>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8. Grand Prix Francji [22 - 24 czerwca 2018]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Francji 2018

Piątek, 22 czerwca ▶
#1 Trening ▶ 12:00
#2 Trening ▶ 16:00
Sobota, 23 czerwca ▶
#3 Trening ▶ 13:00
#Kwalifikacje ▶ 16:00
Niedziela, 24 czerwca ▶

#Wyścig ▶ 16:10



Informacje o torze:
Nazwa toru: Circuit Paul Ricard

Lokalizacja: Le Castellet, Francja
Pierwsze Grand Prix: 1971
Długość toru: 5.842 km
Liczba okrążeń: 53
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 309.69 km
Rekord okrążenia: brak danych

Zapraszam do dyskusji!
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Francji Kwalifikacje
Hamilton win kurs 1,58 Fortuna✅
Lewis dostał tutaj w końcu nowy silnik z nową ulepszona specyfikacją, który jak sam mówi zapewnia dużo świeżej mocy a której oboje z kierowców nie wykorzystywali do końca. Ham mimo ze to tylko treningi zaprezentował sie bardzo dobrze i widać pozytywne nastawienie( oba wygrał). Napewno Czerwoni podkręcą jutro tempo bo w piatki nigdy nie pokazuja tego na co ich stać. Mimo wszystko uważam ze kwale padną łupem Hamiltona , który odzyskał tutaj wigor i dobrze czuje sie na tym torze a Merc napewno sie jeszcze tutaj poprawi. Kurs mysle, że przed P3 jeszcze spadnie a po P3 juz nic nie da rady obstawić.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Francji - kwalifikacje sobota 16:00
Romain Grosjean - Fernando Alonso @ 1.85 ✅
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Grosjean bardzo ladnie pojechal oba treningi notujac zdecydowanie najlepsze czasy sposrod ekip goniacych &quot;wielka trojce&quot; ktora na ten moment jest po za zasiegiem reszty stawki. Uzyskany dwukrotnie 6 czas w FP1 i FP2 robia wrazenie. Do tego jest to Romaina domowe Grand Prix wiec pelna mobilizacja gwarantowana co zreszta widac. Silnik Ferrari w nowej specyfikacji tez widac robi robote w bolidzie Haasa czego nie mozna powiedziec o jednostce napedowej Renault zamontowanej w samochodach McLarena. Niby w drugim treningu Alonso wykrecil ten 8 czas ale strata do Grosjeana dalej bardzo duza. Ogolnie pomaranczowe bolidy mnie nie przekonuja i spodziewam sie spokojnie Francuza wyzej w kwalifikacjach. Mundial za pasem dlatego widze, ze przeklada sie to na mala aktywnosc w dziale a szkoda bo w ten weekend przeciez scigamy sie na na torze Paul Ricard. GP Francji wraca po kilku latach przerwya po raz ostatni wyścig odbył się tutaj w sezonie 2008 na torze Magny-Course.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Trzeci trening mało miarodajny. A wszystko przez deszcz ktory nie pozwolił wielu zespołom na ustawienie bolidów. Narzekali kierowcy Red Bulla ze auto podsterowne . Vettel nie poskladal jeszcze okrazenia na tym torze. Kwalifikacje zapowiadają sie ciekawie i mogą byc niespodzianki bo tor przesycha ale wątpię by jechali na całkiem suchym torze
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Trzeci trening mało miarodajny. A wszystko przez deszcz ktory nie pozwolił wielu zespołom na ustawienie bolidów. Narzekali kierowcy Red Bulla ze auto podsterowne . Vettel nie poskladal jeszcze okrazenia na tym torze. Kwalifikacje zapowiadają sie ciekawie i mogą byc niespodzianki bo tor przesycha ale wątpię by jechali na całkiem suchym torze
Gwarantuje Ci, ze zrobia kilka okrazen na przejsciowkach i jeszcze w Q1 zaloza slicki ???? Dzisiaj do czasu kwalifikacji ma juz wiecej nie padac wiec raczej na sucho powinni juz pojechac.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mam pytanie do ranczo0123 .
Co sadzisz o becie na to , ze zwycięzca wygra z przewaga 6sek lub więcej po ladnym kursie @1,85 Fortuna , Wydaje mi sie , ze Hamilton jadąc swoim tempem spokojnie jest w stanie odjechać rywalom na więcej niz 6 sekund bo widac , ze tor mu wyjątkowo pasuje.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie do ranczo0123 .
Co sadzisz o becie na to , ze zwycięzca wygra z przewaga 6sek lub więcej po ladnym kursie @1,85 Fortuna , Wydaje mi sie , ze Hamilton jadąc swoim tempem spokojnie jest w stanie odjechać rywalom na więcej niz 6 sekund bo widac , ze tor mu wyjątkowo pasuje.
Teoretycznie tak ale ten zaklad jest bardziej zlozony niz mogloby sie to wydawac na pierwszy rzut oka. Wystarczy, ze pod koniec wyscigu bedzie jakas kraksa i wyjedzie SC i wtedy zaklad jest polozony. Osobiscie nigdy takiego beta jeszcze nie gralem bo uwazam, ze jest zbyt wiele malych czesci na ktore sie kompletnie nie ma zadnego wplywu a ktore sa scisle powiazane z tym zakladem dlatego ja takie cos omijam szerokim lukiem. Jak chcesz i czujesz, ze jest to dobry pomysl to mozesz to sprobowac pograc.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Hmm właśnie tez mi to przeszlo przez mysl , ale próbuje to jakoś oszacować. Wiem , ze siedzisz w tym sporcie bardziej niz ja , bo lubie oglądać Formule ale zeby nazwac sie..znAwcą to raczej ciężko :p dlatego jeszcze chcialem Cie zapytac co myslisz o tym torze ? Gdyby nie liczyć kraks z powodu taki za przeproszeniem łbow jak Verstappen to czy ogólnie latwo tu o kolizje np przy roznego rozdzaju manewrach czy raczej bardziej przez glupote kierowców ? Bo jeśli tylko to drugie to byłbym skolnny zaryzykować ????
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hmm właśnie tez mi to przeszlo przez mysl , ale próbuje to jakoś oszacować. Wiem , ze siedzisz w tym sporcie bardziej niz ja , bo lubie oglądać Formule ale zeby nazwac sie..znAwcą to raczej ciężko :p dlatego jeszcze chcialem Cie zapytac co myslisz o tym torze ? Gdyby nie liczyć kraks z powodu taki za przeproszeniem łbow jak Verstappen to czy ogólnie latwo tu o kolizje np przy roznego rozdzaju manewrach czy raczej bardziej przez glupote kierowców ? Bo jeśli tylko to drugie to byłbym skolnny zaryzykować ????
Ten tor ma latke idealnego toru testowego. Jest bardzo szeroki z bandami bardzo daleko i praktycznie SC moze sie pojawic tylko wtedy gdy beda jakies czesci porozrzucane po torze albo jakis inny bolid sie rozbije i bedzie stal na srodku drogi. W innym wypadku VSC w zupelnosci powinien wystarczyc. Ogolnie spodziewany jest nudny wyscig tak zwana procesja bo tu nie ma praktycznie zadnych miejsc do wyprzedzania (obym sie mylil). Jesli nie bedzie padac a prognozy pogody roznie mowia to zapowiada sie jeden z najnudniejszych wyscigow w calym sezonie. Ogolnie jezeli przed wyscigiem zobacze, ze jest start na sucho to sobie pogram brak SC bo stoi po fajnym kursie wiec w takim przypadku Twoj bet jest w miare logiczny.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ogolnie spodziewany jest nudny wyscig tak zwana procesja bo tu nie ma praktycznie zadnych miejsc do wyprzedzania (obym sie mylil). Jesli nie bedzie padac a prognozy pogody roznie mowia to zapowiada sie jeden z najnudniejszych wyscigow w calym sezonie.
Nudniejszych od dwóch ostatnich sie juz nie da haha
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ten tor ma latke idealnego toru testowego. Jest bardzo szeroki z bandami bardzo daleko i praktycznie SC moze sie pojawic tylko wtedy gdy beda jakies czesci porozrzucane po torze albo jakis inny bolid sie rozbije i bedzie stal na srodku drogi. W innym wypadku VSC w zupelnosci powinien wystarczyc. Ogolnie spodziewany jest nudny wyscig tak zwana procesja bo tu nie ma praktycznie zadnych miejsc do wyprzedzania (obym sie mylil). Jesli nie bedzie padac a prognozy pogody roznie mowia to zapowiada sie jeden z najnudniejszych wyscigow w calym sezonie. Ogolnie jezeli przed wyscigiem zobacze, ze jest start na sucho to sobie pogram brak SC bo stoi po fajnym kursie wiec w takim przypadku Twoj bet jest w miare logiczny.
Okej dzieki
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Francji - Wyścig
Niestety chyba raczej nie bedziemy świadkami wielu wyprzedzeń na tym torze. Wiec istotna sprawą bedzie utawienie na starcie a tutaj na P1 i P2 stoja kierowcy Mercedesa. Ich silniki maja nowa specyfikacje i w zespół z nowymi silnikami zapewniaja wiele świeżej mocy i napewno bedzie ona tutaj dobrze wykorzystana. Merce czuja sie dobrze na tym torze w przeciwienstwie do rywali ( Seb narzeka na tor ze mogł zostac wybrany lepszy a Red Bulle po prostu są wolniejsze czego nie kryją sami kierowcy). Kierowcy Mercedesa ruszaja do wyscigu na supersoftach , główni rywale a mam na mysli tutaj Ferrari na ultrasoftach i może tutaj mozna upatywać szansy dla Vettela (start z P3) ze lepiej wykorzysta bardziej przyczepną mieszankę i sprobuje cos ugrać na starcie.
Jedyną niewiadomą jest sam tor bo roznie sie o nim mówi , ma nowa nawierzchnie , ale jest miejscami nierowny i przebija tez stara nawierzchnia wiec może byc zagadką. Ja dzisiaj po namysle ide w dublet Mercedesa bo jest moc i ustawienie na starcie dobre a kurs warty grania.
Zwycieski dublet -Mercedes kurs 2.55 Fortuna.
Przyznam ze kusi mnie typ na win Bottasa bo facet tez jest tutaj szybki a kurs 7 w porównaniu do 1.46 Hamiltona zachęca. Jednak czy Merc w sytuacji tak zaciętej walki o majstra da mu wygrać? Oto jest pytanie. Ja jednak tez to zagram.
I jeszcze jedna sprawa. Czesto zdarzalo sie ze wyscig mial zdecydowanych faworytów na zespół i kierowców a tutaj jakims dziwnym trafem (a to strategia zawaliła a to Pit stop nie wyszedl) wyskoczyl ktos inny. I ja sprobuje tez na win za mniejsza stawke win Vettela bo mimo tych wszystkich narzekan kurs zacheca bo 7.25 to duza różnica jak na lidera. Za tym typem przemawia głównie kurs ale tez to ze jak to w F1 czasem cos moze pójść nie tak. A Vettel nie raz pokazywał ze skazany na porażkę lubił platac figla.
Tyle ode mnie na dzis.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Francji - wyścig niedziela 16:10
Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - Tak
Kurs: 1.65 ⛔
Bukmacher: Fortuna/1xbet
Analiza:

Tor we Francji jest bardzo bezpieczny i szeroki wiec mozna sobie wyjezdzac na pobocze bezstresowo o nic sie nie martwiac do woli. Mam nadzieje, ze zaden z kierowcow nie odwali jakiejs kaszany juz na samym poczatku i nie rozwali swojego samochodu doszczetnie juz podczas pierwszego okrazenia. Nie zapowiada sie na to, poniewaz w bliskiej odleglosci od toru jakiejkolwiek sciany prozno szukac. Oczywiscie jest to start i wszystko sie moze zdarzyc ale to naprawde musialo by byc mega mocne uderzenie aby ktos zaraz po starcie nie doczlapal sie do alei serwisowej. Delikatne kontakty moga sie pojawic ale mysle, ze nie powinno byc problemow aby pozniej wrocic do mechanikow na jakas ewentualna naprawe. Prognoza pogody w tym momencie jasno nie okresli nam w jakich warunkach bedzie rozgrywany wyscig. Deszcz moze sie pojawic wiec typowanie H2H miedzy zawodnikami odpuszczam bo moze byc loteria.
Drugim betem jaki proponuje po lepszym kursie jest brak samochodu bezpieczenstwa na torze. Tak jak juz wczesniej wspomnialem tor z szerokimi poboczami wiec kursy moim zdaniem powinny byc wystawione odwrotnie ale z racji tego, ze jest to pierwszy wyscig na tym torze to bukmacherzy jeszcze nie wiedza do konca co w trawie piszczy. Brak Safety Car w wyscigu wyglada bardzo kuszaco po tym kursie dlatego to tez sproboje sobie pograc. W tym typie jedynie obawiam sie, ze bedzie deszczowy wyscig i ktorys z kierowcow moze sie rozbic o innego kierowce i wtedy Virtual Safety Car moze nie wystarczyc ale po takim kursie przy tej konfiguracji toru az zal byloby tego nie sprobowac zagrac.
Typ: Brak Safety Car na torze
Kurs: 2.30 ⛔
Bukmacher: Dafabet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom