>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

8 kolejka Ligue 1 [29.09-01.10.2017]

Status
Zamknięty.
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Monaco z Porto w LM zagrało tragedie, z przodu nie istnieli, Falcao próbował coś czarować, ale kiepsko mu to wychodziło, nie wiem co z nimi się dzieje, awans z grupy LM oddala się, w lidze strata 1 punktu do PSG i zaczął się pościg już podejrzewam, że do końca sezonu, ponieważ PSG z przodu wygląda fenomenalnie. Montepellier potrafi się bronić, dzisiaj pojadą walczyć o remis under 2.5 @2.2 z sts wygląda dla mnie bardzo ciekawie. Falcao dzisiaj pewnie rozpocznie z ławki, ostatnio w LM łuk brwiowy został mu tam rozcięty, powinien sobie dzisiaj odpocząć z 50-60 minut.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Monaco-Montpellier
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.86
Buk Fortuna
Analiza: Monaco po porażce z zespołem Porto w piłkarskiej Lidze Mistrzów teraz będzie chciało na swoim stadionie wygrać z zespołem Montpellier, który w poprzednim meczu u siebie zremisował z zespołem PSG , gospodarze na chwilę obecną są wiceliderem we Francuskiej ekstraklasie piłkarskiej mają jeden punkt straty do zespołu PSG, Monaco w tym sezonie broni tytułu mistrza kraju ,ale w takich spotkaniach zdecydowanie punktów tracić nie może bowiem PSG w tych rozgrywkach gra rewelacyjnie i remis z Montpellier był jedynym w tym sezonie, Monaco u siebie nie ponosi za często porażek,. bowiem nie licząc wpadki z zespołem porto w lidze mistrzów, to wczesniej wygrał 4 spotkania z rzędu w których w sumie zdołał strzelić 16 bramek . Tu gospodarze moim zdaniem są zdecydowanym faworytem i nie zlekceważą zespołu przyjezdnych w tym spotkaniu jak PSG w poprzedniej kolejce . Ogólnie pomiędzy tymi ekipami na stadionie Monaco goście nie wygrali nigdy, zanotowali 3 remisy oraz 8 porażek, moim zdaniem tutaj Monaco wygra wysoko i pewnie, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, goście nie strzelą nawet bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom