>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8 Kolejka PlusLigi (16.11-19.11.2018)

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Spotkanie: Stocznia Szczecin vs Czarni Radom ⛔ 97-87 :tohand:
Typ: Radom +9,5 pkt-ów
Kurs: @1,70 Totolotek


Analiza: Nie no bez przesady z takim handicapem wg mnie. Cerrad zaczął nowy sezon od gładkiej porażki 0:3 z JSW, a potem wygrywali wszystko jak leci z dosyć dużą łatwością. Świetnie wygląda Żaliński, obudził się Zhigalov. Ogólnie mają bardzo fajną ekipkę z szansami na walkę o PO. Stocznia to przede wszystkim Kurek. Co prawda w końcu jakoś wygląda gra Kaziyskiego i Hoaga, ale z przyjęciem w dalszym ciągu lekki problem jest. Na szczęście wtedy piłki trafiają do Kurka, który nadal utrzymuje niesamowitą formę. Niedzielne spotkanie na pewno będzie wyrównane; możliwe, że zakończy się w 5 setach, ale na pewno żadna z tych ekip nie odpuści. Przewiduje zacięty mecz i walkę do końca w każdym z setów.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Skra Belchatow - Onico Warszawa
(0 - 1,5) 1. Latwo 3:0 ✅
1.55
Totolotek
Jak dla mnie Skra bierze to spotkanie za 3 pkt, graja u siebie, z meczu na mecz graja lepiej. Roznice widze w przyjeciu, po stronie Warszawy wyglada to srednio, pszczolki beda celowac w przecietnego Lukasika. Na zagryce mocno pojda Wlazly, Ebadipur czy tez Kochanowski, skrzydla w Warszawie przy gorszym przyjeciu zbytnio nie pograja, moze i Kwolek jakos wybrnie przy gorszej pilce ale Araujo moze miec ciezko.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Gdańsk - Resovia
(Handicap setowy -1.5 seta)
typ 2 kurs 2.05 Fortuna
Resovia pokazała w meczu z ZAKSĄ, że w siatkówkę grać nie zapomnieli przegrywając bo bardzo emocjonującym meczu dopiero w tie-breaku. Lotos rozpoczął sezon bardzo przeciętnie, ale nie najgorzej już można powiedzieć najsilniejszych rywali mają z głowy teraz powinno być już tylko lepiej. Mimo to dzisiaj widzę przełamanie się Resovii. Klub z Rzeszowa dysponuję na ten moment lepszym składem i trener może wymieniać zawodników którzy są porównywalni do zestawienia z pierwszego składu. W Gdańsku widać sam fakt, że Piotrek Nowakowski chciał odejść z klubu i grać za granicą widać, że nie czuję się za dobrze w Gdańsku. Według mnie w tym sezonie Gdańsk nie zagra w play-offach. Srodek tabeli dla tego zespołu to jest wszystko według mnie. Resovia musi jeśli myśli o czymś więcej jak o utrzymaniu takie mecze wygrywać za trzy punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
AZS Olsztyn - Jastrzebski Wegiel
over 180,5 pkt 181 pkt ✅✅
1.85
Totolotek
Olsztyn u siebie spokojnie powinnien powalczyc z druzyna De Giorgiego. W teorii lepszy sklad maja goscie ale gospodarze tanio skory nie sprzedadza. Powoli wraca do gry Andringa, ktory zapewni dobre przyjecia a jak wiadomo od tego elementu sie wszystko zaczyna. Atak lekko na korzysc Olsztyna, Konarski z kazdym meczem lepiej ale to jeszcze nie jest jego szczyt formy. Linnia powinna zostac pokryta przy 4 setach.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom 1,37
Ja znowu tutaj spodziewam się walki uważam, że Czarnych spokojnie stać na 1 wygrany set. Niespodzianki jednak nie upatruję dlatego pewniejszym typem będzie wygrana Stoczni, która musi zetrzeć kiepskie wrażenie po porażce z Zawierciem. Poza tym w ostatnich h2h Szczecin nie wygrał z Radomiem, więc pasowałoby zwyciężyć przed własną publicznością. Liczę tutaj przede wszystkim na Kurka, który w Zawierciu nie pokazał takiego charakteru jak np z ONICO. 1,37 to nie 1,1, więc do AKO można dodać.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Stocznia Szczecin - Czarni Radom
Typ : Stocznia Szczecin -1.5 seta
1.89 fortuna
Stocznia Szczecin to zespół, który ma duże szanse na zostanie mistrzem Plusligi w tym sezonie, miałby większe gdyby tylko miał lepsze przyjęcie bo to największy mankament tej drużyny. Hoag super forma, powiem szczerze, że nie sądziłem, że ten Kanadyjczyk tak szybko się zaaklimatyzuje w Polsce. Drużyna bardzo ofensywna, ze świetnym trenerem. Mecz w Zawierci był bardzo zacięty, jednak Grzegorz Bociek wrzucił szósty bieg i Stocznia nie miała szans, może nie spodziewali się, że będzie tak trudno. Zabrakło koncentracji w końcówkach setów.
Czarni Radom to tak naprawdę niewiadoma, gdyż grali do tej pory z drużynami słabszymi od siebie. Po przyjściu do nich Zhigalow super forma, szkoda Michała Filipa, gdyz musi stać w kwadracie. Poza tym solidna drużyna, myślę, że smiało w pierwszej szóstce Plusligi. Czarni Radom nie ma takich znakomitych nazwisk co Stocznia, jednak są zgrani. To tak naprawdę ich pierwsze spotkanie na poważnie, z JW na początku sezonu nie wspominam bo to było pierwsze spotkanie, a wiadomo, że początki są trudne.
Reasumując, liczę na dobra siatkówkę i widzę jako zwycięzcę Stocznie Szczecin a jako MVP Bartosza Kurka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
volman 1,1K

volman

Użytkownik
MKS Będzin - Warta Zawiercie
Warta Zawiercie win 1.53 Fortuna
Nie mam pojęcia czemu aż taki wysoki kurs na gości. Warta gra solidną siatkówkę, o czym świadczy na pewno 6 miejsce w lidze. Do tej pory przegrali z zespołami statystycznie lepszymi od siebie czyli z Czarnymi Radom, Jastrzebskim Weglem i Onico Warszawa. Ostatnio sprawili dużą niespodziankę i wygrali bez straty seta ze Stocznią, fenomenalny mecz Grzegorza Boćka. Warto również pochwalić przyjmującego Marcina Walinskiego gdyż również rozegrał dobre zawody.
W zespole z Będzina pochwalić można wyłącznie atakującego Wiliamsa Lincolna, ktory naprawde dobry sezon rozgrywa. Zajmują ostatnie miejsce z jedną wygrana na koncie z Resovia.
H2H na korzyść Zawiercia trzy razy wygrali. Duże Value po stronie gości. Ja bym kursy dał w okolicach 1.22.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 8,9K

trema11

Użytkownik
MKS Będzin - Warta Zawiercie
Warta Zawiercie win 1.53 Fortuna
Nie mam pojęcia czemu aż taki wysoki kurs na gości. Warta gra solidną siatkówkę, o czym świadczy na pewno 6 miejsce w lidze. Do tej pory przegrali z zespołami statystycznie lepszymi od siebie czyli z Czarnymi Radom, Jastrzebskim Weglem i Onico Warszawa. Ostatnio sprawili dużą niespodziankę i wygrali bez straty seta ze Stocznią, fenomenalny mecz Grzegorza Boćka. Warto również pochwalić przyjmującego Marcina Walinskiego gdyż również rozegrał dobre zawody.
W zespole z Będzina pochwalić można wyłącznie atakującego Wiliamsa Lincolna, ktory naprawde dobry sezon rozgrywa. Zajmują ostatnie miejsce z jedną wygrana na koncie z Resovia.
H2H na korzyść Zawiercia trzy razy wygrali. Duże Value po stronie gości. Ja bym kursy dał w okolicach 1.22.
Ja tam na Siatkówce to się znam,no średnio albo nawet słabo.
Ale na kursach buka to już zdecydowanie lepiej,ale do rzeczy,ja osobiście gram na Będzin tylko z tego względu że kurs na gości powinien być niższy a nie jest,coś mi tu śmierdzi.
Widzi mi się 3-2 lub 3-1.
To tylko moje spostrzeżenia i proszę nie pisać że się nie znam itd,bo sam o tym wiem.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Sam stwierdzasz, ze kurs na gości powienien być niższy, a wiec kurs na Będzin automatycznie powinien być wyższy niż teraz. Czyli grasz sam nieopłacalny kurs jednym słowem.
 
S 30

szimir

Użytkownik
Będzin mega słabo z Onico, pierwszy set Warszawiacy przegrali na własne życzenie długo prowadząc a potem już nie było co zbierać. Z dwie klasy różnicy. Zawiercie wygląda fajnie i jak już to grać polecam tylko gości, może nawet - 1,5 seta po kursie 2,05 albo bezpieczniej czysty win po 1,5. Popieram że powinno być z 1.3 na Zawiercie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom