,65 ✅

Zgadzam się z Dobermanem chociaż jak na razie słabo grające Blackburn musi w końcu zacząć coś strzelać. Dziś może nie wygrają jednak sądzę iż powalczą chociaż o 1pkt w efekcie czego strzelą przynajmniej jedną bramkę. Typ dość ryzykowny jednak próbować trzeba ;).
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
QPR - Blackburn under 2,5 gola @1,95 bet365
QPR został zdegradowane z Premier League i będzie szukał powrotu do elitarnej dywizji. Jak na razie trudno nazwać dobrym początkiem ich pierwsze mecze...
Drużyna jest na siódmym miejscu, a do lidera traci 9 pkt.
Mimo, że klub nadal znacznie bardziej jest przypisywany do &quot;play-off&quot;, niż chociażby Blackburn, który każdy sezon zaczyna odgrywać coraz gorzej, a teraz znajduję się w strefie spadkowej ( 22 pozycja ).
Goście nie wygrali ani razu, zdobyli tylko cztery gole w sześciu meczach i uzyskali 2 porażki z rzędu.
Queens Park Rangers stracili jedno- bramkową przewagę, i ostatecznie przegrali mecz 1:2.
Indywidualne błędy ze strony graczy były śmiertelne dla zespołu po raz kolejny!!!
Blackburn musi zdobywać pkt. remis powinien ich zadowolić na gorącym stadionie...
QPR za to powinno się ogarnąć w defensywie, bo ich gra co prawda w ataku wygląda przyzwoicie.
Ale z tyłu trochę gorzej to wygląda!
Jak dla mnie mecz walki!!
Może jakiś remis?!
Nie wiem, typuję max 2 bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom