>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka LOTTO Ekstraklasy (25.08-27.08.2017)

Status
Zamknięty.
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech-Arka
Lech z Arką u siebie faktycznie słaby h2h (podobnie jak z Cracovią - inną zaprzyjaźnionym kibicowsko klubem). Wspomniane wyżej ostatnie 0:0 gdzie Arka postawiła autobus na swojej połowie. W pamięci także finał PP - katastrofa.
Lech jak wiadomo już skupiony na lidzę. Tylko to zostało.
U gospodarzy brak Vujadinovica i Jevtica. Trałka ze złamanym w Niecieczy nosem, pewie na ławie. Dla mnie osłabienie. Gytkjaer jakiś problem z paznokciem w Niecieczy tydzień temu, ale myślę że zagra.
Przewidywane składy:
KKS Lech: Putnocky - Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych - Tetteh (Trałka), Gajos – Makuszewski, Majewski, Situm - Gytkjaer (Nicki Bille Nielsen)
MZKS Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Danch, Warcholak - Sołdecki, Marciniak - Kun, Szwoch, Piesio - Siemaszko.
--
Mój typ to
Lech powyżej 5.5 rzutów rożnych
1.42 Milenium
✅
Linia niższa niż u konkurencji. Lech u siebie sporo rożnych. W tym sezonie (8 z Sandecją, 12 z Piastem, 6 z Zagłębiem. 6 dzisiaj myślę, że spokojnie. Tym bardziej, że mogą się pomęczyć. Wyższe linie też dla mnie do gry.
Czy znajdę gdzieś wyższe linie niż 6,5?
-
Analogicznie dzisiaj 5.5 cornerów Real Madryt (ten sam kurs).
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lech - Arka
1 + 1,5 gola w meczu @1,95
(Totolotek) ✅
1/1 (HT/FT) @2,3
(Totolotek) ✅
Mecz określany mianem rewanżu za ostatni finał Pucharu Polski, gdzie Lech stawiany wtedy w roli murowanego kandydata do zdobycia trofeum przegrał z Arką po dogrywce. Obie drużyny już odpadły z rywalizacji w Europie i mogą się skupić już tylko na rodzimych rozgrywkach. Lech dodatkowo odpadł już też z rywalizacji o PP po przegranym meczu z Pogonią, Arka w pucharze gra dalej, gdzie również po dogrywce odprawiła Śląsk. Lech po słabym początku sezonu w Ekstraklasie ostatnio wyraznie się rozkręca na ostatnie 4 mecze 3 wygrane i remis z liderującym Zagłębiem, Arka natomiast wystartowała całkiem przyzwoicie jedna wygrana, jedna przegrana i cztery remisy, porażkę zanotowała dopiero w ostatniej kolejce w derbach pomorza z Pogonią. W tym meczu moje oba typy są skierowane głównie w stronę gospodarzy, raz, że ostatnio załapali wiatr w żagle, a dwa, że od tego sezonu punkty po sezonie zasadniczym nie będą już dzielone, więc w konteksie walki o mistrzostwo każdy punkt jest bardzo ważny. Uważam, że Lech od początku meczu ruszy do zmasowanych ataków i już do przerwy będą prowadzić, po przerwie pewnie też coś strzelą i wygrają to spotkanie. Innym ciekawym typewm na ten mecz jest też gospodarze strzelą w obu połowach @2,4 (Totolotek) ✅
Legia - Zagłębie
2 @4,35
(Totolotek) ⛔
2 DNB @3,05 (Totolotek) ⛔
Zupełnie nie rozumiem aż takiego faworyzowania Legii przez bukmacherów, fakt, że grają u siebie, ale w ostatnich tygodniach są w totalnej rozsypce, odpadają z kolejnych rozgrywek, najpierw z Astaną w eliminacjach LM, następnie z przeciętnym Sheriffem, miała być zapowiadana Liga Mistrzów, a zostali tylko z krajowymi rozgrywkami co dla klubu z takimi aspiracjami i budżetem to katastrofa, w lidze też nie szaleją po 6 kolejkach mają już 2 porażki na inaugurację ligi z Górnikiem i Termalicą, dodatkowo w czwartek grali rewanż w Lidze Europy, więc są bardziej zmęczeni od graczy z Lubina, którzy cały tydzień mogli spokojnie się przygotowywać do dzisiejszej potyczki, teraz kilka słów o Zagłebiu, widać, że w klubie po nie awansowaniu w zeszłym sezonie do Top 8 wyciągniętą wnioski i drużyna najpierw wygrała grupę spadkową oraz zapewniła sobie utrzymanie, a w tym sezonie notują chyba najlepszy start ligi od lat, są jedyną nie pokonaną drużyną w Ekstraklasie, a ich gra wygląda na prawdę dobrze, solidna defensywa, gdzie nowi gracze super się wkomponowali, uważam, że obronę na tą chwilę mają najlepszą w lidze. Polacek to bardzo pewny punkt, poza straconą bramką z Termalicą, środek obrony z Guldanen, Kopaczem i Jachem zatrzymuje większość szarży przeciwników, a obaj boczni obrońcy Dziwniel i Czerwiński wyprowadzają świetne kontry skrzydłami. W środku rządzi Starzyński, który ponownie dostał powołanie do reprezentacji, więc to też może wpłynąć mobilizująco na niego, pomoc uzupełniają jeszcze Kubicki i młody Jagiełło, którzy rozbijają w środku akcje, z przodu Świerczok, który również fajnie wkomponował się w zespół i jest pewnym punktem, drugim napastnikiem w zależności od meczu Wozniak lub Nespor, jest też młody Buksa, do tego dochodzi mocna ławka Pawłoski, Janoszka, Janus, Todorowki, Tosik, a w obwodzie jeszcze kupieni Matuszczyk czy Tuszyński, jeżeli jeszcze oni dojdą do pełnej dyspozycji to Zagłębie po 10 latach powinno znów zawalczyć o mistrza Polski. Podsumowując aktualna dyspozycja obu zespołów, wyjazdowy mecz w środku tygodnia Legii do Mołdawii i ogólnie, że Zagłebie potrafi grać na Legii, ostatnie 2 meczy w Warszawie wygrana 3:2 i remis 2:2 uświadamiają mnie w przekonaniu, że Zagłebie wygra lub w najgorszym wypadku nie przegra tego meczu.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin
Typ: powyżej 28,5 fauli ✅ 30 (20-10)
Kurs: 1,7
Totolotek
Przed nami kolejny mecz w którym ciężko wskazać zdecydowanego faworyta do zwycięstwa. Ostatni raz obie ekipy miały okazję się spotkać jeszcze w rozgrywkach I ligi 5 lat temu.
Jak na razie beniaminek powinien być zadowolony ze swojego dorobku po historycznym awansie do Ekstraklasy. Jak do tej pory zawodnicy Sandecji mają bilans wyrównany 2-2-2 co daje im 8 punktów (a grali już z Lechem, Legią, Jagiellonią czy Lechią).
Z kolei Portowcy zapewne liczyli na o wiele lepszy start, dotychczas zgromadzili zaledwie 7 punktów - bilans 2-1-3.
Patrząc na statystyki obu drużyn jeżeli chodzi o faule to są one praktycznie identyczne. Gospodarze do tej pory w 6 meczach popełnili 89 fauli, goście o jeden więcej a więc 90. Średnio obie drużyny popełniają 15 fauli na mecz.
Dzisiaj spodziewam się, że będzie podobnie gdyż jak wspomniałem wcześniej ciężko wytypować zwycięzce tego pojedynku. Raczej nie zobaczymy dzisiaj jakiś &quot;fajerwerków&quot; ze strony piłkarzy. Ja spodziewam się sporo walki w środkowej strefie boiska jak i twardej gry w obronie.
I zakładam, że jak obie drużyny swoją średnią utrzymają to te 30 fauli spokojnie przekroczą.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przez 7 kolejek jeszcze nie bylo wyniku.. 2-2 ( a mozna uznac to za pospolity wynik w porownaniu do jakis 5-1 czy 3-4).
Teraz przerwa reprezentacyjna idealna pora zeby w ostatnim meczu przed nia taki wynik sie trafil , w piatek Zabrze zanotowalo pierwszy raz 4-0 (42kurs w forbeciku ustrzelony) , tydzien temu Pogon jako pierwsza 0-3 jako wyjazdowicz no i remis Cracovii 3-3.
Legia- Lubin 2-2 15,00 sts, totolotek 2-1 prawie.. ⛔
Pierwszy argument ze nie bylo jeszcze wyniku naciagany ale kluczowy. Przejdzmy jednak do aspektow sportowych. Legia polegla. Przegrali wszystko na co stawiali na poczatku sezonu. L notowala raczej niskie wyniki bo bylo napiecie i granie zeby zaliczyc mecz i myslami w pucharach. To sie skonczylo, teraz raczej depresja(chociaz Kucharczyk zapewne sie cieszy), zmeczenie podroza. Czuje ze dzisiaj to bedzie pelna samowolka, odreagowanie , atak za atak.
h2h ostatnio 3-1 L , 3-2 Z , 2-0 Z, 2-1 L , 2-2
jak widac duzo bramek wpada miedzy tymi druzynami, dodajac do tego nastroje w L to moze byc otwarty mecz. 4fun na niedzielny wieczor
edit : jeszcze nie bylo 4-1 dla gospodarzaco po 32,00 fortuna i 4-2 po 54,00 forbet tez mozna sprobowac bo w 0-4 1-4 czy 4-3 juz nie wierze
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Pytanie do oglądających spotkanie Lech vs Arka. Ile żółtych kartek Kwiatkowski pokazał w meczu? Na flashscorze widnieją 3 + czerwona dla Gajosa. (Śledziłem spotkanie na William Hill&#39;u, i tam była uwzględniona w statystykach żółta dla Gajosa, czyli łącznie 4). Były mi potrzebne 4 żółte w tym meczu i oczywiście cały kupon psuje mi brak tej jednej żółtej kartki...W sytuacji z czerwienią dla Gajosa najpierw pokazał mu żółtą. Jak to jest rozpatrywane, jednak się rozmyślił i pokazał czerwoną, to ta żółta nie widnieje w protokole?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom