>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka LOTTO Ekstraklasy (25.08-27.08.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP



ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!

Kolejna kolejka, ostatnie przed przerwą reprezentacyjną, po tej kolejce zapewne zobaczymy zmianę trenera w 1 może kilku klubach, na pewno zagrożony i to bardzo jest Nowak z Lechii, ale też Wdowczyk, Urban.

Ciekawy kurs na Cracovię w meczu ze Śląskiem. Nie zagra Chrapek, Srnic, Cracovia zdominuje Śląsk w pomocy. Dodatkowo nie zagra Robak. Ale więcej później ????

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Zagłębie X2 @2,13 ⛔
Zagłębie DNB @3,65 ⛔
Fortuna
Wynik: 2:1
Na pewno te typy już pobieram. Po dzisiejszym meczu Zagłębia z Wisłą 3-0 mogę stwierdzić że Zagłębie spokojnie może ugrać w Warszawie remis. W obronie nieźle, środek też dobrze się spisywał, atak bardzo dobry Świerczok znów na ogromny plus, Buksa z ławki i po ładnej akcji strzela gola, jest w drużynie z Lubina potencjał. Legia gra w czwartek w LE, dodatkowo wyjazd, Magiera za pewne wystawi najsilniejszy skład w meczu z Sheriffem bo wiadomo jak ważne jest to spotkanie. Zagłębie spokojnie 4 dni odpoczynku i przygotowań do meczu.
 
P 16

przytomny

Użytkownik
Ciekawy kurs na Cracovię w meczu ze Śląskiem. Nie zagra Chrapek, Srnic, Cracovia zdominuje Śląsk w pomocy. Dodatkowo nie zagra Robak. Ale więcej później ????
Pomimo gry Śląska poniżej oczekiwań, nie zapominaj, że na przeciw nich stanie Cracovia - drużyna która zawodzi jeszcze mocniej. Od czasu Twojego postu rynek na ten mecz otwarł Pin i kurs na Pasy poleciał w niespełna 4 godziny z 3,12 na 3,92. W całorocznym już po 4,20.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pomimo gry Śląska poniżej oczekiwań, nie zapominaj, że na przeciw nich stanie Cracovia - drużyna która zawodzi jeszcze mocniej. Od czasu Twojego postu rynek na ten mecz otwarł Pin i kurs na Pasy poleciał w niespełna 4 godziny z 3,12 na 3,92. W całorocznym już po 4,20.
No z całym szacunkiem, ale kurs prawie 4.00 na Cracovię z osłabionym ciągle Śląskiem ???? , no dla mnie to jest żart, spodziewałbym się kursów wyrównanych.
Jak mówię w pomocy Tarasovs, Srnic, Madej, Chrapek jeśli zdążą go wykurować, ale wątpię, to jest mega osłabienie, a Cracovia w pomocy ogarnia bardzo dobrze, dlatego, po takim kursie na pewno spróbuję ;)
Śląsk Wrocław vs Cracovia
Cracovia @ 3.92 Pinnacle

resztę dodam później.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Cracovia
Cracovia @ 3.92 Pinnacle ⛔
Cracovia lub remis @ 1.69 LVBET ⛔
Cracovia Over 1.0 @ 1.89 LVBET ▶ ZWROT
Cracovia Over 1.5 @ 2.90 LVBET ⛔
Cracovia DNB @ 2.55 LVBET
⛔

Ja wiem, ostatnio z Jagą miało być podobnie, nie wyszło i było 1:1, ale kto widział ten mecz, 2 słupki, 2 stuprocentowe okazje Jagi - niestrzelone, a wpada dosłownie jeden farfocel, fura szczęścia Śląska przy tym wolnym i kontra 4 na 1 to musiało się tak skończyć.
Dalej gramy bo przecież kontuzje zabijają ten zespół.
Wypadnie Chrapek - kłopoty z pachwiną,
Wróci na 90% Riera i Pich, chociaż nie jestem pewny czy w pełnym wymiarze czasowym.
Wypada Robak za kartki.
Skład Śląska:
Wrąbel - Jovic, Celeban, Pawelec, Cotra - Tarasovs, Srnic - Mak, Madej/Riera, Łuczak/Pich - Piech
I teraz tak o ile Wrąbel gra coraz lepiej, chociaż daleko mu jeszcze do formy, to Cotra i Celeban w bloku obronnym to jest masakra, nie grają totalnie nic. Celeban w parze z Pawelcem trochę lepiej, jednak to Pawelec tutaj ogarnia całą robotę. Ale to nie ważne, teraz przejdźmy do czegoś co pozwoli wygrać to spotkanie Cracovii, a mianowicie - środek pola.
Covillo i Drewniak vs Tarasovs i Srnic i dodam tutaj Madeja lub Rierę w zależności kto zagra.
Dobra twarda gra i opanowany środek pola przez Cracovię - taki jest mój &quot;przepis&quot; na ten mecz.
O ile Srnic coś tam potrafi, jest dobry w odbiorze to w wyprowadzaniu piłki już nie.
A Tarasovs ? Ten facet to jest dramat. Podania wszerz do skrzydłowych Jagiellonii, to jest obraz jego gry w ostatnim spotkaniu.
Przypominam też, że Tarasovs przed wyjazdem z Polskiej ligi grał w Jagiellonii, od składu go odstawił Probierz, także myślę, że wie o tym piłkarzu sporo, ja go obserwuje od początku sezonu i dla mnie to jest głęboki rezerwowy w tym momencie.
Na bokach Cotra i Mak - oboje bez formy. Z drugiej strony Jovic i Łuczak lub Pich. Jovic ostatnio średni mecz, jeszcze wchodzi do ekipy może po przerwie reprezentacyjnej będzie lepiej, ale póki co bieda. A młody Łuczak i Pich po kontuzji, mogą nie dać tyle co dałby Kosecki.
W ataku Piech, hmm jeszcze nie strzelił bramki w tym sezonie, może uda mu się w tym spotkaniu, wątpliwa sprawa.
Znowu będzie dominacja Cracovii w SFG, dodatkowo nie ma Robaka, odpada jeden wysoki, a Śląsk ma niski zespół, Covillo będzie mógł coś spokojnie strzelić, pewnie będzie go krył Tarasovs, ale co to zmienia.
Widziałem ostatnio na własne oczy jak Nieciecza zdominowała Śląsk we Wrocławiu, jak wygrywała wszystkie SFG, chociaż wcale nie są w tym do końca specjalistami, a ogarnęli sobie bramkę z wolnego na sam koniec. Cracovia moim zdaniem wykorzysta jakiś rożny, wolny.
A patrząc też, że Cracovia w przodzie może ustawić Hernandeza, Zenjova, Mihalika, na szpicy Piątka, który jest w formie, coś tam strzela, to będzie dodatkowa korzyść, generalnie Cracovia za Probierza gra ofensywnie i sporo strzela, a to też jest opcja na niepewnego Wrąbla.
W pojedynku trenerów też wygrywa Probierz.
Ogólnie to przez myśl przechodzi mi powtórka ze spotkania Śląsk vs Jaga z tamtego sezonu, wynik 0:4, Probierz na ławce, nie wiem czemu, ale jakieś takie dziwne przeczucie, że może być podobnie, może nie te 4:0, ale luźna wygrana Cracovii.

Znowu, moim zdaniem do grania najlepsze:
Cracovia DNB, Cracovia Over 1.0 i Cracovia lub remis.

powodzenia!
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
W Jagiellonii dużo kontuzji więc przestrzegam przed graniem na gospodarzy w meczu z Piastem tym bardziej że kurs marny jak na naszą ligę.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
W Jagiellonii dużo kontuzji więc przestrzegam przed graniem na gospodarzy w meczu z Piastem tym bardziej że kurs marny jak na naszą ligę.
Nie sposób się nie zgodzić. Mimo, że obaj jesteśmy stąd, to gołym okiem widać, że w sobotę będzie niebywale ciężko. Kursy &gt; 6 na wygraną przyjezdnych to wielka przesada ze strony bukmacherów. Ja biorę jednak coś bardziej przyziemnego widząc w tym meczu sporą szansę na over.

Piast strzeli w drugiej połowie @ 2,43 Marathonbet ✅✅✅
47&#39;, bramka na 0-1.
Do Adaśko_J
: Czytaj między wierszami kolego, a nie się wymądrzasz. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem o zaslonie dymnej, zobacz ile zagrał Tomasik, potem się wypowiadaj ????
Jagiellonia bardzo osłabiona. Góralski odszedł do Bułgarii, myślę że to nie koniec transferów z klubu. Tradycyjna zasłona dymna w postaci mniejszych bądź większych kontuzji zakończy się pewnie jakimś spektakularnym odejściem z klubu za parę dni. Do tego nadal kontuzji nie wyleczył Tomasik, a ze składu wypadli ostatnio Romańczuk i Runje, którzy na 100% nie zagrają z Piatem. To wielkie osłabienia, bo z pary Guti-Runje to ten drugi wydaje się być tym pewniejszym. Pod znakiem zapytania stoją też występy Novikovasa, Frankowskiego czy Mystkowskiego.
Mam świadomość, że Piast zamyka tabelę naszej ligi, ale to jedna z nielicznych drużyn, która w tym sezonie w każdym swoim meczu strzelała bramkę. Zwykle robiła to właśnie po przerwie, gdyby dwa karne wykorzystał Vasiilev miałaby trafienie po przerwie w każdym meczu Ekstraklasy. Pewnie nie zagra Konstantin Vassiljev, który miałby dodatkową motywację, niemniej w tym kursie widzę spore value i spróbuję to wykorzystać. Naprawdę w drużynie z Gliwic jest paru utalentowanych zawodników którzy spokojnie mogliby uciec takiemu Szymonowiczowi (bo obstawiam, że właśnie on zagra na środku z Gutim).
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
WKS-CRACOVIA
Piatek 25.08 godz 20.30
Witam, niedawno pisaalem tak o meczach WKS, cytat:
&quot;1* poczatek sezonu i mecz w Gdyni: wyrownana 1 polowa, po czym 2-0 (69 min i 78min)

2* Kolejny mecz to juz epicki dramat i gra w przewadze od 44 min na rownie goracym terenie u kosy w Lubinie i noz w plecy 1-0 w 91 min( Swierczok Joker wszedl pare min wczesniej ale nie wazne, pasuje pod moj typ)

3*Jedziemy dalej i tym razem mecz najstarszych zgod, przyleciala ekipa z Gdanska i fajnie Celeban &quot;Man of the Match&quot; z Kosa KOseckim 2-0 do Half Time. PO przerwie wracamy do schematu i Marco P. przywaca stan umyslu do poziomu 2-2 i gdyby nie te 3-2 w koncowce gdzie takie odrabianie wynikow pamietam za czasow Pana Waldzia Soboty kiedy to tez Slaska nie dalo sie ogladac w 1 polowach to byloby zwyczajnie slabo ale te 2 gole wpadly ze strony przeciwnika w 2 polowie, czyli pod typ.

4* Wypad na Oberschlesien do Gliwic i &quot;szybka pilka,mokry kort&quot; -RObak w 9 min robi z glowy uzytek! Wszystko fajnie , ladnie ale im dalej w las tym zimno , ciemno i dup... boli, czyli zejscie na ziemie w 29 min melduje sie Dziczek na 1-1.
Zaczynamy 2 polowe i powietrze z WKSu uchodzi ,az do karnego dochodzi. Gdyby nie nie Ksiaze to moze i bylo by pod typ ale kolo zapomnial jak sie w pilke gra, a przynajmniej jak sie karne strzela.Niebawem Memy powstana o nim, bo to juz 2 pod rzad i ida zaklady czy, podejdzie do kolejnej jedynastki.

5* Wyjazd na niegoscinny, delikatnie mowiac- teren do Gdyni przy wspanialej okazji 1/16 PP i wystawiamy rezerwy, chociaz ich nie za wiele ale sprawdzic trzeba co sie ma i macanie w pierwszych kilku rundach po czym deski, deski, mata, nogi sie ugiely Arce i 0-2 Slask fajnie przypunktowal, schodzimy do szatni i tam juz chyba mecz sie skonczyl, Wesoly Romek poprzybijal piatki, poklepal po plecach i powiedzial, tylko zebyscie to dociagneli to bedzie dobrze ale za dobrze to nie wyszlo w rzeczywistosci.
Waz Boa dusiciel sie rzucil pilkarzom WKSu na szyje jak to mowia i zgodnie z planem przeciwnik gra swoje, czyli po prostu biega i atakuje w 2 polowie strzelajac gole. Czyli pieknie 2-2 i wchodzi pod moj typ. WKS 2 brameczki w plecy.
Malo tego dostaja jeszcze 2 w dogrywce i to dobitnie pokazuje na jakim sa etapie przygotowan do reszty sezonu.&quot;
NIC SIE NIE ZMIENILO wiec:
Dzis dopisze co sie stalo w meczu z Termalica, gol w 96 min z akcji , jak to mowil Pan Piotr Swierczewski-tak sie na gra na zachodzie- czyli &quot;na chaos&quot;. Typ wszedl.
Przejdzmy do meczu z Jaga i tutaj nadal pierwsze minuty odpieramy atak przeciwnika w 1 polowie gra sie jakos klei, po czym nadchodzi 2 polowa i magiczne 45 minut robi sie pod typ. Wystarczylo tym raziem 2 minuty i pada oczekiwany gol dla Jagi. Wks takze odpowiedzial na to zagranie i padl remis 1-1. pilka nie jest sprawiedliwa ale do poki nie zlikwiduja punktow za remisy to gra moze tak wygladac, ze niektore zespoly graja by nie przegrac a nie po to aby wygrac...
W WKS jest kilka kontuzji wiec gra jest nieco inna od poczatkowo zakladanej, co wspominalem 2-3 tyg temu ,ze zacznie sie sypac, sezon dlugi wiec beda wrzucani nowi malo ograni zawodnicy, kilku wroci po kontuzji, czyli bez gry takze.Oba zespoly musza cos strzelac, nie chcac przy tym przegrac, co otwiera szanse na gole w 2 polowie przy wyrownanej grze.


Klasyczny typ:⛔ 2 zespol strzeli w 2 polowie KURS : 1.9 @ Fortuna
typ poboczny :⛔ Obydwa zepoly strzela w 2 polowie KURS 3 @ Fortuna
Typ 3* ✅ Oba zespoly strzela KURS 1.64 @ Fortuna
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych!
 
A 29

adasko_j

Użytkownik
Nie sposób się nie zgodzić. Mimo, że obaj jesteśmy stąd, to gołym okiem widać, że w sobotę będzie niebywale ciężko. Kursy &gt; 6 na wygraną przyjezdnych to wielka przesada ze strony bukmacherów. Ja biorę jednak coś bardziej przyziemnego widząc w tym meczu sporą szansę na over.
Piast strzeli w drugiej połowie @ 2,43 Marathonbet
Jagiellonia bardzo osłabiona. Góralski odszedł do Bułgarii, myślę że to nie koniec transferów z klubu. Tradycyjna zasłona dymna w postaci mniejszych bądź większych kontuzji zakończy się pewnie jakimś spektakularnym odejściem z klubu za parę dni. Do tego nadal kontuzji nie wyleczył Tomasik, a ze składu wypadli ostatnio Romańczuk i Runje, którzy na 100% nie zagrają z Piatem. To wielkie osłabienia, bo z pary Guti-Runje to ten drugi wydaje się być tym pewniejszym. Pod znakiem zapytania stoją też występy Novikovasa, Frankowskiego czy Mystkowskiego.
Mam świadomość, że Piast zamyka tabelę naszej ligi, ale to jedna z nielicznych drużyn, która w tym sezonie w każdym swoim meczu strzelała bramkę. Zwykle robiła to właśnie po przerwie, gdyby dwa karne wykorzystał Vasiilev miałaby trafienie po przerwie w każdym meczu Ekstraklasy. Pewnie nie zagra Konstantin Vassiljev, który miałby dodatkową motywację, niemniej w tym kursie widzę spore value i spróbuję to wykorzystać. Naprawdę w drużynie z Gliwic jest paru utalentowanych zawodników którzy spokojnie mogliby uciec takiemu Szymonowiczowi (bo obstawiam, że właśnie on zagra na środku z Gutim).
Jak robisz analizę to rób ją dokładniej. Niby czemu Tomasik i Franek mieliby nie zagrać, jak oni już są w pełni zdrowi? Franek ze Śląskiem zaliczył nawet kluczowe podanie przy bramce. Tomasik prawdopodobnie zacznie na ławce, z kolei Franek zapewne zacznie mecz od początku, po tym jak zagrał pierwsze 45 min. po kontuzji oraz po tym, jak zawiódł Świderski, który został zmieniony już w przerwie. Szymonowicza też dosyć łatwo skreślasz, a prawda jest taka, że chłopak ma duży potencjał, jest pracowity i bardzo ułożony. Nie zawalił ani jednego meczu w Jadze, w którym zagrał. Jedyne, co jest na minus w Jadze to kontuzjowany Romanchuk, który w ostatnich meczach był czołową postacią zespołu w ostatnich meczach i którego prawdopodobnie zastąpi Kwiecień, który lubi zbierać kartki. Co do Piasta - Piast w tej chwili nie ma nikogo z rozgrywających, bo zarówno Vassiljev i Bukata są kontuzjowani, w dodatku nie zagra też kontuzjowany od dłuższego czasu Badia, który najbardziej ciągnął tę grę. Niby Piast wygrał z Koroną, ale patrząc już optycznie na ten mecz, a nie na sam wynik, to Korona była w tym meczu lepszą drużyną, tylko brakowało im skuteczności.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków (piątek godz. 20:30)
Typ: Cracovia Kraków lub remis ⛔
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Znowu atakuje mecz Cracovii, tydzień temu byłem rozczarowany postawą Pasów. Przegrali przez własne indywidualne błędy. Śląsk wywiózł remis z Jagi co było niespodzianką. Wiele się mówiło, że Jaga na spokojnie weźmie ten mecz a jednak utwierdzają mnie w przekonaniu, że Gliwiczanie mogą powalczyć o punkty.
Śląsk jak wcześniej pisaliście ma problemy kadrowe, a jednak nie odpuścili na Jadze i wywieźli punkcik. Powiem szczerzę, że nie oglądałem tego meczu ale widziałem mecz Śląska z Niecieczą. Znowu, kibice wychodzili ze stadionu zniesmaczeni grą. W dodatku bramka stracona w 90+ min. meczu była odwzorowaniem formy Śląska od początku rozgrywek. Naprawdę trudno mi jest cokolwiek napisać o samej grze Wrocławian, ale nadal wierzę, że odpalą za jakiś czas. Czekam na ustabilizowanie składu i powrót graczy po kontuzji, bo ta drużyna może namieszać sporo w lidze.
Wielki nieobecny w drużynie gospodarzy to Marcin Robak. Przez swoje głupie żółte kartki musi pauzować. Także Kosecki jest kontuzjowany a niepewny gry jest Chrapek (miałem go w fantasy, ale za długo czekałem żeby odpalił i go sprzedałem).
Cracovia ostatnio ma ciekawsze konferencje prasowe niż mecze. Takich błędów w obronie już dawno nie widziałem, a jak zobaczyłem Sowaha na obronie to bałem się o srogie lanie tydzień temu. I tak się stało, u siebie stracić 3 bramki to jest sztuka. Ale ten Sowah zagrał nawet niezły mecz, jednak przy drugiej bramce zaspał nie wychodząc razem z linią obrony, tym samym został jako ostatni obrońca.
Muszę pochwalić Zenjova za dobrą grę….przez 20min. Nie wiem jak można strzelić bramkę i stać się nie widocznym przez resztę meczu. Ale to można powiedzieć o całej drużynie. Z kolei, mając takich graczy jak Mihalik, Piątek czy Zenjov tą drużynę stać na lepszą grę niż na ten piach co grają. Nawet w piątkowy wieczór na meczu z Górnikiem myślałem, że zobaczymy więcej kibiców na trybunach niż było w rzeczywistości. Następnie, mając tak wysokich zawodników jak Covilo czy Malarczyk nie wypada przegrywać walki we własnym polu karnym. Górnik miażdżył Cracovię poprzez własne stałe fragmenty gry. W czym upatruje szanse Cracovii na chociaż punkcik? Stałe fragmenty gry, gdyż Śląsk to stosunkowo niska drużyna więc jest szansa. Również na więcej zostawianej swobody na boisku, gdyż Górnicy na własnej połowie ostro pressowali przez co do pola karnego trudno było dojść, co wymuszało długie przerzuty, wrzutki piłkarzy gospodarzy.
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Dzień Dobry,
Zaczynamy nowy sezon, początkowe mecze odpuściłem, bo nie wiadomo o co w nich chodziło i biedronkowego vipa nawet ciężko się piło oglądając te remisy do przerwy... Teraz można coś już tam stawiać.
Zaczynamy od d...y strony.
Górnik - Wisła P. x2 (1.65) ⛔
Spróbuję zagrać przewrotnie, na nie faworyta, bo to jest polska piłka i ona przyzwyczaiła nas do takich, nie innych wyników. Górnik mocno wszedł w sezon, szczególnie na swoim stadionie. Jako stary Janusz kojarzę takie mocne wejścia w sezon, potem gdzieś to wszystko pęka. Zaczyna się gdzieś durne gubienie punktów, szczególnie z niezbyt wymagającymi zespołami. Liczę na dobry mecz &#39;trenera&#39; Furmana, który nie kiedy w pojedynkę umie odwrócić losy meczu. Dla mnie granie na win Górnika jest zbyt oczywisty, by na to postawić ???? Wiecie, niby Górnik skutecznie gra z lepszymi zespołami, bo dużo strzela bramek, bo Wisła to taka średnia i bardzo underowy zespół w tym sezonie... he, więc robię odwrotnie... X2 jak nic.

Legia - Zagłębie (+1.5) 2 (1.41) ✅
No i spoko. Kurs może być. Typ podyktowany brakiem pomysłu na kreowanie akcji w środku pola, przez Legię. Jakby tego mało - brak nominalnego napastnika/snajpera. W piłce polskiej różne rzeczy się zdarzają i czasem po beznadziejnej grze, tak jak wczoraj z Tiraspolem, może przyjść zwycięstwo, jednak nie sądzę, żeby było okazałe. Nie sądzę, aby było to z mocnym Zagłębiem. Nie pokoi fakt, że dwa ostatnie ligowe mecze, legioniści wygrywali dwoma bramkami, ale zaryzykuję.

ako [2.33] w ónibet - tutaj delikatną stawką, jako, że to mój początek obstawiania w tym sezonie.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Under 11,5 rożnego
Kurs: 1.45
Buk: Totolotek⛔
Górnik w mediach określany jest rewelacją początku sezonu - być może tak jest. Beniaminek w składzie z wieloma młodymi Polakami gra dobrą piłkę i systematycznie punktuje. Dziś do Zabrza przyjeżdża prowadzona przez Jerzego Brzęczka Wisła Płock. Typujemy w tym spotkaniu sumę rożnych poniżej 11.5. Górnik gra ofensywną piłkę u siebie - tak to racja ale za to Wisła koncentruje się na zagęszczeniu środka pola i skrupulatnej defensywie. Górnik może mieć ciężko rozwinąć skrzydła i dojść do jakiś klarownych sytuacji. Do tej pory podopieczni Marcina Brosza grali u siebie z Legią, Wisłą i Arką drużyny te mniej czy bardziej chciały grać w piłkę lub sytuacja boiskowa ich do tego zmusiła. Dzisiejsi goście nawet przy wyniku 1-0 nie otworzą się szybko. Obstawiam bardziej walkę w środku pola, jeśli jakieś sytuacje to po błędach rywali. W takiej grze trudno będzie &quot; nabić &quot; te 11 rożnych. Zwłaszcza że w 12 spotkaniach z udziałem tych drużyn linia została przekroczona 4 razy. Jednak zawsze to rywale czy to Górnika ( Legia - 11 Arka -9 ) czy Wisły ( Arka - 8, Wisła Kraków - 9 ) swoimi wynikami doprowadzały do przekroczenia linii. Zarówno Górnik Zabrze jak i Wisła Płock w początkowej fazie sezonu nie są maszynkami do różnych. Dlatego taki typ wydaje się mi bardzo dobry.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Śląsk vs Cracovia
BTS + over 2.5 gola
@2✅
Cracovia ma dziurawą obronę na co wskazuje aż 12 bramek straconych w ledwie 6 meczach. Uważam, że Probierz powoli poukłada tę drużynę i w końcu co ma zatrybić to za zatrybi. Probierz wychwalał Piątka i jednocześnie skrytykował poprzednich obrońców. Co to ma na celu? Ja widzę w tym próbę podniesienia morale ekipy. To może zaowocować. Z drugiej strony mamy Śląsk, któremu wymieniono sporą część składu latem. Nazwiska takie jak Robak czy Kosecki powinny stopniowo zwiększać jakość jaką dają w ofensywie klubu. Wyczuwam bramki...
Korona vs Termalica
Gospodarz wygra
@2.05✅
Nie wiem dlaczego ale... wierzę w Kielczan. Sądzę, że nie raz pozytywnie zaskoczą w tym sezonie. Mają dobrze przygotowanych fizycznie grajków. Własne boisko to ich atut a pamiętajmy, że dwie porażki u siebie przyszły z nie byle kim bo z Jagą (samobój w doliczonym czasie) oraz Zagłebiem (lider). BB na wyjeździe zaliczyła porażkę z Wisłą Kraków oraz remis ze Śląskiem (po golu w doliczonym czasie gry). Kielczanie prezentowali się wbrew pozorom dość dobrze w przegranym meczu z Piastem i uważam, że ambicja doda im skrzydeł i przed własną publiką ograją Termalicę.
Lech vs Arka
Gospodarz wygra (-1.5)
@2.88✅
Myślę, że dla trenera Kolejorza mecz u siebie z Arką jest jednym z najważniejszych w tym sezonie. Porażka w finale PP była ciosem dla całej drużyny więc liczę na to, że Lech grający - jakby nie patrzeć - coraz lepiej, dziś niejako odbije się na Gdyńskiej ekipie i wygra więcej niż jedną bramką.
wszystko forBET/STS
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk vs Cracovia
BTS + over 2.5 gola
@2
Cracovia ma dziurawą obronę na co wskazuje aż 12 bramek straconych w ledwie 6 meczach. Uważam, że Probierz powoli poukłada tę drużynę i w końcu co ma zatrybić to za zatrybi. Probierz wychwalał Piątka i jednocześnie skrytykował poprzednich obrońców. Co to ma na celu? Ja widzę w tym próbę podniesienia morale ekipy. To może zaowocować. Z drugiej strony mamy Śląsk, któremu wymieniono sporą część składu latem. Nazwiska takie jak Robak czy Kosecki powinny stopniowo zwiększać jakość jaką dają w ofensywie klubu. Wyczuwam bramki...
Ja wiem, że bierzesz udział w konkursie Fantasy Ekstraklasa i potrzebujesz aktywności, ale nie można przejść obojętnie obok tych bzdur które napisałeś. Same ogólniki, zatrybi, a może nie zatrybi, ale ja nie o tym.

Wymieniono ekipę i co z tego, jest już 7 kolejka w tym momencie Śląsk ma problemy kadrowe. Po drugie Kosecki wypadł w 5 kolejce z Termalicą, nie zagra być może do końca rundy - to jaką on daje jakość. Po drugie Robak, owszem, ale pewnie nie sprawdziłeś, że dzisiaj nie zagra.

Ja wiem, można wszystko napisać, ale można też sprawdzić co się chce zagrać. Zresztą wyżej napisałem co kto i gdzie jeśli chodzi o Śląsk.

A teraz odnośnie samego spotkania.
Zagra Chrapek, nie zagra Riera, zagrać ma Pich.
Co do Chrapka podobno uraz jest nie do końca doleczony, ale z powodu braków Urban go wystawi. Skład na Cracovię moim zdaniem:

Wrąbel - Jovic, Celeban, Pawelec, Cotra - Tarasovs, Chrapek - Pich, Madej, Mak - Piech
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 2.24
buk: bah
Wynik: 4:0 ✅ izzi

W ostatnim spotkaniu Zabrzanie prowadzili w Krakowie już 3:1 i wszystko wskazywało na to,że po dobrej grze trzy punkty pojadą do Zabrza. Wtedy niestety swój popisał dał sędzia Raczkowski, który podyktował dwa rzuty karne dla Cracovii, które na gola zamienił Piątek. Czy były karne?. Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami, wynik poszedł świat i gra toczy się dalej. Sami zawodnicy wypowiadali się, że byli lepszą drużyną i nikt tutaj nie załamuje rąk. Górnik pokazał w Krakowie, że jest bardzo dobrze przygotowany taktycznie, a remis z Arką, który się im przytrafił po słabej grze okazał się tylko słabszą dyspozycją dnia. Myślałem, że w Krakowie nic nie ugrają, a tu mnie miło zaskoczyli. Drugie trafienie w sezonie zaliczył Rafał Wolsztyński, a gole dopisali również jego brat Łukasz oraz Koj, który pomimo ciężkiego starcia w spotkaniu z Arką wystąpił w Krakowie od pierwszych minut. Cieszy fakt, że strzelają pozostali zawodnicy, a nie tylko Hiszpan Angulo. Rywal teraz będzie musiał się skupić na większości graczy, a nie tylko na Hiszpanie. Chcę dodać, że Górnik oprócz dobrych prostopadłych podań powoli staje się groźny ze stałych fragmentów gry, gdyż ma wysokich graczy jak Angulo, Koj czy Suarez. W dodatek centry Kurzawy są naprawdę solidne. Najgorszą wiadomością przed tym spotkaniem jest to, że trener Brosz jak i asystent Marek Kasprzyk ten mecz obejrzą z trybun. Jednak chce przypomnieć mecz z Legią. W tym spotkaniu na trybunach również zasiadł trener Brosz, a Górnik odniósł pewne i przekonujące zwycięstwo 3:1. Oby teraz było podobnie. Co do gości, to słabo ostatnio wypadli na tle rezerwowej Legii Warszawa. To Legia miała okazje aby podwyższyć wynik, lecz przez nieudolność niektórych graczy lub brak umiejętności mecz zakończył się skromnym wynikiem 1:0. Kto oglądał to spotkanie to wie ile nerwów stracił trener Brzęczek. Wisła grała tylko piłką od obrony do pomocy i tak w kółko. Zero szybkości czy intensywnych akcji. Sam Brzęczek przy linii ciągle krzyczał &#39;&#39;szybciej, szybciej&#39;&#39;, ale niestety było coraz to wolniej, dlatego Wisła w tamtym spotkaniu miała większe posiadanie piłki, z którego nic nie wynikło. Myślę, że Górnik ma dziś spore szanse na ugranie korzystnego dla siebie wyniku gdyż nadal prezentuje się bardzo dobrze w ataku, a gra w obronie z meczu na mecz wygląda coraz to lepiej. Na koniec chcę dodać, że trener Brosz nie będzie mógł skorzystać z Wolniewicza, który pauzuje za kartki.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Górnik Zabrze DNB @1,52 Fortuna ✅ ✅ Angulo znów 3, a Wisła oj slabiutko

Kolejna kolejka, znów próbuję Górnik ale teraz DNB oczywiście w razie remisu zwrot. Problemem Górnika jest tracenie goli w kluczowych momentach. Z Cracovią powinni spokojnie dowieźć to 3-1 a nie remis który wywieźli czyli 3-3. Robią głupie błędy i być może wynika to z tego że jeszcze się uczą Ekstraklasy, w końcu awansowali z 1 ligi, a większość piłkarzy zaczęła właśnie w 1 lidze w Górniku grać i nie ma doświadczenia z Ekstraklasy lub nawet styczności z nią. O ofensywę nie ma się co martwić, Angulo musi wykorzystywać sytuację to jedyne zastrzeżenie do niego, bracia Wolsztyńscy też nieźle grają, oprócz tego doświadczony Kurzawa, a także dobrze spisujący się Kądzior czy Ambrosiewicz. W bramce Loska który jest też dosyć pewny w swoich działaniach i być może właśnie dzisiaj zachowa czyste konto. Wisła Płock ma 7 punktów i 3 strzelone gole to znaczy 2 zwycięstwa po 1-0 i remis 1-1. Dla nich ważne są tyły, ale przód mało strzela zdecydowanie, z Legią zagrali na prawdę źle, Brzęczek może być zły na swoich piłkarzy bo mecz z drużyną z Warszawy która grała tyloma wymienionymi zawodnikami powinni zakończyć chociaż remisem, a tak nie dość że po błędzie stracili gola to jeszcze nic nie strzelili. Myślę że dzisiaj Górnik poradzi sobie i ogra drużynę z Płocka, a być może nawet zachowa czyste konto przy tak słabej ofensywie Wisły.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Cracovia @ 3.20 Unibet ⛔
Przychylam się do typu na Cracovie. Po pierwsze Śląsk w ostatnich meczach, które zremisował miał furę szczęścia, bo był zespołem słabszym. Sporo się mówiło po ostatniej kolejce o tym, że Raczkowski podarował Cracovii ten punkt ale patrząc obiektywnie Cracovia miała dobry początek spotkania, do momentu gdy stracili bramkę na 1:1 dominowali, mieli parę dogodnych okazji. Końcówka pierwszej połowy to głupie błędy w defensywie dzięki, którym Górnik wyszedł na prowadzenie. Od początku sezonu Pasy mają ogromne problemy z defensywą, różne ustawienia, sporo tracą bramek ale potencjału w ofensywie nie można im odmówić. Śląsk uważam jest zespołem, który wielkiej szkody akurat im nie powinien w tej chwili wyrządzić, bo ich gra wygląda zwyczajnie kiepsko. Cracovia długo już czeka na zwycięstwo we Wrocławiu, ostatni raz w 2013 roku. Dzisiaj fajny kurs kusi aby spróbować na przełamanie tej złej passy zagrać.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Typ: powyżej 28,5 fauli ⛔ 28 (16-12)
Kurs: 1,75
Totolotek
Chyba nie tak wyobrażały sobie początek obecnego sezonu obie drużyny. Śląsk po sporych zakupach liczył zapewne na lepsze wyniki niż te dotychczas osiągnięte. Cracovia z przyjściem Probierza też wiązała spore plany i liczyła, że Pasy będą sporo punktować a jak na razie jest rozczarowanie i 15 miejsce w tabeli.
Dzisiaj ciężko wskazać faworyta do zwycięstwa, może dobrym wyborem jest BTS bo obie drużyny na te 6 rozegranych kolejek często takie rozwiązanie notowały.
Ja jednak wybieram ponownie typ na ilość fauli. Tak jak wspomniałem ciężko dzisiaj wskazać kto wygra mecz. Liczę, że zobaczymy dzisiaj sporo walki w środku pola i faule pojawią się w dużej liczbie.
Teraz trochę statystyk z tego sezonu jeżeli chodzi o faule danej drużyny od 1 kolejki:
Śląsk: 16w, 16w, 14d, 16w, 13d, 14w
Cracovia: 14d, 21w, 18w, 11d, 13w, 16d
Jak widać Śląsk średnia 15 fauli na mecz, Cracovia podobnie bo 15,5. Także myślę, że jest to wystarczająca podstawa do zagrania właśnie takiego typu w dzisiejszym meczu.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co do Śląsk vs Cracovia
Ja to się zastanawiam, bo wszyscy mówią, że VAR pomógł sędziemu, ale przecież faulu nie było ???? . Marciniak znowu ogarnął.
Ale teraz do meczu.
Probierz ustawił zespół masakrycznie, przyjechali do słabego Śląska , Probierz gra defensywnie, bramka z czapy, no ale co poradzić klątwa ostatniej akcji Śląska ;).
Czyli sprawdza się też, że wykreowanie Probierza na najlepszego trenera na świecie i okolicach, powinno się sprowadzić do najlepszego trenera w Białymstoku, taka jest smutna prawda.
Niech coś zrobi, a przestanie pajacować i opowiadać o piłkarzach. Bo to już śmieszne przestaje być.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom