>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka I ligi (08-10.09.2017)

Status
Zamknięty.
B 10

blutharsch

Użytkownik


Dobrze, że założyłeś temat, ale nie trzeba atakować moderatorów, jest sporo pracy w związku ze zmianami i mogło się zdarzyć.
Przepraszam, jakoś głupio wyszło. Ostatnią rzeczą jaką chciałem zrobić to atak na kogokolwiek. Raczej miałem na myśli, że ktoś poprawi moje nieudolne wklejki( nie widzą ich użytkownicy niezalogowani). A co do to samego tematu, to lubię pierwszą ligę i uznałem że warto założyć bo wtedy ktoś coś na pewno potypuje - niechciałem nikomu wchodzić w paradę.
 
abernardo 15

abernardo

Użytkownik
KATOWICE -0,5 2,07 - POGON SIELDCE -0,25 1,89
Jezeli Katowice nie wygrac u cebie ze taki slabi Wygri niewiem skim masz wygrac.
Pogon po porazka u Bytowia chiec rehabilitowac,Stomil na wiazda zagrac bardzo slabo
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
Chrobry, mam nadzieję szybko zapomniał o przegranej po ostatnich derbach z Międzią, gdzie nie był zespołem gorszym (bramki dla Miedzi, po głupich indywidualnych błędach) i dzisiaj odniesie zwycięstwo z beniaminkiem (celowałbym w wynik 1:3). Z tego co wyczytałem na stronie Chrobrego, abscencji w porównaniu do ostatniego meczu nie ma, a wola walki pokazana w ostatnim meczu napwa optymizmem. Wierzę również w nowego trenera, który potrafił wprowadził Arkę na &quot;salony&quot; i do finału PP, a i z Chrobrym bardzo dobrze wystartował.
Puszcza - Chrobry - 2 / 2,71 sts✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom