>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7 Kolejka PlusLigi (10.11-12.11.2018)

Status
Zamknięty.
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Wczoraj wyczułem ze stocznia musi w końcu przegrać bo za dobrze grali .. moim zdaniem czarni musza tez opuścić loty. GKS seta powinienem ze spokojem ugrać. Ogólnie Będzin ciężki teren, tez może być fajny mecz. Szkoda mi resovii
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bedzin@5,05superbet
A spróbuję sobie to u ziemniaczka zagrać za parę złotych bo kurs najwyższy. Wczoraj omal Reska nie zrobiła sensacji więc czemu Będzin nie mógłby? Akurat lubią przeplatac dobre mecze z fatalnymi a taki zagrali ostatnio. Specyficzna hala plus poniedziałek świąteczny a może się uda ???? Te ekipy dzieli powiedzmy jedna klasa ale kurs wystawiony jakby tutaj grała Skra,Stocznia czy Jastrzębie nawet..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czarni Radom - GKS Katowice
M. Zhigalov - K. Butryn 1,77 zwrot 15:15
W tym spotkaniu znalazłem moim zdaniem dość fajne value a mianowicie, K. Butryn, że zdobędzie więcej punktów niż M. Zhigalov.
Rosjanin co prawda z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej ale to Butryn ciągnie Katowice praktycznie w każdym meczu. Jeżeli dziś Butryn nie będzie miał kiepskiego dnia powinien ponownie uzyskać wynik około 20 punktów do której Zhigalov jeszcze nie doskoczył.
Ogólnie Butryn zdobył już 104 punkty a Zhigalov 77 a grał 1 mecz więcej.
Butryn w każdym meczu zdobywa dużo punktów najwięcej zdobył 27 zaś najmniej 18 natomiast Zhigalov najmniej 8 a najwięcej 19 z tym, że większość meczy póki co kończył z małą liczbą punktów.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom