>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka LOTTO Ekstraklasy (25.08-27.08.2017)

Status
Zamknięty.
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Ja wiem, że bierzesz udział w konkursie Fantasy Ekstraklasa i potrzebujesz aktywności, ale nie można przejść obojętnie obok tych bzdur które napisałeś. Same ogólniki, zatrybi, a może nie zatrybi, ale ja nie o tym.
(....)
Ech...
Krótko. Ekstraklasa zawiodła logikę niejednego już tyle razy, że nie zasługuje ona na ślęczenie godzinami nad newsami i statystykami tylko po to aby wygrać parę albo i więcej groszy. Jednym z uroków naszej ligi jest jej nieprzewidywalność i Ekstraklasa wielokrotnie pokazywała, że wystarczy proste lub odwrotne podejście do tematu i uda się trafnie przewidzieć przebieg meczu. Tak, masz rację- nie sprawdziłem składów. Tak- piszę ogólnikami. Dlaczego? Dlatego, że miałem w głowie typ, który chciałem jak najzwięźlej opisać tak aby nie było, że brakuje mu argumentacji. Pomijam fakt, że chciałem podzielić się swoim typem a pisałem w godzinach pracy więc i czasu na dłuższe wpisy nie było.
Ważne, że typ wszedł.
✅
Pozdrawiam i życzę trafnych typów.
edit: Gratuluję ;). Robson1416
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co do Śląsk vs Cracovia
Ja to się zastanawiam, bo wszyscy mówią, że VAR pomógł sędziemu, ale przecież faulu nie było ???? . Marciniak znowu ogarnął.
Ale teraz do meczu.
Probierz ustawił zespół masakrycznie, przyjechali do słabego Śląska , Probierz gra defensywnie, bramka z czapy, no ale co poradzić klątwa ostatniej akcji Śląska ;).
Czyli sprawdza się też, że wykreowanie Probierza na najlepszego trenera na świecie i okolicach, powinno się sprowadzić do najlepszego trenera w Białymstoku, taka jest smutna prawda.
Niech coś zrobi, a przestanie pajacować i opowiadać o piłkarzach. Bo to już śmieszne przestaje być.
Zwracam honor, kontakt był. Był kontakt mógł być karny.
Edit: Od razu dodam, skąd wiem, że był kontakt. Sam zainteresowany - zawodnik Cracovii potwierdził to idąc w tunelu po spotkaniu.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Co do varu. Przecież w meczu Jaga - Sandecja został użyty przy bramce na 0:1 by sprawdzić czy Brzyski nie był na spalonym. Owszem nie był, ale nie sprawdzono w jaki sposób przyjmował piłkę, a on ewidentnie pomógł sobie ręką
Chyba piłkarz Cracovii był oszołomiony decyzją skoro stwierdził że był kontakt bo ile bym nie oglądał powtórek to widzę aktorstwo Chrapka. Zamiast przeanalizować sytuację czy był faul to oni jedynie sprawdzili gdzie owe przewinienie miało miejsce.
Dla mnie ten cały system to kompromitacja, a wydawało się że wreszcie sędziowanie będzie sprawiedliwe
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.30
Buk: Totolotek
Ostatnie sobotnie spotkanie siódmej serii gier w Ekstraklasie. Wisła Kraków gra na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy. Po pierwsze Lechia w początkowej fazie sezonu prezentuje się bardzo słabo - zdobyła zaledwie 5 z możliwych 18 punktów. Od meczu w Szczecinie mówi się od ultimatum postawionym Piotrowi Nowakowi przez zarząd - praca pod taką presją nie należy do najłatwiejszych. Dodajmy do tego niemoc Lechii na wyjazdach, która w zeszłym sezonie w delegacji zdobyła zaledwie 21 z możliwych 54 punktów prezentując się bardzo ale to bardzo słabo. Dodatkowo do Krakowa przyjechała osłabiona brakiem dwóch bardzo ważnych ogniw - Haraslina oraz Wolskiego.
Gospodarze - Wisła Kraków zaczęli sezon bardzo dobrze ale jedynie w wymiarze punktowym. 12 z możliwych 18 punktów patrząc na zawirowania wokół klubu to bardzo dobry wynik. Gra Białej Gwiazdy nie powala ale jest skuteczna a to jest dla trenera Ramireza teraz najważniejsze. W poniedziałek Wiślacy grali w Lubinie i mimo porażki 0-3 wyglądali lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Na własnym stadionie grają bardzo skutecznie. Pod wodzą Kiko przy R22 wygrali siedem z dziesięciu rozgrywanych spotkań. Każdy kolejny tydzień działa dla Wiślaków na plus ponieważ zgrywają zespół. W trakcie okienka do Krakowa przybyło wielu zawodników. Ostatnimi nabytkami są Basha oraz Ze Manuel zawodnicy z bardzo dobrą przyszłością, którzy &quot;mogą robić różnicę&quot; w Ekstraklasie. Z każdym kolejnym meczem powinni zyskiwać zgranie.
Wisła tak jak wspomniałem na własnym obiekcie jest bardzo mocna, dokładając do tego problemy wewnętrzne Lechii i to że Wisła potrafi w tym sezonie brzydko wygrywać skłania mnie do postawienia na nich.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Korona Kielce – Termalica Nieciecza (sobota godz. 15:30)
Typ: Obie strzelą ✅
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Korona po ostatnich meczach obniżyła znacząco loty, ale czy można mówić o jakiejś niespodziance. Wszyscy wiedzą że okres przygotowawczy został przepracowany bardzo mocno, nawet słyszałem że 3 jednostki treningowe dziennie. Bruk Bet nie sprawił tym razem niespodzianki w meczu z Lechem. Drużyna Mariusza Rumaka ma szanse się zrehabilitować i wywieźć z Kielc 3 punkty.
Zacznę może od gości. Oglądałem mecz z Lechem. Widać jak drużyna walczy, zostawia serce na boisku lecz większych umiejętności Ci piłkarze nie mają. Jedyny mecz który mi się podobał to była 1 połowa z Jagiellonią. Z ostatnich meczy mam obraz przed oczami jak Łukasz Piątek rozgrywa piłkę wokół pola karnego rywala. Dziś liczę na stałe fragmenty gry, jakieś przebłyski może Śpiączki, Gutkovskisa czy nawet Piątka. Przed przerwą na kadrę jest szansa dla drużyny z Niecieczy na pokazanie jeszcze serca w grze i strzelenia co najmniej 1 bramki przy obecnie słabo dyspozycyjnej grze Korony w obronie.
Trener Lattieri ma nie mały ból głowy. Widać gołym okiem, że gra nie jest tragiczna, piłkarze są dobrze przygotowani motorycznie ale coś nie gra. Wg mnie w ostatnim meczu z Piastem decydowała dyspozycyjność dnia. Przegrali bo nie wykorzystali sytuacji, po 2 bramce piłki latały już na Kaczarawe. Słabo to wyglądało, ale można mieć pretensje do obrony jak i linii ofensywnej. Linia obrony ma słabszy moment, tracą dużo goli, Piast 2, Cracovia 2, Jaga 3. Ten Barry wygląda na szybkiego zawodnika jednak wolę Dejmka. Jak wróci po kontuzji pewnie on zastąpi Amerykanina. Bramkarz spisuje się znakomicie, ratuje im mecze i jest widać solidnym punktem zespołu. Fantasy mam w drużynie Aankoura i on także obniżył loty. Można rzec, że Możdżeń, Aankour i Żubrowski jak nie idzie im gra to cała Korona gra słabo.Podsumowując, liczę no mecz z przynajmniej 3 golami, co według mnie BTS jest do grania. Choć kurs nie zbyt wysoki.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Zwracam honor, kontakt był. Był kontakt mógł być karny.

Edit: Od razu dodam, skąd wiem, że był kontakt. Sam zainteresowany - zawodnik Cracovii potwierdził to idąc w tunelu po spotkaniu.
Nie miałem złotówki zainwestowanej w ten mecz, ale błagam nie piszmy, że tam była jakakolwiek podstawa do podyktowania faulu!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nie miałem złotówki zainwestowanej w ten mecz, ale błagam nie piszmy, że tam była jakakolwiek podstawa do podyktowania faulu!
Ale o co Ci chodzi? Piłkarz Cracovii powiedział po meczu że drasnął Chrapka w kolano. Dodam że chodzi o lewą nogę nie prawą.
Ja sobie tego nie wymyśliłem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Korona - Termalica
Typ: 1 ✅
Kurs: 2.16
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: 2:1​

Kielczanie w obecnych rozgrywkach mają sporo pecha. Mimo że ich boiskowa postawa wygląda całkiem nieźle, wciąż brakuje im punktów oraz szczęścia. Korona na pewno dobrze przygotowana jest fizycznie do nowego sezonu co widać w każdym spotkaniu. Niestety klub ma problem w ataku oraz w defensywie. 9 straconych goli: tylko Zabrzanie, Cracovia i Piast mają gorszy bilans od Kielczan. W ataku również nie wygląda to dobrze bowiem siedem strzelonych goli jest słabym wynikiem jak na tak dobrą grę gospodarzy. Termalica to obecnie mój pierwszy kandydat do spadku po tych sześciu kolejkach. Więcej dla tego klubu zrobili poprzedni trenerzy niż trener Rumak. Goście prezentują się poniżej oczekiwań. Mariusz Rumak mógł być zadowolony ze swoich podopiecznych tylko raz, gdy jego zespół wygrał z Legią Warszawa. Na dodatek ten zespół spisuje się mizernie w ataku czego dowodem są tylko cztery strzelone bramki. Dziś w Kielcach spisuje ich na kolejną porażkę, bowiem gospodarze na dzień dzisiejszy grają ładny i przyjemny dla oka futbol. Gdy do tego dołożą jeszcze skuteczność, której tak brakuje to Korona zacznie w końcu wygrywać i piąć się w górę tabeli. Co do braków w składach, to Kielczanie bez Dejmka i Abalo (kontuzje). Wracają za to Jacek Kiełb, Gardawski i Elia Soriano. &quot;Słonie&quot; w dalszym ciągu bez trójki Smuczyńskiego, Gergel oraz, Przemysława Szarek (wrócili do treningów, ale nie są gotowi do gry)
20:30 Wisła Kraków - Lechia
Typ: 1
Kurs: 2.22
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: ⛔

W poniedziałek podopieczni Kiko Ramireza rozegrali swoje najsłabsze spotkanie w sezonie. Pod nieobecność Petara Brleka, a także kontuzjowanych Arkadiusza Głowackiego, Frana Veleza i Zdenka Ondraska przegrali z Zagłębiem i to dość mocno 3:0. Teraz jest dobry czas na zrehabilitowanie się za tamtą porażkę. Lechia przyjeżdża do Krakowa rozbita. Goście nie potrafią odnieść zwycięstwa od sześciu spotkań notując dwa remisy i cztery porażki. W ostatnim spotkaniu ulegli Sandecji, a w przerwie spotkania trener Nowak opuścił ławkę rezerwowych. Po takiej sytuacji powinien wylecieć dawno z klubu. Jak kapitan może w czasie rejsu opuścić statek?!. Pytanie teraz, czy piłkarze dalej wierzą w umiejętności swojego trenera, czy może doznają kolejną porażki aby się go po prostu pozbyć. Bo jakoś nie wierzę żeby piłkarze Lechii z dnia na dzień zapomnieli jak się gra w piłkę. Kolejna sprawa, to forma niektórych graczy. Nowak rotuje składem jak się tylko da aby znaleźć tych najlepszych. Niestety to wszystko nie przynosi efektów i dlatego też Lechia nie potrafi wygrać. Dziś szukam zwycięstwa gospodarzy. Wisła na początku tego sezonu udowodniła parę razy, że będą się bić w tym sezonie o pierwszą trójkę. Pomimo kontuzji (brak Juliana Cuesty, Zdenka Ondraska, Arkadiusza Głowackiego i Vullneta Bashy), Wisła to dalej mocna i solidna drużyna. Ramirez zapewne po raz kolejny postawi na Boguskiego, który to musi zastąpić Brleka. Nie zapominajmy o Carlitosie, który wyrósł nam na lidera w zespole Białej Gwiazdy. Obie drużyny potrzebują trzech punktów jak wody, bowiem nitk nie będzie zadowolony z podziału czy też ewentualnej porażki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 216

viewer12

Użytkownik
Co do varu. Przecież w meczu Jaga - Sandecja został użyty przy bramce na 0:1 by sprawdzić czy Brzyski nie był na spalonym. Owszem nie był, ale nie sprawdzono w jaki sposób przyjmował piłkę, a on ewidentnie pomógł sobie reka
Nie wiem jak tu,, ale w NBA official review polega na sprawdzaniu podjętej decyzji (czyja pilka np) i jesli okaze sie ze po drodze byl faul lub inne przewinienie,to nie mozna tego brac pod uwage bo sprawdzana jest konkretna decyzja i reszta nie jest brana pod uwage.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nie wiem jak tu,, ale w NBA official review polega na sprawdzaniu podjętej decyzji (czyja pilka np) i jesli okaze sie ze po drodze byl faul lub inne przewinienie,to nie mozna tego brac pod uwage bo sprawdzana jest konkretna decyzja i reszta nie jest brana pod uwage.
Tutaj jest dokładnie tak samo.
Wczoraj pytanie var nie było czy był faul. A gdzie był.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Ale o co Ci chodzi? Piłkarz Cracovii powiedział po meczu że drasnął Chrapka w kolano. Dodam że chodzi o lewą nogę nie prawą.
Ja sobie tego nie wymyśliłem.
A może i drasnął. O faulu nie ma mowy.
To Marciniak już po obejrzeniu powtórki nie miał możliwości skorygowania samej decyzji o faulu, tylko samego miejsca &quot;przewinienia&quot;? To mógł wiedzieć, że się pomylił jednocześnie podejmując decyzję o rzucie karnym? To dopiero heca weryfikować decyzję o miejscu popełnienia faulu mając już wiedzę, że owego przewinienia wcale nie było..
Ciekaw jestem opinii Stepniewskiego i redaktorów c+.
O całym VARze fajnie napisane na weszlo.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Korona DNB @1,58 ✅ 2:1
Wisła DNB @1,59 ZWROT 1-1
@2,51 Fortuna ✅

Na dzisiaj gram taki o dubel. W zasadzie przedmówcy dużo pisali już o tych spotkaniach. Korona dzisiaj myślę spokojnie powinna wygrać, obydwie drużyny są w słabej sytuacji i mają mało punktów. Termalica ostatnio porażka z Lechem 1-3, Korona z Piastem, a przed tym z Jagą. Korona co mecz gra dobrze, brakuje odrobiny szczęścia i także skuteczności. Dzisiaj na pewno duży plus gra u siebie, mimo że wygrali w Kielcach tylko raz, a 2 razy przegrali czują się bardzo pewnie i Korona nawet w tych meczach przegranych prezentowała się lepiej. Bruk-Bet nie zachwyca, póki co bardzo przeciętnie, mimo tej wygranej z Legią 1-0 którą za pewne wielu uznało za coś niemożliwego i to według mnie błąd. Po prostu Bruk-Bet wykorzystał sytuację, dobrze się bronił, Legia zagrała przeciętnie i wygrali. Gram DNB wiadomo w razie remisu.

Co do Wisły tu nie mam żadnych złudzeń. Ostatnio porażka z Zagłębiem, jednak drużyna z Lubina gra bardzo dobrze i wtedy tak właśnie było. Wisła miała swoje okazje i mogli zakończyć to spotkanie z chociaż jednym strzelonym golem. W tamtym meczu nie zagrał także Głowacki który jest wiadomo jak ważnym obrońcą Wisły. Wciaż kontuzje ma Ondrasek, ale odszedł także ważny punkt Brlek którego brak będzie na pewno odczuwalny, ale myślę że dadzą radę pokryć to odejście. Do Krakowa przyjedzie Lechia która nie wygrała juz meczu od 5 spotkań. Ostatnio 3 porażka w tym sezonie tym razem z Sandecją. Wisła ma chociażby atut w Carlitosie, który potrafi ograć obrońców i przeprowadzić indywidualną akcję. Kuciak w tym sezonie popełnia trochę błędów i Wisła być może będzie mogła w tym meczu jakiś wykorzystać, wciąż nie ma Haraslina i Wolskiego w Gdańskiej Lechii. Dodatkowo sytuacja z trenerem Nowakiem jest na prawdę dziwna. Wyników brak, on dużo mówi, jednak na grę to się nie przekłada, jego zachowania ostatnio są na prawdę dziwne i być może to będzie dla niego ostatnio mecz w roli trenera Lechii, bo innego wyniku jak wygranej Białej Gwiazdy w tym meczu nie widzę, chociaż próbuję mimo wszystko z zabezpieczeniem DNB.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
A może i drasnął. O faulu nie ma mowy.

To Marciniak już po obejrzeniu powtórki nie miał możliwości skorygowania samej decyzji o faulu, tylko samego miejsca &quot;przewinienia&quot;? To mógł wiedzieć, że się pomylił jednocześnie podejmując decyzję o rzucie karnym? To dopiero heca weryfikować decyzję o miejscu popełnienia faulu mając już wiedzę, że owego przewinienia wcale nie było..

Ciekaw jestem opinii Stepniewskiego i redaktorów c+.
O całym VARze fajnie napisane na weszlo.
Po raz kolejny powtórzę, VAR - sprawdzenie polegało na miejscu faulu, a nie na tym czy faul był czy nie. Decyzję główny może podjąć z sędziami, po powtórce video nie i to jest ułomność.

Jeśli dla Ciebie wyrocznią są redaktorzy C+, to jeśli autorytetem ma być nieprzygotowany totalnie do transmisji Smokowski, który myli Mihalika z Mihalakiem, nie pamięta co się działo 2 mecze wstecz i nie potrafi zauważyć razem z &quot;ekspertem&quot; , że atak był na lewą nogę Chrapka to wybacz. Generalnie słabo to ostatnio wygląda, nie przykładają się do transmisji, ale to jest wina braku konkurencji, no cóż.

A Sławek co powie? Będzie bronił Marciniaka, bo to przecież najlepszy sędzia w Polsce, podobno. Ewentualnie powie, że karny na styku ;), no kurcze albo obrócą to w żart.

I nie bronię decyzji sędziego czy był karny czy nie, mnie natomiast śmieszy jak to wszyscy się rzucili, że karnego nie ma. I to jest dopiero żałosne. Bo widać to zależy jaka drużyna ma tego karnego, wtedy punkt widzienia się zmienia ;)

Co do Twojej interpretacji faulu nie będę się wypowiadał, możesz mieć swoje zdanie.

I już na sam koniec, bo nikt tego nie podniósł, gdyby piłkarz Cracovii nie przyznał się do kontaktu, czyli wtedy nie ma karnego, to jestem więcej niż pewny że Probierz zrobiłby zadymę na konferencji, a nawet na boisku zaraz po tej akcji.

A tymczasem co robi Probierz po bramce? Woła piłkarza, który faulował - chwilowo mi wypadło nazwisko - krótka rozmowa, poklepanie po plecach i gramy dalej. Jak pisałem wcześniej piłkarz powiedział, że był kontakt, a więcej zapytany po meczu stwierdził, że od razu powiedział Probierzowi jak to wyglądało.

Ale dobra mniejsza z tym, każdy ma swoje racje, nie zamierzam dyskutować. Karny był, wynik to 2:1 i tyle.

A weszło fajnie pisze o VAR ? ???? ???? Ciekawi mnie czy jakby Legia takiego karnego dostała ile by napisali, że go piłkarz trącił czubkiem buta, dajmy spokój temu niepoważnemu portalowi.


Dobra. Zajmijmy się kolejnymi spotkaniami w tej kolejce.

Jakie macie propozycję na spotkania:

Jaga vs Piast
Korona vs Nieciecza
oraz
Wisła vs Lechia,

Zwłaszcza to ostatnie spotkanie zapowiada się ciekawie i na boisku i na trybunach. Po mimo protestu , który ma być, a może już jest odwołany?
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Korona Kielce - Termalica Nieciecza
Typy na ten mecz:
Easy: Korona @ 2,2 Fortuna✅
Medium: Korona/-3,5 @ 2,96 Fortuna✅
Hard: Korona/bez BTS @ 3,85 Fortuna⛔
Osobiście wezmę wersję easy

Argumenty:

Za wygraną Korony:
Korona lepiej czuje się na własnym stadionie 6z7 bramek w ESA zdobyli u siebie,
dodatkowo wracają już ważni gracze i panuje wielka mobilizacja w zespole. Dzisiejszy rywal to drużyna, którą umieściłbym w 4 koszyku ESy.
Za niską liczbą bramek:
- Defensywny styl gry gości, tylko raz stracili więcej niż jedną bramkę i to w ostatnim meczu,
co spowoduje zwiększony nacisk na obronę.
- Słaba skuteczność w regulaminowym czasie zespołu z Kielc 4z7 meczów z zerowym dorobkiem na koncie.
- Niska forma strzelecka zespołu z Niecieczy w regulaminowym czasie w tym sezonie potrafią zdobyć najwyżej 1 bramkę,
dodatkowo z 4 bramek w Ekstraklasie właściwie tylko jedna padła z gry, pozostałe to gole po błędzie bramkarza,
trafienie po długim dośrodkowaniu i zamieszaniu w polu karnym, bramka samobójcza.
- Dotychczasowe wyniki obu drużyn w regulaminowym czasie Korona średnio 2,29, 5z7 poniżej 2,5 gola;
Nieciecza średnia 1,86, 6z7 wyników poniżej 2,5 bramki.
Za zerowym dorobkiem gości:
- Niska forma strzelecka zespołu z Niecieczy w regulaminowym czasie w tym sezonie potrafią zdobyć najwyżej 1 bramkę,
dodatkowo z 4 bramek w Ekstraklasie właściwie tylko jedna padła z gry, pozostałe to gole po błędzie bramkarza,
trafienie po długim rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym, bramka samobójcza.
- W Kielcach w tym sezonie goście zawsze trafiali do bramki gospodarzy,
Termalica to jeden z najdogodniejszych rywali do tego by zachować czyste konto.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Legia - Zagłębie
Typ:
Kombinat Górniczo-Hutniczy Miedzi Zagłębie Lubin Spółka Akcyjna ⛔
Kurs:
4.55
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:

Trzy pierścienie dla Dariusza Miodoustego o złotych lokach,
Siedem dla Jędzy i Piranii - mistrzów defensywy,
Dziewięć dla Fatalnego Michała - ulubieńca dziennikarzy,
Jeden dla Jacka Geniusza Taktyki na czarnym tronie
W Krainie Powiśle gdzie zaległy cienie,
Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Powiśle gdzie zaległy cienie.
Dzielna drużyna hobbitów, pod dowództwem Piotro Stokkinsa, uda się jutro do krainy cieni, aby stawić czoła armii ciemności pod wodzą Jacka Geniusza Taktyki; bardzo wiele przemawia za sukcesem ich ciężkiej i niebezpiecznej misji, a mianowicie...
Goście, którzy jako jedyny zespół Ekstraklasy nie ponieśli jeszcze w tym sezonie porażki, grają nadspodziewanie dobrze - w sześciu meczach odnieśli do tej pory cztery zwycięstwa i dwukrotnie zremisowali, stosunek (za przeproszeniem) bramek 10:2. Zawodnicy z Lubina świetnie wyglądają pod względem wytrzymałościowym i motorycznym, grają odważnie i z głową. Doskonale do drużyny wpasowały się nowe nabytki, Alan Czerwiński i Bartosz Kopacz, a większość z pozostałych zawodników nareszcie wydaje się grać na miarę swoich ambicji i potencjału.
Jeżeli chodzi o gospodarzy, to z typerskiego obowiązku odnotujmy ich dotychczasowy dorobek w lidze: trzy zwycięstwa, remis i dwie porażki, przy stosunku (za przeproszeniem) bramek 8:6. Odpadnięcie z europejskich pucharów, najpierw z drużyną Ambony z Tadżykistanu, a następnie z mega-mocnym zespołem Kowboja Terespol z Naddniestrza, pomińmy listościwym milczeniem. Wydaje mi się, że problemy Legii związane są ze zbyt niskimi zarobkami zawodników i zbyt ciężkimi treningami serwowanymi im przez trenera Jacka Magierę. Należałoby, jak sądzę, płacić im nieco więcej i odpuścić trochę na treningach, a wyniki same przyjdą.
Czas już kończyć analizę, bo oto w powietrze wzbija się złowrogi krzyk kruków i wron, a tętent wierzchowców Czarnych Jeźdźców napełnia trwogą serca zacnych mieszkańców Shire...
Pamiętając, że w Lidze Śródziemia wszystko jest możliwe, apeluję o rozsądek jeżeli chodzi o liczbę złotych monet jakie wyjmiecie ze skarbca.
Jak dla mnie, czysta dwójka. Powodzenia.
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-08-2017-niedziela-147992.html#post6496489
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Typ: powyżej 3,5 spalonych ✅ 4 (3-1)
Kurs: 1,8
STS
Wczoraj zabrakło 1 faulu do trafienia typu ale tak niestety bywa.
Dzisiaj również nietypowy typ a mianowicie na ilość spalonych.
Gram go głównie ze względu na statystyki gospodarzy w tym elemencie gry. Jaga należy do czołówki ligi jeżeli chodzi o to ile razy łapali przeciwników na spalonym (14) jak i ile razy sami dali się złapać (13).
Piast wygląda gorzej jeżeli chodzi o taki fragment gry, łapali przeciwników 7 a sami zostali złapani 8 razy.
Jaga spoglądając na tabelę jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i zapewne od początku będzie sunął atak za atakiem na bramkę gości. W środku pola gości duża luka, po stracie Badii, Vassijleva dodatkowo jeszcze po ostatnim meczu wypadł Bukata. Raczej goście nie ruszą do przodu tylko cofną się do defensywy. Liczę, że to właśnie sami gospodarze dadzą się złapać 4 razy na spalonym tak jak to miało miejsce w ich ostatnim meczu ze Śląskiem.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Kraków vs Lechia Gdańsk
Over 2.5 @ 1.85 ⛔
Over 3.5 @ 3.00 ⛔
LVBET

Wisła musi się nauczyć żyć bez Brlka, ostatnio z Zagłębiem cierpieli, atak - było kilka ciekawych akcji, jednak słabo wyglądała 2 linia, Carlitos nie miał za bardzo z kim pograć, ja wiem, to jest wina tego, że Zagłębie zagralo bardzo dobre spotkanie, ale umówmy się, że muszą jeszcze potrenować, żeby wyćwiczyć schematy gry bez Brlka.
No i z gry wypadł Głowacki, ja wiem, może facet nie jest w najwyższej formie, jednak był ostoją drużyny, para Sadlok - Głowacki funkcjonowała jako tako bym powiedział, Zagłębie pokazało, jak bardzo jest potrzebny ekipie. To jest kolejna sprawa, która skłania mnie do grania na bramki w tym spotkaniu.
A Lechia?
Po tym jak okazało się, że Nowak ma mocne siedzisko na ławce, a prezes jest za nim i wymieni tylko kilka osób ze sztabu piłkarzyki nie mogą grać przeciw trenerowi, bo to się w końcu zemści. Oj Sebuś co Ty poczniesz. ;).
Dobra już bez śmiechów, nie trzeba powtarzać, Lechia ma kim grać z przodu, Peszko, bracia Paixao, Krasic to nie są przypadkowi ludzie, każdy z nich ma coś do udowodnienia, a mianowicie to, że pieniądze, które otrzymują są wydane pożytecznie, a do tej pory wydaje się, że nie. Dopóki niektórzy z nich nie przestaną zwiedzać Sopotu, bo podobno dobre imprezy są, to gra nie pójdzie, ale jak mówię, jawne stwierdzenie, że trener ma 100% poparcia zarządu, kończy spekulacje i to teraz wkłady koszulkowe muszą wiedzieć, że po rundzie zawsze można rozwiązać kontrakt, a potem już tak dobre kontraktu nie podpisać nigdzie.
Dlatego liczę dzisiaj na to, że Lechia wyjdzie ofensywnie nastawiona, a więc jedyną taktykę jaką trener im potrafi ustawić, jednak patrząc na nasza ligę to wystarczy, Lechia w dobrej formie mogłaby kręcić wyniki na poziomie 3, 4 bramki strzelone, a zwykle 1-2 stracone, bo na 0 grając trójką obrońców i z niepewnym Kuciakiem się nie da.
Kuciak bez formy to kolejna informacja dla Overa.
Dlatego też tak gram.
H2H spotkań w Krakowie -&gt; 1, 3, 6, 4, 3
reszta spotkań -&gt; 4, 2, 4, 1, 4
Historia pokazuje, że bramki padają i ja ide tym tropem.

Przewidywane składy:
Wisła Kraków:
Buchalik - Cywka, Arsenic, Gonzalez, Sadlok - Boguski, Halilović, Wojtkowski, Llonch, Małecki - Carlitos
Lechia Gdańsk: Kuciak - Stolarski, Augustyn, Vitoria, Wawrzyniak - Krasić, Matras - Peszko, Lipski, F.Paixao - M.Paixao
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: powyżej 30,5 fauli ✅ 42 (22-20)
Kurs: 1,8
Typ: powyżej 4,5 żółtych kartek ✅ 8 (4-4)
Kurs: 1,8
Totolotek
Gdyby nie słaba postawa Lechii i jej miejsce w tabeli można by rzec, że przed nami jeden z ciekawszym meczy tej kolejki. Przewiduję, że i tak będzie to bardzo ciekawe spotkanie, gdzie zobaczymy dużo walki i spięć między zawodnikami.
Oczywiście wybieram swój ulubiony zakład na ilość fauli w meczu. W ostatnich czterech spotkaniach rozegranych w Krakowie przewinienia wyglądały następująco:
19-10 / 29
25-16 / 41
18-13 / 31
15-19 / 34
Także jak widać w meczach tych nie brakuje ostrej walki i sporej ilości fauli. Skoro mają być faule to myślę, że w parze z nimi pojawią się także karteczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Lech - Arka
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.60
buk: bah
Wynik: 3:0​

Mecz przyjaźni na trybunach, ale na boisku sentymentów z pewnością nie będzie. Poznaniakom pozostała jedynie walka w Lotto Ekstraklasie, więc teraz w każdym meczu muszą walczyć o komplet punktów. Lech zdominował rywala w spotkaniu w Niecieczy i gładko wygrał 3:1. Ta wygrana z pewnością powinna wpłynąć pozytywnie na graczy Kolejorza, którzy nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów i wykorzystać słabszą formę największych rywali jak: Legia czy Jagiellonia. Niespodziewanie na lidera drużyny wskoczył Makuszewski, który dostał nawet powołanie na najbliższy mecz reprezentacji. Takie powołanie z pewnością wpłynie jeszcze bardziej pozytywnie na tego zawodnika. Dla Lecha będzie to rewanż za finał Pucharu Polski, w którym Kolejorz sensacyjnie przegrał. Gdynianie przyzwoicie radzą sobie w ligowych rozgrywkach: zwycięstwo, cztery remisy oraz niespodziewana porażka przed tygodniem. Arka bardzo słabo spisuje się w ataku strzelając dotychczas tylko cztery bramki. Ich gra dalej mnie nie przekonuje, jedyne dobre spotkanie jakie rozegrali to było te w Zabrzu, gdzie zremisowali 1:1, a powinni wygrać. Lech w tym spotkaniu jest murowanym faworytem i mam nadzieje, że udowodni to na boisku. Zespół ma jednak kiepski bilans z Arką: tylko jedno zwycięstwo w sześciu spotkaniach w Ekstraklasie. Jeśli chodzi o absencje, to w drużynie &quot;Kolejorza&quot; z pewnością nie ujrzymy Darko Jevticia (kontuzja). Nie wiadomo co z Christianem Gytkjaerem i Robertem Gumny. Żółto-niebiescy bez Michała Żebrakowskiego, Luki Zarandii i być może Tadeusza Sochy.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Lech Poznań - Arka Gdynia (niedziela godz. 15:30)
Typ: podwójna szansa 0-0 ⛔
Kurs: 1.83
Bukmacher: Fortuna
Dzisiejszy mecz Lecha z Arką Gdynia przyciągnie na stadion ponad 20 000 kibiców. Lech wykonał zadanie w Niecieczy, natomiast Arka przegrała aż 0:3 z Pogonią Szczecin. Dzisiejszy mecz jest według mnie trudny do typowania, bo nie sądzę że Lech jest aż takim pewniakiem. Ten mecz porównam do wczorajszego meczu Jagi z Piastem. Mało kto spodziewał się, że Piast wywiezie co najmniej 1 punkt.
Właśnie jestem w trakcie oglądania Cafe Futbol i przewija się temat pucharowiczów. Zdałem sobie sprawę, że dziś spotkają się zespoły, które niestety nie ma w fazie grupowej LM. Lech dzisiejsze spotkanie może przegrać tylko ze sobą. Pamiętam jak w tamtym sezonie oba zespoły grały między sobą i bardzo nastawiałem się na ten mecz i padł wynik 0:0. Rozczarowałem się bardzo, dziś mam wrażenie że będzie to podobny mecz. Sporo walki, prestiżowy mecz dla przyjezdnych oraz kibiców. Trochę odbiegam od zespołu Kolejorza. Dobra, Lech 3 mecze u siebie i 5 punktów. Nie wiem czy &quot;tylko 5 punktów&quot; czy &quot;aż 5 punktów&quot;. Jak dla mnie mecz z Zagłębiem powinien być porażką, za minimalizm. Mecz z Sandecją zremisowali bo grali piach, dodatkowo rotacja w składzie bo puchary. Wygrana ze słabym Piastem, które ostatnio złapała wiatr. Pochwalę Situma, Gumnego, Makuszewskiego oraz Gytkjaera. Są dobrze dysponowali, środek pola z Termalicą wygrał mecz jak dla mnie. Tetteh po wejściu na boisku rządził i dzielił. Podsumowując Lecha, trener Bjelica musi tylko zmotywować zawodników do zwycięstwa w tym meczu. Wiadomo, zaraz przerwa na kadrę, więc cokolwiek inne niż zwycięstwo Lecha będzie porażką.
Arka Gdynia bardzo podobała mi się w meczu z Górnikiem. Trener Ojrzyński przygotował dobrą taktykę, zawodnicy niestety po strzeleniu bramki nie zachowali koncentracji i tylko zremisowali ten mecz. Ostatni mecz to była katastrofa. Organizacja gry była i przypadkowość w tym meczu była przeciwko Arkowców. Dziś każdy zawodnik wie, że Lech to Lech i trzeba walczyć o każdą piłkę aby wywieźć chociaż punkt. Co mi się podobało w meczu z Górnikiem Zabrze (bo to ostatni wyjazd Arki) to bezkompromisowość - wyszli jak po swoje. Nie bali się gry, mieli dobre sytuacje do strzelenia bramki i mądrze zagrali z tyłu. Szczególnie na słowo pochwały zasługuje gra Kakoko. Nawet nie chce mi się wierzyć, że Arka miałaby ten mecz przegrać tracąc 3 bramki. To będzie mecz walki, techniczny Lech kontra waleczna Arka. Szkoda, że o 14:30 gra Chelsea z Evertonem, bo wiele osób wybierze pewnie ten mecz. Liczę na dobre widowisko z obu stron. Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom