>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka PGE Ekstraligi + mecz zaległy 02.06-04.06.2017

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów(-4,5) 2 @ 1,70 iForbet
Stal jest dużo mocniejsza i nie powinna mieć kłopotów ze zwycięstwem w Czewie, zwłaszcza że ich tor jest bardzo lubiany przez rywali. Zmarzlik, Pawlicki w formie. Do tego Vaculik lepiej jeździ na wyjazdach, a KK i Puk również dorzucą swoje. Szczotka i Karczmarz na wyjazdach łatwo nie mają, ale mimo wszystko jakieś punkty będą robić, nawet nie na trupach, a po walce.
Czewa ma Madsena i Holtę i to jest koniec pewniaków. Zagar niby u siebie lepszy, ale to jednak nie ten kaliber zawodnika w tym sezonie, żeby miał się go lider bać. Ułamek jak wyżej - poobijany, a Baran to nie jest zawodnik na E-ligę, mimo pojedynczych wyskoków. Juniorzy po ich stronie, ale jednak to zdecydowanie za mało i mi się wydaje, że tutaj Stal powinna w okolicach 50pkt zakończyć ten mecz.

Max Fricke over 8,5 @ 1,90 iForbet
Niska linia na Australijczyka, który ma dobrą średnią w domu - 2,3. Dzisiaj jedzie w parze z Musielakiem, co akurat nie jest super ułatwieniem, ale mimo wszystko linia na tyle niska, że spokojnie można brać. Do tego w 12 biegu jedzie z juniorem i to nie Woryną, a zatem tam powinny być w miarę łatwe punkty. Liczę również, że dobrze pojadą Grisza i Fredrik, tak żeby Max pojechał w 14 biegu i miał trochę łatwiej o te punkty w nominowanym. Tak czy siak 4x 2 miejsce, do tego jedynka i typ wchodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Holta -najlepiej punktujący w meczu kurs 5 FORBET⛔ 12pkt zmarzlik 13 niewiele zabrakło a dokładnie 6 startu
spodziewam się dziś 6 startów u Ryśka i myślę że może być tym najlepszym punktującym.Tor w Częstochowie genialny do ścigania .Holta wreszcie wrócił do wspaniałej formy .Myślę że zakręci dziś się koło 13-14 oczek i to wystarczy ????

dziś dwa super mecze i żadnego w tv ???? ???? ???? nsport ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Gorzów (-4,5) 1,70⛔
Lindgren - Sajfutdinow 1 1,42⛔

= 2,27 forbet


Gorzowianie mają bardzo mocne pozycje 1-5. Wraca KK więc kolejny plus dla nich. U gosp. można liczyć na Madsena i Holte. Reszta spora niewiadoma ale nie będą wygrywać biegów. Zagar miewa pojedyncze dobre biegi a Ułamek poobijany. Widzę tu ok 8/10 pkt różnicy na koniec zawodów.
Fredka na torze w Rybniku średnia 2,5 więc świetny wynik. Dzisiaj na swoich kolegach z drużyny nie będzie tracił. Emil ciągle szuka i szuka. W parze z Kildemandem więc może potracić pkt. Spora przewaga szweda.


Holta powyżej 10,5✅
Fricke powyżej 8,5✅

= 3,30 forbet


Rysiek jeden z liderów obok Madsena druzyny z Częstochowy. U siebie na owalu piekielnie szybki i potrafiący wyczyniać cuda. Mija na trasie czy to po zewnętrznej czy wewnętrznej. Fajnie sie ogląda biegi z jego udziałem. Dzisiaj z juniorami 3x później z Baranem więc też spoko. Liczę bardzo na RT więc 6 biegów a wtedy będzie na spokojnie. Wynik będzie trzymał on z Madsenem więc cieżko mi sobie wyobrazić żeby tu się obeszło bez RT.
Fricke Opisany fajnie przez kapsztiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Fricke wczoraj marny występ w King&#39;s Lynn tylko 3 punkciki (0,2,0,1)
Wiem, wiem żeby nie porównywać występów w różnych ligach, ale 2 dni temu w Malilli w 6 biegach uzbierał całe 7 punktów.
Wczoraj grałem jego over 5,5 i totalnie mnie... zdenerwował
Wtorek - Szwecja, Środa - Anglia, Czwartek - Polska, trochę chłopak jeździ.
 
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
M.Zagar liczba wygranych biegów (wszystkie starty) | under 1.5 | 1.90 |STS✅✅✅
Zagar w tym sezonie mocno zawodzi. Na to spotkanie został desygnowany z numerem 12, co oznacza, iż nie jest prowadzącym parę. W dzisiejszym pojedynku, nie wróżę mu dobrego występu. Słoweniec ma kłopot z motocyklami. Nie ma dobrych startów, jest też wolny na dystansie, co za tym idzie 2x3 dzisiaj będzie ciężkie do ,,ujechania&#39;&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Matej Zagar under 9,5 1,50 iforBet ✅
Każdy wie w jakiej dyspozycji jest Zagar i więcej drążyć tu w zasadzie nie trzeba. Wątpie aby nagle wystrzelił ale nawet jadąc na solidnym poziomie może mieć duży problem z ogarnięciem tej linii. Na przebudzenie na tyle aby wygryźć z ewentualnej taktycznej rewelacyjnie spisujących się w Czewie Holtę i Madsena. Do tego numer 12 który jednak wiadomo że plusów nie przynosi. Średnia 2 na bieg z będącymi praktycznie bez słabych punktów Gorzowianami? Wątpię.
Janusz Kołodziej under 10,5 1,80 iforBet ✅
Kołodziej na wyjazdach a Kołodziej w Lesznie to dwie inne osoby. W Lesznie praktycznie nie do zatrzymania a na wyjazdach jednak cieniuje. Jak dotychczas wyjazdowo 9+2 w Toruniu, 4 w Gorzowie i 3 we Wrocławiu. Niby forma jest niezła co pokazał w połfinale IMP jednak na ekstraligowych torach wyjazdowych radzi sobie co najmniej średnio. Linia 10,5 jest naprawdę wysoka przy takich wyczynach Koldiego i myślę że z solidnym Rybnikiem tego nie przeskoczy.
Piotr Pawlicki over 10,5 2,05 iforBet ⛔
Piter w drugą stronę. Świetna forma, pewny awans do finału GP Challenge, ostatnio komplet u siebie z Czewą, wcześniej 10+2 we Wrocławiu. Widać, że pogodził się ze sprzętem i znowu jest szybki. W takiej dyspozycji jest w stanie ograć absolutnie każdego bez znaczenia na jakim torze, gdyż wszędzie jeździ na podobnym wysokim poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom