>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7 kolejka Plusligi (27-29.10.2017)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:0
powyżej 179,5 1,52 eFortuna
powyżej 185,5 1,84 eFortuna
Nie pokuszę się o zagranie na czyste zwycięstwo jednej bądź drugiej drużyny ponieważ jest to mecz 50/50. Bardzo wyrównane spotkanie bardzo możliwe, że zakończy się po 5 setowej batalii dlatego jedynym moim zdaniem rozwiązaniem jest pójście w over punktowy.
Jastrzębski możliwe, że ma delikatnie mocniejszy skład ale... Olsztyn grając u siebie niweluje tą różnicę.
U siebie są bardzo mocni i potrafią napsuć dużo krwi najlepszym, przykładu nie trzeba szukać daleko... Zwycięstwo 3:2 ze SKRĄ.
W poprzednim sezonie każda drużyna wygrywała u siebie, Jastrzębski 3:2 i Olszyn 3:1.
Nie zgodzę się z kolegą wyżej, że ewidentnie widać, że to Jastrzębski Węgiel ma mocniejszy skład i nie zdziwiłbym się jeśli to Olsztyn wygra to spotkanie.​
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
nie wiem dlaczego tak piętnujecie te JSW. Oni sa zwyczajnie slabi. Nawet Sovia u nich wygrala.. na kim chcecie opierac tam sklad, na olivie ktory dostanie 2 razy buty i nie ma go w secie? jedynie co tam muzaj ciagnie, ale i tak nie wystarcza. Olsztyn solidnie ja atakuje -1.5 seta
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
nie wiem dlaczego tak piętnujecie te JSW. Oni sa zwyczajnie slabi. Nawet Sovia u nich wygrala.. na kim chcecie opierac tam sklad, na olivie ktory dostanie 2 razy buty i nie ma go w secie? jedynie co tam muzaj ciagnie, ale i tak nie wystarcza. Olsztyn solidnie ja atakuje -1.5 seta
Już nie przesadzaj, że JSW jest aż tak słabe.... Oliva jest poprostu w gorszej dyspozycji i tyle... a nie, że 2 razy dostanie blok i już go nie ma.. W poprzednim sezonie nie jeden blok dostał a i tak był w większości meczy najlepszy w swojej drużynie i tak będzie pewnie i w tym sezonie jeśli dojdzie do formy. a Ty na kim chcesz opierać skład Olsztyna w takim razie ? Sklady podobne mają obie ekipy ale grasz jak uważasz. Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom