>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

8. kolejka LOTTO Ekstraklasy (08.09-11.09.2017)

Status
Zamknięty.
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Typ: Wygrana Zagłębia/poniżej 3,5 bramki⛔100
Kurs: 2,43
Bukmacher: Fortuna
Argumenty:
Za wygraną Zagłębia:

  • świetna obrona gospodarzy, straconych 5 bramek (ESA + PP) i u siebie tylko jedna (w moim odczuciu dość przypadkowa)
  • słaby atak gości 4 trafienia (ESA + PP) w sezonie, dodatkowo w połowie meczów nie zdobywa bramki z czego ostatnio blisko 240 minut bez gola, w pozostałych meczach zdobywali zawsze jedną
  • nafciarze w meczach z drużynami z czołówki tabeli prezentowali się słabo, co prawda wygrali z Lechem 1:0, ale były to inne okoliczności i warunki, które sprawiły, że padł taki wynik
  • miedziowi z drużynami na poziomie dzisiejszego rywala prezentowali się dobrze, zaliczyli tylko
    jedną wpadkę remisując z Niecieczą, ale za sprawą indywidualnego błędu bramkarza

Za wynikiem poniżej 3,5 bramki przemawiają:
  • oba zespoły przegrały swoje ostatnie mecze, tracąc jak do tej pory najwięcej bramek w sezonie,
    co wskazuje na położenie nacisku na obronę
  • we wszystkich meczach obu drużyn tylko raz padł wynik powyżej 3,5 i był to ostatni mecz Wisły z Górnikiem, który przegrała 4:0
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Zagłębie - Wisła Płock 1 @1,82 ⛔ ⛔
Fortuna
E:
Oddali z 0-2, w życiu bym się tego nie spodziewał tym bardziej po tym co grała Wisła ...
Ahh te &quot;masówki&quot;. Prawda jest taka że za Brzęczka Wisła gra ostatnio niezły piach. Być może i podziała przerwa reprezentacyjna ale w naszej najwyższej klasie rozgrywkowej ciągle zdarzają się wpadki mocnych i ogromne zaskoczenia. Przecież to nie jest nowość, i czy jest jakaś przerwa czy nie to może się wydarzyć, ale nie przewiduje tego w tym spotkaniu. Gdyby drużyna z Płocka faktycznie grała chociaż przyzwoicie to bym inaczej na to patrzył, ale Zagłębie jest tak fajnie poukładanym zespołem przez Stokowca że nawet w trudnych momentach radzą sobie dobrze. Ostatni mecz przed przerwą z Legią przegrany 1-2 ale mógł on inaczej się potoczyć. Faktycznie do Wisły dołączyli Stilić i Uryga. Jednak ten pierwszy jest bez formy i najlepsze lata ma za sobą. Być może będzie dobrym wzmocnieniem, bo umiejętności ma ale na pewno nie teraz i Uryga także mnie zbytnio nie przekonuje chociaż widziałem jego dobre występy w Wiśle. Tak czy siak dzisiaj stawiam czystą wygraną Zagłębia i jeżeli dzisiaj zgubią u siebie punkty z Wisłą Płock to chyba tylko po własnych błędach.
Arka Gdynia - Wisła Kraków

Te spotkanie będzie dosyć wyrównane według mnie. Kursy również mocno nie faworyzują którejś z drużyn, ale jednak idą lekko w stronę Wisły. Dla mnie to spotkanie to no bet. Wydaję mi się trochę że Arka póki co jedzie na tych sukcesach za Ojrzyńskiego a tak na prawdę gra przeciętnie. Ostatnia porażka z Lechem 0-3 we frajerski sposób, tracili bramki w przewadze, z Pogonią 0-3 nie istnieli reszta to seria remisów. Wisła jednak zdobyła więcej punktów i trzeba powiedzieć że początek narobił nadziei. Ostatnio trochę słabiej ale według mnie ten skład Wisły mimo utraty Brleka ma potencjał i może dalej osiągać dobre wyniki. Ja w tym meczu widzę over. Myślę że obie dziś się mogą wystrzelać, Arka u siebie, na pewno chce wreszcie wygrać, trener Wisły spina swój zespół na każdego rywala. Jak już to typowałbym bym tu over 2,5. W Fortunie kurs stoi po 1,88. ✅ ✅ W 1 połowie już ogarnęli
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Typ: over 5,5 celnych strzałów gospodarzy
Kurs: 1,7
Totolotek
Już wcześniej sporo napisano kto jest faworytem w tym spotkaniu. Zagłębie obecnie drugie w tabeli podejmuje słabo spisującą się na wyjazdach Wisłę Płock.
U siebie gospodarze na razie ze świetnym bilansem 3-0-0 i bramkami 7:0. Zapewne dzisiaj będą chcieli podtrzymać tą dobrą passę.
Skąd akurat typ na ilość strzałów? Ano skoro Zagłębie ma wygrać i to nawet różnicą dwóch bramek to musi te strzały oddawać. Nie można jednak wykluczyć niespodzianki i jakiegoś remisu, wszak to tylko nasza Ekstraklasa. Na razie w tych trzech spotkaniach u siebie Zagłębie ma średnią 6,33 celnych strzałów i tu upatruję powodzenia typu. Dodatkowo Starzyński może dzisiaj zaliczyć 150 występ w Ekstraklasie i zapewne postara się dobrze przymierzyć parę razy z rzutów wolnych jak tylko nadarzy się taka okazja i uczcić jubileusz bramką.
⛔ 100
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
W Lechu kontuzjowany Majewski, zawieszony Gajos - czyli prawie na pewno wyjdzie duet Tetteh-Trałka, a przed nimi pewnie Radut. Pod znakiem zapytania występ Makuszewskiego.
&quot;Jego stan po powrocie z kadry nie jest perfekcyjny. Zobaczymy czy będzie gdy dyspozycji. Ma problem z kolanem i po treningu zadecydujemy czy pojedzie z nami do Szczecina - zaznacza trener pierwszego zespołu Lecha.&quot;
W kadrze na spotkanie może znajdzie się za to Jevtic.
Przewidywany skład Lecha na mecz z Pogonią:
Putnocky - Gumny, L.Nielsen, Dilaver, Kostevych - Tetteh, Trałka - Makuszewski, Radut, Situm - Gytkjaer.
1x2 - NO BET.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Wisła Kraków
Typ: Poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1,8⛔100
Bukmacher: Fortuna
Argumenty:
  • po dwóch dotkliwych porażkach po 3:0 Leszek Ojrzyński położy ogromny nacisk na defensywę
  • słaba ofensywa gospodarzy w całym sezonie (ESA + PP) 0,75 zdobytej bramki na mecz i połowa meczów bez zdobytego gola, u siebie niby nieco lepiej, bilans ratują mecze ze Śląskiem
  • w sezonie Wisła traciła dwukrotnie więcej niż 1,5 bramki i było to dwukrotnie po 3 bramki, i dwukrotnie na wyjeździe, co także skłania do zwiększenia nacisku na defensywę w dzisiejszym meczu
  • po odejściu Brleka ofensywa gości nieco zwolniła, są nowi gracze, ale chyba jest zbyt wcześnie by osiągnąć jakość w 100%
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa 2:1 (0:1)
Over 2.5 @ 1.85 ✅ 3
Over 3.5 @ 3.05 ⛔
LVBET


Zapowiada się ciekawe widowisko, jest szansa na około 25 tys. frekwencji, a już dawno dawno tego nie było we Wrocławiu.
Jak pisałem wcześniej, nie zagra Mak, jest szansa na występ Koseckiego, ale właśnie nie do końca jest pewne czy ma siły na 90 minut, podobno tylko na jakieś 50-60, ale zobaczymy, do tego Riera.
Problemy ze zdrowiem ma Jovic i nie wiadomo czy uda sięgo postawić na nogi na jutro, jest opcja, że nie.
Co do Legii to tutaj problemów także kilka, Guilherme nie zagra, nie zagra Berto, kontuzjowani są Hlousek i wypada też Kucharczyk.
Dlaczego gram over? Nie idę w żadną stonę, bo brakuje mi kogoś, kto mogłby szalę na jedną stronę przerzucić.
Legia zagrała dobry mecz z Zagłębiem, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Pazdan myślami jest już podobno w Turcji, a Mączyński i Jędzrzejczyk nie pokazali niczego ciekawego w reprezentacji. Średnio wygląda to z przodu. Kucharczyk, Guilherme i Berto kontuzjowani, jest Pasquato, który nie pokazał nic, Sadiku ciut lepiej, podobnie Fin, najlepszym graczej jest moim zdaniem ten młody Szymański, może Magiera wystawi go w pierwszym skłądzie, moim zdaniem, nie ryzykuje wiele.
Śląsk - przy braku Jovica, na środek obrony idzie Tarasovs, niestety oprócz tego, że jest sztywny i małozwrotny nie daje na tą chwilę nic. Zagrał lepiej z Cracovią, jednak w spotkaniach z chocby Jagą był dramat. Dodatkowo brakuje skrzydłowego, a nie sądzę, żeby Vacek był od razu zbawieniem ekipy.
Nie wykluczam żadnego wyniku, ale idę w bramki, moim zdaniem jest szansa na wysoki wynik, cały czas myślałem nad zagraniem overa bramek Legii, jednak przy tych wszystkich brakach w ataku nie jest to takie pewne, chociaż myślę, że i tak z 2 bramki zdobędą.
Urban na konferencji obiecał nowe schematy w ataku , zobaczymy co wyczarował.
Śląsk - Wrąbel - Cotra, Tarasovs, Celeban, Pawelec - Vacek, Srnic - Pich, Chrapek, Madej - Robak
Legia - Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Astiz, Broź - Mączyński, Jodłowiec - Szymański, Hamalainen, Pasquato - Sadiku
Piękna wygrana, szkoda, że nie wyższa, ale to co gra Legia to jest słabe, dla mnie sympatyczny pan Jacek może wracać do Sosnowca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 10

blutharsch

Użytkownik
Zaczęło się zgodnie z oczekiwaniami (przynajmniej moimi) czyli bardzo overowo. Cała ta kolejka w większości meczów powinna taka być. Do dzisiejszych overów jutro mają szanse dołączyć pary: Korona -Sandecja, Śląsk - Legia, może Cracovia - Jagiellonia. Dodatkowo w paru spotkaniach dochodzą fajne smaczki w postaci palących się gaci paru trenerów ( dziś ugasił pożar Ojrzyński) jutro musi Probierz. Już widzę jak cała kibicowska Polska ma polewkę jak Jagiellonia zwalnia Probierza. O ile dzisiaj przeszła by jeszcze (prawdopodobnie) przegrana Arki a remis na pewno, pod warunkiem gry chociażby takiej jak w pucharach z Duńczykami to jutro niekoniecznie. To po prostu trzeba wygrać. Nie idę tu nawet w bramki, mimo,że na pierwszy rzut oka over, to na dobrą sprawę różnie może być, idę w czysty win. Jutro będzie chwila prawdy, okaże się czy Michał to geniusz czy oszust ???? .
W niedzielę za to będzie srał ogniem &quot;galopujący&quot;, który na dobrą sprawę nie wygrał jeszcze meczu(tego z Legią nie liczę bo to już taka prawie polska tradycja ;)). No i zostaje kolega Nowak - temu będzie się palić koło d.... w poniedziałek. Nie ma &quot;bola&quot; , któryś nie sprosta. Osobiście stawiam na Rumaka, a kursu ponad trójkę na Górnik, powiem szczerze nie do końca obgarniam.
Cracovia - Jagiellonia 1 @ 2,9 forbet ⛔
Termalica - Górnik 2 DNB @ 2,05 forbet ✅
Śląsk - Legia over 2,5 @ 1,85 forbet
(praktycznie suchy typ, wszytko zostało napisane wyżej, bramki czuć w powietrzu ;)) ✅ - NIESTETY TEGO UZNAĆ DO KONKURSU NIE MOGĘ, BRAK ANALIZY.
Korona - Sandecja over 2,5 @ 1,9 forbet ⛔

Co do Sandecji, to powiem tak, jest to świetny przykład na to jak z niczego można zrobić coś, wielki szacun dla Mroczkowskiego, za tamten sezon i za ten. Trzy pierwsze mecze ciężko było ze strzelaniem, ale ostatnio coś zatrybiło i gole wpadają, o Koronę się nie martwię u siebie to typowo overowa ekipa.

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Śląsk – Legia
Powyżej 2.5 gola @ 1.89 ✅
Buk: bah
Wynik: 2:1


Ja również to pobieram. W tym spotkaniu bramkami śmierdzi na odległość, i wszyscy co do tego jesteśmy zgodni. Śląsk ma co prawda ciekawy jak na polskie warunki skład, ale Wrocławianom brakuje zgrania, a do tego nie wiadomo czy zagra kilku podstawowych graczy. Na pewno stać ich na bramkę albo nawet dwie, bowiem Legia również ma problemy kadrowe, a w grze obronnej już nie jest tak mocna jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. W spotkaniu z Zagłębiem ratował ich dobrze dysponowany w tamtym dniu Malarz, lecz dziś ten doświadczony bramkarz może zostać pokonany. Tak jak napisał Robson, Śląsk dziś w obronie przystąpi w eksperymentalnym składzie co też może mieć spore znaczenie w kontekście bramek. Obie drużyny pomimo osłabień dalej mają w swoich kadrach zawodników, którzy są w stanie trafić do siatki rywala. Jest to już ósma kolejka, a więc czas na dobry futbol.​
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 09.09.2017. godz. 15:30 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.85 / Buk: lvbet
Mecz przyjaźni na trybunach, ale mecz walki o ważne punkty na boisku tak rozpoczniemy Sobotnie zmagania na boiskach Ekstraklasy.
Korona zgromadziła dotychczas osiem oczek, byłoby by ich więcej ale ten zespół moim zdaniem jest mocno nieskuteczny, dlatego te dwa tygodnie przerwy były im bardzo potrzebne na dopracowanie wykończenia sytuacji bo ich tworzyć potrafią naprawdę sporo. Dodatkowo lista kontuzjowanych zmalała i wreszcie trener ma pełną rywalizację na treningu. Gospodarze są na pewno zespołem ofensywnie grającym, ta piłka potrafi im naprawdę bardzo fajnie i szybko chodzić w ofensywie, bardzo szybko potrafią ją przemieszczać z obrony tylko ta nieskuteczność czasami mocno denerwuje szczególnie na wyjazdach czyli ogromnej zmorze tej ekipy gdzie im się po prostu ciężko punktuje i strzela. Całkiem inny obraz gry widzimy w Kielcach co oglądaliśmy już w poprzednim sezonie kiedy to byli jedną z najlepszych ekip w domu. Z małą rewolucją kadrowo i trenerem ten styl się nie zmienił nadal od pierwszej minuty wychodzą ofensywie i tak grają przez 90 minut i co najważniejsze wraca skuteczność tylko na inauguracje nie strzelili chociaż oglądałem ten mecz i było mnóstwo sytuacji tak jak w każdym z czterech starć tutaj a trzech z nich już średnia wynosi ponad dwie bramki na mecz. Ten zespół ma pomysł na grę w ataku, szybkość w tych akcjach i wreszcie mniej problemów kadrowych i jestem przekonany że zobaczymy typową Koronę z dużą intensywności i wieloma otwartymi przestrzeniami do ofensywnej gry.
Co do beniaminka to Sandecja zaskakuje, zdobyła już punkty z na bardzo trudnych terenach i co najważniejszej z każdym meczem gra coraz odważniej. Już na starcie pisałem że beniaminek z Nowego Sącza nie jest ekipą która gra piłkę brzydką, szukają szybkiej wymiany piłki i naprawdę to wychodzi, imponują w kontrze. Tutaj trzeba wspomnieć że grali na wyjeździe już z pierwszą czwórką poprzedniego sezonu i ten bilans jest wyśmienity siedem punktów i dwa ostatnie zwycięstwa z Lechią 2:3, oraz Jagiellonią 1:3 pokazują że pomysł w grze ofensywnej jest. Dziś moim zdaniem też mocnego oporu w defensywie nie nastaną bo Korona na pewno w takiej piłce dobra nie jest tak więc znowu spodziewam się w wykonaniu ekipy Mroczkowskiego otwartej gry i szukania bramek. Jestem jakoś dziwnie przekonany że oba trenerzy postawia tutaj mocno na ofensywę a forma tych formacji jest naprawdę wysoka, a swoje liczne błędy obrona popełnia z jednej i drugiej strony.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 09.09.2017. godz. 18:00 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.78 / Buk: LVBET
O meczu Śląska z Legią napisano już wszystko i ja tutaj też nie widzę innego scenariusza jak bramki.
Zacznijmy od tego obu ekipą na pewno ta dwutygodniowa przerwa reprezentacyjna się przydała, przy tych problemach kadrowych nowe warianty trzeba było zorganizować. Śląsk każdy wie że ma wąsko kadrę i dziś po raz kolejny w defensywie eksperyment z Tarasovsem w środku defensywie ja tego nie widzę no i ciągle ten zespół się zgrywa a to z takim rywalem gry w destrukcji nie ułatwia. Jak już kiedyś wspomniałem tutaj też brakuje mi takiego walczaka, typowego defensywnego pomocnika który by wspierał tą defensywę. Nadzieja jest w ofensywie bo tutaj kadrowo już jest lepiej do gry ma być gotowy Kosecki, jest Pich, Chrapek, Robak, Piech, Riera jest w kim wybierać i kim grać. Po dwóch porażkach na otwarcie Śląsk w każdym następnym meczu strzelał bramki jak i też tracił.
Legia każdy wie że nie jest formie i tak gra wygląda mizernie ale paradoks tego wszystkiego jest taki że jak wygrają to zostaną przynajmniej na chwilę liderem, tutaj jednak chodziło o puchary przede wszystkim bo mistrzostwo to ich obowiązek. Mistrz Polski w każdej formacji ma problem cała linia defensywna pod formą, Jędrzejczyk czy Pazdan czyli liderzy tej formacji pokazali nawet w reprezentacji że ta forma im uciekła, kontuzjowany Czerwiński, gubiący się Hlousek tylko Malarz stabilnie ale wszystkiego nie będzie bronił. Druga linia kontuzja za kontuzją czy kompletnie nie przygotowani gracze do gry Mączyński mocno szarpana a gra a to ma być filar łączący defensywę z ofensywą. Myślę też że absencja Moulina może im wyjść na dobre bo ten gracz bez formy, co do reszty do Nagy, Sadiku, Pasquato, Kasper mają to coś potrafią indywidulanie zrobić różnicę.
Myślę że trochę te głowy ochłonęły przez dwa tygodnie i Legia będzie wyglądała lepiej w ofensywie tym bardziej że na mocny opór w defensywie raczej nie trafią a mają graczy którzy potrafią strzelać, dodatkowo ostatnio we Wrocławiu mocno szaleli dwa zwycięstwa z czteroma bramkami strzelonymi.

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz (sobota 15:30)
Typ: Sandecja Nowy Sącz (zdobędzie +1,5 bramki)
Kurs: 2.82 ⛔
Bukmacher: Fortuna
W piękne sobotnie popołudnie będziemy świadkami meczu przyjaźni pomiędzy kibicami Korony oraz Sandecji. Oba miasta dzieli 170km więc kibiców gości może być wielu, a na boisku zobaczymy pewnie dobry, otwarty mecz. Przekonamy się w jakiej formie są zespoły po dwu tygodniowej przerwie.
Goście w swoich mediach społecznościowych na mecz byli zapraszani przez Jacka Kiełba. Tego samego, który poprowadził drużynę Korony do zwycięstwa w meczu z Termalicą. Goście po spokojnym początku zaczęli punktować w ostatnich kolejkach. Świetny mecz w Gdańsku przełożył się na zgranie, pewność siebie zespołu. Świetnie spisują się Kolev, Dudzic czy Trochim. Wczoraj pisałem o tych zapamiętywanych akcjach i ta np. z Gdańska ala Barca mi się bardzo podobała. Ale nie bądźmy zbyt zachwyceni ich grą, bo jeszcze na to nie zasługują. Jak widzę czasami ich „szybkie kontrataki” gdzie piłka jest zagrywana do tyłu, bez szybkości i plącze się pod nogą któregoś zawodnika to mam ochotę wyłączyć tv. Wiadomo, że goście bazują na sile, zaangażowaniu i walce o każdą piłkę. To też drużyna jest bardzo doświadczona (około 31 lat) musi pokazać coś w tym meczu, gdyż jest szansa atakowania pierwszej piątki w tabeli. Bardzo byłem zaskoczony jak zobaczyłem, że na mecze wyjazdowe goście zajmują 2miejsce po strzeleniu 3 bramek Lechii oraz Jadze. Więc nie byle komu. Legia była specyficzna oraz Lech na 0:0. Można powiedzieć, że terminarz jest teraz prostszy lecz nie sądzę. Będzie inna gra zespołów co teraz da obraz na gre zespołu.
Gospodarze natomiast w swoich mediach społecznościowych zachęcali kibiców do przyjścia na stadion dzięki Maciejowi Korzymowi, który swego czasu był jednym z liderów kieleckiej drużyny. Ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną z Termalicą pokazał wszystkim, że obrona Korony to bardzo newralgiczna formacja tego zespołu. Gdyby piłkarze z Niecieczy zaatakowali większą ilością graczy i wykazali się spokojem w akcjach podbramkowych mogli spokojnie wywieźć 3 punkty strzelając kilka bramek. Jaga przyjechała i strzeliła 3, Cracovia 2, Zagłębie 1. Na 4 mecze u siebie tylko 6 punktów. Wiele osób ogląda Koronę gdyż przyciąga kibiców swoją otwartą grą przed telewizory. Sam po sobie widzę, że Korona to jedna z drużyn, którą bardzo blisko śledzę, wszystkie poczynania w klubie, oglądam Koronę TV i czytam dużo ostatnio o jakiś dziwnych zachowaniach w klubie. Pomocnik Aankour podobnież jest za słaby na tę drużynę, a ciekawe jakim jest Burdeński. Nie ujmując tej drużynie, zauważyłem że Rymianiak na środku obrony to duża strata w poczynaniach ofensywnych. Na boku dawał dużo więcej, ale wtedy Barry robił proste błędy co skutkowało stratami bramek. Na plus za to bramkarz Alomerović, który zasłużenie wygrywa rywalizację z Gostomskim. Czekam na moment kiedy w pierwszej 11 wyjdzie Soriano. Czekam, czekam i się doczekać nie mogę póki co.
Podsumowując w dzisiejszym meczu może się wszystko wydarzyć. Raczej 0:0 nie zobaczymy, to każdy inny wynik jest w grze. Sandecja (+1,5 bramki) jest dla mnie pewniejsza niż Korona +1,5.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina:
15:30
Spotkanie: Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Wygrana Korony/Poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2,87✅187
Bukmacher: Fortuna
Argumenty:
Za wygraną Korony:
  • Korona mimo wyników ogólnie nie prezentuje się źle a przerwa pozwoliła na spokojny trening oraz skorygowanie błędów
  • Sandecja prezentowała się świetnie w ostatnich meczach (4-0-1) i na wyjazdach (3-0-0), ciężko jest utrzymać taką formę na dłużej
  • Goście w meczach z drużynami z poza &quot;wielkiej czwórki&quot; z zeszłego sezonu nie osiągają już tak porywających wyników (Arka 0:0; Płock 0:1; Pogoń 2:1),
    co wskazuje, że chyba lepiej czują się gdy zdecydowanym faworytem jest rywal

Za wynikiem poniżej 3,5:
  • Korona będzie grać bardziej asekuracyjnie, ponieważ w trzech ostatnich meczach Sandecji na wyjazdach strzelała sporo bramek
  • W trzech ostatnich meczach Korony u siebie i Sandecji na wyjazdach padały wyniki BTS/+2,5 nawet po 5,6 bramek w meczu, więc czas już na wybicie się z tego trendu

Modyfikacja za zgodą moderatora
 
C 247

corner91

Użytkownik
Hej no nie wiem jak wy ale ja sądzę iż Legia w meczu ze Śląskiem ma coś do udowodnienia, w ostatnim meczu Legii na własnym stadionie kibice szydzili z piłkarzy. Aktualnie Legia jest mistrzem Polski jednak słaba postawa w Pucharach Europejskich nie przynosi im chluby. Śląsk jak i ekipa Legii to dwa kluby wojskowe niejedno słyszałem o tych ekipach dla mnie ten mecz jest jednym z ważniejszych dla stołecznej ekipy i nawet kibice gospodarzy przychodzą na ten mecz aby obejrzeć fenomenalny spektakl ...
Śląsk - Legia
Legia win &amp; over 2.5 gola
@ 2.90
ForBet
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Śląsk - Legia
Śląsk win
3,45 Fortuna

Lubię takie mecze , z wysokim kursem na gospodarzy , którzy mają potencjał do wygrania z faworytem ????
Dlaczego Śląsk , bardziej poprzez słabość Legii niż ich wielkość , Legia bez Radovicia nie istnieje , udowodniły to ostatnie niechlubne ich gry w pucharach , nie ma kto u prowadzić gry, prawda eksperci?
Oczywiście Śląsk musi mieć też swoje atuty ,abym zdecydował się na taki typ : zupełnie nowa drużyna od początku sezonu , zbierał baty ,ale progresja jest wyraźna niepokonany od 5 spotkań , zespół się zaczyna układać mimo kontuzji zwłaszcza szkoda Koseckiego , ale wrócił Plich i Robak skończył absencję za kartki , ma czym ukąsić chimeryczną i niepoukładaną Legię , kiedy ostatni raz z nią wygrał , od niepamiętnych czasów , teraz najlepsza okazja żeby dorżnąć warszawską watahę , zwłaszcza ,że trener Urban ma coś do udowodnienia swoim byłym włodarzom
POZDRO
ELDO
No i weszło ???? , spostrzeżenia na przyszłość , Legia swoją grą potwierdziła moją analizę , raczej to słaba Legia niż wielki Śląsk była powodem mojego trafnego typu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Śląsk - Legia
Legia over 5,5 rożnych ⛔
1.7 StS
Śląsk rozegrał u siebie 3 spotkania wygrał ze słabo dysponowaną Cracovią i Lechią, dzieląc się po punkcie z Termaliką, dzisiaj z pewnością przed Śląskiem trudniejszy sprawdzian.
Legia dobrego początku również nie miała, w sumie to często go nie ma gdy walczy w pucharach, obecnie notują 3 zw z rzędu, klapę na europejskiej arenie i w pełni mogą się skupić lidze.
Faworytem tego spotkania jest Legia, boisko Wrocławian dla nich korzystne, dwie ostatnie wizyty ,Stołecznych, to łącznie 8 straconych goli Śląska po 4 w każdym spotkaniu.
Być może nie będzie to mecz do jednej bramki, bardziej wyrównany, ale to goście powinni mieć więcej narzędzi do stawiania warunków.Idę w stałe fragmenty dla gości które powinni notować prowadząc akcje skrzydłami
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: Wygrana Legii/Poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2,89⛔100
Bukmacher: Fortuna
Argumenty:
Za wygraną Legii:
  • Śląsk co prawda w regulaminowym czasie nie przegrał 6 kolejnych meczów,
    ale to zasługa min. zmarnowanego karnego przez Piasta, kontrowersyjnego karnego dla Śląska z Cracovią, słabej skuteczności i gapiostwu Jagiellonii
  • Zespół z Wrocławia tracił nie zachował jeszcze czystego konta w tym sezonie
  • Podopieczni Jacka Magiery w meczach wyjazdowych poza wyjazdem do Puław grali poniżej możliwości
  • Legia wygrała ostatnie 3 mecze ligowe i to pokazuje, że wychodzi z kryzysu

Za liczbą bramek poniżej 3,5:
  • Podopieczni Jana Urbana w rzeczywistości są słabsi ofensywnie niż pokazują to statystyki na kilka bramek nie zapracowali w 100%
  • Zespół z Warszawy licząc wszystkie mecze sezonu tylko dwukrotnie stracił powyżej 1,5 bramki,
    po 3 z Górnikiem i Astaną, oba mecze grając na wyjeździe a ich dzisiejszy rywal, mimo że traci bramki w każdym meczu nie tracił ich więcej niż 2
  • Mecz z Legią można wygrać tylko gdy połozy się nacisk na obronę i nie da się jej strzelić więcej niż jedną bramkę
  • Obie drużyny mają pewne problemy kadrowe, które sprawiają, że nie mają pełnej mocy w ataku
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Śląsk - Legia over 2,5 @1,8 Fortuna ✅ ✅

Na to spotkanie pograłem już osobiście Śląsk DNB, ale nie przejdę obojętnie obok overa. Od lat Śląsk nie potrafi wygrać z drużyną ze stolicy. I prawda jest taka że nawet jak był jakiś poukładany skład w zespole Wrocławian czy to z braćmi Paixao, Kiełbem czy chociażby Pichem który jest nadal, też było ciężko ograć Legię. Od ostatniego pamiętnego meczu w którym przegrali 0-4, a w 7 minucie było już 3-0 dla Legionistów składy w obydwu drużynach są już o wiele inne. Lecz zawsze wydawało mi się jak oglądałem te mecze czy to na żywo czy w telewizji że Śląsk czuję jakiś ogromny strach przed Legią, może to kwestia psychiczna że Mistrz Polski itd. ale np mecz 2 lata temu kiedy Paixao strzelił na 1-0 i mecz na początku układał się pod dyktando Śląska a i tak dostali aż 1-4. Na dzień dzisiejszy myślę że Legia mimo osłabień w drużynie czy jakichś problemów może i tak sprawić niezłe lanie, ale oczywiście na to nie liczę. Z drugiej strony odkąd kibicuję Śląskowi a jest to już trochę ładnych lat to w każdym sezonie można zobaczyć ile oni mają szczęścia. Ten sezon i ta ostatnia forma czyli 5 meczów bez porażki to jest to samo. Nie polecam nikomu się tym kierować. Ostatni mecz z Cracovią kiedy w końcówce jest karny na 2-1 po weryfikacji , 1-1 z Jagą, gol Maka i masa szczęścia że gospodarze nie wykorzystali tylu sytuacji ile mieli, z Bruk-Betem 1-1 to trochę pech, ale na początku Termalica przeważała i gdyby coś strzelili to spokojnie by dobili Śląsk, mecz z Piastem który był zdecydowanie lepszy a karnego nie strzelił Kostia Vasiljev i skończyło sie na 1-1 czy ledwo co wygrana z Lechią mimo 2-0 i lepszej gry. Dzisiaj albo Śląsk znów będzie miał furę szczęścia i być może nawet wygra na co liczę, albo Legia będzie skuteczna i wypunktuje Wrocławian. Goli jednak według mnie tu nie zabraknie, Śląsk w tym sezonie dużo głupich goli też traci ale potrafi również strzelać, a Legia podobnie tylko 3 mniej stracone i 2 więcej strzelone
E: Śląsk wreszcie się przełamał i wygrał z Legią, w dodatku odrobili w meczu z 0-1 także w dobrym stylu na 70 lecie klubu, ale znów trochę szczęścia przy karnym, lepiej żeby więcej było takich goli jak ten 2 Robaka z głowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk ofensywnie.
Piech i Robak.
Chrapek i Riera w srodku. Madej i Puch na bokach.
Urban 4-4-2 dzisiaj.
Vacek lawka. Kosecki nie gra.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Legia również na dwóch napastników: Sadiku-Niezgoda.
Panowie tu musi dzisiaj paść trochę bramek!

Śląsk: Wrąbel - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Cotra - Chrapek, Riera, Madej, Pich - Piech, Robak

Legia: Malarz - Hlousek, Pazdan, Astiz, Jędrzejczyk - Kopczyński, Jodłowiec, Moulin, Pasquato - Sadiku, Niezgoda
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia - Jagiellonia
over 29,5 fauli ⛔

1,8 Totolotek
Cracovia więcej żółtych kartek ⛔
2,0 STS

Zapewne nie tak wyobrażał sobie Michał Probierz swój początek pracy w Cracovii. Jak na razie jest ostatnie miejsce i w 7 kolejkach tylko 1 wygrana. Z kolei Jagiellonia były klub Probierza radzi sobie bardzo dobrze chociaż po odejściu trenera były głosy, że mocno spuszczą z tonu. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Co prawda szybko odpadli z LE ale teraz mogą się skupić wyłącznie na lidze.
Cracovia u siebie jak na razie bez zwycięstwa, Jagiellonia na wyjazdach bez porażki. Czy któraś seria się dzisiaj dobiegnie końca? Ciężko powiedzieć więc ja wybieram typ ilość fauli.
Do tej pory jeżeli chodzi o ten element gry to gospodarze popełnili w 7 spotkaniach 105 fauli (średnio 15 na mecz), goście jakoś nie specjalnie bo tylko 88 (13). Liczę jednak właśnie na gości, którzy będą chcieli podtrzymać swoją dobrą serię na wyjazdach i zawalczą w tym meczu. Gospodarze zapewne też sporo dorzucą w tym elemencie gry, wszak są na ostatnim miejscu i muszą zagrać agresywnie jeżeli myślą o jakichkolwiek punktach dzisiaj.
Dodatkowo zagram na żółte kartki bo skoro mają być faule to za nimi powinny pojawić się kartki.
I tutaj również Cracovia mocno się wyróżnia bo jak na razie zobaczyli 24 żółte kartki przy 14 Jagiellonii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom