>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka Ligue 1 [22.09-24.09.17]

Status
Zamknięty.
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
23.09.2017 g. 17.00 Montpellier- PSG
Typ: 1 (+2)
Kurs: 2,11
Marathonbet
Stawka 7/10

Rozpoczynamy już jutro 7 kolejką Ligue 1, ja jednak biorę pod lupę spotkanie sobotnie pomiędzy Montpellier a potęgą z Paryża PSG, która niczym walec rozjeżdża kolejnych rywali. Po sześciu meczach 21 strzelonych bramek i tylko 3 stracone, bilans imponujący. Ja jednak w tym spotkaniu gram przeciwko Paryżanom z kilku względów:
- w PSG zgrzyta pomiędzy Neymarem a Cavanim, pokłócili się o karnego w poprzednim meczu, poszło o premię Cavaniego za koronę króla strzelców, przez co nie chciał oddać karnego nawet gościowi za 222 mln Euro.
- Monpellier ciężki teren, nigdy Paryżanom nie grało się tam łatwo, poniżej H2H:
03.12.16 L1 Montpellier PSG 3 : 0
21.08.15 L1 Montpellier PSG 0 : 1
16.05.15 L1 Montpellier PSG 1 : 2
05.01.15 COU Montpellier PSG 0 : 3
09.08.13 L1 Montpellier PSG 1 : 1
11.11.12 L1 Montpellier PSG 1 : 1
24.09.11 L1 Montpellier PSG 0 : 3
18.01.11 COU Montpellier PSG 1 : 0 (0 : 0)
31.10.10 L1 Montpellier PSG 1 : 1
08.08.09 L1 Montpellier PSG 1 : 1
21.12.04 COU Montpellier PSG 1 : 0
30.08.03 L1 Montpellier PSG 3 : 2
28.09.02 L1 Montpellier PSG 1 : 1
02.02.02 L1 Montpellier PSG 0 : 0
27.11.99 L1 Montpellier PSG 0 : 1
07.11.98 L1 Montpellier PSG 2 : 1
- świetna seria PSG, która w końcu się skończy tak jak wczoraj seria Realu ze strzelonym golem
- PSG musi mieć na uwadze mecz z Bayernem, który rozegrają w środę w ramach LM
Jak wiele razy powtarzałem futbol jest zwariowany, co pokazał wczoraj Betis oszczędzający kluczowych zawodników w spotkaniu z Realem. Wystawianie kursu 1,18 na PSG na wyjeździe to śmiech na sali. Nawet za drobniaki w to nie wchodzę bo nie ma to sensu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
22.09.2017 g. 19:00
Nice - Angers
Typ: 1/+1,5
Kurs: 2,33

Co tu dużo mówić. W kolejnej kolejce francuskiej Ligue 1 spotkają się Nicea i zespół Angers. Gospodarze są w znakomitej formie. W ostatnich trzech spotkaniach zdobyli komplet punktów i strzelili 10 bramek, tracąc przy tym zaledwie jednego gola. Co prawda w Nicei zabraknie prawdopodobnie Sneijdera i Seriego, ale trzeba też pamiętać o tym, że u gości za kartki pauzować będzie najlepszy strzelec Enzo Crivelli. Kursy są zaskakująco wysokie i myślę, że to za sprawą dobrej dyspozycji wyjazdowej Angers, którzy w 3 meczach zdobyli 5 punktów. Jednak różnica klas zespołów jest na tyle duża, że typ po takim kursie trzeba przyjąć z pocałowaniem ręki. Niby w meczach bezpośrednich wychodzi na równo, ale tak jak już wspominałem. Po tym kursie aż szkoda nie skorzystać.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Lille-Monaco
Typ: x/2
Kurs 4.00
Buk Sportingbull
Analiza: Ciekawie zapowiada się rywalizacja Lille z Monaco , goście nie wygrali dwóch kolejnych spotkań, w poprzedniej kolejce Ligue one zostali pokonali wysoko przez ekipę Nice, natomiast w spotkaniu ligi mistrzów z Lipskiem tylko podzielili się punktami. Gospodarze natomiast po 5 kolejkach mają tylko 5 ugranych punktów, wygrali jedno spotkanie, zremisowali 2 razy i 2 razy schodzili z boiska jako pokonani, w tym meczu na pewno Lille, pomimo tego iż grało będzie na własnym stadionie nie jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, Monaco jeśli chcę w tym sezonie walczyć o tytuł mistrza kraju takie spotkania jak to po prostu wygrywać musi tym bardziej iż ekipa PSG dokonała porządnych wzmocnień przed sezonem i już odskoczyła drużynie z Księstwa , która ma w tym sezonie bronić tytułu. Lille już w poprzedniej kolejce miało mnóstwo szczescia bowiem zremisował z Bordeaux a był w ty spotkaniu zespołem znacznie słabszym. W tym spotkaniu przewiduję iż znów zobaczymy kilka bramek, co miało miejsce w poprzednich meczach obu ekip, Monaco gra do przodu, do tego Lille na własnym stadionie w poprzednich 2 spotkaniach nie zdołali strzelić nawet bramki, więc może w tym meczu w końcu uda im się przełamać strzelecką niemoc, tak więc stawiam tutaj na wynik remis do polowy oraz 2 na koniec i typ 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
V 1

vicken

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Lille-Monaco
Typ: x/2
Kurs 4.00
Buk Sportingbull
Analiza: Ciekawie zapowiada się rywalizacja Lille z Monaco , goście nie wygrali dwóch kolejnych spotkań, w poprzedniej kolejce Ligue one zostali pokonali wysoko przez ekipę Nice, natomiast w spotkaniu ligi mistrzów z Lipskiem tylko podzielili się punktami. Gospodarze natomiast po 5 kolejkach mają tylko 5 ugranych punktów, wygrali jedno spotkanie, zremisowali 2 razy i 2 razy schodzili z boiska jako pokonani, w tym meczu na pewno Lille, pomimo tego iż grało będzie na własnym stadionie nie jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, Monaco jeśli chcę w tym sezonie walczyć o tytuł mistrza kraju takie spotkania jak to po prostu wygrywać musi tym bardziej iż ekipa PSG dokonała porządnych wzmocnień przed sezonem i już odskoczyła drużynie z Księstwa , która ma w tym sezonie bronić tytułu. Lille już w poprzedniej kolejce miało mnóstwo szczescia bowiem zremisował z Bordeaux a był w ty spotkaniu zespołem znacznie słabszym. W tym spotkaniu przewiduję iż znów zobaczymy kilka bramek, co miało miejsce w poprzednich meczach obu ekip, Monaco gra do przodu, do tego Lille na własnym stadionie w poprzednich 2 spotkaniach nie zdołali strzelić nawet bramki, więc może w tym meczu w końcu uda im się przełamać strzelecką niemoc, tak więc stawiam tutaj na wynik remis do polowy oraz 2 na koniec i typ 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
Jak nie wygrali jak wygrali i to w ostatnim meczu .
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Lille-Monaco
Typ: x/2
Kurs 4.00
Buk Sportingbull
Analiza: Ciekawie zapowiada się rywalizacja Lille z Monaco , goście nie wygrali dwóch kolejnych spotkań, w poprzedniej kolejce Ligue one zostali pokonali wysoko przez ekipę Nice, natomiast w spotkaniu ligi mistrzów z Lipskiem tylko podzielili się punktami. Gospodarze natomiast po 5 kolejkach mają tylko 5 ugranych punktów, wygrali jedno spotkanie, zremisowali 2 razy i 2 razy schodzili z boiska jako pokonani, w tym meczu na pewno Lille, pomimo tego iż grało będzie na własnym stadionie nie jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, Monaco jeśli chcę w tym sezonie walczyć o tytuł mistrza kraju takie spotkania jak to po prostu wygrywać musi tym bardziej iż ekipa PSG dokonała porządnych wzmocnień przed sezonem i już odskoczyła drużynie z Księstwa , która ma w tym sezonie bronić tytułu. Lille już w poprzedniej kolejce miało mnóstwo szczescia bowiem zremisował z Bordeaux a był w ty spotkaniu zespołem znacznie słabszym. W tym spotkaniu przewiduję iż znów zobaczymy kilka bramek, co miało miejsce w poprzednich meczach obu ekip, Monaco gra do przodu, do tego Lille na własnym stadionie w poprzednich 2 spotkaniach nie zdołali strzelić nawet bramki, więc może w tym meczu w końcu uda im się przełamać strzelecką niemoc, tak więc stawiam tutaj na wynik remis do polowy oraz 2 na koniec i typ 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
Dokładnie, kolega wyżej ma rację. Monaco wygrało, dokładnie 3:0 ze Strasbourgiem i remis w LM z RB Lipsk. Jednak co do meczu stawiam czystą 2, Lille to nie ta sama drużyna co we wcześniejszych sezonach. Monaco z meczu na mecz powinni się rozkręcać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Lille już w poprzedniej kolejce miało mnóstwo szczescia bowiem zremisował z Bordeaux a był w ty spotkaniu zespołem znacznie słabszym.
Po tym meczu Lille grało jeszcze wyjazd z Guingamp, gdzie mieli jednocześnie mało szczęścia, bo stracili gola w ostatniej akcji meczu, a z drugiej dużo, bo bramkę powinni stracić już wcześniej i tylko nieskuteczności Guingamp to zawdzięczają. Miałem (nie)przyjemność oglądać ten mecz, bo ,obie strzelą&#39;&#39; kończył mi kupon i Lille niby oddawało jakieś strzały (po statystykach był to wyrównany mecz, Lille nawet miało lekką przewagę w posiadaniu), ale według mnie to Guingamp było drużyną dużo lepszą. Lille wyprowadzało jakieś kontry, na co dziś się będą też nastawiać, ale wykończenia totalnie brak. Zdecydowanie Monaco powinno tutaj wygrać, dodatkowo powinien paść over 2.5, który mogą sami pokryć, ale nie wykluczam, że Lille jakiś farfocel w końcu wpadnie. Monaco w LM gra u siebie, więc nie widzę powodu, aby mieli się oszczędzać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Lille - Monaco
Droga po szóste zwycięstwo dziś czeka zespół z Księstwa w którym występuje nasz rodak Kamil Glik. Obie jedenastki na ten sezon mają zupełnie inny cel Monaco walczy o obronę mistrzostwa, natomiast zespół Lille walczy o utrzymanie co zresztą pokazuje po pierwszych kolejkach tego sezonu. Obecnie oba zespoły dzieli różnica 10pkt na korzyść zespołu Glika. W poprzednim sezonie obie drużyny spotykały się trzykrotnie dwukrotnie w lidze oraz w pucharze Francji wszystkie spotkania wygrywali podopieczni Jardila. Po odejściu kilku graczy w tym sezonie zespół Monaco ma się dobrze znów formą błyszczy Falcao który w tym sezonie zdobył już 9 bramek. Do zespołu dobrze wkomponował się Tielemans. Osobiście czekam na grę Jovetica i Balde którzy dołączyli w końcówce okienka transferowego do zespołu. Dzisiaj obie drużyny mają kilka osłabień, gospodarze zagrają bez Mendesa, Malcuita, Soumaoro oraz Mendyla. Monaco przyjeżdża bez Keity, Subasica oraz wykartkowanego Sidibe. Nie pewny występ jest Lemara który narzeka na drobny uraz. Faworytem spotkania bez wątpienia jest Monaco.

Lille (1-3-4-3): Maignan – Ballo-Toure, Alonso, Edgar Ie – Maia, Amadou, Bissouma, Benzia – Araujo, Pepe, El Ghazi
Monaco (1-4-4-2): Benaglio – Jorge, Jemerson, Glik, Toure – Lopes, Tielemans, Fabinho, Ghezzal – Falcao, Diakhaby

Zwycięstwo Monaco @@ 1,62 Forbet ✅
Strzelec gola Falcao @@ 1,65 Forbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Uwaga dziś na Ol.Lyon
Bruno Genesio nie wziął do kadry Depaya i Corneta, zarzuca im brak skuteczności, ma pretensje do zespołu o niewykorzystane okazje przeciwko PSG. Owszem grali tam super, mieli okazje, chciałem dziś grać OL, ale jednak @1,30 wobec takich roszad uważam za niegodne uwagi. W dodatku Mariano ma zacząć na ławce.
Lyon : Lopes – Tete, Marcelo, Morel, Mendy – Tousart, Ndombele – Traoré, Fekir, Aouar – Maolida.
Dijon : Reynet – Chafik, Djilobodji, Yambéré, Rosier – Marié, Xeka, Kwon, Sliti – Jeannot, Saïd.
Wiadomo są faworytem, ale wolę być obserwatorem niż w tym uczestniczyć dziś mimo wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
robson
Dokładnie Lyon był zdecydowanym faworytem. Ale te zmiany kadrowe na pewno nie ą dobrą informajcę. Po takim kursie lepiej w żadnym wypadku nie tykać. Bo mija się z celem. Może typ wejsc, ale wiecej nerwów niz to wszystko warte.
Montpellier v PSG
CO tutaj dużo mówić, PSG żadnych problemów nie powinno mieć z zanotowaniem zwyciestwa. Tylko iloma bramkami Paryżnanie wygrają pozostaje tutaj kwestią otwartą. W tygodniu mają LM, ale mimo wszystko spokojnie powinni tutaj wygrać.

Metz - Troyes
Troyes lub remis @ 1.74 / fortuna
Ciekawy mecz. Jedni i drudzy pod kreską. Jednak pójdę tutaj w stronę gości. Metz owszem przed tygodniu sprawił niespodziankę ogrywając Angers, gdzie to nie byli faworytami. Jednak trzeba przyznać, że na wygraą nie zasłużyli. Rywale mieli znacznie więcej sytuacji bramkowych, ale nie potrafili ich wykorzystać. W ekipie Metz dobre spotkanie rozegrali tylko Ngutte oraz Roux. Troyes na pewno będzie chciało tutaj zapunktować i tym samym przełamać niemoc ostatnich czterech pojedynków, w których nie zanotowali żadnej wygranej. Więc dobra okazja ku temu, bowiem rywale prezentuj się fatalnie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Metz owszem przed tygodniu sprawił niespodziankę ogrywając Angers, gdzie to nie byli faworytami. Jednak trzeba przyznać, że na wygraą nie zasłużyli. Rywale mieli znacznie więcej sytuacji bramkowych, ale nie potrafili ich wykorzystać.
Tylu okazji Angers nie dostrzegłem, ale nie dało się nie zauważyć 3 niewykorzystanych sam na sam gości. Powinni zabić ten mecz szybko przed czasem a tak zrobili sobie horror w ostatniej minucie, kiedy Angeres miało w końcu dobrą wypracowaną okazję. Ogólnie to co wyprawiali gospodarze i jak dopuszczali do tych kontr Metz to ciężko określić w miarę kulturalny sposób.
Mecz mi od początku śmierdział, bo mimo wszystko kursy od @7 w górę na Metz w starciu z byle jakim Angeres, wolne żarty.
Oczywiście po meczu fakty są takie, że Metz w końcu wygrał swój pierwszy mecz a przy tym Angers poniósł premierową porażkę. Proszę jaki miły zbieg okoliczności.
Metz dało już dobry sygnał w meczu z PSG. Wynik zamydla oczywiście cały obraz meczu tak samo jak przesadzona czerwona.
Następnie przychodzi obecna kolejka i Nizza wczoraj koło @2 u siebie właśnie z Angeres dostaje szybkie 0-2 na początku meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom