>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka Serie A [30 września-01 października 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Sobota bez tym razem bez czołówki ligi, która dostała dzień wolnego po europejskich pucharach. Mimo braku ekipy z topu same w sobie mecze bardzo ciekawe. Kolejna odsłona gier dla Udine i Genoii czyli dwóch najtragiczniejszych drużyn zaraz po beniaminkach. Przyjeżdżają ekipy w formie, Sampdoria po konkretnym meczu i co ważne przy zdecydowanie zasłużonej wygranej z Milanem i Bolonia, która w tej chwili jest po wygranej z Sassuolo i kolejkę wcześniej po bardzo przyzwoitym meczu z Interem u siebie.
Niedziela to godzina 18:00 i główny punkt programu na San Siro. Milan - Roma.
Daleko w tyle za nimi cała reszta spotkań. Napoli już w południe podejmuje u siebie Calgiari, które ostatnio na Sardynii mocno zawodzi. Torino i Lazio raczej do jednej bramki zwłaszcza mecz Byków z dramatycznie nijakim Hellasem. Fiorentina fajny wyjazd do Werony, całkiem ciekawy mecz się szykuje. Inter tradycyjnie jak i ich terminarz w tym sezonie, czas na najsłabszego rywala w stawce.
Kończymy kolejkę wieczorem w Bergamo, całkiem miły deser po meczu w Mediolanie. Stadion Atalanty, włączone jupitery i doping czynni ten mecz jak zwykle mocno atrakcyjnym, a do tego dochodzą jeszcze sprawy zakulisowe i konszachty z Juventusem vide nie grający od początku sezonu Spinazzola.

W weekend w Eleven:
Udinese - Sampdoria
Genoa - Bologna
Napoli - Cagliari
Benevento - Inter
Milan - Roma
Atalanta - Juve.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
AC Milan - AS Roma
Witam, pierwszym meczem z kuponu jest hit kolejki na San Siro Milan-Roma, zarówno Milan jak i Roma nie popisały się w europejskich pucharach, chociaż obie drużyny wygrały swoje mecze to jednak styl pozostawia wiele do życzenia. Rzymianie szybko strzelili dwa gole i mniej więcej od 25 minuty to już totalne rozluznienie, brak zaangażownia i walki, dobrze że nie zakończyło się to kompromitacją w postaci remisu, wyjazdowa wygrana Romy w Lidze Mistrzów od 7 lat jak najmniejszym nakładem sił, Giallorossi już zapewne byli myślami na San Siro. Rossoneri zaś pozwolili na zbyt wiele graczom Rijeki, którzy już witali się z gąską ale w 94 minucie zwycięstwo wydarł Cutrone strzelając gola na wagę 3 punktów. Wielki hit transferowy, którym bez wątpienia miał być Bonucci jak na razie bardzo przeciętnie, często zdarza mu się popełniać błędy w defensywie, gracze Milanu na 6 kolejek Serie A tylko w dwóch spotkaniach (Spal, Crotone) potrafili zachować czyste konto, natomiast defensywa Romy straciła cztery gole w 5 meczach, trzy razy zachowując czyste konto. W niedzielę po stronie Mediolańczyków na pewno zabraknie Contiego, gorzej wygląda sytuacja w zespole Rzymian, do kontuzjowanych Schicka, Karsdorpa i Emersona dołączyli ostatnio Perotti i Defrel, chociaż ten drugi jak na razie wielki zawód, ewidentnie nie może sobie poradzić kiedy Di Francesco wystawia go na prawym ataku, jego miejsce zajmie Florenzi więc tak naprawdę to może być tylko lepiej, wiadomo że Milan będzie mocno naładowany na ten mecz ale w ostatecznym rozrachunku myślę że Rzymianie nie przegrają tego spotkania, nawet zwycięstwo jest spokojnie w ich zasięgu,ja zagram z podpórką, powodzenia... ;)
AS ROMA podwójna szansa @ 1,43 ✅
Atalanta - Juventus
Drugim meczem z kuponu jest również fajnie zapowiadające się widowisko pomiędzy Atalantą a Juve. Nie będę się tu rozpisywał gdyż gram azjana powyżej dwóch goli... Typ ten opieram głównie na sile ofensywnej obu zespołów, Dybala w kosmicznej formie, w 6 spotkaniach 10 goli, może i tym razem coś strzeli, Atalanta na pewno nie położy się przed Juventusem, liczę na wyrównany mecz z kilkoma okazjami dla zespołu z Bergamo, coś czuje że nie będzie tu wyniku typu 0:0 lub 0:1 no ale oczywiście wszystko zweryfikuje murawa, powodzenia ;)

liczba goli powyżej (2.0) @ 1,57 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 0

richter100

Użytkownik
Milan ostatnio niby wygrywa, ale ich gra nie przekonuje. Przegrali z Sampdoria 2-0 w ostatniej kolejce, co podobno bardzo zdenerwowało zarząd. Mówi się o powrocie Carlo do Milanu. Myślicie, że jest szansa, iż piłkarze &quot;pomogą&quot; odejść obecnemu trenerowi? Hendi -1 na Rome to kurs 6.30 na totolotku &lt;zamyślony&gt;
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Atalanta-Juventus
Typ: 2/2
Kurs 2.64
Buk Fortuna
Analiza: Drugie ciekawie zapowiadające się spotkanie po meczu MIilan-Roma , w którym ekipa Atalanty na własnym stadionie podejmowała drużynę Turyńskiego Juventusu., goście pomimo tego że zagrają nie na swoim stadionie są faworytem do zdobycia kompletu punktów, gospodarze na pewno łatwo tego spotkania nie odpuszczą bowiem właśnie gdy grają przed swoją publicznością są zespołem najgroźniejszym, który zdobywa najwięcej ligowych punktów. Atalanta w chwili obecnej ma na swoim koncie 8 ligowych punktów po 6 rozegranych spotkaniach, zanotowała do tej pory po 2 porażki, remisy ,oraz zwycięstwa ich bilans bramkowy to 10 do 8, goście natomiast są liderem z 18 punktami, nie stracili jeszcze ani jednego oczka w tym sezonie , strzelili 18 bramek tracąc zaledwie 3, jest to tylko 0.5 gola stracone na 1 ligowe spotkania, oraz 3 bramki strzelone na mecz tak więc wynik jest bardzo dobry . Juventus nigdy nie miał większych problemów w spotkaniach z zespołem Atalanty w poprzednich 10 spotkaniach wyjazdowych do Bergamo, ekipa Juventusu zanotowała 8 zwycięstw oraz zaledwie 2 podziały punktów, a w spotkaniach tych dwóch ekip padało sporo bramek, liczę na to również w dniu dzisiejszym i myślę że goście zdołają tutaj wygrać, myślę również że pomimo dosyć szczelnej defensywy zespołu przyjezdnych,Atalanta z takim potencjałem ofensywnym będzie w stanie pokonać przynajmniej jeden raz bramkarza przyjezdnych, dlatego stawiam na 0:1 do połowy meczu oraz 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
AC Milan ₋ Roma - Alternative Total Corners 1 - Powyżej 10 @ 1.75 WH | 5/10 brakło jednego rożnego, w sumie 10 było
Przejrzałem statystyki pojedynków obu drużyn z ostatnich lat, właściwie to znalazłem dostęp do statystyk z ostatnich 8 spotkań. Tylko w jednym z tych ośmiu spotkań (konkretnie w 2016 roku na San Siro) linia 10 rzutów rożnych nie została przekroczona. W pozostałych siedmiu przypadkach zawsze padało przynajmniej 11 rzutów rożnych. Myślę, że jest duża szansa, że i tym razem zobaczymy sporo stałych fragmentów gry z narożnika boiska.
Myślałem również nad typem na kartki, ale linia, która mnie interesuje (4,5) jest do wzięcia tylko po @ 1.44, więc nie jest to warte ryzyka. Ogólnie to mam nadzieje, że zobaczymy ofensywne spotkanie z obu stron, z dużą ilością bramek.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom