>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka Plusligi (03-06.11.2017)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin 1:2
Gdańsk -1,5 seta 1,40 forBET

Na to spotkanie tylko 1 typ, może kurs jest niewielki ale myślę, że można być spokojnym. Dla mnie Szczecin w tym spotkaniu max 1 seta może ugrać.
Gdańsk w świetnej formie - wygrana w Rzeszowie 3:0 to potwierdziła doskonale, wygrana w Jastrzębie 3:2 czy u siebie z Warszawą 3:2 te wyniki pokazują w jakim miejscu jest Gdańsk. gdyby nie dość niespodziewana porażka u siebie 0:3 z Katowice mieli by bilans 6 meczy - 6 zwycięstw.
Na każdej pozycji mają dużo lepszych siatkarzy, max 4 sety moim zdaniem.
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:0
powyżej 3,5 seta 1,45 forBET
powyżej 181,5 1,84 eFortuna
3:1 3,45 eFortuna
No tutaj sprawa jest jasna, wątpię aby mecz zakończył się w 3 setach. Już w poprzednim sezonie, gdzie Jastrzębie grało świetnie widzieliśmy 2 mecze 5-setowe, w obu meczach wygrywali goście 3:2.
Przed nami kapitalne widowisko dwóch atakujących, którzy nie ta dawno walczyli o miejsce w reprezentacji czyli M. Muzaj kontra Ł. Kaczmarek czy chociażby H. Oliva kontra R. Taht no i wisienka na torcie L. Kampa kontra &quot;Miśkin&quot;...
Kurs na Jastrzębie zaniżony zwłaszcza, że nie są w najlepszej formie, zaś Cuprum pokazał już, że potrafią grać z najlepszymi chociażby mecz z ZAKSa przegrany 1:3 ale równie dobrze mogli wygrać.​
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Siatkówka, PlusLiga
18:00
Jastrzębski Węgiel vs Cuprum Lubin
Typ: Cuprum Lubin (handicap +8,5 pkt )
Kurs: 1,95
Bukmacher:iForBet
Analiza:
Pierwsze co się patrzy na PlusLige to widzi się wielkiego faworyta meczu w Jastrzębiu. Kursik 1,35 na podbicie do taśmy,wcale tak nie musi być! Dlaczego? Wyjaśniam. Kibicujw Jastrzębskiemu już ładnych parę lat i w tym sezonie gdzie mieli mieć skład na mistrza ,szybko zweryfikowało boisko. Olivia bez formy ,bardzo przewidywalny dla rywala. W ostatnim meczu bardzo słaby występ i myślę że dziś Cuprum nie ułatwi Kubańczykowi łatwej przeprawy. Jedynie co ciągnie JSW to Muzaj, któremu też zdarzają się słabsze mecze.
Cuprum w którym punkty zdobywa Kaczmarek ,nie gral w ostatnim meczu więc jest wypoczęty i glodny gry. Drugi zawodnik ton Taht z dobrym atakiem i przyjęciem ,jeżeli zagra dziś solidne spotkanie to nawet Lubin może pokusić się o zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Na rozegraniu zawodnik którego przedstawiać nie trzeba. Dwa lata temu jeszcze grał dla swojego dzisiejszegorywala. Więc w tym meczu nie ma jak dla mnie faworyta oceniam szansę 55/45 ,jednak po takim kursie wolę iść w handicap dla gości ????
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Gdansk ok tutaj powinni sie w 3 setach rozprawic. Lewe skrzydlo szczecin ma fatalne narazie.
Co do jw lubin to lubin dalej problemy. Dzisiaj dla odmiany nie zagra Taht. A zbyt wiele nie trenowal Kaczmarek. Dla jw mega wazny mecz. Tydzien solidnie przepracowali. Powinni wygrac za 3pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Skąd informacja, że nie zagra dzisiaj Taht bo nie mogę znaleźć ? Brak Estończyka to bardzo duże osłabienie ponieważ to na nim i Kaczmarku opiera się główna siła rażenia
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Powiedzmy ze ktos tam kogos zna ;)
Taht rpzwalil sie w 5 secie meczu z Zawierciem. Kaczmarek ostatnio nie gral bo nadciagnal miesien. Dzisiaj juz zagra ale ciezko powiedzieć co pokaze. Na pewno brak Tahta to ogromna dziura bo gra cuprum zalezy od tej dwojki. W mwczu z Zawierciem widac bylo brak tego drugiego. Dzisiaj maja ekipe ktorej gra w tym roku to kryminal ale jw dostaje super szanse zeby wskoczyc na właściwe tory. Mocno popracowali caly tydzien. Mysle ze bez Tahta lubin nic nie ugra. A i jeszcze dalej Gunia ma problemy z kolanem i nie wiadomo czy zagra
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 220

mm25

Użytkownik
A jutro Resovia wygra, czuję ze i za 3 pkt bedzie 3-0 ewentualnie 3-1
A kursy rosną na Resovie.. super ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
briko 11,9K

briko

Użytkownik
A jutro Resovia wygra, czuję ze i za 3 pkt bedzie 3-0 ewentualnie 3-1
A kursy rosną na Resovie.. super ????
A dlaczego tak uważasz? Rzuciłeś monetą i Ci tak wyszło? Napisz argument dlaczego Resovia tak gładko pokona Olsztyn. Może mnie i forumowiczów rzeczywiście przekonasz i faktycznie co poniektórzy zmienią zdanie i postawią nawet handi setowe na Reskę.
Pozdrawiam kolegę. .
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Wczoraj Szczecin pozytywnie zaskoczył. Gogol fajnie poukładał tą drużynę. Mimo ,że lewe skrzydło fatalnie Ruciak i Wika 33% i 29% w ataku to potrafili wygrać za 3pkt. Trzeba na ten Szczecin uważać bo jak Kluth ma dzień to mogą sprawić jeszcze parę niespodzianek. A co ciekawe przed meczem z Gdanskiem w liczbie asów serwisowych Szczecin miał 42pkt a Gdansk tylko 22pkt. I wczoraj też ta zagrywka bardzo im pomogła
No Skra dzisiaj bez żadnej rotacji w składzie chyba ,że Piazza coś w ostatniej chwili zmieni. Czyli Lomacz, Wlazly, Milad, Bednorz, Piechocki, Lisinac. Bydgoszcz prezentuje się bardzo słabo. Skra u siebie bardzo skuteczna. Wszyscy zdrowi i w dobrej formie. Myślę ,że nie powinni stracić seta. Zagrywką na pewno będą kopać, na siatce też spora przewaga. Bednaruk mega wkurwiony po ostatnim spotkaniu z Zaksa mówił ,że zagrali jak panienki. Cały czas niezadowolony z rozgrywającego Goasa bo nie realizuje jego poleceń taktycznych. Bydgoszcz nie ma argumentów żeby powalczyć ze Skrą. No chyba ,że Skra złapie jakieś przestoje ale w to wątpie.
Dzisiaj najlepszym typem wydaje się być Bedzin -1.5seta. Mimo słabego spotkania(bardzo duża ilość błędów własnych, zwłaszcza na zagrywce) u siebie ze Szczecinem potrafili odwrócić losy meczu gdzie praktycznie przegrali 1-3 ostatecznie wygrali 3-2. Myślę ,że dzisiaj Będzin zagra już z mniejszą ilością błędów co pozwoli im w pełni kontrolować spotkanie. Kontuzji żadnych nie ma. Na papierze wyglądają zdecydowanie lepiej.
Katowice w Bielsku tez powinny za 3pkt. W Bielsku atmosfera robi się powoli coraz gorsza. Janeczek fatalnie na tym lewym skrzydle już w ostatnim spotkaniu grał młody Piotrowski. I dzisiaj też tak powinni wyjść. Do tego Krikun lekkie problemy z barkiem ale dzisiaj zagra. Ja tam nie widzę za bardzo argumentów w grze Bielska. Przyjęcie mają bardzo przeciętnie. Jeden i drugi rusek tylko nawalają przed siebie.
W Rzeszowie możemy być świadkami drugiej porażki z rzędu przed własną publicznością. Olsztyn prezentuje się bardzo solidnie. Mają dobre przyjęcie a nawet przy gorszym Woicki nie ma problemu żeby zrobić wrzutkę do Kochanowskiego czy Plińskiego na środek. Hadrava regularny. Świetna robote robi Andringa trzyma przyjęcie, dobra defensywa i kończy ważne piłki. Jeśli chodzi o Rzeszów to powoli pozostaje tylko legenda. Gdańsk przyjechał i kontrolował praktycznie całe spotkanie, jedynie przez chwile w 3 secie mieli lekkie problemy gdzie Możdżonek kilka razy trafił zagrywką. Rzeszów na pewno pod większą presją dzisiaj. Dużo więcej jakości po stronie Olsztyna. W Rzeszowie nie ma ani lidera ani drużyny na chwilę obecną. Kedzierski z Gdanskiem dał zmianę na kilke piłek ale zagrał fatalnie. Także można powiedzieć ,że Rzeszów zostaje z jednym rozgrywającym Tichackiem który też wirtuozem nie jest. Nie zdziwie się jeśli Olsztyn dzisiaj wygra nawet za 3pkt
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trzeba się dziś troszkę zrehabilitować za wczorajsze nieudane typy.
ASSECO Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
powyżej 176,5
1,51 eFortuna

Kolejny hit, który okazał się kitem... Słaby mecz pod kontrolną Resovi
Kolejny bardzo ciekawy mecz przed nami, wczoraj wydawało by się, że będzie hit Jastrzębie - Cuprum ale tak nie było, dziś myślę, że już nie będzie takiego rozczarowania... Olsztyn w dobrej formie w przeciwieństwie do ich przeciwnika - gospodarza tego meczu Resovia. Jeśli sie nic nie zmieni to Oni nie powalczą o pierwsza czwórkę.
U siebie oczywiście dalej powinni być mocni i tylko dlatego stawiam na punkty nie na Olsztyn co nie oznacza, że Olsztyn tego nie może wygrać.
Na środku będzie bardzo ciekawa walka naszych reprezentantów, z jednej strony Lemański z drugiej Kochanowski, który zapowiada się na naszą perełkę na środku, póki co chyba najlepszy środkowy w lidze.
3 setów w tym spotkaniu nie przewiduję dlatego idę w punkty.
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO Warszawa 3:1
Warszawa +14,5 1,54 eFortuna

Kolejne zapowiadające się super spotkanie, mistrz Polski kontra chyba najbardziej wzmocniona drużyna przed sezonem. Takie nazwiska jak: D. Wojtaszek, W. Włodarczyk, S. Vernon-Evans na pewno nie są anonimowe. ZAKSy nie trzeba nikomu przedstawiać, póki co komplet 6 zwycięstw.
Warszawa tylko w 1 meczu nie ugrała seta, przegrali 0:3 po bardzo nieudanym spotkaniu ze Szczecinem. Dziś jest to prawdziwy sprawdzian tego zespołu, nie wydaje mi się aby wygrali tego spotkania ale dodatnie 14,5 punktów myślę, że utrzymają. Nie wydaje mi się, żeby aż tak ZAKSA rozbiła Warszawę.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
(Siatkówka - Plus Liga) Kielce - MKS Będzin (Handicap -1.5 seta) typ 2 kurs 1.90
Zacznę od MKS Będzin ,który ostatnio u siebie pokonał jak na razie dobrze prosperujący zespół z Espadonu. To spotkanie trwało aż 5 setów ,ale na korzyść drużyny z Będzina. Potem dwie porażki na wyjeździe z Katowicami oraz z Treflem Gdańsk. Na początku w spotkaniach MKS radził sobie coraz lepiej zwycięstwo z Warszawą prowadzoną przez byłego trenera Reprezentacji Polski-Stephana Antige. Ten mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla Będzina. Potem łatwe zwycięstwo z Bydgoszczą w trzech setach. Ogólnie drużyna która ma kilku grajków ,którzy naprawdę potrafią grać z czołowymi drużynami.Oto skład Będzinu:
Marcin Waliński
Dawid Woch
Łukasz Kozub
Artur Ratajczak
Mateusz Kowalski
Jonah Seif
Jakub Burnatowski
Bartłomiej Grzechnik
Mateusz Przybyła
Michał Potera
Jakub Peszko
Matej Kök
Rafał Faryna
Złatan Jordanow
Szymon Gregorowicz
Rafael Rodrigues de Araújo
Jeśli chodzi o zespół z Kielc zajmują aktualnie przed ostatnią pozycję.Wszystkie swoje mecze przegrywają po 3-0. Udało się po dobrym meczu wygrać spotkanie z Czarnymi Radom po pięciu setach ale tutaj bardzie słabsza dyspozycja Radomian przyczyniła się do ich zwycięstwa. Jeśli chodzi o skład z Kielc jest tam kilku wychowanków wyróżniającym się siatkarzem jest jedynie moim zdaniem Maciej Pawliński. Myślę że śmiało można grać na zwycięstwo Będzina. Ja tutaj pograłem na typ z handim -1.5 seta ponieważ myślę ,że może rozstrzygnąć się ten mecz maksymalnie w 4 setach. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
M 220

mm25

Użytkownik
pablo_89 a co myslisz dziś o meczach z siatki?? Masz coś ciekawego?? A Resovia wkoncu musiała wygrac, a Olsztyn przegrać, za duzo Olsztyn tych zwyciest, dzis mysle tez kedzierzyn wygra, ale czuje wynik 3-1, czekam na twoje analizy ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
pablo_89 a co myslisz dziś o meczach z siatki?? Masz coś ciekawego?? A Resovia wkoncu musiała wygrac, a Olsztyn przegrać, za duzo Olsztyn tych zwyciest, dzis mysle tez kedzierzyn wygra, ale czuje wynik 3-1, czekam na twoje analizy ????
Ja postawiłem na Będzin⛔ i ZAKSA over 91,5pkt✅ bo też liczę na to że WAWA urwie jakiegoś seta. A jak będzie to zobaczymy.
 
M 220

mm25

Użytkownik
pablo_89 lub zenek225 lub zibi16
a co myslicie o jutrzejszym meczu zawiercie - radom?? Co tu grać??? Może być na 1 set dla Zawiercia??? Kurs 1.14 ale mi to pasi , czasem gram i po 2k a szukam nawet i takich kursów czekam na opinie... Bo dla mnie cięzka decyzja ... a lubie grać bardziej siatke niz pilke nozna lepiej wchodzi ????
a co zwiercie nieda rady?? Może na punkty iść??
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
a co zwiercie nieda rady?? Może na punkty iść??
Po co Ty na siłe próbujesz grać? Mecz 50/50, kadrowo minimalnie lepiej wyglada Radom, Zawiercie ma atut własnej hali. A jak już czytam o graniu przez Ciebie kursów 1,14 za 2k to nawet nie wiem jak to skomentować.
Pozdrawiam i rozsądku życzę.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 2:3
Powyżej 3,5 seta
1,40 forBET
Powyżej 177,5 1,50 forBET
Radom 2,06 1xbet
Radom +1,5 seta 1,40 eFortuna
Radom powyżej 89,5 1,60 eFortuna
Radom i powyżej 184,5 4,10 1xbet
Ja dziś w tym spotkaniu widzę takie opcje do gry, oczywiście ostatnio opcja na bardzo dużym ryzyku ale po takim kursie ryzykuję i wchodzę w to również.
Mecz bardzo wyrównany ale pod względem czysto sportowym to Radom przewyższa przeciwników.
Zawiercie - beniaminek ostatnie spotkania rozegrał bardzo dobrze 3:2 z Olsztynem i 2:3 z Lubinem. Radom także ostatnio powalczył z drużyną dużo lepszą ze SKRą 2:3 ulegli.
W ekipie Zawiercie G. Bociek nadal ma problemy z kostką i nie wiadomo czy zagra a jeśli zagra to na pewno nie będzie gotowy w 100% więc już jest problem z atakującym Zawiercie dlatego jeśli ktoś ma ochotę może po małym kursie ale wydaje się być to pewne -
G. Bociek - M. Filip 2 1,30 forBET. 16-22
Z drugiej strony Radom, który ma młody lecz bardzo dobry skład. Z meczu na mecz będą grać dużo lepiej...
M. Filip, W. Żaliński, T. Fornal na pewno zrobią swoje.
Oczywiście, żeby było jasne... Nie wydaje mi się, żeby to spotkanie zakończyło się łatwym zwycięstwem gości ale jeśli miałbym na kogoś stawiać to właśnie na nich.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie twierdzę, że Zawiercie nie da rady, ale kurs 1.14 przy meczu 50/50 jest nieopłacalny i szkoda pieniędzy na taki typ.
Ale on chce dać na +2.5seta dla Zawiercia, a nie. Jak chcesz nabijać sobie posty to do offtopu.
Żeby nie było spamu:
Pójdę raczej w stronę Radomia. Tak jak pisze zibi prawdopodobnie Bociek nie zagra, a jak wyjdzie to będzie w gorszej dyspozycji niż normalnie. W poprzednim meczu niby drugi atakujący Zawiercia grał na dobrym poziomie, ale to nie ten sam poziom co Grzesiek. Zawiercie robi dużo błędów w zagrywce i takie pkt z ekipą z Radomia mogą się zepsuć, o ile oni nie będą oddawać w ten sam sposób, bo też potrafią psuć dużo zagrywek. Filip i przede wszystkim Żaliński powinni zrobić różnicę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom