>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka LOTTO Ekstraklasy (14.09-17.09.2018)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Lech Poznań
Trałka żółta kartka @ 2,75 ⛔
Astiz żółta kartka @ 2,6 ▶ zwrot
forBet
Oj nie idzie w tej kolejce, a to braknie 1 faulu w spotkaniu Jagi z Craxą, a to 1 rożnego Piasta a to znowu jednej żółtej kartki Lechii ????
Na same kartki aby złapać dobry kurs linie wysokie, to ja dzisiaj proponuję kartki ale dla poszczególnych zawodników, tak po jednym z każdej drużyny. O ile w drużynie Lecha bardzo szybko znalazłem kandydata to w Legii już niekoniecznie.
Z drużyny gości stawiam na Trałkę, który w każdym spotkaniu z Legią czy to w Warszawie czy Poznaniu czy to akurat mecz ligowy czy pucharowy mocno się spina i gra wtedy bardzo agresywnie bardzo często łapiąc przy tym kartki. Na ostatnie 15 spotkaniach we wszelkich rozgrywkach przeciwko Legii w 9 otrzymał żółtą kartkę więc sporo. Dzisiaj obie ekipy mają coś do udowodnienia i na boisku powinno być dosyć nerwowo, jestem przekonany że kartka dla Trałki to tylko kwestia czasu.
Kogo wybrać z Legii to już większy dylemat, wahałem się między Astizem a Stolarskim ale ostatecznie wybrałem Hiszpana. Nie jest on w najwyższej formie, źle się ustawia, nie nadąża za rywalem uciekając się do fauli co skutkuje kartkami nawet czerwona (pamiętny Luksemburg). Ostatnio odpoczywał w meczu z Cracovią (po dwóch żółtych i w konsekwencji czerwonej z Wisłą Płock) ale akurat w tym spotkaniu czerwo dostał Pazdan więc Astiz dziś znowu wskoczy do składu. Lech ma bardzo dobrych technicznie zawodników i Astiz będzie miał dzisiaj sporo roboty i parę fauli mu się przytrafi i co za tym idzie kartka też.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Z
BTS - TAK
totolotek @1,61
W tym meczu BTS wydaje się bardzo pewny. Niestety fani Górnika Zabrze już zapomnieli jak dobrze może grać ich zespół. Oparta na młodych zawodnikach drużyna Górnika przez wielu fachowców była skazana na porażkę. Na razie nie wygląda to dobrze - 12 pozycja z 7 punktami i tylko jedna wygrana. Do tego seria 4 meczów bez wygranej. 3 oczka udało się zdobyć tylko z beniaminkiem z Legnicy. Podobna sytuacja w Sosnowcu. Widać, że drugi beniaminek gorzej poradził sobie ze standardami ekstraklasy i po jednej wygranej przyszły 4 mecze bez wygranej co daje tylko 5 oczek po 7 kolejkach i 14 pozycję.
Oba zespoły nie wygrywają, ale bramki strzelają. Zagłębie strzeliło 6 goli w ostatnich 4 meczach, w których zdobyli tylko 2 punkty. Nie widzę tutaj faworyta. Żadna z drużyn nie dysponuje żelazną defensywą więc powinniśmy oglądać gole po obu stronach.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Typ: over 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,80
Bukmacher: Totolotek
Analiza: derby Górnego Śląska kończą 8 kolejkę spotkań Ekstraklasy. W tym sezonie Stadion Ludowy w Sosnowcu, liczący 7.500 miejsc wypełnia się średnio w 57% (4.246 kibiców) i jest to 4. wynik procentowy w lidze, ale mimo to najmniejsza publika. Spodziewam się, że dzisiaj stadion będzie prawie pełny lub pełny. W trakcie meczu będzie umiarkowane zachmurzenie, 23&#39; C, bez opadów, wiatr 10 km/h.
Tabela:
14. Zagłębie
7 1-2-4 br. 11:153, w domu 3 1-1-1 br. 7:5, u/o 2,5 0:7, śr. 3,71 (3,34). To drużyna z najwyższą średnią goli na mecz w lidze, w każdym meczu było od 3 do 6 goli. Sosnowiec ma najgorszą defensywę w lidze, w każdym z 4 ostatnich meczy tracił co najmniej 2 bramki.
12. Górnik 7 1-4-2 br. 7:10, wyjazd 3 1-1-1 br. 4:5, u/o 2,5 5:2, śr. 2,43. W każdym meczu padały 2 lub 3 bramki. Górnik ma 3-4 najgorszą ofensywę w lidze.
Forma: . 13. Zagłębie 5 pkt. br. 10:13. Średnia goli 3,83 (4,00), u/o 2,5 0:6 (0:3), bts (nie/tak) 2:4 (1:2). Trwa seria 4 meczy bez zwycięstwa.
11. Górnik 6 pkt. br. 6:9. Średnia goli 2,50 (3,00), u/o 2,5 4:2 (1:2), bts(nie/tak) 2:4 (1:2). Trwa seria 4 meczy bez zwycięstwa.
H2H: w latach 2007-2017 rozegrano 9 meczy , 9-5-3 br. 16:14, w Sosnowcu 6 4-1-1 br. 12:8. Średnia goli 3,33 (w Sosnowcu też 3,33), u/o 2,5 3:6, bts 3:6.

Kadra:
Zagłębie
: liczy 26 graczy, 12 obcych, wyceniana jest na 4,10 mln. euro, najniżej w lidze, średnio zawodnik wart jest 158 tys. euro. Na początku września pozyskali lewonożnego, lewego obrońcę Patrika Mraza, od 5 sezonów zawodnika Ekstraklasy, który od lipca pozostawał bez klubu. Snajperzy: Sanogo (6/4/0), Wrzesiński (7/3/2), lewy obrońca Udovic (6/2/1). Absencje: lewy pomocnik Pribula (0), ofensywny pomocnik Mello (2/0).
Górnik: liczy 34 graczy, 4 obcych, wyceniana jest na 8,55 mln. euro, średnio zawodnik wart jest 251 tys. euro. Snajperzy: Angulo (7/3/0), stoper Dani Suarez (6/2/0), Smuga (7/1/2). Absencje: środkowy pomocnik Hajda (0), środkowy napastnik Wolsztyński (0),rezerwowi w poprzednim sezonie, a także środkowy pomocnik Żurkowski (5/1/1).
Podsumowanie i wnioski: rynek sugeruje jako faworyta drużynę gospodarzy, obecna wycena szans wygląda następująco 2,25-3,45-3,14. Takie wyceny podpierają statystyki historyczne z ostatnich 10 lat, skuteczniejszy atak, na pewno też absencja Żurkowskiego w Górniku jest korzystna dla Zagłębia. Nie należy jednak, moim zdaniem, ignorować faktu, że nadal silniejszy kadrowo jest Górnik, który też znajduje się wyżej w tabeli, wreszcie trudno mi jest obstawiać zwycięstwo drużyny, o której wiem, ze regularnie traci 2 bramki w meczu. Z powodu wyżej przedstawionych informacji nie jestem skłonny obstawiać tego spotkania na rynku meczowym. Za to dane statystyczne z obecnego sezonu, a także dane historyczne zachęcają do zainteresowania się rynkiem goli. Tutaj widać wyraźnie, że najciekawszy do gry jest over 2,5 goli w meczu, a w drugiej kolejności rynek bts (obie strzelą gola). Za co najmniej 3 gole w meczu rynek płaci średnio 1,79, a za bts (tak) - 1,63. Spośród tych 2 propozycji zdecydowanie lepsza jest opcja overa 2,5, bowiem: (1) tak kończyło się 67% meczy w przeszłości, od 2007 roku, (2) Zagłębie zawsze w tym sezonie notowało over, Górnik notował over w 33% przypadków, ale na wyjeździe w 67% meczy, (3) Zagłębie straciło 2 gole w każdym meczu tego sezonu, z wyjątkiem meczu z Pogonią, (4) Górnik stracił co najmniej 1 bramkę w każdym meczu tego sezonu, (5) obydwie ekipy mają oczywisty potencjał ofensywny, natomiast linie obronne obu ekip są słabe. Rentowność typu over 2,5 oceniam na ok. 6%. Taki też typ polecam. Opcja bts jest niżej wyceniana i przytrafiała się tym zespołom nieco rzadziej. Stawka maksymalna - 9 lub 10/10 jednostek. Uwaga dodatkowa: w poprzednich meczach tego sezonu obie te ekipy słabo trafiały do bramek rywali w 1 połowie: Zagłębie zdobyło 2 bramki łącznie, a Górnik żadnej. Ta przesłanka sugeruje obstawienie tego meczu na live, czego ja nie będę mógł zrobić, albo zainwestowanie niedużej stawki w under 0,5 w 1 połowie, przed meczem. Kursy na to zdarzenie wynoszą ok. 3,00 (Fortuna - 3,05).
Rezultat: 1:1 (1:0) ⛔⛔⛔ Statystyki wg. ekstraklasa.org: posiadanie 53-47%, strzały 11(5)-9(4), rogi 6-1, faule 13-11, spalone 4-1, kartki 4-1. Obejrzałem przed chwilą skrót i wniosek jest jeden: tylko piłkarze obu tych ekip wiedzą, jak nie trafili jeszcze kilka razy do obu bramek. Pechowy bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom