>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka Enea Ekstraligi - 8 czerwca

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP


VII kolejka

Zestawienie drużyn na najbliższą rundę:



W VII kolejce EE toruński Apator podejmie na swoim torze skłóconą Unię Leszno. Gospodarze nie powinni dać się zaskoczyć i zapewne wywalczą solidną zaliczkę przed rewanżem. Z kolei Falubaz w niedzielę najprawdopodobniej zgranie dwa punkty, bo siła gdańszczan nawet u siebie jest za mała na DMP. W Tarnowie raczej nie dojdzie do niespodzianki. Pytanie brzmi jak wysoko wygrają podopieczni Marka Cieślaka? Najciekawiej powinno być w Gorzowie. Włókniarz jedzie w najmocniejszym składzie, ale i tak zdecydowanie więcej szans na zwycięstwo mają gospodarze.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Unibax Toruń - Unia Leszno (0-19,5) 2 1,85 Betsson ⛔
Atmosfera w Lesznie lekko mówiąc nie najlepsza ale o 36 punktów są w stanie zawalczyć. Super na tym torze radzi sobie Bjerre do tego Nicki w nie złej formie chociaż z liderami gospodarzy będzie miał pewnie problem. Przez handicap toru lekko szala na stronę gospodarzy przechyla się pod względem juniorów. Zobaczymy jak pojedzie Gollob bo reszta zaczyna już jeżdzi bardzo dobrze. Szczególnie Miedziński i Ward powinni odegrać kluczowe role w tym spotkaniu. Stawiam jednak, że nie wiadomo jakiego pogromu nie będzie.
Kenneth Bjerre - Chris Holder 1 2,50 Betsson ⛔
Tomasz Gollob - Adrian Miedziński 2 2,03 Betsson ✅
Gram tutaj na Duńczyka, ponieważ spisuje się rewelacyjnie w Toruniu do tego ostatnio mecz mu nie wyszedł ale po kontuzji już nie ma śladu. Holder bardzo w kratkę znowu i kurs na niego po prostu jest słaby w tej parze stąd gram na Duńczyka który pewnie dzisiaj pojedzie minimum raz więcej. Co do Tomka no ma problemy i to widać. W zasdzie na wyjeżdzie to brakuje niestety już tylko jego punktów. Ostatnio w Toruniu już bardzo dobry występ poza tym jednym drugim startem jednak Miedziński obecnie prezentuje się po prostu lepiej. Był liderem w ich parze w Częstochowie i dzisiaj również może zrobić lepszy wynik. Para taka na równi bo to jednak mecz w Toruniu.. Ale kurs lepszy na Miedzińskiego
Oskar Fajfer - Tobiasz Musielak 1 2,03 Betsson ✅
Jeszcze taki typ na juniorów. Oskar bardzo dobre występy w Toruniu na poziomie 3-6 punktów. Tobiasz to nie jest zawodnik na &quot;Motoarene&quot;. Rok temu nie jechał tutaj ale w przeciągu sezonu 2011-2012 łącznie zdobył 1 punkt.. Dzisiaj może pojedzie dwa razy? i raz za niego z taktycznej Piotrek. Szukałem innych występów Musialaka w Toruniu ale nie znalazłem.
Michael Jepsen Jensen - Tomasz Gapiński 2 2,30 Betsson ⛔
Duńczyk kiedyś w Gorzowie jeżdził ale teraz nie &quot;jeżdzi&quot; nigdzie pewnie dlatego, że są zaległości z wypłatami to i nie ma motywacji. Tomek wraca po kontuzji ale u siebie spisuje się poprawnie a kurs na niego wysoki więc spróbuje pograć na niego. Mam nadzieje, że Jensen w ogóle pojedzie bo i to nie jest pewne.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Unibax(-14) - Leszno 1 1,72 bet365 ✅ TORUŃ!!!
Dzisiaj widzę bardzo pewne zwycięstwo gospodarzy. Torunianie tak naprawdę nie mają słabych punktów. Holder tak słabo jak ostatnio nie pojedzie Ward klasa światowa. Dalej Gollob i Miedziak na swoim owalu piekielnie mocni. Sajfutdinow coraz lepszy coraz więcej ścieżek zna i to wykorzystuje dodatkowo potrafi bardzo ładnie pojechać parą z juniorem. Paweł i Oskar dzisiaj trudne zadanie bo rywale na juniorce bardzo mocni Musielak i Pawlicki. U gości Nicki indywidualista następnie Bjerre to 2 najmocniejsze ogniwa. Zengota czy Michelsen dzisiaj sobie nie zapunktują chociaż na średnim poziomie coś czuje a Przemek Pawlicki to dla mnie zagadka. Mi wychodzi przynajmniej 18 pkt różnicy na korzyść Torunian. Pogoda piękna więc zimne piwko i kierunek stadion.
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bardzo ciekawa oferta na dzisiaj z uwagi na rozstawienie par w dwumeczach.

Dzisiaj skromnie i trochę z kolana (jak zawsze Bet365):

UNIBAX TORUŃ vs UNIA LESZNO

Darcy Ward (-1) - Piotr Pawlicki ✅
Typ: Darcy Ward
Kurs: 1,70
Dariusz w wielkim gazie. Na MotoArenie robi cuda, choć nie tylko tam. Piotrek ze zmiennym szczęściem w tym roku. Szczególnie u siebie bracia potrafią zawodzić rozbudzone apetyty publiki. Jedyną przeszkodę dla powodzenia typu widzę w... Chomskim, tj. że nie puści Warda w nominowanych ze względu na nogę. Jeśli pojedzie pięć razy to nawet przy sześciu Piotrka powinna spokojnie wejść.

Unibax Toruń - Unia Leszno✅
Typ: Toruń (-14)
Kurs: 1,72
Spodziewam się wielkiej demolki byków, które mogą zawisnąć koło 30 pkt.

Fajnym kursem na podbicie jest zwycięstwo Falubazu (aż 1,15)✅. Nieźle wyglądają też:
Unia Tarnów (-20) za 1,83✅;

KOZA (-2) vs Dolny za 2,20.⛔

/Ogólnie wszystko zgodnie z planem. Szkoda tylko Kozy, ze zawiódł w juniorskim. Robiąc 5:1 pokryłby handi kolejnymi biegami.
4x✅ / 1x⛔
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
dwa pierwsze mecze dzisiaj o 16:30 i mam z nich chyba fajnego dubelka (Sportingbet):
Miedziński (-5.5) - Zengota 1 1.65 11:6
Hampel over 10.5 1.65 11

ako 2.72
stawka 3/10
Miedziak troche nijaki poczatek sezonu, ale sie rozkreca i mysle ze dzisiaj u siebie na Motoarenie spokojnie zrobi dwucyfrowke. Zengota raczej cieniuje - pojedzie pewnie 3 biegi, zrobi kilka punkcikow i beda za niego juniorzy jezdzic lub taktyczna.
Hampel caly czas w dobrej formie, a w Gdansku raczej nie ma z kim przegrywac - linia wydaje sie dosc niska.

pozniej super typ (oby) na wieczorne mecze !

edit: juz sie odechciewa typowania na samym poczatku .. Zengota w pierwszych 6ciu meczach sezonu tylko dwa razy przyjechal pierwszy, a tu w Toruniu dwa biegi i juz dwa zwyciestwa :/
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zielona Góra -12 - Gdańsk @1,75 b365 ⛔ Pepe trzymaj się
Fatalna atmosfera w Gdańsku, odszedł trener widząc, że ta łódź nie tonie, ale już poszła na dno. Sytuacja beznadziejna, odsunięcie od składu THJ, który jest wg mnie najlepszym zawodnikiem druzyny z nad morza. On zdobywał najwięcej oczek, za niego Lindgren czy tam Gafurov. Dla mnie to taki sami minus jak ZG popełniła w 1 meczu u siebie z Tarnowem odsuwając AJ. Spodziewam się tutaj pogromu do 30 może jak Pieszczek coś tam pojedzie to do 35...
ZG to mistrz Polski nie ma co tu dużo mówić. Po co taki Gdańsk awansował?
Na jednym z forów przeczytałem wypowiedź gościa z Gdańska &quot;szkoda, że nasze mecze nie są w telewizji, tak to chociaż bym obejrzał, bo za te gó.wno płacić nie będę&quot;.
Spodziewałem się handi -20, -18, -12 biorę z pocałowanie w rękę.
Jarek Hampel powyżej 10 @1,72 bet365 ✅
Ostatnio linie na Jarka w bet na poziomie 12 w Lesznie i 13 u siebie vs Wrocek, dzisiaj 10 !?!? Pewnie oddsmaker z b365 liczy na to, że Jarek odda bieg juniorowi. Jeśli tego nie zrobi to linie 10 oczek przekroczy spokojnie, bo zapytam retorycznie z kim ma przegrywać? No chyba, że z PePe jak w meczu w ZG vs Wrocek. Linia śmieszna trzeba brać!
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
Bet365
Maciej Janowski over 9.5
kurs 1.72
stawka 8 /10
w tym sezonie Maciek tylko raz nie przekroczyl tej lini (w Zielonej 2, 2, t, 2, 2). rok temu jezdzil w Tarnowie i powinien dobrze znac ten trudny tor. jego srednia biegowa z tamtego sezonu w Tarnowie to 2,236. dzis przewiduje u niego 6 biegow, bo Wroclaw pewnie bedzie przegrywal i mam nadzieje, ze taktyczna pojedzie. 6 x 2.236 = 13.416. linie mamy 9.5, wiec mam nadzieje, ze bedzie dobrze, bo z Zengota uwazam ze mialem pecha.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
G.Walasek over 7 1,72 bet365 MIAZGA✅


Dzisiaj bez Griszy więc Walasek powinien być liderem swojego zespołu. W Gorzowie w tamtym roku bardzo dobry wynik więc dzisiaj zapewne 6 startów to taka linie spokojnie przeskoczy.Rywale na swoim obiekcie bardzo mocni jednak Grzesiek nie licząc ostatniego spotkania z Toruniem w każdym meczu dobre występy.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Iversen równe 13 @7,5
Poniżej 13 @1,66 b365 ✅
Dzisiaj PUK jakieś oczka straci, myślę że 1-3 oczka zgubi na kolegach z toru temu można by pokusić się o równe 13 ale i też poniżej 13. Bartek KK Zagar mogą spokojnie przed nim przyjechać, jak i Kildemand.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom