>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka Plusligi (03-06.11.2017)

Status
Zamknięty.
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Ale on chce dać na +2.5seta dla Zawiercia, a nie. Jak chcesz nabijać sobie posty to do offtopu.
Wiem i nie zmienia to faktu, że kurs 1.14 jest nieopłacalny. Jeśli twierdzisz inaczej - masz do tego prawo. Chłopak jednak tego nie zagrał i bardzo dobrze, może dzięki temu zaoszczędził pieniądze, albo przynajmniej nerwów. Nie zdziwi mnie 3:0 dla Radomia, nie zdziwi mnie mecz na styku(3:0 dla Radomia po wyrównanych setach jest możliwe), po co denerwować się przy takim kursie.
Rozumiem grę mm25 takich kursów przy takich stawkach o jakich pisze, ale w tym typie nie widzę sensu ryzyka.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Wiem i nie zmienia to faktu, że kurs 1.14 jest nieopłacalny. Jeśli twierdzisz inaczej - masz do tego prawo. Chłopak jednak tego nie zagrał i bardzo dobrze, może dzięki temu zaoszczędził pieniądze, albo przynajmniej nerwów. Nie zdziwi mnie 3:0 dla Radomia, nie zdziwi mnie mecz na styku(3:0 dla Radomia po wyrównanych setach jest możliwe), po co denerwować się przy takim kursie.
Rozumiem grę mm25 takich kursów przy takich stawkach o jakich pisze, ale w tym typie nie widzę sensu ryzyka.
Masz rację, może być 3:0 dla Radomia, ale jednak set to mało chociaż w tej lidze nic nie jest pewne po tym co widziałem w tym weekendzie. Takimi stawkami nie ma co operować, bo to wcześniej czy później źle się skończy, a przy podatku to już w ogóle mało opłacalne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom