>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka I ligi (2.09 - 3.09.2016)

Status
Zamknięty.
K 8

kubaohio

Użytkownik
Moim głównym typem z 1 ligi polskiej jest zwycięstwo Wigry Suwałki ze świetnym kursem 2.55. Typuję ich ponieważ oglądałem ich wszystkie mecze do tej pory i są rozpędzeni jak burza, świetnie grają tzw. tiki-taką, napastnicy w formie, bramkarz i obrona kapitalnie gra cóż chcieć więcej.... GKS Tychy natomiast wcale nie błyszczy formą... ich piłka pozostała dalej na poziomie 2 ligi... mało dokładności w zespole. Jednym słowem GKS Tychy nie jest rozegrana i na pewno nie da rady się przeciwstawić drużynie która jest obecnie w takiej formie.
Również zastanawiam się nad Podbeskidziem i Zagłębiem Sosnowcem... Podbeskidzie pasuje żeby u siebie punktowało jak myśli awansować do ekstraklasy natomiast Zagłębie gra przyjemną i skuteczną piłkę dla oka.
PS. Może w końcu Stal Mielec u siebie 1 zwycięstwo??? Raz że na przełamanie po takim wyniku ostatnim, a dwa że w końcu jakis prezent na własnym stadionie dla kibiców??
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Moim zdaniem głównym typem jest mecz Znicz Pruszków- Zagłębie Sosnowiec 2 2,1
Magiera fajnie poukładał zespół, solidna gra w obronie.
Znicz kadrowo słaby, duże zawirowania przed sezonem.
GKS Tychy- Wigry 2 2,55
Wigry ładnie grają, są na topie. Tychy mizeria, potrafią się spiąć jedynie na derby, albo coś ustrzelić ze stałych fragmentów gry. Jedyna obawa, że piękny sen Wigier kiedyś może się skończyć...
Miedz- Chojniczanka 1 2,35
Liczę wreszcie na przełamanie Miedzi i ich zwycięstwo. Kiedyś muszą zacząć wygrywać. Chojniczanka gra w kratkę.
Podbeskidzie - GKS Katowice x 3,1
Podbeskidzie liczy na przełamanie, GKS chce podtrzymać dobrą passę, więc liczę że spotkają się po środku.... W ostatnim dniu doszło do tych drużyn po napadziorze Lewicki (Podb) i Lebedyński (GKS), więc jakieś bramki powinny paść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ke55i 38

ke55i

Użytkownik
Wybieram mecz Gks Tychy- Wigry Suwałki . Goście są na fali, fantastyczny początek sezonu, za to Tychy ślizgają się na remisach. W zespole gości mają problem z młodziezowcami, ich podstawowy zawodnik został powołany na mecz Polski u20 za to drugi w kolejności młodzian doznał kontuzji, mimo tego zaryzykuje DNB Wigry Suwałki po 1,83
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jakie są wasze typy na mecz Miedź - Chojniczanka ?
Upatrujecie tutaj łatwego zwycięstwa gości ? Kurs 3,20 w Bet365 jeszcze kuszący, więc waham się czy nie zaryzykować tego zdarzenia.
Chojniczanka dobrze weszła w sezon, gra pewnie, wygrywa to co ma wygrywać.
Nie zgodzę się na pewno ze stwierdzeniem kolegi, że:
Miedz- Chojniczanka 1 2,35
Liczę wreszcie na przełamanie Miedzi i ich zwycięstwo. Kiedyś muszą zacząć wygrywać. Chojniczanka gra w kratkę.
W kratkę to by grała, gdyby na zmianę przegrywała mecze, które powinna wygrać i wygrywała &quot;te trudne&quot;. Tymczasem mamy taką sytuację, że po 6 kolejkach Chojniczanka plasuje się na 4 pozycji i nie przegrała ani razu. Jeśli chodzi natomiast o Miedź to jednak ich gra pozostawia wiele do życzenia - porażka z Bytovią, remis z Kluczborkiem... Powinni mieć przynajmniej 3 punkty więcej. Co do tego, że w końcu musi się przełamać - racja, ale czy to będzie w meczu z Chojniczanką?
Czekam na wasze opinie odnośnie tego spotkania.
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Chojniczanka na 4 ostatnie mecze 3 remisy i zwycięstwo szału nie ma jak dla mnie.
Doświadczony Taraś zwany Kaszpirowskim sądzę, że znajdzie słabe punkty Chojnicznkii i jakoś wciśnie tą 1 bramkę więcej. Z Bytowią stracili bramkę w 90min, a Kluczbork ze wszystkimi remisuje. Pech musi się kiedyś skończyć i liczę, że to będzie w tej kolejce, jeżelli Miedź realnie myśli o awansie. Nowy nabytek Rybycki, powinien zrobić trochę wiatru na skrzydle.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Na razie widać, że sam Rybicki tutaj wiele nie pomoże, bo drużyna musi się wziąć do roboty. Widmo awansu oddaliło się już na samym starcie, a patrząc na to jak wiele drużyn jest zainteresowanych promocją do wyższej klasy rozgrywkowej, ciężko upatrywać faworyta w Miedzi. Niemniej nie skreślam żadnej szansy Miedzi na zwycięstwo w tym spotkaniu. Chcę poznać zdanie również innych użytkowników.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 2 2.50 b365
Tak. To ten co kiedyś typował i faworyzował Pogoń. Tym razem tego nie robię. Tym razem jestem za zwolnieniem trenera. Nie podoba mi się gra Pogoni. Wręcz jest karygodna. I to nie jest zasługa piłkarzy, a trenera. Oglądałem tych piłkarzy sezon temu, bądź dwa sezony temu. I to nie są Ci sami co byli za kadencji tego trenera. Niezrozumiała dla mnie taktyka. Niezrozumiała dla mnie kondycja. Niezrozumiałe dla mnie decyzje w kadrze (gdyby bronił Misztal zamiast Frąckowiaka w PP w meczu ze KSZO Ostrowiec być może obroniłby sam na sam - w lidze w okazjach sam na sam był częściej zdecydowanie górą) i byłyby karne bądź jeszcze wygrana w dogrywce itp itd. Sasal zrobił w parę miesięcy z niczego świetną pakę która wygrała na wyjeździe z Płockiem. Ten trener miał parę miesięcy sezonu przygotowawczego i nic. Bytovia bez problemu może jechać po pewne 3 punkty.
 
gargamel13 0

gargamel13

Użytkownik
Wisła Puławy - Stomil Olsztyn

Dwie drużyny na bardzo zbliżonym poziomie - stawiam w tym spotkaniu na remis !!! Wisła w tym sezonie ma już na swoim koncie dwa remisy, w dodatku jeśli wygrywa lub przegrywa to różnicą tylko jednej bramki :cool:


trafiony ✅✅✅
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Trudna kolejka do typowania, mecze raczej DNB lub dwudrogowo.
Ale warto na:

Zagłębie @2.15 ✅✅✅
Grają z czerwoną latarnią, tracą mało bramek. Ryzykownie, ale kurs powyżej 2.

Stomil DNB @2.0 zwrot
Zaczynali z - 3 pkt, gdyby nie to byliby wiceliderem. Dobrze grają na wyjazdach, a przeciwnik u siebie w kratkę.

Wigry DNB @1,72 ⛔⛔⛔
Królowie remisów kontra lider. Liczę na podtrzymanie serii zwycięstw, bo Tychy bardzo słabe w ofensywie a Wigry w gazie.
Kursy BET365

edycja:
pod rozwagę dodałbym jeszcze:
Zagłębie - czyste konto - tak po @2,62 ⛔⛔⛔
Zagłębie najmniej straconych bramek w lidze, Znicz jedna strzelona w 3 meczach u siebie
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Gdzie znajde dokladne statystyki ligi polskiej chodzi mi o rzuty rozne w rozegranych meczach?

Gdzie znajde dokladne statystyki ligi polskiej chodzi mi o rzuty rozne w rozegranych meczach?
Tutaj masz statystyki poszczególnych meczów: pl.soccerway.com

Marbuk! Jestes wielki ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Znicz - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ten wekeend zamiast starć ligowych mamy eliminacje do Mistrzostw Świata, lecz niższe ligi grają i ja właśnie spróbuję przybliżyć mecz 1 ligi Polskiej pomiędzy Zniczem Pruszków a Zagłębiem Sosnowiec.
Znicz Pruszków zajmuje ostatnie 18 miejsce z dorobkiem 2 oczek na 6 spotkań to bardzo słaby wynik. Do tej pory Znicz rozegrał tylko 1 przyzwoite spotkanie z Chojniczanką remisując 1:1 a tak to 5 bardzo słabych meczy - 1:2 z Drutex Bytovia, 1:2 z Wigry Suwałki, 0:0 z Chrobry Głogów, 0:3 ze Stomilem Olsztyn i 0:2 z GKS Katowice. Nie ma co się oszukiwać w Pruszkowie dzieje się źle, będą walczyć o utrzymanie i nic więcej. Moim zdaniem mają najgorszą drużynę w 1 lidze.
Jeśli chodzi o ich przeciwnika czyli Zagłębie Sosnowiec to Oni wręcz odwrotnie będą bić się o Ekstraklasę. Zajmują Oni 2 miejsce z dorobkiem 12 punktów, 3 zwycięstwa i 3 remisy. 3 zwycięstwa odnieśli grając u siebie 1:0 z Pogoń Siedlce, 2:0 z Sandecją i 2:1 z Górnikiem Zabrze, na wyjeździe póki co tylko remisują 2:2 z Chojniczanką, 0:0 ze Stomilem Olsztyn i 0:0 z GKS Katowice (niewykorzystany rzut karny przez S. Dudka w końcówce meczu). Myślę, że to jest właśnie ten mecz gdzie Zagłębie Sosnowiec 1 raz w tym sezonie odniesie 3 punkty na wyjeździe. Kolejnym plusem dla drużyny J. Magiery jest to, że Sosnowiec odpadł już w pucharach bo kto się interesuje ten wie, że w tamtym sezonie tracili większość punktów tuż po meczu Pucharu Polski. W tym sezonie już nie będzie tego problemu. Zagłębie ma dużo lepszy skład i bardziej doświadczonych piłkarzy. Z tego co mi wiadomo to nie ma żadnych znaczących osłabień w zespole gości, dodatkowo przyjadą w świetnych nastrojach po zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze w końcówce meczu, przypomnę, że przegrywali 0:1 by zwyciężyć 2:1.
Myślę, że po jutrzejszym meczu Zagłębie umocni się na pozycji vice lidera 1 ligi, bo jeśli chcą walczyć o awans nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów ze słaba drużyną nawet na początku sezonu.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom