>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka PGE Ekstraligi + mecz zaległy 02.06-04.06.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik






Zaległe spotkanie mowa tu o meczu Częstochowy z Toruniem. Kto wygra? Czy Anioły odniosą drugie zwycięstwo w tym roku? Ostatni mecz pokazał,że coś się ruszyło chociaż rywal osłabiony więc też nie mamy prawdziwego wyznacznika formy Get Well.
Jednak wcześniej w piątek dojdzie do meczu w Zielonej Górze gdzie miejscowi podejmą Sparte Wrocław. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Dużo będzie zależało od postawy Woffindena i Drabika.
W niedziele pojedynek derbowy GKM - Toruń. Czy kolejny raz okaże się,że twierdza Grudziądz to już historia? Jak pojedzie nowy niemiecki nabytek GKM? Czy Lindbaeck się obudzi? Jeśli nie to gospodarze będą mieli poważne problemy.
Na wieczór zostaje nam mecz w Rybniku gdzie ROW podejmie Byki z Leszna. Bardzo ciekawy mecz się zapowiada. Czy Leszno stać będzie na wygraną? Jeśli ROW pojedzie pełnym składem to mecz będzie zacięty do samego końca.
Do Częstochowy przyjedzie Gorzów z dużymi szansami na zgarnięcie 2 ligowych pkt. Zmarzlik i spółka powinni ten mecz wygrać. Ale jak będzie okaże się w nd wieczorem.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW​
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
STS wystawił kursy
Zielona Góra 1,20 Zielona Góra -8,5 1,90
Wrocław 4,65 Wrocław +8,5 @1,70
Pytanie: Jak wygląda sytuacja zdrowotna Tajskiego.
Do tego wynik z poprzedniego weekendu nie zachwyca.
Tylko 9 punktów z Częstochową. Jak na niego to słaby domowy wynik.
Tak czy siak ja byłbym skłonny iść w stronę Wrocław +8,5 @1,70 ✅
 
harryjames 2

harryjames

Użytkownik
[LINK] |1| Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław 1 (-6,5) @1,67 || iForbet
[LINK] |2| Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław (BIEG JUNIORSKI) 2 @1,33 || iForbet
[LINK] |3| NAJLEPIEJ PUNKTUJĄCY W MECZU: P. Dudek @4,25 || iForbet
Spodziewałem się niższego kursu na Falubaz, a także delikatnie wyższą linię. Falubaz u siebie będzie tradycyjnie bardzo mocny. Doyle, Dudek i Protas, którzy są w stanie w Zielonej Górze przywieźć komplet powinni zrobić wynik. Do pomocy mają Karpowa, który świetnie wszedł w sezon oraz Jarka Hampela, który ostatnimi czasy pokazuje, że nie zapomniał jak się jeździ. Jedyną formacją, w której gospodarze odstają są juniorzy. Drabik i Dróżdż stanowią moim zdaniem najpewniejszą parę młodzieżowców w lidze i będę zaskoczony, jeśli Wrocławianie biegu drugiego nie rozstrzygną na swoją korzyść. Po stronie gości trzeba oczekiwać punktów ze strony Woffindena oraz ostatnio świetnie spisującego się Janowskiego. Ten pierwszy ostatnio mocno poobijany w swoim ostatnim biegu w meczu z Częstochową. Reszta drużyny wrocławskiej to zagadka. Szymek Woźniak i Jędrzejak przeplatają słabsze mecze gorszymi i tutaj zadecyduje dyspozycja dnia. Wiem, że panuje powszechna opinia, że Sparta kapitalnie radzi sobie na wyjazdach, ale dzisiaj widzę w miarę pewne zwycięstwo gospodarzy.
[LINK] |4| Włókniarz Częstochowa - KS Toruń 2 (+4,5) @1,70 || iForbet
Wyniki:
|1| ⛔ 48:42
|2| ✅ 2:4
|3| ⛔ NIE
|4| ⛔ 52:38
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Ja dziś gram dubelek:

A. Jonsson over 6,5 @1,52 (a był 1,75)
M. Drabik over 7,5 @1,75
AKO@ 2,66 sts ⛔
e: Jonsson dziś bardzo słabo, a Drabik chyba troszkę nieprzemyślany

Jonsson w parze z Ułamkiem, więc już parę punktów powinno wpaść, w tym sezonie spisuje się naraazie całkiem nieźle, ostatnio we Wrocławiu 7+1( w tym jedno wykluczenie) . Myślę, że koło 8-9 pkt musi zdobyć, jeśli Włókniarz chcę myśleć o zwycięstwu. Co do Drabika, to liczę na trójke w biegu juniorskim, a potem 4 pkt myślę, że spokojnie uzbiera. W parze z Lebiedevem, więc to też jakiś plus jest.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Ja dziś gram dubelek:

A. Jonsson over 6,5 @1,52 (a był 1,75)
M. Drabik over 7,5 @1,75
AKO@ 2,66 sts
Jonsson w parze z Ułamkiem, więc już parę punktów powinno wpaść, w tym sezonie spisuje się naraazie całkiem nieźle, ostatnio we Wrocławiu 7+1( w tym jedno wykluczenie) . Myślę, że koło 8-9 pkt musi zdobyć, jeśli Włókniarz chcę myśleć o zwycięstwu. Co do Drabika, to liczę na trójke w biegu juniorskim, a potem 4 pkt myślę, że spokojnie uzbiera. W parze z Lebiedevem, więc to też jakiś plus jest.
Drabik
z Częstochową u siebie 3 ptk. w 3 biegach
z Grudziądzem u siebie 7 ptk. w 3 biegach
w Gorzowie 6 ptk. w 4 biegach
Skąd pomysł, że w Zielonej Górze odpali 8+ ?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ogólnie wyniki Tajskiego w tym sezonie nie zachwycają - ani razu nie zrobił nawet wyniku dwu-cyfrowego. Początki ma świetnie, a potem gaśnie...Według mnie Zielona Góra powinna spokojnie ogarnąć to spotkanie. Jednak pójdę w nieco innym kierunku, a mianowicie overa Protasa. Ostatnio świetny występ w Gorzowie. Jedzie z juniorami, tak więc punkty ma już niemal z urzędu. Lebiediewa, Jędrzejaka czy Woźniaka powinien spokojnie objechać, zresztą Tajskiego czy Janosia też.
Protasiewicz over 10,5 @ 1,7 forbet ✅
Co do meczu Częstochowy, ciekawe czy pojedzie Baran za bezbarwnego Ułamka. Chociaż Colgate na swoim torze może błysnąć, tak więc ciekawe jaką decyzję podejmą. Jedynie Zagar i Madsen mogą zagwarantować wynik dwu-cyfrowy. Jonsson taka sinusoida. Juniorka może wykorzystać atut własnego toru.
W zespole gości nieco absurdalna sytuacja - silniki Jonhsa nie jadą, ale mimo to zawodnicy nie szukają alternatywy poza Hancockiem. Niby ostatnio wygrali +16 z Rybnikiem jadącym bez Lindgrena, ale Rekiny też miały sporo pecha - defekt Balińskiego na prowadzeniu czy głupie straty punktów na trasie. Poza Jankesem nie ma żadnego pewniaka do wyniku dwucyfrowego.
Chciałem coś grać w stronę Częstochowian, jednak kurs mnie nie zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
cokano 18

cokano

Użytkownik
Drabik
z Częstochową u siebie 3 ptk. w 3 biegach
z Grudziądzem u siebie 7 ptk. w 3 biegach
w Gorzowie 6 ptk. w 4 biegach
Skąd pomysł, że w Zielonej Górze odpali 8+ ?
W Gorzowie 3,3,d,0 z tego co pamiętam defekt na 2 pozycji i stracił swój motocykl, dlatego później 0. W grudziądzu spokojna wygrana, więc nie musiał jechać więcej niż trzy razy( pozatym poobijany po upadku w tym meczu), a w meczu z Włókniarzem jeszcze w niepełnej dyspozycji. Mam nadzieję, że da radę ????
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Ogólnie wyniki Tajskiego w tym sezonie nie zachwycają - ani razu nie zrobił nawet wyniku dwucyfrowego
W Grudziadzu zrobil.

Granie na falubaz to samobojstwo ja czekam na jakies fajne handi w strone wroclawia. Mimo ze stamtad jestem to staram sie byc obiektywny I oczekuje wyrównanego spotkania. Dlatego bo Sparta to bardzo madrze od lat budowana druzyna.Ogor lubi ten tor a wozniak nie przeplata slabszych meczy gorszymi tylko pojechal dwa dobre spotkania i jak nawet jak wroci Vaszek to wskoczy do skladu bo pokazuje sie z dobrej strony. Juniorka zdecydowanie po stronie gosci seniorzy na podonym poziomie. Bedzie mecz na styku. Wrocalw w tym sezonie nie zrobil mnie jeszcze niz 44pkt.genrealnie juz widac ze to liga dwoch predkosci. Wiadomo juz kto bedzie w Po a kto bedzie walczyl o utrzymanie.

Sparta Wroclaw +6.5 @2,1 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
power30 18K

power30

Forum VIP
W Grudziadzu zrobil.
Faktycznie moje niedopatrzenie. Mimo to jego wyniki w tym sezonie nie powalają, do tego jeszcze ta kraksa ostatnio z Jonssonem. Wrocław nawiąże walkę, jeśli Drabik wykręci jakiś dobry wynik, tak to mimo to gospodarze mają przewagę na pozycjach 1-5.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
mianowicie overa Protasa. Ostatnio świetny występ w Gorzowie. Jedzie z juniorami, tak więc punkty ma już niemal z urzędu. Lebiediewa, Jędrzejaka czy Woźniaka powinien spokojnie objechać, zresztą Tajskiego czy Janosia też.
Protasiewicz over 10,5 @ 1,7 forBet
Jak najbardziej popieram typ. Protas na swoim torze potrafi wyprzedzac wszystkich i po różnych ścieżkach. Dodatkowo widać że zaczyna wskakiwać na wysoki poziom. Linia o 1 lub 2pkt za nisko ustawiona na moje oko.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
M.Janowski over 8,5 totolotek 1,6
Maciek w dobrej formie w ostatnich tygodniach, mimo bólu w niedzielnym meczu z Czewa 11 punktów więc bardzo dobry występ. Co do samego typu to próg niski, ale i rywale mocni bo każdy zawodników Marka Cieślaka widać że złapał forme, a nawet Karpow u siebie potrafi pokazać pazur. Jeśli Spartanie liczą na coś w tym meczu lub chociaż walke o bonus to &quot;Magic&quot; swoje 10 punktów zrobić powinien..
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Panowie, a co z drugim meczem?
#Toruńmusi
Toruń @2,65 STS ⛔
Hancock jedzie padakę, ale Holder coś ruszył z jazdą.
PS. To co wyprawia Pepe to mistrzostwo świata.
Gość wywozi się przy bandzie z 4. na 1. pozycję...
Toruń to jest jednak jeden wielki dramat sezonu.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Wg mnie bardziej tez Wlokniarz jest niedoceniany . Nie jedna druzyna tam polegnie. Generalnie wszystko wyglada na to ze walka o utrzymanie bedzie zacieta. A poleci ktos z dwojki Torun Grudziadz wg mnie.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ogólnie wiadomo co z Vacullikiem? Wczoraj podobno odnowiła mu się kontuzja i dlatego wycofał się z zawodów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom