>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka Eredivisie/ 10 kolejka Jupiler League (1-3 października 2010r)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W Eredivisie w poprzedniej kolejce byliśmy świadkami fenomenalnego meczu pomiędzy Twente, a Ajaxem. Było tam dosłownei wszystko! Taki mecz nie zdarza się często, remis 2:2 wydaje się byc sprawiedliwy dla obu stron, a dla kibiców takie widowisko to rzecz kapitalna! W tej serii gier Ajax na Arenie podejmie Utrecht i co by nie pisac to jest faworytem, niestety kurs nie rozpieszcza... Więc może handi będzie do roważenia, bo Utrecht w czwartek gra w LE, a Ajax w LM rywalizował we wtorek grając dobre zawody remisując 1:1 z Milanem.
W Belgii jak burza idzie Genk, a tuż za jego plecami Anderlecht, Gent i Standard. I to właśnie spotkanie Standard- Anderlecht jest hitem tej serii gier w belgiskiej Jupiler League. Ciekawie zapowiada się też mecz Club Brugge- Gent. A czy kolejne pkt zapisze Genk na swoim koncie?
Zachęcam do dyskusji ????
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Vitesse - Willem II
Piątek, czyli dzień niespodzianek w Eredivisie. Nie oglądałem ostatniego spotkania Vitesse, jedynie bramki i wiem, że pierwsza zdobyta dość przypadkowo a druga strzał &#39;palce lizać&#39; nie chcianego w Amsterdamie Aissatiego. Niby Vitesse gra z meczu na mecz lepiej, ale na moje oko nie mają jeszcze czym zbytnio postraszyć, drużyna się dopiero zgrywa. Willem II... co tu dużo pisać, zawodzi na całej linii. 0 punktów. Patrzałem niedawno terminarz Willem II i w kolejnej kolejce jeżeli mnie pamięć nie myli grają z PSV a później AZ... tam raczej punktów nie zdobędą więc po 10 kolejkach 0 punktów? No sorry, ale to było by już lekkie przegięcie...
Czas na jakąś niespodziankę ze strony Willem II i przełamanie się. A kiedy mieli by to zrobić jak nie ze zgrywającym się dopiero Vitesse?
Moje propozycje:
- Vitesse - Willem II X2 (2.65) ✅
- Vitesse - Willem II DNB 2 (5.80) --&gt; zwrot
P.S. To są bardziej propozycje na przełamanie Willem II. Zbyt silnym argumentów nie ma, po prostu przeczucie, że dziś może się udać. Sam puszczam to za kilka euro jedynie by fajnie się oglądało mecz.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Excelsior - Roda JC
Roda jest w niezłej formie, na co wskazuje miejsce w tabeli. Excelsior może również mówić o bardzo udanym starcie w Eredivisie. Klub z Rotterdamu był już przed rozpoczęciem sezonu skazany na spadek, a tym czasem młodszy brat Feyenoordu radzi sobie bardzo dobrze. Jest to dość ciężki mecz do typowania, ale bardziej w roli faworyta widzę tutaj Rodę, która pokazuje ostatnio kawał dobrego futbolu. Trener drużyny domowej ma problem z ofensywą, ponieważ nie zagra najlepszy strzelec Guyon Fernandez oraz inny napastnik, Roland Bergkamp.
W Rodzie nie zobaczymy Delorge, Lachambre i Svarda. Zagrają za to Hadouir i Vormer, co jest bardzo dobrą wiadomością. Ze względu na kłopoty ofensywne Excelsioru, zagram dziś tak:
- Excelsior - Roda under 2,5 (2.35) ⛔
- Excelsior - Roda 2 (2.00)
NAC - NEC
Kolejny ciężki mecz do typowania. Spodziewam się bardzo wyrównanego pojedynku, ale mam nadzieję, że 3 punkty pozostaną w Bredzie. NEC przyjeżdża dość osłabione do Bredy. Nie zagrają: Amieux, Babos, Chatelle, George, Grootfaam, Latupeirissa. W domowej drużynie nie zobaczymy: Gudelja, Gilissena, Lurlinga i Snoyla. NAC ma jednak czym postraszyć dość słabo grające NEC na wyjeździe. Moja propozycja na ten mecz:
- NAC - NEC 1 (1.95) ✅
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: kortrijk- eupen
typ kortrijk wygra a liczba zdobytych bramek wyniesie powyzej 2,5
kurs 2,40
gamebookers
analiza:
na dzis wybralem spotkanie belgijskiej jupiler league. w meczu 10 kolejki naprzeciwko siebie stana- zajmujacy aktualnie 7 lokate w tabeli kortrijk z dorobkiem 13 pkt oraz zamykajacy stawke beniaminek z Eupen , ktory do tej pory zgromadzil tylko punkcik. gospodarzom dzisiejszego pojedynku tez ostatnio nie wiedzie sie najlepiej, przegrali 3 ostatnie pojedynki kolejno z anderlechtem , westerlo oraz cercle brugge. wiec dzis pora na przelamanie zlej passy. goscie sezon rozpoczeli fatalnie i sa jak narazie zdecydowanie najslabsza druzyna ligi, strzelaja bardzo malo bramek. oba zespoly regularnie graly ze soba na zapleczu ektraklasy w poprzednich latach .wszystkie spotkania gladko wygrywal u siebie kortrijk. dzis mysle ze nie bedzie inaczej i stawiam na zwyciestwo gospodarzy z suma bramek powyzej 2,5
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - Utrecht
Faworyt tylko jeden, Ajax. Utrecht bez Asere, Ajax najmocniejszym składem. Utrecht miał 2 dni mniej odpoczynku niż drużyna z Amsterdamu. Będzie gorąca atmosfera, bo Ajax nie za bardzo lubi się z Utrechtem, dlatego młyn powinien zgotować kocioł dla gości ???? Ajax w formie, nie może sobie pozwolić na stratę punktów, ponieważ idzie po majstra. Spodziewam się pewnego zwycięstwa Joden, a to moje propozycje:
- Ajax - Utrecht (-1) 1 (1.60)
- Suarez strzeli bramkę (1.90)
- El Hamdaoui stzreli bramkę (2.00)
- Ajax - Utrecht HT 1 (1.62)
Twente - Groningen
Dwie bardzo dobre defensywy w lidze. Obydwa zespoły tracą mało bramek, dlatego w tym spotkaniu widzi mi się jedynie under bramkowy. Twente powinno być trochę zmęczone środowym spotkaniem w LM, dlatego Groningen może to wykorzystać. Ciężko mi jednak wskazać faworyta, na papierze Twente... ale jakoś ten mecz mnie nie przekonuje by na kogoś konkretnego postawić. Moja propozycja na ten mecz:
- Twente - Groningen under 2,5 (1.90)
Poza tym swoje mecze powinno wygrać PSV (ale beznadziejny kurs), z grą na AZ bym się wstrzymał, trochę no bet jak dla mnie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pełna zgoda z typem na Ajax. Ja jednak samo win wezme ;)
VS
AJAX AMSTERDAM - UTRECHT
Typ : Ajax @ 1,20 Betclic ⛔1:2
Ostatnie dwa mecze to dwa remisy, ale z rywalami z wysokiej półki czyli na wyjeździe z Twente po kapitalnym meczu z obu stron. Potem we wtorek przyszedł remis 1:1 z Milanem na Arenie. Z podstawowych graczy zabraknie Anity, ale Emanuelson zagra na lewej obronie, a Sulejmani wskoczy zapewne na lewe skrzydło. Swoją drogą dobrze, że jego wypożyczenie do WHU nie doszło do skutku;)
Ajax złapał już rytm po początku nieudanym. Utrecht w czwartek grał mecz, ponadto wyjazdy to nie jest ich mocna strona. Często przegrywają w &quot;gościach&quot;. A bilans ligowy 0-0-4 i bramki 1-9 mówią o tym doskonale. Teraz dodatkowo po pucharach są.
------------------
Co do AZ to zgadzam się z ajax4ever ,że nie warto ich ruszac.Heracles co prawda póki co słabo, ale AZ również niczym nie przekonuje by im zaufac. Dodatkowo Alkmaar bez Holmana i Simona Poulsena.
--------------------------
VS
TWENTE - GRONINGEN
Typ : Twente @ 1,58 Betclic✅4:2
Twente bez Tiendalli i Bajrami. Ale coraz lepiej to u nich zaczyna funkcjonowac. Zaimponowali mi grą w meczu z Ajaxem. Przed rokiem błyszczeli w grze u siebie. Teraz też chyba wkońcu złapali rytm, a takie remisy jak z Ajaxem czy Interem w LM powinny im dodac powera. Wiem, że w środe grali na White Hart Line, zdaje sobie z tego sprawe, ale wygrana z bezpośrednim rywalem w Eredivisie też jest ważna, a potem przerwa na reprezentacje.
W zespole Groningen zabarknie Leandro Bacuny i Ajilore. Trzeba powiedizec, że są zaskoczeniem obok Rody w początkowej fazie sezonu. Będzie to ciężki mecz, ale widze wygraną gospodarzy w tym starciu.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Robson ale wtopa na Ajaxie :eek:
Co tam się działo :;/:
Tak to jest, od jakiegoś czasu wmawaim sobie iż nie będę stawiał Włoskiej ligi i Holenderskiej. A jednak wpadam do Ziemniaka i wale te PeFFki. :;/:
Ajax dał dziś konkretnie pupy :;/:
Szkoda.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ale słaby mecz. Tak rażące błędy niektórych zawodników. W dodatku dwa karne dla Utrechtu w tym jeden z kapelusza. Sędzia gwizdał ewidentnie pod jedną drużynę. Chyba jeszcze nie byłem nigdy na tak słabym meczu domowym na Ajaksu. Jasne, że nie można wygrywać każdego meczu, ale z tak słabo grającym Utrechtem przegrać? Żenada... To co dziś pokazaliśmy to dla mnie nieporozumienie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom