>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8. kolejka La Liga [13.10 - 16.10.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
8 kolejka La Liga

Kursy od: BAH
Po przerwie reprezentacyjnej wracamy na ligowe boiska. Kolejka naprawdę zapowiada się wybornie. Hitem kolejki bez wątpienia będzie pojedynek Atletico - Barcelona. Obie ekipy nie zachwycają, a ich gra większego szału nie robi, dlatego ciężko doszukać się tutaj wygodnego typu. Inne spotkania również zapowiadają się ciekawie. Jak już kiedyś wspominałem, po przerwie spowodowaną grą w reprezentacji lubią padać niespodzianki. Gdzie tym razem ich się doszukiwać?.
Zapraszam do dyskusji oraz do pisania analiz.
Światła. Aparat. Akcja!
To jest LaLiga!
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Spora szansa na to że Getafe dostanie przynajmniej dwoma golami od Realu. Jak wiadomo obydwa zespoły są w bardzo przyjaznych relacjach i nie wierzę że gospodarze postawią jakieś trudne warunki Realowi. Myślę że śmiało do grania -1 na Real po @1,7 we fortunie.
W meczu Barcelony z Atletico przewiduje sporo żółtych kartek, jeszcze u buków z kraju nie spotkałem się z tym typem ale jeśli gdzieś się pojawi na pewno do pogrania. Linia 6 kartek to promocja będzie. Indywidualne kartki rownież do gry, z Barcelony na pewno Pique który w tym sezonie spisuje się bardzo słabo.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W meczu Barcelony z Atletico przewiduje sporo żółtych kartek, jeszcze u buków z kraju nie spotkałem się z tym typem ale jeśli gdzieś się pojawi na pewno do pogrania. Linia 6 kartek to promocja będzie. Indywidualne kartki rownież do gry, z Barcelony na pewno Pique który w tym sezonie spisuje się bardzo słabo.
Sędzią tego spotkania będzie Pan Antonio Mateu Lahoz, który nie oszczędza zawodników pod względem kartek. Czekam tylko na linię jaką wystawią buki i na pewno coś skrobnę odnośnie tego meczu.
W całej kolejce będą szukał na pewno goli, a je widzę w spotkaniach Espanyol-Levante, Eibar-Deportivo czy też Betis-Valencia. Odpuszczam granie na faworytów.
Też mam coś ciekawego na spotkanie Girona - Villarreal.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Espanyol - Levante
BTS @ 2.00
buk: Bah

Jest to pierwsze ze spotkań w tej kolejce gdzie idę w stronę bramek. Dlaczego BTS?. Otóż obie ekipy nie mogą się pochwalić w tym sezonie szczelną i dobrą obroną. Espanyol jak i Levante tylko raz od początku sezonu zachowały czyste konto, a tak to traciły przynajmniej po jednej bramce. Obie drużyny mają natomiast spory potencjał w ataku. Goście potrafi zremisować z Real Madryt 1:1, czy też wysoko wygrać z Realem Sociedad 3:0. Papużki natomiast pomimo wysokiej porażki z Barceloną 5:0, wygrali min z Celtą czy też z Deportivo. Obie drużyny są na podobnym poziomie i obie będą się biły w tym sezonie o środek tabeli. Jutro spodziewam się dobrego spotkania, które przyniesie nam minimum po jednej bramce dla obu ekip. Na koniec chcę żebyście spojrzeli na statystyki ostatnich spotkań:
15.04.16 LL Levante Espanyol 2 : 1
15.12.15 CDR Espanyol Levante 2 : 1
07.12.15 LL Espanyol Levante 1 : 1
03.12.15 CDR Levante Espanyol 1 : 1
17.04.15 LL Levante Espanyol 2 : 2
29.11.14 LL Espanyol Levante 2 : 1
Jak widzimy bramki tutaj lubią padać, a że obie drużyny są w podobnej dyspozycji to liczę, że jutro będzie podobnie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 961

rabatko

Użytkownik
W meczu Espanol -Levante było 5 żółtych kartek ,ale w 82 min. sędzia pokazał żółtą dla trenera Espanolu!!! Ciekawe jak rozliczą to buki??????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Atletico - Barcelona
powyżej 6.5 kartek w meczu @ 1.93
buk: unibet

Spodziewałem się nieco wyższej linii na to spotkanie, ale ta po takim kursie jest jak najbardziej do gry (wczoraj było 2.05). Na przeciwko siebie stają drużyny, które w tym sezonie biją się o mistrzostwo Hiszpanii. Lepiej sezon zaczęła Barcelona, która kroczy od zwycięstwo do zwycięstwa. Gorzej wygląda tu u gospodarzy, którzy muszą wygrywać aby dotrzymać kroku rywalom. Jestem również zdania, że Atletico jak i Barcelona nie są w najlepszej dla siebie dyspozycji, a ich niektóre wygrane są po prostu wymęczone. Dlaczego kartki?. Już nie raz te spotkania pokazywały, że emocji, fauli i dziwnych akcji w tych meczach po prostu nie brakuje. Jestem zdania, że dziś będzie podobnie. Będzie to kolejne ciężkie spotkanie, które głównie może toczyć się w środku pola. Na pewno smaku temu meczu doda gol strzelony przez jedną z drużyn. Trzeba dodać, że sędzią tego spotkania będzie Pan Lahoz, który jak wspomniałem parę dni temu nie oszczędza zawodników pod względem kartek oraz nie wdaje się w żadne dyskusje z zawodnikami. Dziś będzie to dla niego kolejny sprawdzian bowiem ciężko sędziuje się hity kolejki. Mam jednak nadzieje, że nie zostanie on głównym aktorem dzisiejszego wieczoru, a kartkami będzie sypał po równo z każdej ze stron.​
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Wracając jeszcze do spotkania Espanyolu...Hiszpańscy sędziowie zabierają przyjemność z oglądania tej ligi...Nie wspominając o kuponach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico Madryt vs FC Barcelona kurs: 2,50 (podatek 12%) buk: LVBET⛔
Atletico Madryt vs FC Barcelona (AH:-1) kurs: 3,90 (podatek 12%) buk: LVBET⛔
Atletico Madryt vs FC Barcelona (pow, 6,5 żółtych kartek w meczu) kurs: 1,95 (podatek 12%) buk: Totolotek⛔
Powiem tak obie drużyny nie zachwycają, ale Barcelona to Barcelona. Na papierze drużyna lepsza. Pamiętajmy też o LM gdzie Barca ma lepszą sytuację niż Atletico, gra następny mecz u siebie a Atletico z 3 miejscem w grupie ma odległy mecz z Karabachem. Może to mieć dzisiaj znaczenie. Po 2,50 nie pograć na nich to grzech a jeszcze większy AH:-1 po kursie 3,90 (!) ???? . Do tego w tle walka o niepodległość Katalonii.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Wracając jeszcze do spotkania Espanyolu...Hiszpańscy sędziowie zabierają przyjemność z oglądania tej ligi...Nie wspominając o kuponach.
Dzień bez wypaczenia wyniku w Hiszpanii dniem straconym. Ale obiektywnie patrząc, to sami są sobie winni. Baptistao powinien zdobyć co najmniej 2 bramki, które zdobyłby pewnie niejeden junior.
W Niemczech się tego problemu pozbyli, bo VAR działa sprawnie. We Włoszech jest zmowa sędziów, bo usilnie próbują pokazać, że z VARem nadal można drukować mecze i to regularnie robią. Z tego co wiem, to tam nawet nikt nie rozważa wprowadzenia tego w Hiszpanii, więc pewnie nic się nie zmieni.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dzień bez wypaczenia wyniku w Hiszpanii dniem straconym. Ale obiektywnie patrząc, to sami są sobie winni. Baptistao powinien zdobyć co najmniej 2 bramki, które zdobyłby pewnie niejeden junior.
W Niemczech się tego problemu pozbyli, bo VAR działa sprawnie. We Włoszech jest zmowa sędziów, bo usilnie próbują pokazać, że z VARem nadal można drukować mecze i to regularnie robią. Z tego co wiem, to tam nawet nikt nie rozważa wprowadzenia tego w Hiszpanii, więc pewnie nic się nie zmieni.
Tu Cie zaskoczę
Jak informuje stacja radiowa Cadena COPE, wprowadzenie systemu wideoweryfikacji (VAR) w rozgrywkach piłkarskich w Hiszpanii zbliża się wielkimi krokami. Już w tym sezonie mają zostać przeprowadzenie pierwsze testy.
FIFA otrzymała już od La Ligi i Hiszpańskiej Królewskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF) dokumentację, potwierdzającą chęć skorzystania z systemu VAR. Teraz światowa federacja musi wyrazić na to zgodę, a kiedy zostanie ona wydana, w Hiszpanii odbędą się szkolenia dla sędziów w związku z wprowadzeniem wideoweryfikacji.
System VAR ma być testowany już w tym sezonie w kilku meczach hiszpańskich rozgrywek. Nie będzie on jednak dostępny dla arbitrów, tzn. sędziowie nie będą mogli skorzystać z niego w trakcie spotkania. Taka możliwość ma się pojawić w przyszłym sezonie w Pucharze Króla, a za dwa lata - we wszystkich rozgrywkach w Hiszpanii.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Tu Cie zaskoczę
Jak informuje stacja radiowa Cadena COPE, wprowadzenie systemu wideoweryfikacji (VAR) w rozgrywkach piłkarskich w Hiszpanii zbliża się wielkimi krokami. Już w tym sezonie mają zostać przeprowadzenie pierwsze testy.
FIFA otrzymała już od La Ligi i Hiszpańskiej Królewskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF) dokumentację, potwierdzającą chęć skorzystania z systemu VAR. Teraz światowa federacja musi wyrazić na to zgodę, a kiedy zostanie ona wydana, w Hiszpanii odbędą się szkolenia dla sędziów w związku z wprowadzeniem wideoweryfikacji.
System VAR ma być testowany już w tym sezonie w kilku meczach hiszpańskich rozgrywek. Nie będzie on jednak dostępny dla arbitrów, tzn. sędziowie nie będą mogli skorzystać z niego w trakcie spotkania. Taka możliwość ma się pojawić w przyszłym sezonie w Pucharze Króla, a za dwa lata - we wszystkich rozgrywkach w Hiszpanii.
No to w sumie miałem rację, że nic tam się nie zmieni. Za 2 lata, to już wszystkie poważne ligi będą to dawno miały. Nie wiem co tu testować. I co niby jak te patałachy z Hiszpanii będą i tak wypaczać wyniki w Pucharze, to nie wprowadzą? Przecież tylko ta technologia ich uratuje, bo La Liga jest już pośmiewiskiem całego piłkarskiego świata w tym aspekcie. Sędziowie nie są przystosowani do wysokiego tempa gry w tej lidze, co powoduje całą lawinę błędów, tego wynikiem jest frustracja piłkarzy, trenerów, dalej są kary i zawieszenia, a my często tracimy pieniądze. Im szybciej, tym lepiej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak apropos wypaczeń. W meczu Barcelony nie odgwizdany karny na Messim. Zdumiewająca ilość fauli bez kartek w II poł. Jak to oglądałem to tak sobie pomyślałem, że kiedyś może wyjść jakaś wielka afera w tej lidze albo innej z ustawianiem właśnie kartek albo fauli przez sędziów. Były afery m in. we Włoszech z graczami, ale nigdy chyba nie było z sędziami. Pomyślmy - gościu wystarczy, że dzwoni do jakiegoś dalekiego kuzyna i mówi tak i tak, ten zleca grę u buka i nikt tego nie odkryje. Bo jak jest kwestia 11 piłkarzy to ciężej coś &quot;ustalić&quot; niż jak jest 1 człowiek - sędzia. Ja nie mówię, że drukuje wynik meczu, ale kartki to on może sobie dawać praktycznie wg uznania. VAR mógłby to znacznie utrudnić. Zapamiętajcie moje słowa - gdzieś kiedyś wybuchnie taka afera, za 5 może za 10 lat.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie mam pytanie skąd taki kurs na Leganes z Malaga. Jakiś osłabien duzych nie ma u gosci. Mało strzelają i malo tracą ale Malaga pod kątem strzelania i gry też nie zachwyca a traci aż miło.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Panowie mam pytanie skąd taki kurs na Leganes z Malaga. Jakiś osłabien duzych nie ma u gosci. Mało strzelają i malo tracą ale Malaga pod kątem strzelania i gry też nie zachwyca a traci aż miło.
Málaga CF: Ricca (5/0 d), Baston (5/0 f), Gonzalez (4/1 d)
CD Leganes: Ramos (5/0 m)
kurs na to, że Leganes strzeli na LV to 1.45, na pewno skorzystam
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Girona - Villarreal
over 10.5 rzutów rożnych @ 2.00
Girona over 5.5 rzutów rożnych @ 1.76
Girona over 6.5 rzutów rożnych @ 2.45

buk: unibet

Girona jak na beniaminka spisuje się przeciętnie, lecz ten zespół stara się grać otwarty futbol, a dzięki takiej grze nabije bardzo dużo rzutów rożnych. W spotkaniach u siebie jest ich naprawdę bardzo sporo, spójrzcie sami: z Barceloną 9, z Sevillą 8, z Atletico 6, z Malagą 2. Girona skoro potrafi nabić z Barcelona czy Sevillą tyle rożnych, to dzisiaj nie powinni mieć problemów z nabiciem przynajmniej siedmiu. Villarreal jest daleki od swojej wysokiej formy, więc tym bardziej jest to dobra okazja dla gospodarzy aby mogli poszukać dzisiaj niespodzianki.

20:45 Betis - Valencia
over 2.5 gola @ 1.63
buk: bah


W tym spotkaniu o bramki nie powinno być trudno. Oba zespoły rozpoczęły sezon w bardzo dobrym stylu po zmianach szkoleniowców, a gospodarze jak i goście ostatnio imponują formą strzelecką. Betis w ostatnich czterech spotkaniach strzelił aż jedenaście bramek, o jedną bramkę więcej strzelili Nietoperze, którzy w tym sezonie wyglądają na solidną drużynę. Kolejnym argumentem dlaczego dziś padną bramki jest to, że Betis jak i Valencia mają trochę problemów obronie przez co również tracą bramki. Betis w ostatnim spotkaniu stracił ich aż cztery, a Valencia w dwóch ostatnich również tyle samo co rywal. Podsumowując obie ekipy mają spory potencjał w ataku co przekłada się na tyle bramek, jeśli dołożymy do tego przeciętną grę w obronie obu ekip to dziś wieczorem powinniśmy zobaczyć kilka bramek.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Las Palmas - Celta Vigo

powyżej 2.5 gola @ 1.74
buk: BAH
Kolejne spotkanie w którym spodziewam się goli. Celta Vigo nie może zaliczyć początku sezonu do wymarzonego. Stracona masa punktów na pewno nie zadowala trenera Unzue, który w tym sezonie powinien powalczyć o coś więcej niż tylko o środek tabeli. Lepszymi statystykami na pewno nie może się pochwalić Las Palmas, które przegrało trzy ostatnie spotkania. Obie drużyny w tym sezonie mają spore problemy w defensywie i to powinno nam zwiastować gole. Celta w tym spotkaniu będzie musiała radzić bez najlepszego strzelca Gomeza, który musi pauzować za kartki. Na pewno jest to strata, ale Unzue ma w swoich szeregach kilku graczy, którzy są w stanie zastąpić kolegę z drużyny. Myślę, że jutro zobaczymy otwarty futbol, a obie drużyny nas nie zawiodą pod względem skuteczności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom