>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka Eredivisie / 10. kolejka Jupiler Pro League (02-04.10.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Już niebawem emocje związane z grą reprezentacji, ale wcześniej kolejne emocje w Bene(luksie). W Jupiler Pro League dwa bardzo ciekawe mecze nas czekają. Szczególnie mecz mistrza z wicemistrzem - Gent vs. Club Brugge - zapowiada się nadzwyczaj interesująco. Drugim starciem będzie bój Genku ze Standardem, czyli dwóch chimerycznych zespołów. Ciekawi też postawa Fiołków z Mechelen. Czy w Brukseli padnie korzystny dla gospodarzy wynik :?:

Eredivsie w ten weekend to natomiast ogromne emocje związane z wielkim klasykiem. PSV zagra z Ajaxem Amsterdam. Czy Joden zrewanżują się za poprzedni sezon :?: Ponadto w niedzielę zagra AZ z Twente, czyli mecz dwóch ekip, które szukają optymalnej formy.

Zachęcamy do wspólnej dyskusji oraz analizy.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Heracles - Heerenveen | Heracles over 1,5 gola @1.75 betano✅
Heracles grało pięknie aż do spotkania z AZ. Tam nie nadążali za szybkimi akcjami Alkmaar. Dwa szybkie ciosy wyprowadzone przez gospodarzy i Heracles nie umiało się podnieść. Udało się dopiero w drugiej połowie, ale było zbyt późno. Przed tym spotkaniem wygrali z PSV po bardzo dobrym spotkaniu, generalnie u siebie w tym sezonie grają lepiej niż dobrze. 3:0 z NEC, 2:0 z Twente, 2:1 z PSV i 4:1 po dogrywce w pucharze z Vitesse. Na własnym boisku grają pewnie, przód mają zabójczy, Tannane, Weghorst mają już łącznie 9 bramek na koncie. Obrona spisuje się wzorowo, tyko dwa gole stracone na swoim terenie z takimi rywalami to spore osiągnięcie. Serca ostatnie trzy spotkania bardzo słabe, z Vitesse praktycznie zero klarownych okazji na gola, jeden z nudniejszych meczów Eredivisie jakie widziałem w ostatnim czasie. Na dobrą sprawę mogli tam przegrać, bo Solanke z 4 metrów na pustaka strzelił obok bramki. Z NEC i Groningen też kiepskie spotkania. Początkowo chciałem grać over+bts, ale Heerenveen jakoś mnie nie przekonuje jeśli chodzi o strzelenie choćby gola takiej defensywie jaką ma Heracles dlatego idę tylko w gole gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oostende vs. Lokeren BTS, 1.75 Betsafe 2/10 ⛔ 2:0
Nieoczekiwany lider JPL podejmie dzisiaj Lokeren. Gospodarze wciąż prowadzą i to mnie niezwykle dziwi. Niemniej w ostatnich starciach nie błyszczą. Najpierw słaby mecz i odpadnięcie z pucharu Belgii przeciwko Antwerp 0:2, a w poprzedniej kolejce zaledwie zremisowali z nieco podbudowanym Mouscronem na wyjeździe 2:2. W zespole bryluje Cyriac i to on jest główną bronią Oostende. Ma na swoim koncie już sześć trafień. W napadzie zobaczymy też Musonę (7/4). Zatem to jest główna siła ekipy z Albertparkstadion. Mają jednak poważniejsze kłopoty w defensywie, zaczęła się gubić i nie kryją rywali jak należy. Najlepiej było to widać przy obu straconych bramkach z poprzednim rywalem. Lokeren natomiast gra słabo jak na ten zespół. Ulegli w wcześniej wymienianym Mouscronem, a i Clubem Brugge. W pucharze udało się gładko awansować, eliminując półamatorów. Mimo to widać charakter w tej ekipie. Szczególnie w pojedynku ze Standardem w Liege, gdzie wygrali 1:0. Mają kim straszyć, jest Patosi, Ngolok, a i może Starzyński zacznie strzelać. Niemniej głównym motywem jest fatalna dyspozycja obrony lidera, a i lekko sugerowałem się H2H. Ostatnie mecze obu ekip to cztery wygrane Lokeren i trzy BTSy. Warto spróbować za płaską stawkę.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
OH Leuven vs. Mouscron-Peruwelz Goście o1.5 gola, 2.95 Unibet 1/10 ⛔ 1:1
Wczoraj Lokeren mnie zawiodło, ale dzisiaj liczę na małe value. Goście są w gazie i łapią punkt za punktem. Na starcie sezonu sądziłem, że będą zdecydowanie u dołu tabeli. Zespół jednak się ogarnął wygrywając z Clubem Brugge, Charleroi czy remisując z Oostende, choć tutaj sporo szczęścia (patrz post wyżej). We wszystkich meczach zdobywali minimum dwa gole. W trzech meczach z rzędu bramki zdobywał Dusenne... obrońca :!: Jest bardzo przydatny przy stałych fragmentach gry. Skład dzisiaj powinien wyjść identyczny jak w ostatnich starciach. OH Leuven to również ekipa, która powinna walczyć o utrzymanie. Na razie jednak jest kilka gorszych ekip. Ostatnio zaskoczyli Standard remisując w Liege 2:2. Wcześniej porażka u siebie z coraz lepiej poczynającym Zulte (2:3). W defensywie dziurawo i to argument na ten typ. Dzisiaj również stoi pod znakiem zapytania występ dotychczasowego golkipera, Riou. Ostatnio zastąpił go Lenaerts, któremu wpakowano dwa gole, gdzie przy pierwszym popełnił jednego babola. Patrząc na te ekipy liczę na otwarty mecz i sporo bramek. Gole gości to value po tym kursie, a i przy tym mają morale na wysokim poziomie co na pewno jest motywujące. Natomiast po ok. 1.38 chodzi kurs na ich jedną bramkę i jest to idealny typ do dubla ;) Ogółem polecam lekko.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Graafschap vs Feyenoord⛔
Feyenoord -1,5 win
@2,15
bet365


Po siedmiu kolejkach nowego sezonu, Graafschap ma tylko jeden punkt po remisie w poprzedniej rundzie u siebie z przeciętną drużyną Willem II (2:2).
Mimo, że punkt przez nich zdobyty był w dość szczęśliwy sposób.
Jako że, gospodarze wyrównali w ostatnich momentach gry.
Mimo że, zespół od 65. minuty grał w 10, kiedy Bannik dostał drugą żółtą kartkę.
Goście objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy kiedy Falkenburg strzelił dwa gole w ciągu dwóch minut.
Jednak zawodnicy de Graafschap poszliśmy na wszystko albo nic w ostatnich trzydziestu minutach gry i zasłużenie wyrównali poprzez Peters (rzut karny) i Vermeij.
Maja 18 straconych goli do tej pory, a zaledwie 4 gole strzelone.
Są zdecydowanie najgorszą atakująca i najgorszą grającą w obronie drużyną w lidze i nie ma wątpliwości że, oni będą miec bardzo duże problemy aby pozostać w lidze.
Chyba że, drastycznie przebudują drużynę w okienku transferowym.
Zabraknie: środkowy obrońca Ted van de Pavert (1/0), prawy obrońca Thijs Bouma (4/0), pomocnik Dean Koolhof (2/0) oraz środkowy napastnik Erik Quekel (4/0).
Feyenoord przystępuję do tego meczu po profesjonalnym zwycięstwie w ostatni weekend przed własną publicznością z Zwolle 2:0.
Oni byli lepszym zespołem, kontrolowali grę od pierwszej minuty, ale linię obrony udało się sforsować doszczętnie dopiero w 2 części spotkania, dzięki bramkom Kuyt w 54 i Elii w 82 minucie.
W drużynie gości nie zagra obrońca Eric Botteghin (4/0) z powodu kontuzji.
Mają na swoim koncie już 5 zwycięstw w 7 spotkaniach, Feyenoord ma w tym momencie trzecią pozycję i trzy punkty mniej od prowadzącego Ajaxu i na pewno ich celem przed spotkaniem jest łatwe oraz przekonujące zwycięsto z zajmującym dno tabeli rywalem. Atak działa przyzwoicie, więc myślę że, chłopaki postrzelają a mają w swoich szeregach bardzo uznane marki np: Kuyt.
Chociaż na wyjazdach mają bilans 1-1-1 to 2 z tych meczy były z wymagającymi rywalami.
Feyenoord wygrał 5 z ostatnich 6 meczy wyjazdowych przeciwko De Graafschap.
Feyenoord wygrał ostatnie 2 mecze z nimi 3, oraz 4 bramkami.
De Grafschap nie pokazał prawie nic pozytywnego w pierwszych siedmiu kolejkach.
A przyjdzie im się zmierzyć z jedną z najmocniejszych firm w lidze.
Feyenoord ma wszystkie atuty do uszczelniania trzech punktów tutaj.
A w moim odczuciu chłopaki zdobędą zwycięstwo paroma bramkami.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom