>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka LOTTO Ekstraklasy (31.08-02.09.2018)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Ta kolejka jakoś tak wygląda mi bardzo remisowo, takie wyrównane według mnie pary i w zasadzie brak zdecydowanego faworyta, no może Lech bo Piastowi wybitnie z nimi nie idzie. W zasadzie w każdym spotkaniu jak padnie remis to nie powinniśmy być zaskoczeni. Może jakiś rozpis na całą kolejkę 4z8 lub 5z8, jak uważacie.
Szkoda, że akurat nikt nie podjął tematu i nie zagrałem akurat rozpisu na remisy a ładnie by weszło 4/8 i 5/8.
Ale przynajmniej ta kolejka była bardzo dobro jeżeli chodzi o kartki, udało mi się puścić kupon na wszystkie spotkania na over 3,5 kartki i kurs przy tym wyszedł na STS ładny bo ponad 15. Wiem, że piszę to po wszystkim ale kupon puściłem chwilę przed pierwszym spotkaniem i jakoś nie było okazji aby o tym wspomnieć. Najbardziej obawiałem się dwóch spotkań Lech - Piast i Wisła P. - Jagiellonia ale te jakoś z zapasem weszły a spotkanie, które niby było pewniakiem Miedź - Zagłębie L. ledwo weszło. Taka ta nasza liga, gdy się nie spodziewasz to spokojnie wchodzi, gdy liczysz na łatwy zakład to jest pod górkę.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Król Ekstraklasy:

W 7. kolejce sklasyfikowani zostali następujący userzy:

1. typer.polska 100 pkt (343)
2. flamaster 80 pkt. (185)
3. waldi1979 60 pkt. (135)
4. ajayinho 50 pkt. (70)
5. seba23 40 pkt. (3)
6. zibi16 30 pkt. (-9)
7. ibis 20 pkt. (-35)
Tabela do wglądu w temacie Króla Ekstraklasy TUTAJ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom