>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8 kolejka PGE Ekstraligi - 11.06.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Ciekawe spotkanie w Gorzowie. Po ostatnich występach Hancocka i Holdera widać,że wreszcie u nich idzie wszystko w dobrą stronę. Wczoraj w GP też bardzo dobre wyniki. Miedziński od poczatku jeździ na wysokim poziomie. Dużo będzie zależało od Jepsena Jensena który tor zna bo tu startował więc można liczyć na kilka cennych pkt. Przedpełski popracował nad silnikami i być może w parze z Gregiem dowiezie jakieś pkt. Po drugiej stronie bezbarwny ostatnio Iversen i Sundstroem to są spore niewiadome.Mecz może być bardziej wyrównany niż to się wydaje na papierze.
W Grudziądzu miejscowi mają bardzo trudne zadanie. Zatrzymać Falubaz który ma bardzo dobrych startowców.
W Rybniku ciekawe spotkanie bo przyjeżdża Włókniarz. Madsen i Holta pewnie znowu wykręcą bardzo dobre wyniki. U gospodarzy bardzo liczą na powracającego Lindgrena.
We Wrocławiu kolejne super ściganie się zapowiada i mecz z Bykami z Leszna. Wczoraj Milik pokazał się świetnie i czy dzisiaj będzie podobnie szalał?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Gorzów - Toruń (+12,5) 2 1,70 ⛔
J.Hampel powyżej 7,5 (pierwsze 5 startów) - 1,70 ✅
= 2,54 STS (po podatku)
Fajny dubelek moim zdaniem na pierwsze spotkania.
Toruń wreszcie chyba będzie miał prawdziwych liderów. Widać,że ostatnie dni bardzo dobrze wykorzystali Hancock i Holder i ich maszyny spisują się już bardzo dobrze. Miedziński od początku prezentuje się super więc mamy już 3 mocne punkty. Dodać do tego należy Jepsena Jensena który tu jeździł i tor zna i liczę,że kilka cennych oczek dowiezie. Przedpełski niby zmieniał silniki więc może coś zatrybi i wreszcie jakieś pkt dowiezie. Zresztą ustawienie go w parze z Gregiem może Mu dużo dać. Do tego w 3 i 4 serii przechodzi na wewnętrzne pola więc też to jakiś handicap. Juniorzy Gorzowscy nie są tak mocni jak za czasów pary Zmarzlik/Cyfer więc i tu szansa na bieg remisowy w wykonaniu przyjezdnych. Co do gospodarzy to z problemami walczy Iversen z tym,że często u siebie na torze mimo wszystko jedzie bardzo dobrze. Sundstroem to z nimi muszą wygrywać Jensen czy Pawełek. Druga para bardzo mocna Pawlicki/Vaculik. Martin ciut słabiej w Gorzowie na torze niż na obcych ale nadal bardzo mocny. No i na koniec Bartek który wczoraj niby szarpał niby walczył ale tej prędkości może starczyło mu na 1-2 biegi. Dzisiaj goście wiedzą o co jadą. Powracający do wysokiej formy liderzy ewentualnie ratowanie się RT i nie sądzę aby tu był jakiś pogrom. Bliżej mi do stwierdzenia,że będzie to mecz wyrównany.
Jarek Hampel powraca na właściwe tory. Zaczyna świetnie jeździć. Widać tą szybkość i ze startu też zabiera się super. Dzisiaj tor w Grudziądzu jak wiemy to pewnie przede wszystkim start więc jak najbardziej pod Hampela. Niby w parze z Dudkiem ale temu czasami zdarzają się wpadki po GP. Ogólnie typ pod Jarka bo zaczyna jechać swój najlepszy speedway.
 
S 21

sebinho22

Użytkownik
Czemu taki wysoki kurs na Falubaz? Żużlem interesuje się od niedawna, ale Dudek, Hampel i Doyle w składzie robią mega wrażenie i uważam, że powinni łatwo to wygrać. Chyba, że o czymś nie wiem to wyprowadźcie mnie z błędu :p
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Czemu taki wysoki kurs na Falubaz? Żużlem interesuje się od niedawna, ale Dudek, Hampel i Doyle w składzie robią mega wrażenie i uważam, że powinni łatwo to wygrać. Chyba, że o czymś nie wiem to wyprowadźcie mnie z błędu :p
Tor w Grudziądzu jest specyficzny, beton, ciężko się tam połapać, co i jak. Gospodarze ostatnio przegrali pierwszy raz od bardzo dawna, a to tylko dlatego, że deszcz padał i nie było betonu. Na mecz z Falubazem ubijali tor chyba od piątku ???? Z tym, że sportowo stoją gorzej, a jedynie torem mogą wojować, stąd Falubaz wyraźnym faworytem nie jest.
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Tor w Grudziądzu jest specyficzny, beton, ciężko się tam połapać, co i jak. Gospodarze ostatnio przegrali pierwszy raz od bardzo dawna, a to tylko dlatego, że deszcz padał i nie było betonu. Na mecz z Falubazem ubijali tor chyba od piątku ???? Z tym, że sportowo stoją gorzej, a jedynie torem mogą wojować, stąd Falubaz wyraźnym faworytem nie jest.
Przegrali juz dwa mecze w tym sezonie z Get Well a wczesniej ze Sparta Wrocław ????
 
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Tor w Grudziądzu przestał być jakimkolwiek handicapem. Przynajmniej tak było w meczach ze Spartą i Apatorem. Nie ma szybkich ścieżek pod bandą, którymi jeździł Tomek w poprzednich latach. Teraz tylko start i jazda środkiem toru, a że w poprzednich meczach starty wygrywali goście stąd ich łatwe wygrane. Poza tym jazda juniorów to po prostu dramat... Jeżeli nie nastąpi dzisiaj jakaś eksplozja formy Lindback-a, Pieszczka i Łaguty to Falubaz raczej to wygra.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pawlicki - Hancock 2 ⛔
Lindbaeck - Hampel 2 ✅
= 2,63 iforbet
Pawlicki swoje przywiezie bez dwóch zdań. Jednak Hancock powracający do najwyższej formy to dla Przemka za wysokie progi. Dodatkowo jest szansa na 6 biegów Grega bo w takiej formie to On będzie pierwszym wyborem do RT.
Wczorajsze wyskoki Lindbaecka nie robią na mnie jakiegoś większego wrażenia. W drugiej połowie zawodów było widać,że się pogubił i to był ten Anton którego pamiętamy z poprzednich startów. Dzisiaj kolejny raz nie wróżę mu jakiegoś spektakularnego występu tym bardziej,że rywal bardzo wymagający. Jarek to bardzo dobry startowiec i jeśli tylko wejdzie dobrze w mecz to jest w stanie zdobyć na prawdę dużo pkt. Nie zdziwi mnie wynik +/- 10pkt.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
ROW Rybnik-Włókniarz(+12,5) 2 @ 1,75✅49:41
Trochę za wysoka linia moim zdaniem. U gości jest Madsen, jest Holta znający tor, do tego juniorzy nie odstający od rywali - tutaj liczę na Polisa. No i kwestia Zagara, który przeplata dobre mecze słabymi, a teraz wypada mu lepszy mecz. Generalnie ROW nie jest taki mocny, żeby w meczu z Czewą dawać na nich takie handi, bo nie wiadomo jak poleci Lindgren, a to jest jednak ważna postać. Moim zdaniem tutaj się skończy 49:41, więc można próbować te +12,5, bo jednak w 52pkt dla gospodarzy nie wierzę.

Protasiewicz over 9,5 @ 1,60✅

Pepe w formie, co potwierdził w derbach i przeciwko Sparcie. Dzisiaj rywale w słabej dyspozycji, tor powinien mu pasować, jedzie 3x z juniorem, potem Karpov, a zatem układ biegów idealny do tego, by wrzucić 10 &quot;oczek&quot;, co przy słabo spisującym się GKM-ie nie powinno być kłopotem.
Dróżdż-Smektała 2 @ 1,60✅1:2
Wiem, że Damian dobrze jeździ, ale mimo wszystko on poleci dzisiaj pewnie 3x, a tutaj liczę na przewagę startów Bartka, który jest jednym z liderów Unii i pewnie dzisiaj 4, a może i 5 razy pojawi się na torze. Tor we Wrocku nie jest jeszcze wielkim handicapem dla gospodarzy, więc też jakiś plus w stronę Smyka.
Wszystko iForbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Stal - Apator 1 ✅
GKM - Falubaz 2 ✅
Sprata - Unia L 1 ✅
@1,88
iForbet
Gorzowianie nie będą mieć problemów z pokonaniem torunian, którzy nawet po kolejnym grillu są o półkę niżej obecnie niż DMP. W Grudziądzu nóż na gardle i pewnie gospodarze zrobią wszystko by wygrać. Zapowiada się wyrównany mecz, jednak mimo wszystko widzę wygraną gości 43:47 ✅. We Wrocławiu nie powinno dojść do niespodzianki. Sparta jest bardzo mocna, zwłaszcza u siebie. W Lesznie nie widzę stabilizacji. Na specyficznym torze we Wrocku będą mieć trochę problemów, stawiam tu na 49:41.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam
Od jakiegoś czasu czytam forum żużlowe i widzę że dobrych typów jak na lekarstwo.
GKM Grudziądz -falubaz 1 kurs 2,9 unibet lub 2,95 iforbet⛔ 43-47 po juniorach więcej się spodziewałem
Widzę że większość graczy znowu dali się wpuścić w maliny i grają w stronę folubazu- KOMPLETNA BZDURA
Po pierwsze- Grudziądz jedzie wreszcie po kilku tygodniach na swoim ulubionym betonie !!! Więc ktokolwiek by się dziś u nich nie pojawił powinien być faworytem gospodarz.Kurs w granicach 3 to jakiś żart i mądry gracz zagra to grubiej ! .Jeśli chodzi o falubaz to Doyli i dudek jechali wczoraj po 7 razy i dziś może się to odbić (szczególnie mam na myśli Dudka ,który moim zdanie pojedzie przeciętnie )Protas lubi się rozpędzić i jest genialny na trasie ,ale na betonie po przegranym starcie nic nie zrobi.
Ja zdecydowanie widzę bardzo duże value jeśli chodzi o gospodarzy .Przegrali ostatnio 2 razy u siebie w zupełnie innych warunkach i buki zaczęły faworyzować przyjezdnych .Idealny moment żeby trochę zarobić panie i panowie ????
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Jeśli chodzi o falubaz to Doyli i dudek jechali wczoraj po 7 razy i dziś może się to odbić (szczególnie mam na myśli Dudka ,który moim zdanie pojedzie przeciętnie )
Doyle i Dudek zaliczyli o jeden bieg więcej niż zawodnik gospodarzy, Lindbaeck.
Tylko że ta pierwsza dwójka pojechała zawody znacznie lepiej.

Czy 7 dobrych biegów bardziej forsuje niż 6 słabszych?

Czy ten 1 bieg więcej sprawi, że dziś ta dwójka ma czuć w nadgarstkach zmęczenie, które Linbeack wykorzysta? Będzie ich mijał na łukach z szyderczym uśmiechem, kpiąc pod nosem, &quot;o wy przemęczone pajace, hehe&quot;?

Wyjaśnij proszę.

Protas lubi się rozpędzić i jest genialny na trasie ,ale na betonie po przegranym starcie nic nie zrobi.


Proszę o info co się stanie, jeśli Protas start jednak wygra - wszak czasem mu się zdarza. Dziękuję za podpowiedź, chciałbym mądrze postawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wrocław - Leszno 1 ✅
Rybnik - Częstochowa (+12,5) 2 ✅

= 2,06✅ iforbet

Wrocław na swoim torze bardzo mocny. Zaczął jechać Woźniak no i Milik wczoraj świetne zawody więc dzisiaj pewnie też kilka waznych pkt dowiezie. Drabik jako junior równiez wiele daje i mam nadzieję,że po kontuzji będzie wyglądał lepiej niż ostatnio. Liderzy swoje przywiozą o to jestem spokojny.
W Lesznie średnio spisujący się Emil i Piotrek. Kildemand spory znak zapytania podobnie jak Zengota. Wygrana Wrocławian ok 10pkt.
W Rybniku gospodarze są faworytem według bukow ale czy aż takim żeby dawać +12,5 na gości? Jest Holta który tor zna bardzo dobrze jest szybki Madsen. Junior Polis cenne pkt dowozi no i duży znak zapytania jak pojedzie Zagar? Jeśli zakręci się koło 8-10pkt to Czewa ogarnie to handi.
W Rybniku powraca Fredka i wczoraj pokazał się średnio. Musielak też nie wiemy do końca w jakiej jest formie a i Griszy zdarzają się wpadki podczas meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Co myślicie o linii na Holdera?
Holder over 7,5 @1,62 ⛔ 6 ptk.
W biegu 12. z 2 juniorami wydaje się że przywiezie 2 lub 3 pewne.
W biegu 8. przeciwko Juniorowi (z Jepsenem) tak więc 1 lub 2 pewne.
W nominowanym na pewno pojedzie.
/// W 1. biegu Holder wychodził z łuku na 1. pozycji, ale Sundstroem postanowił się położyć i w powtórce Chris przywiózł 0.
Drugi bieg 1 ptk. a później nie było szans na trójki ani ze Zmarzlikiem, ani z Pawlickim.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Pare słów ode mnie bo zaraz wyjeżdzam do Rybnika na mecz , Zielona Góra była do gry jak był kurs 1.8 - 1.7 . Ja sam pograłem po 1.7 w dubelku z Gorzowem. Mają zdecydowanie lepszych seniorów i myślę że Zgardziński też zrobi w granicach 5pkt , moim zdaniem wynik zakręci sie coś koło 42-48.
Co do meczu w Rybniku w sumie ja pograłem za drobne Włókniarza. Kurs 1.10 na Rybnik to nieporozumienie. Szombierski za Balińskiego to spora strata nie zrobi pewnie wiecej niż 2 pkt w 3 startach . Zagadką jest Lindgren , jak bd sie czuł po wczorajszym GP , w Częstochowie już koledzy wyżej pisali wszystko zależy od Zagara , może przebudzi się Baran i zrobi ok 6-7 pkt ... Ten mecz w sumie to taka mała zagadka ale moim zdaniem powinien być wynik koło remisu. Hendi +12.5 pkt na ekipe Czewy świetny typ. Powodzenia!
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
A ja stawiam dziś na Unię Leszno. W czwartek dosypywano mączkę na Olimpijskim w celu poprawy jakości ścigania. Wrocławscy MVP&#39;s byli w rozjazdach więc nie mieli okazji zapoznac się z nową nawierzchnią. Skład Unii jest w mojej opinii lepszy od składu Sparty i jeśli tor będzie nadawał się do ścigania i będzie w miarę równy przez dosypanie nawierzchni to Unia to wygra kilkoma punktami. Na SF coś pisali, że Tai&#39;owi okradli dom na wyspach i jest trochę zdruzgotany. Myślę, że to nie przełoży się na sportową wściekłośc tylko myślami jest już w domu i bije się z problemami. Sam mecz będzie dla niego bardzo nerwowy, a wynik nie będzie sprawą życia i śmierci.
Unia Leszno @4.04 STS
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
A ja stawiam dziś na Unię Leszno. W czwartek dosypywano mączkę na Olimpijskim w celu poprawy jakości ścigania. Wrocławscy MVP&#39;s byli w rozjazdach więc nie mieli okazji zapoznac się z nową nawierzchnią. Skład Unii jest w mojej opinii lepszy od składu Sparty i jeśli tor będzie nadawał się do ścigania i będzie w miarę równy przez dosypanie nawierzchni to Unia to wygra kilkoma punktami. Na SF coś pisali, że Tai&#39;owi okradli dom na wyspach i jest trochę zdruzgotany. Myślę, że to nie przełoży się na sportową wściekłośc tylko myślami jest już w domu i bije się z problemami. Sam mecz będzie dla niego bardzo nerwowy, a wynik nie będzie sprawą życia i śmierci.
Unia Leszno @4.04 STS
Popieram typ.
To może być podobny mecz do meczu Wrocław-Gorzów 44-45
Wtedy Wrocław nie dominował jadąc u siebie.
Tajski 3 2 w 3 0 0
Lebiedew 0 3 0 1 1
Jędrzejak 3 2 0 d 1 0

Jedno jest pewne, będzie dobre ściganie.
Bezpieczniej chyba będzie zagrać Leszno +6,5 @1,90 STS
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Jedrzejak nie bedzie dzisiaj startwoal nie wiem po co piszesz jego wynik???? Tajski nie pojedzie moze rewelacyjnie ale druga linia jest po stronie Wroclawia, w dodatku Emil ma swoje problemy, obiektywnie patrzac 49-41 dla Sparty.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Jedno jest pewne, będzie dobre ściganie.
Dla mnie nowy Olimpijski nie wiele się różni od starego jeżeli chodzi o widowisko. Jakie dobre ściganie ? kreda, kreda, kreda. Ciężka szpryca i tyle. Dosypanie tej mączki to jedna wielka kicha. Przykro będzie oglądać taki tor w PO, a być może w Finale PGE. :zoltakartka:
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Co prawda to prawda mecz nudny jak flaki z olejem. Po pierwszym okrazeniu chyba nie bylo zadnej mijanki. Co do innych meczow to sytuacja Grudziadza jest tragiczny ale Wlokniarz nie zdobyl bonusa wiec moze pojawilo sie dla nich swiatelko w tunelu. Rybnik moze zawalczy o PO. Stal, Sparta i Falubaz to juz pewne top 4 praktycznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom