>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

8. kolejka LOTTO Ekstraklasy (14.09-17.09.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W​
ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
W najbliższy weekend przerwa od rozgrywek ligowych na rzecz meczy reprezentacji, ale może już ktoś ma swoje przemyślenia na 8. kolejkę Ekstraklasy i chciałby się nimi podzielić. Uwagę przykuwają szczególnie 4 mecze Wisła Kraków - Lechia, mecz dwóch obecnie najlepszych drużyn w lidze, Legia - Lech, tu sytacja wręcz odwrotna, obie drużyny w kryzysie, której uda się wcześniej z niego wyjść? oraz dwa pojedynki derbowe Zagłębie Lubin - Śląsk oraz Zagłębie Sosnowiec - Górnik, a jakie są Wasze typy, zachęcam do pisania analiz.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła Kraków - Lechia, mecz dwóch obecnie najlepszych drużyn w lidze, Legia - Lech, tu sytacja wręcz odwrotna, obie drużyny w kryzysie
Jakby ktoś napisał takie zdania przed rozpoczęciem rozgrywek byłby pewnie zwyzywany od szarlatanów i to w najlepszym wypadku. A jednak, nasza liga jest na prawdę bardzo nieprzewidywalna. Teraz mamy przerwę na reprezentację. Jak po niej zaprezentują się ligowe drużyny? Znów czeka nas loteria. Ekipy,które spisują się na razie fatalnie, mogą w końcu zaskoczyć, a drużyny które obecnie punktowały mogą spisywać się o wiele gorzej.
Jak tu skutecznie typować ? Na pewno ta kolejka nie będzie należała do łatwych w obstawianiu ... Chociaż, to może tylko moje zdanie ?
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Najpierw Płock - Korona 2 potem Lubin - Lech 1 i Legia - Płock 2 to teraz idę za ciosem i jeśli mój tok rozumowania pewnych spraw (tak jak w tych wcześniej wymienionych meczach) jest poprawny to teraz pora na spróbowanie... Legia - Lech 2.
Kurs na gości 3.15 w fortunie jest uważam bardzo przyjemny i warty rozważenia za jakieś tam drobne.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Nie. Nie patrzę na kursy w tym przypadku, owszem miłe zaskoczenie kurs na Lecha ale moim zdaniem są ciekawsze powody dla jakich wartości grać Lecha.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Lechia - Korona 1, 2,30
2 tyg później
Pogoń - Korona 1, 2,15
Sytuacja jest absurdalna. Lechia jako lider ma wyższy kurs niż outsider rozgrywek ze Szczecina? Gdzie tu jest sens i logika? Bo ja nie widzę żadnej. Jest okres 2 tygodniowej przerwy co może faktycznie postawić Pogoń na nogi, ale równie dobrze Korona może to wykorzystać. Poza tym to są tylko insynuacje, które nie wpływają na wysokość kursów. Nie wiem jak wygląda sytuacja z nieobecnym w Gdańsku Jukiciem, ale jak będzie gotowy to Korona będzie miała najgroźniejszego zawodnika w składzie. Pogoń z taką defensywą z taką 9iątką z przodu wcale dobrze nie rokuje by coś tam miało się zmienić na lepsze. Buksa wypychany najpierw przez Lechię teraz przez Zagłębie, przegrywał rywalizację regularnie w tych klubach a gdy grał niczym się wyróżniał. Słaby materiał na solidnego konia nadającego się do naszej ekstraklasy. Oprócz wzrostu dla mnie nie ma nic więcej. W ogóle jeśli rozmawiamy o Pogoni to jest dla mnie jakiś niezwykły dodatek do ekstraklasowej śmietanki. Tam nie ma żadnej strategii choćby na rok do przodu. Oddają Korta bardzo fajnego zawodnika środka pola prawie równocześnie gdy karierę kończy ich ostoja Murawski. Obecny środek pola Hołota - Drygas to mi jak ulał pasuje do takiego GKS Katowice, maks na top5 pierwszej ligi. Za ofensywę odpowiadający Majewski jako to ten decydujący? szanujmy się. Za Runjaicia liczyłem, że chociaż fizycznie ich dojdzie coś w sam raz takiego jak akurat pokazuje Korona od dwóch lat za Lettierego. Nasza ligę samą fizyką można zawojować a i tak co najmniej połowa jak nie 65% klubów ma z tym olbrzymi problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Lechia - Korona 1, 2,30
2 tyg później
Pogoń - Korona 1, 2,15
Sytuacja jest absurdalna. Lechia jako lider ma wyższy kurs niż outsider rozgrywek ze Szczecina? Gdzie tu jest sens i logika? Bo ja nie widzę żadnej. Jest okres 2 tygodniowej przerwy co może faktycznie postawić Pogoń na nogi, ale równie dobrze Korona może to wykorzystać. Poza tym to są tylko insynuacje, które nie wpływają na wysokość kursów. Nie wiem jak wygląda sytuacja z nieobecnym w Gdańsku Jukiciem, ale jak będzie gotowy to Korona będzie miała najgroźniejszego zawodnika w składzie. Pogoń z taką defensywą z taką 9iątką z przodu wcale dobrze nie rokuje by coś tam miało się zmienić na lepsze.
Przypomnę jeszcze, że wczoraj Pogoń podała informacje, że Frączczak przejdzie jakiś zabieg i nie zagra 2 miesiące, więc zostają bez napastnika.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Kurs oczywiście absurdalny na Pogoń tym bardziej że Korona nie grała źle w Gdańsku - miała przewagę ale szczęście było przy Lechii. Wg mnie powinny być co najmniej równe.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Kurs oczywiście absurdalny na Pogoń tym bardziej że Korona nie grała źle w Gdańsku - miała przewagę ale szczęście było przy Lechii. Wg mnie powinny być co najmniej równe.
Korona generalnie jest niedocenionym zespołem.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lewandowski i Łukasik
potwierdzam ;) , swoją drogą też myślałem , że to Sławek, ale żeby niszczyć jakiś automat z zabawkami ???? , no nie wierzę. Ciekawe co zrobi Lechia, jedyna opcja wg mnie - rozwiązanie kontraktów, ale pewnie tak nie będzie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Śląsk 4:0
Zagłębie @2,2
1xbet ✅
Zagłębie strzeli powyżej 1,5 gola @2,1 1xbet ✅
Spotkanie rozpoczynające 8 kolejkę Lotto Ekstraklasy, derby dolnego śląska. Do Lubina przyjeżdża Śląsk, o randze tego spotkania dla kibiców nie ma co się rozpisywać, faworytem są gospodarze i ja równiez uważam, że powinni ten mecz wygrać, szczególnie, że w ostatniej kolejce przegrali inne spotkanie derbowe w Legnicy i to w beznadziejnym stylu, druga porażka pod rząd i to w takim spotkaniu skreśliłaby ich u kibiców na bardzo długo (delikatnie mówiąc), dlatego uważam, że zrobią wszystko, żeby wygrać. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze w Lubinie to Zagłebie radzi sobie ze Śląskiem całkiem niezle, na ostatnie 5 meczy 2 razy wygrali i były 3 remisy, a ostatnia porażka miała miejsce w 2011 i była to pamiętna kompromitacja 1:5, od tamtej pory Zagłębie w Lubinie nie przegrało ze Śląskiem i uważam, że ta seria zostanie podtrzymana i w piątek 3 pkt zostaną u miedziowych. Jeśli chodzi o sytuację w tabeli to Zagłebie dotychczas zdobyło 12 pkt wygrywając 4 mecze oraz przegrywając 3, bramki 9:9, natomiast Śląsk ma 6 pkt, wygrał 1 spotkanie, 3 zremisował oraz 3 przegrał, bramki 8:9, więc sytuacja również nie do pozazdroszczenia. Rozsądną opcją na ten mecz są takze kartki, z racji, że jest to mecz derbowy i obie ekipy mają przysłowiowy nóż na gardle, jednak na tą chwilę jeszcze żaden buk nie wystawił oferty na kartki. Osobiście liczę na zacięty mecz oraz, że zwycięsko z tej kjonfrontacji wyjdzie jednak Zagłębie.
 
R 163

rook01093

Użytkownik
Zagłębie - Śląsk
Zagłębie @2,2
1xbet
Zagłębie strzeli powyżej 1,5 gola @2,1 1xbet
O ile popieram typ (choć sam go nie zagram) to analizę nie i już spieszę z wyjaśnieniami bo wydaje mi się, że lekko napisałeś ją spod serca ????
druga porażka pod rząd i to w takim spotkaniu skreśliłaby ich u kibiców na bardzo długo (delikatnie mówiąc
Gdyby kibice obrażali się na piłkarzy po dwóch nieudanych meczach to
a) na łazienkowskiej na kucharczyka przez najbliższe 5 lat gwizdałby tylko wiatr
b) byliby kibicami sukcesu a czego by o Was nie mówić to nimi chyba nie jesteście (po analizie i wcześniejszych postach wnoszę, że jesteś ich fanem)
Choć oddać też trzeba że dwie porażki w meczach derbowych mogą boleć.
A teraz do rzeczy:
Zagłębie spisuje się w tym sezonie dość dobrze choć te lepsze mecze przeplata porażkami. Ostatnio przytrafił się ten słabszy mecz mimo, iż w pierwszej połowie nie uważam aby odstawali od przeciwników. W drugiej już zagrali słabo. Piłkarze z Legnicy naturalnie oddali im pole do gry broniąc korzystnego wyniku ale miedziowi nie potrafili stworzyć sobie klarownej okazji.
Śląsk też przegrał ważny mecz, ale w przeciwieństwie do swoich najbliższych rywali, zagrał z Wisłą bardzo dobre spotkanie i szczerze powiedzieć trzeba, że na porażkę nie zasłużyli, a co najmniej na remis. Jeśli na takich obrotach wejdą w tak hucznie zapowiadany mecz derbowy to Zagłębiu będzie ciężko o punkt.
Zagłebie radzi sobie ze Śląskiem całkiem niezle, na ostatnie 5 meczy 2 razy wygrali i były 3 remisy, a ostatnia porażka miała miejsce w 2011 i była to pamiętna kompromitacja 1:5, od tamtej pory Zagłębie w Lubinie nie przegrało ze Śląskiem
Faktem jest, że od swojego sezonu mistrzowskiego jeszcze tam nie wygrali ale w większości tych meczów padał właśnie remis a ostatnia wygrana 1:0 była po golu w doliczonym czasie drugiej połowy... (nawet w tym meczu nie przeważali). Śmiało więc można stwierdzić, że Zagłębie nie radzi sobie u siebie ze Śląskiem (chyba, że kibiców zadowala remis?)
faworytem są gospodarze
Dla mnie gospodarze nie są faworytami. A szanse na 1 czy X2 oceniam 50 na 50 choć dla mnie jest to mecz na pierwszy w tym sezonie remis Zagłębia to gra na czystą jedynkę z matematycznego punktu widzenia wydaje się dla mnie uzasadniona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Wisla Płock vs Miedź Legnica @2,10
Fajny kurs na gospodarzy! Narciarzom początek sezonu nie wyszedł, przełamali sie na Legii i wszyscy myśleli ze teraz będzie juz tylko lepiej a następny mecz z Jaga na remis. Uważam, ze Wisła dysponuje mocniejszym składem, lepszymi zawodnikami od Miedzi i powinni to wykorzystać tym bardziej, ze graja na własnym stadionie! W końcu Wisła ma dwóch reprezentantów Polski. Miedź jak to beniaminek poszedł troszkę na atmosferze i chyba najwyższa pora sprowadzić gości tego meczu na ziemie.
Podsumowując jak dla mnie Wisła wygrywa ten mecz!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Co do Śląska Wrocław to dzisiaj od składu został odsunięty Arek Piech. Nie spodobał mu się podobno trening strzelecki.
 
A 320

azael

Użytkownik
Jak odniesiecie się do kursu na Jagiellonię @1.80? Czy sytuacja kadrowa w Białymstoku już się poprawia?
I tak i nie. Machaj, Burliga normalnie trenują ale Romańczuk wypadł na kilka tygodni. No i nie wiadomo co z Runje, a to czy On zagra okaże się przed pierwszym gwizdkiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom